О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 марта 2006 года N 124 "О деятельности медицинских организаций, оказывающих первичную медико-санитарную помощь"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 декабря 2006 года N 639. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 января 2007 года N 4510. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года № 311.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 29.04.2010 № 311.
В целях совершенствования штатных нормативов медицинских организаций, оказывающих первичную медико-санитарную помощь, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 марта 2006 года N 124 "О деятельности медицинских организаций, оказывающих первичную медико-санитарную помощь" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4131 и опубликован в газете "Юридическая газета" от 28 апреля 2006 года N 76-77 (1056-1057) следующее изменение:
в Положении о деятельности медицинских организаций, оказывающих первичную медико-санитарную помощь, утвержденном указанным приказом:
в абзаце десятом пункта 40 слова "по профильным и прочим специальностям структурных подразделений поликлиники" заменить словами "организаций ПМСП".
2. Директору Департамента лечебно-профилактической работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Исмаилов Ж.К.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Директору Департамента организационно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Акрачкова Д.В.) направить настоящий приказ на официальное опубликование после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
И.о. Министра

"Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдардың қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 21 наурыздағы N 124 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 639 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 12 қаңтардағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4510 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі N 311 бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010.04.29 N 311 бұйрығымен.
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдардың штат нормативтерін жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдардың қызметі туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4131 тіркелген және 2006 жылғы 28 сәуірдегі N 76-77 (883) "Заң газеті" газетінде жарияланған) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2006 жылғы 21 наурыздағы N 124  бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін медициналық ұйымдардың  қызметі туралы ережеде:
40-тармақтың оныншы абзацында "емхананың құрылымдық бөлімшелерінің бейіндік және өзге де мамандықтары бойынша" деген сөздер "БМСК ұйымдарының" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Емдеу-алдын алу ісі департаментінің директоры (Исмайылов Ж.Қ.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі ұйымдастыру-құқықтық жұмыс департаменті (Акрачкова Д.В.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізгеннен кейін оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауға жіберсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы