О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год"
Решение Маслихата города Астаны от 29 марта 2006 года N 228/30-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции г. Астаны 11 апреля 2006 года за N 438. В связи с истечением срока действия утратило силу - письмом Маслихата города Астаны от 19 февраля 2007 года N 88-03-12
Извлечения из письма Маслихата города Астаны
от 19 февраля 2007 года N 88-03-12
Маслихат города Астаны направляет перечень зарегистрированных нормативно-правовых актов маслихата города Астаны за 2006 год, утративших силу по истечению срока их действия.
Перечень
зарегистрированных нормативно-правовых актов маслихата города Астаны за 2006 год, утративших силу по истечению срока их действия.
...
3. Решение маслихата города Астаны от 29 марта 2006 года N 228/30-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 438, опубликовано в газетах "Астана хабары" 13 апреля 2006 года, "Вечерняя Астана" 13 апреля 2006 года).
...
Руководитель аппарата
маслихата города Астаны
___________________________________________________
Рассмотрев постановление акимата города Астаны от 17 марта 2006 года N 15-3-232п "О внесении на рассмотрение маслихата города Астаны проекта решения маслихата "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года  N 207/25-III  "О бюджете города Астаны на 2006 год", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года  N 207/25-III   "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 14 января 2006 года за N 426, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 12 от 26 января 2006 года, "Вечерняя Астана" N 8-9 от 21 января 2006 года), от 8 февраля 2006 года  N 225/29-III  "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 2 марта 2006 года N 434, опубликовано в газетах "Астаны хабары" N 36-37 от 18 марта 2006 года, "Вечерняя Астана" N 36-37 от 11 марта 2006 года) следующие изменения:
1) в пункте 1 цифры "99 996 857" заменить цифрами "94 756 857";

Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 29 наурыздағы N 228/30-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 11 сәуірдегі N 438 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 19 ақпандағы N 88-03-12 хатымен
Ескерту: Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 19 ақпандағы   N 88-03-12   хатымен
-----------------Хаттан үзінді------------------
Астана қаласының мәслихаты, Астана қаласы мәслихатының мерзімі өткен соң күшін жоғалтқан, 2006 жылы тіркеуден өткен нормативтік құқықтық актілірдің тізілімін жолдайды.
Астана қаласы мәслихат
аппаратының басшысы
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
3. Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 29 наурыздағы N 228/30-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы"   шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 438 нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 13 сәуірде "Астана хабары", 2006 жылғы 13 сәуірде "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды)...
_____________________________________
Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 17 наурыздағы N 15-3-232қ "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" мәслихат шешімінің жобасын Астана қаласының мәслихатына қарауға енгізу туралы" қаулысын қарап, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы"  шешіміне  (2006 жылдың 14 қаңтарында Астана қаласының Әділет департаментінде N 426 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 26 қаңтардағы 12-нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 21 қаңтардағы 8-9-нөмірлерінде жарияланған), 2006 жылғы 8 ақпандағы  N 225/29-ІІІ  "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2006 жылдың 2 наурызында Астана қаласының Әділет департаментінде N 434 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2006 жылғы 18 наурыздағы 36-37-нөмірлерінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2006 жылғы 11 наурыздағы 36-37-нөмірлерінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "99 996 857" цифрлары "94 756 857" цифрларымен ауыстырылсын;