О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение XXI сессии Карагандинского областного Маслихата от 3 июня 2006 года N 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июня 2006 года за N 1815
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1804, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 декабря 2005 года N 245-246 (19914), "Индустриальная Караганда" от 13 декабря 2005 года N 149 (20232), внесены изменения и дополнения решением XVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27 декабря 2005 года N 272 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1809, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 17 января 2006 года N 11 (19938), "Индустриальная Караганда" от 17 января 2006 года N 7 (20246), решением XIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 марта 2006 года N 291 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1811, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 21 марта 2006 года N 55-56 (19983), "Индустриальная Караганда" от 21 марта 2006 года N 37 (20273), решением XX сессии Карагандинского областного Маслихата от 16 марта 2006 года N 298 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1812, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 11 апреля 2006 года N 70 (19997), "Индустриальная Караганда" от 11 апреля 2006 года N 43 (20282), следующие изменения и дополнения:

Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXI сессиясының 2006 жылғы 03 маусымдағы N 314 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2006 жылғы 14 маусымда N 1815 тіркелді
Қазақстан Республикасының  Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына  сәйкес, облыстық Мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы"  N 233  шешіміне (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1804 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2005 жылғы 10 желтоқсандағы N 245-246 (19914) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 149 (20232) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы ХVІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"  N 272  шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1809 болып тіркелген), 2006 жылғы 17 қаңтардағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 11 (19938) санында, 2006 жылғы 17 қаңтардағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 7 (20246) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 2 наурыздағы ХІХ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"  N 291  шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1811 болып тіркелген, 2006 жылғы 21 наурыздағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 55-56 (19983) сандарында, 2006 жылғы 21 наурыздағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 37 (20273) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 16 наурыздағы ХХ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"  N 298  шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1812 болып тіркелген, 2006 жылғы 11 сәуірдегі "Орталық Қазақстан" газетінің N 70 (19997) санында, 2006 жылғы 11 сәуірдегі "Индустриальная Караганда" газетінің N 43 (20282) санында жарияланған, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) в пункте 11:
цифры "575333" заменить цифрами "539395";
2) в пункте 15:
цифры "94553" заменить цифрами "52446";
3) дополнить пунктом 15-7 следующего содержания:
"15-7. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету города Шахтинск для развития теплоснабжения в сумме 190000 тысяч тенге.";
4) в пункте 16:
цифры "230000" заменить цифрами "118045";
в абзаце первом цифры "120000" заменить цифрами "68045";

1) 11 тармақтағы:
"575333" деген сандар "539395" деген сандарға ауыстырылсын;
2) 15 тармақтағы:
"94553" деген сандар "52446" деген сандарға ауыстырылсын;
3) 15-7 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"15-7. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Шахтинск қаласының бюджетіне жылумен қамтуды дамыту үшін 190000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін";
4) 16 тармақтағы:
"230000" деген сандар "118045" деген сандарға ауыстырылсын;
бірінші абзацтағы "120000" деген сандар "68045" деген сандарға ауыстырылсын;

12848
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12848
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
118998
250
Департамент (Управление) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
118998
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
30008
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
34351
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
54639
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3301174
1
Правоохранительная деятельность
3301174
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3301174
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из областного бюджета
3174798
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
125377
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
999
04
Образование
5524248
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
2030490
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
803219
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
679816
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
123403
261
Департамент (Управление) образования области
1227271
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
531597
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
13998
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
306689
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
7754
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
261827
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
32817
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
66227
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования

12848
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12848
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
118998
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті (басқармасы)
118998
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
30008
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
34351
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
54639
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3301174
1
Құқық қорғау қызметi
3301174
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3301174
001
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы  ішкі істер органы қызметін қамтамасыз ету
3174798
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
125377
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
999
04
Бiлiм беру
5524248
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
2030490
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
803219
006
Балалар мен жеткіншектерге  спорт бойынша қосымша білім беру
679816
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
123403
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1227271
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
531597
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
13998
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
306689
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
7754
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
261827
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
32817
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу - әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
66227
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пункттеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер