О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25- III "О бюджете города Астаны на 2006 год"
Решение Маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года N 249/32-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции г. Астаны от 23 июня 2006 года N 444. В связи с истечением срока действия утратило силу - письмом Маслихата города Астаны от 19 февраля 2007 года N 88-03-12
Извлечения из письма Маслихата города Астаны
от 19 февраля 2007 года N 88-03-12
Маслихат города Астаны направляет перечень зарегистрированных нормативно-правовых актов маслихата города Астаны за 2006 год, утративших силу по истечению срока их действия.
Перечень
зарегистрированных нормативно-правовых актов маслихата города Астаны за 2006 год, утративших силу по истечению срока их действия.
...
5. Решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года N 249/32-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 444, опубликовано в газетах "Астана хабары" 4 июля 2006 года, "Вечерняя Астана" 1 июля 2006 года).
...
Руководитель аппарата
маслихата города Астаны
___________________________________________________
Рассмотрев постановление акимата города Астаны от 2 июня 2006 года N 15-509п "О внесении на рассмотрение маслихата города Астаны проекта решения маслихата "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год", маслихат города Астаны  РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года  N 207/25-III   "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 января 2006 года за N 426, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 12 от 26 января 2006 года, "Вечерняя Астана" N 8-9 от 21 января 2006 года), от 8 февраля 2006 года N  225/29-III   "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 2 марта 2006 года N 434, опубликовано в газетах "Астаны хабары" N 36-37 от 18 марта 2006 года, "Вечерняя Астана" N 36-37 от 11 марта 2006 года), от 29 марта 2006 года  N 228/30-III   "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 апреля 2006 года N 438, опубликовано в газетах "Астаны хабары" N 49 от 13 апреля 2006 года, "Вечерняя Астана" N 53 от 13 апреля 2006 года), от 12 апреля 2006 года  N 245/31-III "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 декабря 2005 года N 207/25-III "О бюджете города Астаны на 2006 год" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 3 мая 2006 года N 439, опубликовано в газетах "Астаны хабары" N 67 от 16 мая 2006 года, N 80-82 от 3 июня 2006 года, "Вечерняя Астана" N 69-70 от 13 мая 2006 года), следующие изменения:

Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-III "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы N 249/32-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2006 жылғы 23 маусымда N 444 тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 19 ақпандағы N 88-03-12 хатымен
Ескерту: Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 19 ақпандағы   N 88-03-12   хатымен
-----------------Хаттан үзінді------------------
Астана қаласының мәслихаты, Астана қаласы мәслихатының мерзімі өткен соң күшін жоғалтқан, 2006 жылы тіркеуден өткен нормативтік құқықтық актілірдің тізілімін жолдайды.
Астана қаласы мәслихат
аппаратының басшысы
Астана қаласы мәслихатының күшiн жойған кейбiр
шешiмдерiнiң тiзiмi
...
5. Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 07 маусымдағы N 249/32-ІІІ "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы 207/25-ІІІ "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 444 нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 04 шілдеде, "Астана хабары", 2006 жылғы 01 шілдеде "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды)...
_____________________________________
Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2006 жылғы 2 маусымдағы N 15-509қ "Астана қаласы мәслихатының "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-III "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" шешiмiнiң жобасын Астана қаласының мәслихатының қарауына енгiзу туралы" қаулысын қарап, Астана қаласының мәслихаты  ШЕШТI:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы  N 207/25-III  "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджетi туралы" (2006 жылдың 14 қаңтарында Астана қаласының Әдiлет департаментiнде N 426 болып тiркелген, "Астана хабары" газетiнiң 2006 жылғы 26 қаңтардағы 12-нөмiрiнде, "Вечерняя Астана" газетiнiң 2006 жылғы 21 қаңтардағы 8-9-нөмiрлерiнде жарияланған), 2006 жылғы 8 ақпандағы  N 225/29-III  "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-III "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" (2006 жылдың 2 наурызында Астана қаласының Әдiлет департаментiнде N 434 болып тiркелген, "Астана хабары" газетiнiң 2006 жылғы 18 наурыздағы 36-37-нөмiрлерiнде, "Вечерняя Астана" газетiнiң 2006 жылғы 11 наурыздағы 36-37-нөмiрлерiнде жарияланған), 2006 жылғы 29 наурыздағы  N 228/30-III  "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-III "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" (2006 жылдың 11 сәуiрiнде Астана қаласының Әдiлет департаментiнде N 438 болып тiркелген, "Астана хабары" газетiнiң 2006 жылғы 13 сәуiрдегi 49-нөмiрiнде, "Вечерняя Астана" газетiнiң 2006 жылғы 13 сәуiрдегi 53-нөмiрiнде жарияланған), 2006 жылғы 12 сәуiрдегi  N 245/31-III  "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 207/25-III "Астана қаласының 2006 жылға арналған бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" (2006 жылдың 3 мамырында Астана қаласының Әдiлет департаментiнде N 439 болып тiркелген, "Астана хабары" газетiнiң 2006 жылғы 16 мамырдағы 67-нөмiрiнде, 2006 жылғы 3 маусымдағы 80-82 - нөмiрлерiнде, "Вечерняя Астана" газетiнiң 2006 жылғы 13 мамырдағы 69-70 - нөмiрлерiнде жарияланған) шешiмiне мына өзгерiстер енгiзiлсiн:

373
Департамент (Управление) строительства города республиканского значения, столицы
014
Развитие объектов культуры
2
Спорт
373
Департамент (Управление) строительства города республиканского значения, столицы
015
Развитие объектов физической культуры и спорта
09
Топливо-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
371
Департамент (Управление) энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
012
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5
Охрана окружающей среды
354
Департамент (Управление) природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций

373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс департаменті (басқармасы)
014
Мәдениет нысандарын  дамыту
2
Спорт
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс департаменті (басқармасы)
015
Дене тәрбиесі және спорт нысандарын дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаменті (басқармасы)
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5
Қоршаған ортаны қорғау
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу департаменті (басқармасы)
005
Қоршаған ортаны қорғау  нысандарын дамыту
12
Көлік және коммуникация
9
Көлік және коммуникация саласындағы өзге де қызметтер