Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Караганды от 19 июля 2006 года N 08/02. Зарегистрировано Управлением юстиции города Караганды 11 августа 2006 года за N 8-1-38. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 8 июня 2016 года № 23/07
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 08.06.2016 № 23/07 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьи 31 и пункта 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в целях создания инвалидам равных возможностей для жизнедеятельности и интеграции в обществе, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности установить ежегодную квоту рабочих мест для инвалидов в размере 3 % от общей численности рабочих мест.
2. Постановление акимата города Караганды от 13 апреля 2006 года N 3/1 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" в связи с несвоевременной регистрацией в управлении юстиции города Караганды - отменить.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Салимбаеву Алмагуль Аманжоловну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города
И. Тогайбаев

Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2006 жылғы 19 шілдедегі N 08/02 қаулысы. Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2006 жылғы 11 тамызда N 8-1-38 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы N 23/07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 08.06.2016 N 23/07 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң әрекетке енеді) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 9-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына және 37-бабының 8-тармағына сәйкес және мүгедектердің қоғамдағы тіршілік әрекеті және бірігуі үшін тең мүмкіндіктер жасау мақсатында, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншіктің барлық түріндегі ұйымдар, мекемелер, кәсіпорындар жұмыс орындарының жалпы санының 3 % мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының жыл сайынғы квотасын белгілесін.
2. Қалалық әділет басқармасында уақытында тіркеуден өтпеуіне байланысты, "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орнының квотасын белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 13 сәуірдегі N 3/1 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Алмагүл Аманжолқызы Сәлімбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
И. Тогайбаев