О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение XIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 марта 2006 года N 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 марта 2006 года за N 1811
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1804, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 декабря 2005 года N 245-246 (19914), "Индустриальная Караганда" от 13 декабря 2005 года N 149 (20232), внесены изменения и дополнения решением XVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27 декабря 2005 года N 272 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1809, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 17 января 2006 года N 11 (19938), "Индустриальная Караганда" от 17 января 2006 года N 7 (20246), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "34870866" заменить цифрами "43847803";
цифры "14210596" заменить цифрами "14946087";
цифры "52253" заменить цифрами "50331";
цифры "20608017" заменить цифрами "28851385";
в подпункте 2):
цифры "34975754" заменить цифрами "43976879";
в подпункте 3):
цифры "104888" заменить цифрами "129076";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры "471368" заменить цифрами "457678";
в абзаце втором цифры "471368" заменить цифрами "457678";
в подпункте 5):
цифры "366480" заменить цифрами "355347";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"6) использование профицита бюджета - -355347 тысяч тенге.";
подпункт 7) исключить;
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) сальдо по операциям с финансовыми активами - - 26745 тысяч тенге.";
2) пункт 3-1 изложить в новой редакции:

Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XIX сессиясының 2006 жылғы 2 наурыздағы N 291 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2006 жылғы 15 наурызда N 1811 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық Мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVII сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1804 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2005 жылғы 10 желтоқсандағы N 245-246 (19914) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 149 (20232) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы ХVIII сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVII сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 272 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1809 болып тіркелген, 2006 жылғы 17 қаңтардағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 11 (19938) санында, 2006 жылғы 17 қаңтардағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 7 (20246) санында жарияланған, келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"34870866" деген сандар "43847803" деген сандарға ауыстырылсын;
"14210596" деген сандар "14946087" деген сандарға ауыстырылсын;
"52253" деген сандар "50331" деген сандарға ауыстырылсын;
"20608017" деген сандар "28851385" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"34975754" деген сандар "43976879" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"104888" деген сандар "129076" деген сандарға ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "471368" деген сандар "457678" деген сандарға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "471368" деген сандар "457678" деген сандарға ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"366480" деген сандар "355347" деген сандарға ауыстырылсын;
6) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6) бюджеттің профицитін пайдалану - - 355347 мың теңге.";
7) тармақшасы алынып тасталсын;
8) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"8) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - - 26745 мың теңге.";
2) 3-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"3-1. Учесть, что в составе доходов областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 8501400 тысяч тенге, в том числе:
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме 340600 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности миграционной полиции в сумме 19640 тысяч тенге, в том числе на:
содержание дополнительной штатной численности миграционной полиции и прочие текущие затраты - 17492 тысячи тенге;
приобретение пошив и ремонт предметов вещевого имущества и другого форменного обмундирования - 2148 тысяч тенге;
на субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства в сумме 523531 тысяч тенге, в том числе на:
поддержку развития семеноводства - 41670 тысяч тенге;
развитие племенного животноводства - 61764 тысяч тенге;
поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур - 120 тысяч тенге;
субсидирование товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ - 280000 тысяч тенге;
субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям - 22977 тысяч тенге;
субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства - 117000 тысяч тенге;
на субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) и внутренним сообщениям в сумме 288792 тысяч тенге;
на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида в сумме 49454 тысяч тенге;
на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций в сумме 950 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005 - 2010 годы в сумме 769854 тысяч тенге, в том числе на:
обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования - 277127 тысяч тенге;
содержание вновь вводимых объектов образования - 277104 тысяч тенге;
организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования - 6362 тысяч тенге;
подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования - 33281 тысяч тенге;
приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования - 70875 тысяч тенге;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования - 28548 тысяч тенге;
укрепление материально-технической базы государственных учреждений начального профессионального образования - 17882 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров - 36375 тысяч тенге;
укрепление материально-технической базы областных (городских) институтов повышения квалификации педагогических кадров - 4600 тысяч тенге;
обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами - 17700 тысяч тенге;
на обеспечение выплаты стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов в сумме 186090 тысяч тенге;
на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов в сумме 31125 тысяч тенге;
на обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете при амбулаторном лечении хронических заболеваний в сумме 88514 тысяч тенге;
на обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения в сумме 218976 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения в сумме 37820 тысяч тенге;
на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов в сумме 75120 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы областных центров санитарно-эпидемиологической экспертизы в сумме 121679 тысяч тенге;
на закуп противотуберкулезных препаратов в сумме 47844 тысяч тенге;
на закуп противодиабетических препаратов в сумме 161815 тысяч тенге;
на закуп химиопрепаратов онкологическим больным в сумме 210787 тысяч тенге;
на закуп лекарственных средств, диализаторов, расходных материалов, больным с почечной недостаточностью и лекарственных средств для больных после трансплантации почек в сумме 33637 тысяч тенге;
на укомплектование медицинских организаций первичной медико-санитарной помощи медицинскими кадрами в соответствии со штатными нормативами и развитие системы врачей общей практики в сумме 235651 тысяч тенге;
на закуп тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора в сумме 681 тысяч тенге;

"3-1. Облыстық бюджеттің кірістерінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер және республикалық бюджеттен 8501400 мың теңге сомасында даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
аз қамтылған жанұялардан шыққан 18 жасқа дейінгі балаларға берілетін мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге 340600 мың теңге сомасында;
көші-қон полициясының штат санын ұлғайтуға 19640 мың теңге сомасында, оның ішінде:
көші-қон полициясының қосымша штат санын қаржыландыруға және басқа да ағымдағы жұмсауларға - 17492 мың теңге;
зат, нәрсе мүліктерін және басқа да формалық әскери киімдерді жөндеу мен тіккізуді сатып алуға -2148 мың теңге;
ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидияларға 523531 мың теңге сомасында; оның ішінде:
тұқым шаруашылығын дамытуды қолдауға - 41670 мың теңге;
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға -61764 мың теңге;
өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығы мен сапасын арттыруды қолдауға - 120 мың теңге;
көктемгі егіс және жиын-терін жұмыстарын жүргізу үшін қажетті тауар-материалдық құндылықтарды субсидиялауға - 280000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға - 22977 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға - 117000 мың теңге;
әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (қалааралық) және ішкі бағыттардағы темір жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға 288792 мың теңге сомасында;
мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетулеріне 49454 мың теңге сомасында;
қалалық телекоммуникациялық желілердің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге берілетін 950 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 769854 мың теңге, оның ішінде:
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің бірүлгі штатын ұстауды қамтамасыз етуге - 277127 мың теңге;
жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға - 277104 мың теңге;
балалардың тамақтануын, тұруын және тестілеу пункттеріне жеткізілуін ұйымдастыруға - 6362 мың теңге;
жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге - 33281 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жақсарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер сатып алуға және жеткізуге -70875 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 28548 мың теңге;
бастауыш кәсіптік білім беретін мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 17882 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институттарында педагог қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға - 36375 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың біліктілігін арттыру институтының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4600 мың теңге;
арнаулы (түзету) білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге - 17700 мың теңге;
жергілікті атқару органдарының мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіптік оқу орнында оқитын студенттердің стипендияларын төлеуге берілетін 186090 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіптік оқу орнындарында оқып жатқандар үшін жол жүруге өтемақы төлеуге берілетін 31125 мың теңге сомасында;
созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезінде диспансерлік есепте тұрған балалар мен жасөспірімдерді дәрілік заттармен қамтамасыз етуге 88514 мың теңге сомасында;
амбулаториялық емдеу деңгейінде азаматтардың жекелеген санаттарын жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз етуге 218976 мың теңге сомасында;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға 37820 мың теңге сомасында;
дәрілік заттарды, вакциналар мен басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға 75120 мың теңге сомасында;
облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға берілетін 121679 мың теңге сомасында;
туберкулезге қарсы препараттарды сатып алуға 47844 мың теңге сомасында;
диабетке қарсы препараттарды сатып алуға 161815 мың теңге сомасында;
онкологиялық науқастарға химиялық препараттарды сатып алуға 210787 мың теңге сомасында;
бүйрек кемістігі бар науқастарға дәрілік заттарды, диализаторларды, шығыс материалдарын және бүйрегін ауыстырып қондырған науқастарға арналған дәрілік заттарды сатып алуға 33637 мың теңге сомасында;
бастапқы медициналық-санитарлық көмектің медициналық ұйымдарын штаттық нормативтерге сәйкес медицина кадрларымен жасақтауға және жалпы практикалық дәрігерлік жүйені дамытуға 235651 мың теңге сомасында;
шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест жүйелерді сатып алуға 681 мың теңге сомасында;

на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения в сумме 47634 тысяч тенге;
на обеспечение беременных железо - и йодсодержащими препаратами в сумме 69135 тысяч тенге;
на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан в сумме 374601 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне, включая оснащение современными аппаратами лучевой терапии и рентгенодиагностическим оборудованием онкологических организаций в сумме 1053166 тысяч тенге;
на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения и дополнительного приема в организациях среднего профессионального образования в рамках государственного заказа в сумме 625 тысяч тенге;
на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения в сумме 15040 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне в сумме 13327 тысяч тенге;
на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления в сумме 41898 тысяч тенге;
на развитие объектов образования в сумме 359100 тысяч тенге;
на развитие объектов здравоохранения в сумме 803580 тысяч тенге;
на развитие объектов культуры в сумме 200000 тысяч тенге;
на развитие бюджетам районов городов областного значения с депрессивной экономикой, в сумме 60000 тысяч тенге;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 387500 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 930000 тысяч тенге;
на развитие систем водоснабжения в сумме 703234 тысяч тенге.";
3) в пункте 10:
цифры "642820" заменить цифрами "596577";
4) пункт 15-1 изложить в новой редакции:
"15-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджетам районов и городов областного значения:
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей согласно приложению 7-1 к настоящему решению;
на развитие малых городов с депрессивной экономикой согласно приложению 7-2 к настоящему решению;
на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда согласно приложению 7-3 к настоящему решению;
на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому согласно приложению 7-4 к настоящему решению;
на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций согласно приложению 7-5 к настоящему решению;

амбулаториялық емдеу деңгейінде 5 жасқа дейінгі балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге 47634 мың теңге сомасында;
жүкті әйелдерді құрамында темір мен йоды бар препараттармен қамтамасыз етуге 69135 мың теңге сомасында;
азаматтардың жекелеген санаттарын профилактикалық медициналық тексеруді жүзеге асыруға 374601 мың теңге сомасында;
онкологиялық ұйымдарды сәулелі терапияның қазіргі заманғы аппараттарымен және рентгендиагностикалық жабдықтармен жарақтандыруды қоса алғанда, жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 1053166 мың теңге сомасында;
мемлекеттік тапсырыс шеңберінде кәсіптік орта білім беру ұйымдарында оқыту және қосымша қабылдау құнының өсуі бойынша шығыстарды өтеуге берілетін 625 мың теңге сомасында;
медицина кадрларының, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердің біліктілігін арттыру мен қайта даярлауға 15040 мың теңге сомасында;
жергілікті деңгейдегі қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 13327 мың теңге сомасында;
мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін 41898 мың теңге сомасында;
білім беру объектілерін дамытуға 359100 мың теңге сомасында;
денсаулық сақтау объектілерін дамытуға 803580 мың теңге сомасында;
мәдениет объектілерін дамытуға арналған 200000 мың теңге сомасында;
экономикасы күйзеліске ұшыраған облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттерін дамытуға берілетін 60000 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға берілетін 387500 мың теңге сомасында;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға 930000 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 703234 мың теңге сомасында.";
3) 10 тармақта:
"642820" деген сандар "596577" деген сандарға ауыстырылсын;
4) 15-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15-1. 2006 жылға арналған облыстық бюджеттің шығыстарының құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер мен облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне дамытуға трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
осы шешімнің 7-1 қосымшасына сәйкес аз қамтылған жанұялардан шыққан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
осы шешімнің 7-2 қосымшасына сәйкес экономикасы күйзеліске ұшыраған шағын қалаларды дамытуға;
осы шешімнің 7-3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға;
осы шешімнің 7-4 қосымшасына сәйкес үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек-балаларды материалдық қамтамасыз етуге;
осы шешімнің 7-5 қосымшасына сәйкес қалалық телекоммуникациялық желілердің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге;

на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида согласно приложению 7-6 к настоящему решению;
на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования согласно приложению 7-7 к настоящему решению;
на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 7-8 к настоящему решению;
на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования согласно приложению 7-9 к настоящему решению;
на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 7-10 к настоящему решению;
на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 7-11 к настоящему решению;
на поддержку предпринимательской деятельности согласно приложению 7-12 к настоящему решению;
на развитие систем водоснабжения согласно приложению 7-13 к настоящему решению;
на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления согласно приложению 7-14 к настоящему решению;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры согласно приложению 7-15 к настоящему решению.";
5) пункты 15-2, 15-3 исключить;
6) дополнить пунктом 15-4 следующего содержания:
"15-4. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год бюджету города Караганды предусмотрены текущие трансферты на ремонт автомобильных дорог в сумме 124890 тысяч тенге и трансферты на развитие на строительство автомобильных дорог в сумме 112101 тысяч тенге.";
7) дополнить пунктом 15-5 следующего содержания:
"15-5. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены трансферты на развитие бюджету города Темиртау на разработку проектно-сметной документации на объект "Строительство инфраструктуры индустриального парка города Темиртау" в сумме 10000 тысяч тенге.";

осы шешімнің 7-6 қосымшасына сәйкес мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетулеріне;
осы шешімнің 7-7 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің бірүлгі штатын ұстауды қамтамасыз етуге;
осы шешімнің 7-8 қосымшасына сәйкес жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға;
осы шешімнің 7-9 қосымшасына сәйкес балалардың тамақтануын, тұруын және тестілеу пункттеріне жеткізілуін ұйымдастыруға;
осы шешімнің 7-10 қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге;
осы шешімнің 7-11 қосымшасына сәйкес жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жақсарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер сатып алуға және жеткізуге;
осы шешімнің 7-12 қосымшасына сәйкес кәсіпкерлік қызметтерді қолдауға;
осы шешімнің 7-13 қосымшасына сәйкес сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
осы шешімнің 7-14 қосымшасына сәйкес мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер;
осы шешімнің 7-15 қосымшасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға.";
5) 15-2, 15-3 тармақтары алынып тасталсын:
6) 15-4 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"15-4. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Қарағанды қаласының бюджетіне автомобиль жолдарына жөндеу жүргізуге 124890 мың теңге сомасында ағымдағы трансферттер және автомобиль жолдарын салуға 112101 мың теңге сомасында даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
7) 15-5 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"15-5. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетіне "Теміртау қаласының индустриалдық саябағының инфрақұрылымын салу" объектісіне жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге 10000 мың теңге сомасында даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";

105825
005
Целевые текущие трансферты
бюджетам  районов (городов
областного значения) на
материальное обеспечение
детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся
на дому
10542
009
Целевые текущие трансферты
бюджетам  районов (городов
областного значения) на
компенсацию повышения тарифа
абонентской платы за телефон
социально-защищаемым гражданам,
являющимся абонентами городских
сетей телекоммуникаций
950
015
Целевые текущие трансферты
бюджетам районов (городов
областного значения) для
выплаты государственных пособий
на детей до 18 лет из
малообеспеченных семей

105825
005
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
10542
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
950
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер