Об установлении стоимости разовых талонов на коммунальном рынке в городе Талдыкорган
Решение маслихата Алматинской области от 4 октября 2006 года за N 31-239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 13 ноября 2006 года за N 1971. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20 августа 2014 года № 35-211
Сноска. Утратило силу решением Алматинского областного маслихата от 20.08.2014 года № 35-211.
В соответствии с пунктом 2 статьи 373 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на коммунальном рынке в городе Талдыкорган, согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       М. Мырзагалиев
Секретарь
областного маслихата                       А. Сыдык
Приложение
к решению Алматинского
областного маслихата
"Об установлении стоимости разовых
талонов на коммунальном рынке
в городе Талдыкорган
от 4 октября 2006 г. N 31-239
Стоимость разовых талонов для физических лиц, по видам реализуемых товаров, осуществляющих на коммунальном рынке в городе Талдыкорган.
Вид реализуемых товаров
Стоимость разовых талонов в тенге
Реализация мясо продуктов
из них:

Талдықорған қаласындағы коммуналдық базарда біржолғы талонының құнын белгілеу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2006 жылғы 4 қазандағы N 31-239 шешімі. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 13 қарашада N 1971 тіркелген. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы N 35-211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облыстық мәслихатының 20.08.2014 N 35-211 шешімімен.
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексі 373-бабының 2-тармағына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласының коммуналды базарының біржолғы талонының құнын қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш рет жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       М. Мырзағалиұлы
Облыстық мәслихат хатшысы
Алматы облыстық мәслихатының
2006 жылғы 4 қазанындағы N 31-229
"Талдықорған қаласындағы
коммуналдық базарда біржолғы
талонының құнын белгілеу
туралы" шешіміне
қосымша
Өткізетін тауарлардың түрлері бойынша коммуналдық базарда жүзеге асыратын жеке тұлғалар үшін біржолғы талондар құны.
Өткізетін тауар түрлері
Бір жолғы талонның күндік құны
Ет өнімдерін өткізу
оның ішінде: