О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 29 сентября 2006 года N ЗС-22-3. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 5 октября 2006 года N 3196. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-12.
В соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан, статьи 6   Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области от 12 декабря 2005 года N№3167, с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Акмолинского областного маслихата: от 25 января 2006 года N№3С-17-3 (N№3174), от 16 марта 2006 года N№3С-18-3 (N№3183), от 16 июня 2006 года N№3С-20-5 (N№3190), от 29 июля 2006 года N№3С-21-2 (N№3193), следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "31 271 897" заменить на цифры "31 300 149";
цифры "3 692 689" заменить на цифры "3 720 004";
цифры "27 574 298" заменить на цифры "27 575 235";
в подпункте 2:
цифры "31 381 175" заменить на цифры "31 409 427";
2) В пункте 5-1:
цифры "1 772 692" заменить на цифры "1 773 522";
в подпункте 1:
цифры "1 606 242" заменить на цифры "1 607 072";
цифры "60267" заменить на цифры "59742";
цифры "24696" заменить на цифры "26051".
3) В пункте 6:
цифры "2 012 916" заменить на цифры "1 930 555";
в подпункте 1:
цифры "737748" заменить на цифры "800013";
цифры "40494" заменить на цифры "47049";
цифры "121378" заменить на цифры "118123";
строку "344653 тысяч тенге - на мероприятия по водообеспечению в рамках Региональной программы "Сапалы су" изложить в новой редакции:
"338960 тысяч тенге - на мероприятия по водообеспечению, в том числе:
3150 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по капитальному ремонту объектов водоснабжения, переданных в коммунальную собственность, в том числе: 2000 тысяч тенге - с.Вячеславка Аршалынского района, 1150 тысяч тенге - с. Подгорное Жаксынского района";
цифры "5667" заменить на цифры "4880";
цифры "76362" заменить на цифры "35248";
после строки "3130 тысяч тенге - на капитальный ремонт системы отопления детского сада "Солнышко" п.Аршалы Аршалынского района" дополнить строками следующего содержания:

Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қыркүйектегі N ЗС-22-3 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 5 қазанда N 3196 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының  Бюджеттік  кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6 бабына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы", Ақмола облысы Әділет Департаментінде 2005 жылғы 12 желтоқсанда  N 3167  тіркелген, Ақмола облыстық мәслихатының төмендегі шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген: 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N 3С-17-3  (N№3174), 2006 жылғы 16 наурыздағы  N 3С-18-3  (N 3183), 2006 жылғы 16 маусымдағы  N 3С-20-5  (N№3190), 2006 жылғы 29 шілдедегі  N 3С-21-2  (N 3193), шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"31 271 897" цифрлары "31 300 149" цифрларына ауыстырылсын;
"3 692 689" цифрлары "3 720 004" цифрларына ауыстырылсын;
"27 574 298" цифрлары "27 575 235" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"31 381 175" цифрлары "31 409 427"»цифрларына ауыстырылсын.
2) 5-1 тармақта:
"1 772 692" цифрлары "1 773 522" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"1 606 242" цифрлары "1 607 072" цифрларына ауыстырылсын;
"60267" цифрлары "59742" цифрларына ауыстырылсын;
"24696" цифрлары "26051" цифрларына ауыстырылсын.
3) 6 тармақта:
"2 012 916" цифрлары "1 930 555" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"737748" цифрлары "800013" цифрларына ауыстырылсын;
"40494" цифрлары "47049" цифрларына ауыстырылсын;
"121378" цифрлары "118123" цифрларына ауыстырылсын;
"344653 мың теңге - "Сапалы су" Аймақтық бағдарламасы шеңберінде сумен қамтамасыз ету шараларына" жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"338960 мың теңге - сумен қамтамасыз ету шараларына, оның ішінде:
3150 мың теңге - коммуналдық меншік нысандарын толық жөндеуден өткізу бойынша жобалау-сметалық құжаттарды жөндеуге, оның ішінде: 2000 мың теңге - Аршалы ауданы Вячеславка селосына, 1150 мың теңге - Жақсы ауданы Подгорное селосына";
"5667" цифрлары "4880" цифрларына ауыстырылсын;
"76362" цифрлары "35248" цифрларына ауыстырылсын;
"3130 мың теңге- Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі "Солнышко" бала бақшасының жылу беру жүйесін толық жөндеуге" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:

"9493 тысячи тенге - на подготовку к отопительному сезону объектов образования, в том числе: Астраханскому району - 3000 тысячи тенге; Егиндыкольскому- 4993 тысячи тенге, Коргалжынскому - 1500 тысячи тенге;
25000 тысяч тенге - на проведение мероприятий по подготовке к отопительному сезону в Буландынском районе;
2087 тысяч тенге - на разработку ТЭО и проведение госэкспертизы по строительству локального водопровода, бурению скважин и установке комбинированного блок-модуля по очистке воды в с.Екпинди, с.Садырбай, с.Уялы Коргалжынского района;
19837 тысяч тенге - на завершение капитального ремонта жилого корпуса СШ им.Укубаева Жаркаинского района;
2142 тысячи тенге - на восстановительный ремонт после стихийного бедствия объектов образования Коргалжынского района;
3000 тысячи тенге - на восстановление водосброса на озере Шолак в Коргалжынском районе;
31000 тысяча тенге - на текущий ремонт детского сада г.Кокшетау, укрепление его материально-технической базы и приобретение товаров;
14000 тысяч тенге - на текущий ремонт дорог в г.Кокшетау";
в подпункте 2:
цифры "1 275 168" заменить на цифры "1 130 542";
цифры "34294" заменить на цифры "32024";
цифры "48400" заменить на цифры "46188";
цифры "521054" заменить на цифры "484014";
цифры "203414" заменить на цифры "173335";
цифры "6489" заменить на цифры "6430";
после строки "86000 тысяч тенге - на реконструкцию котельной N№5 г.Ерейментау Ерейментауского района"» дополнить строками следующего содержания:
"1850 тысяч тенге - на проведение госэкспертизы на ПСД по реконструкции объектов водоснабжения в селах Далабай, Пятигорское, Гастелло, Пригородное Жаркаинского района;
2043 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по строительству СШ на 120 ученических мест в с.Кенское Жаркаинского района;
6001 тысяча тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по установке комбинированного блок - модуля по очистке воды, в том числе: Астраханскому району (с. Каменка, с.Алгабас,
с. Первомайка, с. Лозовое, с.Узунколь) - 5001 тысяча тенге; Целиноградскому (с.Жайнак)- 1000 тысяча тенге;
3540 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по строительству локального водопровода, бурению скважин и установке комбинированного блок-модуля по очистке воды в селах Екпенды, Садырбай, Уялы Коргалжынского района;

"9493 мың теңге - Білім беру саласы нысандарын жылу беру маусымы жұмыстарына дайындауға, оның ішінде: Астрахан ауданына - 3000 тың теңге, Егіндікөл ауданына - 4993 мың теңге, Қорғалжын ауданына - 1500 мың теңге;
25000 мың теңге - Бұланды ауданын жылу беру маусымына дайындау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге;
2087 мың теңге - Қорғалжын ауданының Екпінді,  Садырбай, Ұялы селоларының суларын тазалауға құрастырылған блок-модулін орнықтыруға және скважина бұрғылауға, локальді су құбырының құрылысы бойынша мемлекеттік сараптау жүргізуге және оның техникалық-экономикалық негіздемесін дайындауға;
19837 мың теңге - Жарқайың ауданындағы Үкібаев атындағы орта мектептің тұрғын корпусының толық жөндеу жұмыстарын аяқтауға;
2142 мың теңге - Қорғалжын ауданындағы білім беру нысандарында табиғи апаттан болған шығындардың орнын толтыруға;
3000 мың теңге - Қорғалжын ауданындағы Шолақ көлінде су қашыртқыны қалпына келтіруге;
31000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы бала бақшаның ағымдағы жөндеу жұмыстарына, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және тауарлар сатып алуға;
14000 мың теңге - Көкшетау қаласының жолдарының ағымдағы жөндеу жұмыстарына".
2 тармақшада:
"1 275 168" цифрлары "1 130 542" цифрларына ауыстырылсын;
"34294" цифрлары "32024" цифрларына ауыстырылсын;
"48400" цифрлары "46188" цифрларына ауыстырылсын;
"521054" цифрлары "484014" цифрларына ауыстырылсын;
"203414" цифрлары "173335" цифрларына ауыстырылсын;
"6489" цифрлары "6430" цифрларына ауыстырылсын;
"86000 мың теңге - Ерейментау ауданы Ерейментау қаласындағы N 5 жылу қазандығын қайта жабдықтауға" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"1850 мың теңге - Жақсы ауданының Далабай, Пятигорское, Гастелло, Пригородное селоларында сумен қамтамасыз ету нысандарын қайта жабдықтау бойынша жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға және  мемлекеттік сараптама жүргізуге;
2043 мың теңге - Жарқайың ауданының Кеңасшы селосындағы 120 оқу орындық мектептің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға және мемлекеттік сараптама жүргізуге;
6001 мың теңге - селоларының суларын тазалауға құрастырылған блок-модулін орнықтыруға, жобалау-сметалық құжаттарды дайындауға және мемлекеттік сараптау жүргізуге, оның ішінде: Астрахан ауданының (Алғабас, Первомайка, Лозовое, Ұзынкөл селоларына - 5001 мың теңге), Целиноград ауданының Жайнақ селосына - 1000 мың теңге;
3540 мың теңге - Қорғалжын ауданының Екпінді,  Садырбай, Ұялы селоларының суларын тазалауға құрастырылған блок-модулін орнықтыруға және скважина бұрғылауға, локальді су құбырының құрылысы бойынша мемлекеттік сараптау жүргізуге және оның техникалық-экономикалық негіздемесін дайындауға;

3600 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по завершению строительства 44-х квартирного жилого дома в г.Есиль Есильского района;
15000 тысяч тенге - на реконструкцию здания бывшего общежития в г.Кокшетау";
цифры "125000" заменить на цифры "20000".
4) В пункте 6-1:
после строки "в сумме 3667 тысяч тенге по целевым трансфертам, выделенных на капитальный ремонт Балкашинской СШ, направить на капитальный ремонт чердачной крыши данного объекта" дополнить строками следующего содержания:
"в сумме 2041 тысяча тенге, по целевым трансфертам, выделенных на капитальный ремонт водопровода с.Балкашино, направить на проведение дополнительных работ по капитальному ремонту водопровода с.Балкашино Сандыктауского района;
в сумме 21915 тысяч тенге, выделенных на строительство тепломагистрали г.Кокшетау, направить на дальнейшую реконструкцию тепломагистрали на участке от ТК-23 до ТК-24 по ул. Северной".
5) В пункте 8-1:
цифры "109237" заменить на цифры "109344";
цифры "50474" заменить на цифры "50581".
6) В пункте 13:
цифры "460567" заменить на цифры "471465";
после строки "резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов в сумме 80000 тысяч тенге" дополнить строкой следующего содержания:
"резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты в сумме 32000 тысячи тенге";
цифры "330567" заменить на цифры "309465".
7) Приложение 1 к решению N 3С-16-4 от 7 декабря 2005 года "Об областном бюджете на 2006 год" (N№3167) изложить в новой редакции согласно приложения   настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.

3600 мың теңге - Есіл ауданының Есіл қаласында 44 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға, жобалау - сметалық құжаттарды дайындауға және мемлекеттік сараптау жүргізуге;
15000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы бұрынғы жатақхананың ғимаратын қайта жабдықтауға";
"125000" цифрлары "20000" цифрларына ауыстырылсын;
4) 6-1 тармақта:
"3667 мың теңге Балқашын орта мектебінің толық жөндеуден өткізуге бөлінген мақсатты трансферттерден қаражат - осы нысанның шатырын толық жөндеуден өткізуге жұмсалсын" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"2041 мың теңге - Балқашын селосындағы су құбырларын толық жөндеуден өткізуге мақсатты трансферттер бойынша бөлінген қаржы Сандықтау ауданы Балқашын селосының су құбырларында толық жөндеу жұмыстарын жүргізудің қосымша жұмыстарына берілсін;
21915 мың теңге - Көкшетау қаласының жылу магистралінің құрылысына бөлінген қаржы бұдан әрі Северная көшесі бойынша ТК-23-тен ТК-24-ке дейінгі учаскенің жылу магистралін қайта жабдықтауға берілсін".
5) 8-1 тармақта:
"109237" цифрлары "109344" цифрларына ауыстырылсын;
"50474" цифрлары "50581" цифрларына ауыстырылсын.
6) 13 тармақта:
"460567" цифрлары "471465" цифрларына ауыстырылсын;
"соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві 80000 мың теңге көлемінде" деген жолдан кейін келесі жолмен толықтырылсын:
"облыстың жергілікті атқарушы органының жедел шығындарға арналған резерві 32000 мың теңге көлемінде";
"330567" цифрлары "309465" цифрларына ауыстырылсын.
7) Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (N 3167) шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.