О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 марта 2005 года № 74 "Об утверждении Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 338. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2007 года № 4528. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 352
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 31.12.2010 № 352 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях дальнейшего совершенствования деятельности органов юстиции по вопросам документирования и регистрации граждан Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 74 "Об утверждении Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3513, опубликованный в "Юридической газете" 29 июля 2005 года N 137-138, с внесенными изменениями и дополнениями приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 18 июня 2005 года N 160 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 74 "Об утверждении Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3683, опубликованным в "Юридической газете" 28 июля 2005 года N 136 и приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 июля 2006 года от N 199 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 марта 2005 года N 74 "Об утверждении Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 4322, опубликованным в "Юридической газете" 8 августа 2006 года N 144(1124)), следующее изменение:
в Инструкции по применению органами юстиции Правил документирования и регистрации населения Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:

"Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 74 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 338 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінің 2007 жылғы 25 қаңтардағы нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4528 болып енгізіледі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 352 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2010.12.31 № 352 (ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әділет органдарының Қазақстан Республикасының азаматтарын құжаттандыру және тіркеу мәселелері жөніндегі қызметін одан әрі жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 74 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3513 болып тіркеліп, 2005 жылдың шілде айының 22 жұлдызында "Заң газетінің" N 68(693) санында жарияланған, Қазақстан Республикасы Әділет министрі міндетін атқарушының 2005 жылғы 18 маусымдағы N 160 "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 74 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" бұйрығымен Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3683 болып тіркеліп, 2005 жылдың шілде айының 27 жұлдызында "Заң газетінің" N 71 (695) санында жарияланған және Қазақстан Республикасы Әділет министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 24 шілдедегі N 199 "Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 4 наурыздағы N 74 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" бұйрығымен Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4322 болып тіркеліп, 2006 жылдың қыркүйек айының 22 жұлдызында "Заң газетінің" N 170(976) санында жарияланған өзгерістер мен толықтырулар енгізілген), мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының халқын құжаттандыру және тіркеу ережесін әділет органдарының қолдануы жөніндегі нұсқаулықта: