Об областном бюджете на 2007 год
Решение XXIV сессии Карагандинского областного Маслихата от 13 декабря 2006 года N 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 декабря 2006 года за N 1822
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан,  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 65149342 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 22051338 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 311646 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 42786358 тысячи тенге;
2) затраты - 65671579 тысяча тенге;
3) операционное сальдо - минус 522237 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - минус 465533 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты - 800481 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1266014 тысячи тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 264500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 195000 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - минус 321 204 тысячи тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 321 204 тысячи тенге. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения и дополнения - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, решением XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403, решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458, решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.
2. Учесть, что в составе доходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 22524277 тысяч тенге, в том числе:
7 975 494 тысячи тенге на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий;
159 286 тысяч тенге на капитальный ремонт жилья военнослужащих в городе Приозерске;
200 000 тысяч тенге на строительство инфраструктуры индустриального парка в городе Темиртау;
54 200 тысяч тенге на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей;
100 000 тысяч тенге на поддержание инфраструктуры города Приозерска;
1227923 тысячи тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
1176518 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения;

2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXIV сессиясының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 364 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2006 жылғы 15 желтоқсанда N 1822 тіркелді
<*>
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі барлық мәтін бойынша "процент" деген сөз "пайыз" деген сөзге ауыстырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.
Қазақстан Республикасының  Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына  сәйкес, облыстық Мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет осы шешімнің  1 қосымшасына  сәйкес келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 65149342 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері - 22051338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 311646 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 42786358 мың теңге;
2) шығындар - 65671579 мың теңге;
3) операциялық сальдо - алу 522237 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу - алу 465533 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер - 800481 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1266014 мың теңге;
5) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 264500 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді алу - 195000  мың теңге;
6) бюджеттің дефициті - алу 321 204 мың теңге;
7) бюджет дефицитін қаржыландыру - 321 204 мың теңге.  <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы  N 395 , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы  N 403  шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.
2. 2007 жылға арналған облыстық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен 22524277 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеуге 7 975 494  мың теңге;
Приозерск қаласындағы әскери қызметшілердің тұрғын үйлеріне күрделі жөндеу жүргізуге 159 286 мың теңге;
Теміртау қаласындағы индустриалдық парктің инфрақұрылымын салуға 200 000 мың теңге;
аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 54 200 мың теңге;
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға 100 000 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және қайта жөндеуге 1227923 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жөндеуге 1176518 мың теңге;

700 000 тысяч тенге на развитие объектов культуры;
680622 тысячи тенге на развитие системы водоснабжения;
506 666 тысяч тенге на развитие транспортной инфраструктуры;
16 401 тысяча тенге на содержание дополнительной штатной численности миграционной полиции, выделенной в 2006 году;
922 522 тысячи тенге на развитие сельского хозяйства;
132 830 тысяч тенге на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
75 478 тысяч тенге на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
869000 тысяч тенге на капитальный ремонт автомобильных дорог областного и районного значения;
831093 тысячи тенге на возмещение потерь поступлений в бюджет в связи с введением фиксированной ставки индивидуального подоходного налога для всех физических лиц в 10 процентов с 1 января 2007 года и исключением из доходов при налогообложении минимальной заработной платы вместо месячного расчетного показателя и отмены акциза на игорный бизнес, поступающего в местный бюджет;
83 031 тысяч тенге на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования.
1 355 333 тысячи тенге на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы ;
15 438 тысяч тенге на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования;
210 508 тысяч тенге на выплату стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
30 076 тысяч тенге на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
186 041 тысяча тенге на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства;
118 006 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения;
716 198 тысяч тенге на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов;
50 224 тысячи тенге на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан;
85 308 тысяч тенге на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне;
2 285 467 тысяч тенге на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы ;

мәдениет объектілерін дамытуға 700 000 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 680622 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 506 666 мың теңге;
2006 жылы бөлінген көші-қон полициясының қосыма штат санын ұстауға 16 401 мың теңге;
ауыл шаруашылығын дамытуға 922 522 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға 132 830 мың теңге;
мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетулеріне 75 478 мың теңге;
облыстық және аудандық маңызы бар жолдарға күрделі жөндеу жүргізуге 869000 мың теңге;
2007 жылғы 1 қаңтардан бастап барлық жеке тұлғалар үшін жеке табыс салығының 10 пайыз тіркелген ставкасын енгізуге және салық салу кезінде кірістен айлық есептік көрсеткіштің және жергілікті бюджетке түсетін ойын бизнесі акцизін жоюға орнына жалақының ең төменгі мөлшерін табыстан алып тастауға байланысты бюджетке түсетін түсімдердің шығасыларын өтеуге берілетін 831093 мың теңге;
білім беру саласының мемлекеттік жүйесіне жаңа технологияларды енгізуге 83031 мың теңге.
Қазақстан Республикасының 2005-2010 жылдарға арналған білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 1 355 333 мың теңге;
орта білім беретін мемлекеттік ұйымдардың кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді үйрену жөнінде оқу, анықтамалық және электрондық әдебиеттерді сатып алуға және жеткізуге 15 438 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіптік оқу орнында оқитын студенттердің стипендияларын төлеуге 210 508 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекетттік тапсырысы негізінде орта кәсіптік оқу орындарында оқып жатқандар үшін жол жүруге өтемақы төлеуге 30 076 мың теңге;
электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға 186 041 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға 118 006 мың теңге;
дәрілік заттарды, вакциналар мен басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға 716 198 мың теңге;
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын-алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға 50 224 мың теңге;
жергілікті деңгейдегі қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 85 308 мың теңге;
Қазақстан Республикасының 2005-2010 жылдарға арналған реформалау мен денсаулық сақтауды дамыту Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 2 285 467 мың теңге;

1 345 000 тысяч тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
51 050 тысяч тенге на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления;
757 тысячи тенге на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций;
363 807 тысяч тенге на проведение взрывных работ аварийных бесхозяйных домов, а также уборки строительного мусора в городе Шахтинске и поселке Шахан. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения и дополнения - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458, решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.
2-1 . Учесть, что в составе поступлений областного бюджета на 2007 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 440 000 тысяч тенге на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005 - 2007 годы . <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесено изменение - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.
2-2. Учесть, что в составе поступлений областного бюджета на 2007 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов, выданных бюджетам районов и городов областного значения на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы в сумме 1128781 тысяч тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 - решением XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403, внесены изменения - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458, решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.
3. Установить на 2007 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жана-Аркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев,  Шахтинск - по 100 процентов, города Жезказган - 75 процентов, города Темиртау - 90 процентов, города Караганды - 81 процент;

инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға 1 345 000 мың теңге;
мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін 51 050 мың теңге;
қалалық телекоммуникациялық желілердің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге 757 мың теңге;
иелері жоқ апатты жағдайдағы үйлерді бұзуды жүргізу жұмыстарына, сонымен қатар Шахтинск қаласы мен Шахан кентіндегі құрылыс қоқыстарын жинауға 363 807 мың тенге.  <*>
Ескерту. 2 тармақ өзгерді және толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.
2-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет түсімдер құрамында республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға 440 000 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 2-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.
2-2. 2007 жылға арналған облыстық бюджет түсімдер құрамында  Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын  дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджетіне берілген, бюджеттік кредиттерді өтеуге 1128781 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 2-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.
3. 2007 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерде бекітілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары, , Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтпаев, Шахтинск қалалары - 100 пайыз, Жезқазған қаласы - 75 пайыз, Теміртау қаласы - 90 пайыз, Қарағанды қаласы - 81 пайыз;

2) по социальному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жана-Аркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов - по 50 процентов;
городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Шахтинск - по 30 процентов, города Темиртау - 21 процент. <*>
Сноска. В подпункт 1) пункта 3 внесены изменения - решением XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403, внесены изменения и дополнения - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458, решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.
3-1. Установить норматив распределения дохода в областной бюджет, в бюджет города Балхаш по индивидуальному подоходному налогу в следующих размерах:
на первый квартал 2007 года - 100 процентов;
с 1 апреля 2007 года - 80 процентов. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 - решением XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403.
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год объемы бюджетных изъятий из бюджетов городов областного значения в областной бюджет в сумме 12 207 124 тысячи тенге, в том числе:
города Балхаш - 669 775 тысяч тенге;
города Жезказган - 1 890 314 тысяч тенге;
города Караганды - 5 326 118 тысяч тенге;
города Темиртау - 4 320 917 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в сумме 5 488 072 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району - 502 285 тысяч тенге;
Актогайскому району - 316 285 тысяч тенге;
Бухар-Жыраускому району - 599 951 тысяча тенге;
Жана-Аркинскому району - 353 884 тысячи тенге;
городу Каражал - 95 515 тысяч тенге;
Каркаралинскому району - 932 638 тысяч тенге;
Нуринскому району - 651 671 тысяча тенге;
Осакаровскому району - 561 962 тысячи тенге;
городу Приозерск - 173 338 тысяч тенге;
городу Сарань - 220 589 тысяч тенге;
городу Сатпаев - 201 553 тысячи тенге;
Улытаускому району - 95 414 тысяч тенге;
городу Шахтинск - 412 587 тысяч тенге;
Шетскому району - 370 400 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2007 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 2 .
7. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету города Приозерска в сумме 159 286 тысяч тенге на капитальный ремонт жилья военнослужащих. <*>
Сноска. Пункт 7 в новой редакции - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.

2) әлеуметтік салық бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандары - 50 пайыз;
Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтпаев, Шахтинск қалалары бойынша - 30 пайыз; Теміртау қаласы - 21 пайыз.
Ескерту. 3-тармақтың 1 тармақшасына өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403  шешімімен , өзгерістер мен толықтырулар енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.
3-1. Облыстық бюджетке, Балқаш қаласының бюджетіне жеке табыс салығы бойынша кірісті бөлу нормативі келесі мөлшерде белгіленсін:
2007 жылдың 1 тоқсанына - 100 пайыз;
2007 жылдың 1 сәуірінен бастап - 80 пайыз.  <*>
Ескерту. 3-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403  шешімімен .
4. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алулардың көлемі 12 207 124 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Балқаш қаласынан - 669 775 мың теңге;
Жезқазған қаласынан - 1 890 314 мың теңге;
Қарағанды қаласынан - 5 326 118 мың теңге;
Теміртау қаласынан - 4 320 917 мың теңге;
5. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 5 488 072 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай ауданына - 502 285 мың теңге;
Ақтоғай ауданына - 316 285 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына - 599 951 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына - 353 884 мың теңге;
Қаражал қаласына - 95 515 мың теңге;
Қарқаралы ауданына - 932 638 мың теңге;
Нұра ауданына - 651 671 мың теңге;
Осакаров ауданына - 561 962 мың теңге;
Приозерск қаласына - 173 338 мың теңге;
Саран қаласына - 220 589 мың теңге;
Сәтпаев қаласына - 201 553 мың теңге;
Ұлытау ауданына - 95 414 мың теңге;
Шахтинск қаласына - 412 587 мың теңге;
Шет ауданына - 370 400 мың теңге;
6. 2007 жылға арналған облыстық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға  2 қосымшаға  сәйкес бекітілсін.
7. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Приозерск қаласының бюджетіне әскери қызметшілердің тұрғын үйлерін күрделі жөндеуге 159 286 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .

8. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету города Приозерска в сумме 100 000 тысяч тенге на поддержание инфрастуктуры. <*>
Сноска. Пункт 8 в новой редакции - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету города Темиртау в сумме 200 000 тысяч тенге на строительство инфраструктуры индустриального парка. <*>
Сноска. Пункт 9 в новой редакции - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 186 041 тысяча тенге на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 71 000 тысяча тенге на выплату социального налога с расходов государственных организаций на оплату труда государственных служащих, работников государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работников казенных предприятий. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-2 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-3. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 181432 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-3 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесено изменение - решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.
9-4. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 444 618 тысяч тенге на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-4 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.

8. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Приозерск қаласының бюджетіне инфрақұрылымды қолдауға 100 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетіне индустриалдық парктің инфрақұрылымын салуға 200 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға 186 041 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-2. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындар қызметкерлеріне жалақы төлейтін мемлекеттік ұйымдар шығындарынан әлеуметтік салық төлеуге 71 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-3. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға 181432 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-3 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.
9-4. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің бірүлгі штатын ұстауды қамтамасыз етуге 444 618 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-4 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .

9-5. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 27 274 тысячи тенге на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-5 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 65 676 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-6 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-7. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 14 268 тысяч тенге на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-7 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-8. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 94 332 тысячи тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-8 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-9. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 5 322 тысячи тенге на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-9 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-10. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 334728 тысячи тенге на содержание вновь вводимых объектов образования. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-10 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесено изменение - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.

9-5. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге 27 274 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-5 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-6. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер сатып алуға және жеткізуге 65 676 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-6 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-7. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді үйрену бойынша оқу, анықтамалық және электрондық әдебиеттерді алуға және жеткізуге 14 268 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-7 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-8. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға 94 332 мың теңге теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-8 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-9. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне балалардың тамақтануын, тұруын және тестілеу пунктеріне жеткізілуін ұйымдастыруға 5 322 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-9 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-10. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға 334728 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-10 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.

9-11. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 757 тысячи тенге на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально - защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-11 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесено изменение - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.
9-12. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 75 478 тысяч тенге на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-12 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-13. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены бюджетные кредиты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 800481 тысяч тенге на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса), целевые трансферты в сумме 52381 тысяч тенге на организацию сохранения государственного жилищного фонда в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005 - 2007 годы и региональной программой "Развитие жилищного строительства по Карагандинской области на 2005-2007 годы. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-13 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесены изменения - решением XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403, решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.
9-14. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 1387100 тысяч тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в соответствии с региональной программой "Развитие жилищного строительства по Карагандинской области на 2005-2007 годы". <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-14 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесено изменение - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.

9-11. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне қалалық телекоммуникациялық желілердің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге 757 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-11 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.
9-12. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетулеріне 75 478 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-12 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-13. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға 800481 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер, Қазақстан Республикасының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамыту Мемлекеттік бағдарламасы мен Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамыту аймақтық бағдарламасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыруға 52381 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-13 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403  шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.
9-14. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамыту аймақтық бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға 1387100 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-14 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.

9-15. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 1110778 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы". <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-15 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесено изменение - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.
9-16. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 41 910 тысяч тенге на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-16 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-17. Распределение указанных в пунктах 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 9-10, 9-11, 9-12, 9-13, 9-14, 9-15, 9-16 сумм бюджетам районов (городов областного значения) определяется на основании постановления акимата области. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-17 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
9-18. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 22 821 тысяча тенге на возмещение потерь поступлений в бюджет, в том числе:
городу Караганды - 19 409 тысяч тенге;
городу Балхаш - 1 245 тысяч тенге;
городу Жезказган - 2 167 тысяч тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-18 - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.
9-19. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 72 958 тысяч тенге на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования, в том числе:
городу Балхаш - 48 тысяч тенге;
Жанааркинскому району - 48 тысяч тенге;
городу Жезказган - 48 тысяч тенге;
городу Караганды - 70 064 тысячи тенге;
городу Сатпаев - 48 тысяч тенге;
городу Темиртау - 2702 тысячи тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-19 - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458, в новой редакции - решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.

9-15. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға 1110778 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-15 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.
9-16. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін 41 910 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-16 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-17. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 9-9, 9-10, 9-11, 9-12, 9-13, 9-14, 9-15, 9-16 тармақтарда көрсетілген сомаларды бөлу облыс әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.  <*>
Ескерту. 9-17 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
9-18. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне бюджет түсімдерінің шығындарын қалпына келтіруге 22 821 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Қарағанды қаласына - 19 409 мың теңге;
Балқаш қаласына - 1 245 мың теңге;
Жезқазған қаласына - 2 167 мың теңге.  <*>
Ескерту. 9-18 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.
9-19. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласына мемлекеттік жүйенің жаңа технологиясын енгізуге 72 958 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде.
Балқаш қаласына - 48 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына - 48 мың теңге;
Жезқазған қаласына - 48 мың теңге;
Қарағанды қаласына - 70 064 мың теңге;
Теміртау қаласына - 2702 мың теңге;
Сәтпаев қаласына - 48 мың теңге;
Теміртау қаласына - 2702 мың теңге.  <*>
Ескерту. 9-19 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен, жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.

9-20. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты из резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты бюджету города Шахтинска на проведение взрывных работ аварийных бесхозяйных домов, а также уборки строительного мусора в городе Шахтинске и поселке Шахан в сумме 363 807 тысяч тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-20 - решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.
10. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий в сумме 3548583 тысячи тенге, согласно приложению 3 . <*>
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.
11. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 95332 тысяч тенге на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей и государственной адресной социальной помощи, согласно приложению 4 .
Учесть, что в бюджетах районов (городов областного значения) должны быть предусмотрены расходы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме не менее 198 500 тысяч тенге, согласно приложению 4 . <*>
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.
12. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы капитального ремонта и укрепления материально-технической базы организаций образования Карагандинской области на 2005-2007 годы в сумме 464893 тысячи  тенге, в том числе:
359307 тысяч тенге на капитальный ремонт и укрепление материально - технической базы государственных организаций образования;
105 586 тысяч тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования; <*>
Сноска. Пункт 12 в новой редакции - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесены изменения - решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.

9-20. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасы Үкіметінің кезек күттірмейтін шығындарға Шахтинск қаласының бюджетіне иелері жоқ апатты жағдайдағы үйлерді бұзуды жүргізу жұмыстарына, сонымен қатар Шахтинск қаласы мен Шахан кентінің құрылыс қоқыстарын жинауға 363 807 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 9-20 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.
10. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлері мен қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеуге 3548583 мың теңге сомасында  3 қосымшаға  сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 10 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.
11. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аз қамтылған отбасылардың және мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 95332 мың теңге сомасында  4 қосымшаға  сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінде аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге шығыстар 198 500 мың теңгеден кем емес сомада 4 қосымшаға сәйкес қарастырылған болу керектігі ескерілсін.  <*>
Ескерту. 11 тармаққа өзгеріс енгізілді -   Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.
12. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған білім беру ұйымдарын күрделі жөндеу және материалдық-техникалық базасын нығайту аймақтық бағдарламасын іске асыруға 464893 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және күрделі жөндеу жүргізуге 359307 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелер үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға 105 586 мың теңге;  <*>
Ескерту. 12 тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгерістер енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.

12-1. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы развития образования Карагандинской области на 2006-2010 годы в сумме 441933 тысяч тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесены изменения - решением XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403, решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458.
12-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы реабилитации инвалидов Карагандинской области на 2006-2008 годы в сумме 10 542 тысячи тенге на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-2 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
12-3. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы развития сферы культуры Карагандинской области на 2007-2009 годы в сумме 532425 тысяч тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-3 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесены изменения - решением XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403.
12-4. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию программы "Молодежь Карагандинской области - 2005-2007 годы" в сумме 61600 тысяч тенге на развитие массового спорта. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-4 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесены изменения - решением XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403.
12-5. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональных программ развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, обеспечения безопасности дорожного движения на 2007-2009 годы, на реализацию Плана первоочередных мероприятий по развитию города Шахтинска на 2006-2007 годы, Плана мероприятий, посвященных 70-летию города Балхаша, на благоустройство, озеленение, освещение и на реализацию программ развития жилищно-коммунального хозяйства, "Мой двор" в сумме 2767238 тысячи тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-5 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, внесены изменения - решением XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403, решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458, решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.

12-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2006-2010 жылдарға арналған білім беруді дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға 441933 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 12-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгерістер енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403  шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен.
12-2. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2006-2008 жылдарға арналған мүгедектерді оңалту аймақтық бағдарламасын іске асыруға үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге 10 542 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 12-2 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
12-3. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Қарағанды облысының 2007-2009 жылдарға арналған мәдениет саласын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға 532425 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 12-3 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403  шешімімен .
12-4. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жалпылай спортты дамытуға "Қарағанды облысының 2005-2007 жылдардағы жастары" бағдарламасын іске асыруға 61600 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 12-4 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403  шешімімен .
12-5. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Қарағанды облысының 2006 - 2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасын іске асыруға, 2007 - 2009 жылдарға арналған жол қауіпсіздігін қамтамасыз етуге, 2006-2007 жылдарға арналған Шахтинск қаласын дамыту бойынша бірінші кезектегі іс-шаралар Жоспарын іске асыруға, абаттандыруға, көгалдандыруға, жарық беруге Балқаш қаласының 70 жылдығына арналған іс-шаралар Жоспарын іске асыруға және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығын дамыту бағдарламасын, "Менің аулам" бағдарламасын іске асыруға 2767238 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 12-5 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , өзгерістер енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403  шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.

12-6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию региональной программы "Программа поддержки и развития малого предпринимательства Карагандинской области на 2007-2009 годы" в сумме 8 384 тысячи тенге на обеспечение поддержки малого предпринимательства. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-6 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.
12-7. Распределение указанных в пунктах 12, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 12-5, 12-6 сумм бюджетам районов (городов областного значения) определяется на основании постановления акимата области. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-7 - решением XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395.

12-6. 2007 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын кәсіпкерлікті қолдауды қамтамасыз етуге "Қарағанды облысының 2007-2009 жылдарға арналған шағын кәсіпкерлікті қолдау және дамыту бағдарламасы" аймақтық бағдарламасын іске асыруға 8 384 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.  <*>
Ескерту. 12-6 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .
12-7. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 12, 12-1, 12-2, 12-3, 12-4, 12-5, 12-6 тармақтарда көрсетілген сомаларды бөлу облыс әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.  <*>
Ескерту. 12-7 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен .

13. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год средства на оплату проезда больных - граждан Карагандинской области на оказание им высокоспециализированной медицинской помощи лечебными организациями городов Астаны, Алматы, Павлодар при заболеваниях, требующих особо сложных методов диагностики, лечения и использования уникальных медицинских технологий, предоставляемых профильными республиканскими медицинскими организациями в соответствии с квотой, утвержденной Министерством здравоохранения Республики Казахстан.

13. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бекіткен квотаға сәйкес, республиканың профилдік медициналық ұйымдары көрсететін теңдессіз медицина технологиясын қолдану мен емдеу диагностикасының ең қиын әдісін қажет ететін аурулары бар, Қарағанды облысының сырқат азаматтарының жолақысын төлеуге қаражат Астана, Алматы, Павлодар қалаларының емдеу ұйымдарының жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсетулеріне қарастырылсын.

14. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2007 год, согласно приложению 5 .
15. Установить, что в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения) на 2007 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 6 .
16. Утвердить резерв акимата области на 2007 год в сумме 185375 тысяч тенге. <*>
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными решением XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458, решением II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.

14. 2007 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі  5 қосымшаға  сәйкес бекітілсін.
15. 2007 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестерлеуге жатпайтыны  6 қосымшаға  сәйкес белгіленсін.
16. 2007 жылға арналған облыс әкімдігінің резерві 185375 мың теңге сомасында бекітілсін.  <*>
Ескерту. 16 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.

17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии,
секретарь областного Маслихата             К. Медиев
Приложение 1
к решению XXIV сессии
Карагандинского областного Маслихата
от 13 декабря 2006 года N 364 <*>
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения XХV сессии Карагандинского областного Маслихата от 28.12.2006 г. N 395, решения XХVI сессии Карагандинского областного Маслихата от 29.03.2007 г. N 403, решения XХIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 05.07.2007 г. N 458, решения II сессии Карагандинского областного Маслихата от 16.10.2007 г. N 28.
Областной бюджет на 2007 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

17. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
облыстық Мәслихаттың хатшысы
Қарағанды облыстық Мәслихатының
2006 жылғы 13 желтоқсандағы
XXIV сессиясының N 364 шешіміне
1 қосымша   <*>
Ескерту. 1 қосымша - жаңа редакцияда Қарағанды облыстық Мәслихатының XXV сессиясының 2006 жылғы 28 желтоқсандағы N 395  шешімімен , Қарағанды облыстық Мәслихатының XXVI сессиясының 2007 жылғы 29 наурыздағы N 403  шешімімен Қарағанды облыстық Мәслихатының XXIX сессиясының 2007 жылғы 5 шілдедегі  N 458  шешімімен, Қарағанды облыстық Мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 16 қазандағы  N 28  шешімімен.
2007 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

18748
013
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
181432
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
444618
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
27274
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно - методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
65676
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
94332
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
5322
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования
14268
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
10073
026
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
72958
3
Начальное профессиональное образование
1291004
261
Департамент (Управление) образования области
1291004
008
Начальное профессиональное образование
1291004
4
Среднее профессиональное образование
1381104
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
97869
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
97869
261
Департамент (Управление) образования области
1283235
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
1283235
5
Дополнительное профессиональное образование
175322
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
37105
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
37105
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
48221
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
48221
261
Департамент (Управление) образования области
89996
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров

18748
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
181432
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
444618
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
27274
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
65676
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
94332
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуду ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5322
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14268
025
Мемлекеттік жүйенің білім алу төңірегінде жаңа технологияларды енгізу
10073
026
Мемлекеттік жүйенің білім алу төңірегінде жаңа технологияларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттерді енгізу
72958
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1291004
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1291004
008
Бастауыш кәсіптік білім беру
1291004
4
Орта кәсіби бiлiм беру
1381104
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
97869
002
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
97869
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1283235
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
1283235
5
Қосымша кәсіби білім беру
175322
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
37105
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
37105
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
48221
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
48221
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
89996
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау