О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Акмолинского областного Маслихата от 16 июня 2006 года N ЗС-20-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 июня 2006 года N 3190. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области от 12 декабря 2005 года N 3167 (с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями областного маслихата от 25 января 2006 года  N 3С-17-3 , зарегистрированным в Департаменте юстиции от 30 января 2006 года N 3174 и от 16 марта 2006 года  N 3С-18-3 , зарегистрированным в Департаменте юстиции от 21 марта 2006 года N 3183) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "30 768 913" заменить на цифры "31 206 716";
цифры "3 251 321" заменить на цифры "3 692 689";
цифры "4 163" заменить на цифры "4 910";
цифры "27 513 429" заменить на цифры "27 509 117";
в подпункте 2:
цифры "30 878 191" заменить на цифры "31 315 994";
в подпункте 4:
цифры "360000" заменить на цифры "310000";
цифры "418587" заменить на цифры "368587".
2) Пункт 2 изложить в новой редакции:
2. "Утвердить доходы областного бюджета за счет следующих источников:
налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждений (интересы) по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступлений от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
поступлений денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафов, пени, санкций, взысканий, налогаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан;

Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 маусымдағы N ЗС-20-5 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 21 маусымда N 3190 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6 бабына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық әділет департаментінде 2005 жылдың 12 желтоқсанында N 3167 тіркелген облыстық  мәслихаттың 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы"  шешіміне  (әділет департаментінде 2006 жылдың 30 қаңтарында N№3174 тіркелген облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N№3С-17-3  және 2006 жылдың 21 наурызында N№3183 тіркелген облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 16 наурыздағы  N№3С-18-3  шешімдерімен өзгерістер енгізілген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"30 768 913" цифрлары "31 206 716" цифрларына ауыстырылсын;
"3 251 321" цифрлары "3 692 689" цифрларына ауыстырылсын;
"4 163" цифрлары "4 910" цифрларына ауыстырылсын;
"27 513 429" цифрлары "27 509 117" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"30 878 191" цифрлары "31 315 994" цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақшада:
"360000"»цифрлары "310000" цифрларына ауыстырылсын;
"418587" цифрлары "368587" цифрларына ауыстырылсын;
2) 2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Облыстық бюджет кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) Салықтық түсімдер:
жеке кіріс салығынан;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланудан түскен түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіпшілік қызметті жүргізу үшін алым;
2) Салықсыз түсімдер:
мемлекеттің меншігіндегі мүліктерді жалға беруден кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген несиелер бойынша сыйлықтар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларын (жұмыстарын, қызметтерін) таратудан түсетін түсімдер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастырған мемлекеттік сатып алуларды жүргізуден түскен ақшалар;
мемлекеттік бюджеттен, сонымен қатар Қазақстан Республикасының Ұлттық банкінің (шығын сметалары) бюджетінен ұсталынатын және қаржыланатын мемлекеттік мекемелердің салығына жататын айыппұлдардан, өсімдерден, санкциялардан, мемлекеттік мекемелер салық салудан;

3) погашений бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета в том числе за счет:
кредита, выделенного на строительство жилья г. Кокшетау - 256000 тысяч тенге;
кредита, выделенного на покрытие кассового разрыва Ерейментаускому району - 11200 тысяч тенге;
кредитов, выделенных местным исполнительным органам районов (городов областного значения) на покрытие кассового разрыва - 50000 тысяч тенге;
кредитов, выделенных субъектам малого предпринимательства - 51387 тысяч тенге".
3) В пункте 5-1:
цифры "1 781 312" заменить на цифры "1 774 812";
в подпункте 1:
цифры "1 614 862" заменить на цифры "1 608 362";
цифры "671667" заменить на цифры "665167".
4) В пункте 6:
цифры "1656255" заменить на цифры "2 012 916";
в подпункте 1:
цифры "610692" заменить на цифры "737748";
цифры "46792" заменить на цифры "40494";
цифры "142396" заменить на цифры "121378";
цифры "95200" заменить на цифры "94860";
цифры "239275" заменить на цифры "344653";
после строки "5000 тысяч тенге - на приобретение спортивного инвентаря для общеобразовательных школ г. Кокшетау" дополнить строками следующего содержания:
"7473 тысяч тенге - на капитальный ремонт отопительной системы Новобратской СШ Буландынского района;
5300 тысяч тенге - на подготовку к отопительному сезону объектов образования Ерейментауского района;
1100 тысяч тенге - на приобретение котельного оборудования для перевода двух школ Сандыктауского района с жидкого на твердое топливо;
9091 тысяч тенге - на капитальный ремонт отопительной системы и приобретение котельного оборудования для шести школ Сандыктауского района (Белгородская, Приозерная, Новоникольская, Широковская, Краснополянская, Дорогинская);
3130 тысяч тенге - на капитальный ремонт системы отопления детского сада "Солнышко" п.Аршалы Аршалынского района;
5000 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей Ерейментаускому району;
1714 тысяч тенге - на разработку ПСД на средний ремонт автодорог районного значения "Спиридоновка - Жалманкулак", "Егиндыколь - Спиридоновка - Абай" Егиндыкольскому району;
1326 тысяч тенге - на разработку ТЭО и поведение его экспертизы по проекту "Реконструкция поселковой сети, площадки, водопроводных сооружений и водовода в с Абай Егиндыкольского района;
13200 тысяч тенге - на ремонт дорог и благоустройство п. Аршалы Аршалынского района;
2000 тысяч тенге - на ремонт моста в подъездной части к п. Аршалы Аршалынского района";
в подпункте 2:
цифры "1045563" заменить на цифры "1 275 168";

3) мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік несиелерді жабудан, оның ішінде:
Көкшетау қаласында тұрғын үй құрылысы үшін бөлінген несиелер - 256000 мың теңге;
Ерейментау ауданының кассалық алшақтығын жабуға бөлінген несиелер - 11200 мың теңге;
аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдары кассалық айырмашылықты жабуға бөлген несиелері - 50 000 мың теңге;
шағын кәсіпкерлік субъектілеріне бөлінген несиелер -51387 мың теңге.
3) 5-1 тармақта:
"1 781 312" цифрлары "1 774 812" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"1 614 862" цифрлары "1 608 362" цифрларына ауыстырылсын;
"671667" цифрлары "665167" цифрларына ауыстырылсын.
4) 6 тармақта:
"1 656 255" цифрлары "2 012 916" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"610692" цифрлары "737748" цифрларына ауыстырылсын;
"46792" цифрлары "40494" цифрларына ауыстырылсын;
"142396" цифрлары "121378" цифрларына ауыстырылсын;
"95200" цифрлары "94860" цифрларына ауыстырылсын;
"239275" цифрлары "344653" цифрларына ауыстырылсын;
"5000 мың теңге - Көкшетау қаласының жалпы білім беретін мектептеріне спорттық құрал-жабдықтар сатып алуға" жолынан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"7473 мың теңге Бұланды ауданы Новобратск ОМ жылу беру жүйесін күрделі жөндеуге;
5300 мың теңге - Ерейментау ауданының білім беру нысандарын жылу беру маусымына дайындауға;
1100 мың теңге - Сандықтау ауданының екі мектебін сұйық отынмен жылытудан қатты отынмен жылытуға ауыстыру үшін жылу қазандығын сатып алуға;
9091 мың теңге - Сандықтау ауданының алты мектебін (Белгородская, Приозерная, Новоникольская, Широковская, Краснополянская, Дорогинская) күрделі жөндеуден өткізуге және жылу қазандығы құрал-жабдықтарын сатып алуға;
3130 мың теңге- Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі "Солнышко" бала бақшасының жылу беру жүйесін толық жөндеуге;
5000 мың теңге - Ерейментау ауданының тұрмысы төмен отбасыларының 18 жасқа дейінгі балаларына жәрдемақы төлеуге;
1714 мың теңге - Егіндікөл ауданының "Спиридоновка - Жалманқұлақ", "Егіндікөл - Спиридоновка - Абай"» аудандық маңызы бар автожолдарын орташа жөндеуден өткізуге жобалау- сметалық құжаттарын дайындауға;
1326 мың теңге - "Егіндікөл ауданының Абай атындағы селосында су құбырларын және су жолдарын, алаңдары жүйелерін қайта жабдықтау" жобасы бойынша ТЭН дайындауға және оған сараптама жүргізуге;
13200 мың теңге - Аршалы ауданының Аршалы поселкесін көркейтуге және жолдарын жөндеуге;
2000 мың теңге - Аршалы ауданының Аршалы кентіне кіре берістегі көпірді жөндеуге;
2 тармақшада:
"1 045 563" цифрлары "1 275 168" цифрларына ауыстырылсын;

цифры "15470" заменить на цифры "34294";
цифры "478279" заменить на цифры "521054";
после строки "203414 тысяч тенге - на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" дополнить строками следующего содержания:
"1517 тысяч тенге - на проведение проектно - изыскательских работ для строительства объектов водоснабжения в Коргалжинском районе с. Екпинди, с.Уялы, с.Садырбай;
6489 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по проекту "Реконструкция водопроводных сетей с.Раздольное, с.Байдалы Аршалынского района";
86000 тысяч тенге - на реконструкцию котельной N 5 г.Ерейментау Ерейментауского района;
100000 тысяч тенге - на строительство Дворца спорта в городе Кокшетау;
125000 тысяч тенге - на строительство детской дошкольной организации на 320 мест в г. Кокшетау;
149000 тысяч тенге - на реконструкцию тепломагистрали в г.Кокшетау";
строку "300000 тысяч тенге - на строительство спортивно - развлекательного центра в городе Кокшетау" исключить.
5) Дополнить пунктом 6-1. следующего содержания:
"6-1) Образовавшуюся экономию от проведения конкурса по государственным закупкам:
в сумме 740 тысяч тенге по целевым трансфертам, выделенных на строительство СШ с.Койгельды Аршалынского района, направить на оплату услуг за осуществление авторского и технического надзора данного объекта;
в сумме 3667 тысяч тенге по целевым трансфертам, выделенных на капитальный ремонт Балкашинской СШ, направить на капитальный ремонт чердачной крыши данного объекта".
6) Дополнить пунктом 8-4 следующего содержания:
"8-4. Учесть в областном бюджете возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 2188 тысяч тенге, выделенных из республиканского бюджета в 2005 году".
7) Дополнить пунктом 8-5 следующего содержания:
"8-5. Предусмотреть возврат в республиканский бюджет целевых трансфертов, использованных не по целевому назначению в 2005 году в сумме 2188 тысяч тенге".
8) В пункте 13:
цифры "490147" заменить на цифры "460567";
цифры "340147" заменить на цифры "360567";

"15470" цифрлары "34294" цифрларына ауыстырылсын;
"478279" цифрлары "521054" цифрларына ауыстырылсын;
"203414 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды қайта орнықтыруға" жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"1517 мың теңге - Қорғалжын ауданының Екпінді, Ұялы, Садырбай селоларының сумен қамтамасыз ететін нысандарының құрылысы үшін жобалау-барлау жұмыстарын жүргізуге;
6489 мың теңге - Аршалы ауданының "Раздольное, Байдалы селоларының су құбырлары жүйелерін қайта жабдықтау" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттарды дайындауға және оған сараптама жасау жұмыстарын жүргізуге;
86000 мың теңге - Ерейментау ауданы Ерейментау қаласындағы N 5 жылу қазандығын қайта жабдықтауға;
100000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы спорт сарайының құрылысына;
125000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы мектепке дейінгі балалар мекемесінің құрылысына;
149000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы жылу магистралін қайта жабдықтауға;
"300000 мың теңге - Көкшетау қаласында спорттық ойын-сауық орталығының құрылысына" жолы алынып тасталсын.
5) келесі мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1) Мемлекеттік сатып алуларды жүргізуден жинақталған үнемдеулерді:
740 мың теңге - Аршалы ауданының Қойгелді селосында орта мектептің құрылысына бөлінген мақсатты трансферттерді осы нысанға көрсетілген авторлық және техникалық қызметтерге бақылау жасауды өтеуге жұмсалсын;
3667 мың теңге Балқашын орта мектебінің толық жөндеуден өткізуге бөлінген мақсатты трансферттерден қаражат - осы нысанның шатырын күрделі жөндеуден өткізуге жұмсалсын".
6) келесі мазмұндағы 8-4. тармағымен толықтырылсын:
"8-4) Облыстық бюджетте мақсатсыз жұмсалған, 2005 жылы республикалық бюджеттен 2188 мың теңге көлеміндегі бөлінген мақсатты трансферттер ескерілсін".
7) келесі мазмұндағы 8-5. тармағымен толықтырылсын:
"8-5. 2005 жылы мақсатсыз пайдаланған 2188 мың теңге көлеміндегі мақсатты трансферттерді республикалық бюджетке қайтару қарастырылсын".
8) 13 тармақта:
"490147" цифрлары "460567" цифрларына ауыстырылсын;
"340147" цифрлары "360567" цифрларына ауыстырылсын;