О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 23 декабря 2005 года N 212/28-III "Об установлении ставок платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2006 год"
Решение Маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года N 261/32-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции г. Астаны от 23 июня 2006 года N 443. Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года N 308/40-III
Утратило силу - решением Маслихата города Астаны от 14 декабря 2006 года  N 308/40-III
Рассмотрев материалы, представленные городским территориальным управлением охраны окружающей среды, в соответствии со  статьей 462  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 23 декабря 2005 года  N 212/28-III  "Об установлении ставок платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2006 год" (зарегистрировано департаментом юстиции города Астаны 6 февраля 2006 года за N 429, опубликовано в газетах "Астана хабары" 18 февраля 2006 года, "Вечерняя Астана" 16 февраля 2006 года (далее - Решение) следующие изменения:
приложение к указанному Решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Считать утратившим силу решение маслихата города Астаны N 239/30-III от 29 марта 2006 года "О приостановлении действия решения маслихата города Астаны от 23 декабря 2005 года N 212/28-III "Об утверждении ставок платы за загрязнение окружающей среды по городу Астане на 2006 год"
3. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                      Б. Канафин
Секретарь маслихата
города Астаны                                В. Редкокашин
Согласовано:
Начальник управления
природных ресурсов и
регулирования природопользования
города Астаны                                А. Мамлин
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 7 июня 2006 года
N 261/32-III
Приложение 1
к решению маслихата
города Астаны N 212/28-III
от 23 декабря 2005 года
С Т А В К И
платы за загрязнение окружающей среды
по городу Астане на 2006 год
№N
п/п
Показатели
Единица
измере-
ния
Класс
токсичнос-
ти
Ставки,
тенге
1.
Выброс загрязняющих
веществ в атмосферу
от стационарных
источников.
усл.
тонна
326
2.
Выбросы загрязняющих
веществ в атмосферу
от передвижных
источников:
- для неэтилированного
бензина;
- для дизельного
топлива;
- для сжиженного газа.
тонна
тонна
тонна
280
730
404
3.
Сбросы загрязняющих
веществ в окружающую
среду:
в водные источники
после очистных
сооружений.
усл.
тонна

Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 212/28-ІІІ "Қоршаған ортаны ластағаны үшін Астана қаласы бойынша 2006 жылға арналған төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы N 261/32-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 23 маусымда N 443 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 308/40-ІІІ шешімімен
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 14 желтоқсандағы  N 308/40-ІІІ  шешімімен
___________________________________________________________
Қалалық аумақтық қоршаған ортаны қорғау басқармасымен ұсынылған материалдарды қарап, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасы  Кодексінің  462-бабына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Астана қаласының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 212/28-ІІІ "Қоршаған ортаны ластағаны үшін Астана қаласы бойынша 2006 жылға арналған төлем ставкаларын белгілеу туралы" (Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 6 ақпанда N 429 тіркелген, 2006 жылғы 18 ақпандағы "Астана хабары", 2006 жылғы 16 ақпандағы "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған)  шешіміне  (бұдан әрі - Шешім) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің қосымшасына сәйкес аталған шешімнің қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Астана қаласының 2006 жылғы 29 наурыздағы N 239/30-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 23 желтоқсандағы N 212/28-ІІІ "Қоршаған ортаны ластағаны үшін Астана қаласы бойынша 2006 жылға арналған төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің қызметін тоқтата тұру туралы"  шешімі  күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім әділет органдарында тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы
сессиясының төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Келісілді:
Астана қаласының Табиғи
ресурстар және табиғатты
қолдануды реттеу
басқармасының бастығы
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 7 маусымдағы
N 261/32-ІІІ қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылғы 23 желтоқсандағы
N 212/28-ІІІ шешіміне қосымша
Қоршаған ортаны ластағаны үшін
Астана қаласы бойынша 2006 жылға арналған төлемдер
СТАВКАЛАРЫ
р/с
N
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Уаттылық сыныбы
Базалық ставкалар
1.
Тұрақты көздерден атмосфераға ластаушы заттардың шығарындылары
шартты
тонна
326
2.
Жылжымалы көздерден атмосфераға ластаушы заттардың шығарындылары
- этилденбеген бензин үшін;
- дизель отыны үшін;
- сұйытылған газ үшін.
тонна
тонна
тонна
280
730
404
3.
Қоршаған ортаға ластаушы заттардың төгінділері:
тазартқыш имараттарынан кейін су көздеріне.
шартты
тонна