О внесении дополнения в решение городского маслихата от 26 мая 2004 года N 7/75 "Об утверждении регламента городского маслихата"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2006 года N 32/301. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 12 мая 2006 года за N 8-4-36. Утратило силу - решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2007 года N 44/431
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.06.2007 N 44/431.
В соответствии с подпунктом 5 пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан "О проведении отчетов акимов перед маслихатами" от 18 января 2006 года N 19 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 26 мая 2004 года N 7/75 "Об утверждении регламента городского маслихата" (регистрационный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 1533, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 16 июня 2004 года N 54, "Балхашский рабочий" от 16 июня 2004 года N 45) следующее дополнение:
дополнить Регламент городского маслихата, утвержденного вышеуказанным решением, пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Один раз в полугодие, во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года N 19 "О проведении отчетов акимов перед маслихатами", аким города, в пределах его компетенции отчитывается перед депутатами городского маслихата о выполнении возложенных на него функций и задач. По итогам отчета и его обсуждения принимается решение городского маслихата".
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата

"Қалалық мәслихаттың регламентін бекіту туралы" қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 26 мамырдағы N 7/75 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 32/301 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласы әділет басқармасында 2006 жылғы 12 мамырда N 8-4-36 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 маусымдағы N 44/431 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2007.06.27 N 44/431 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 8 бабының 3 тармағының 5 тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің "Әкімдердің мәслихаттар алдында есеп беруін өткізу туралы" 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 19 Жарлығын жүзеге асыру мақсатында қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2004 жылғы 26 мамырдағы N 7/75 "Қалалық мәслихаттың регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі - 1533, "Балқаш өңірі" газетінің 2004 жылғы 16 маусымдағы N 54 санында, "Балхашский рабочий" газетінің 2004 жылғы 16 маусымдағы N 45 санында жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген қалалық мәслихаттың Регламенті келесі мазмұндағы 16-1 тармағымен толықтырылсын:
"16-1. Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы N 19 "Әкімдердің мәслихаттар алдында есеп беруін өткізу туралы" Жарлығын орындау мақсатында қала әкімі өзіне жүктелген міндеттердің және сұрақтардың орындалуы туралы қалалық мәслихаттың депутаттары алдында өзінің құзырлылығы шеңберінде жарты жылда бір рет есеп береді. Есептің қорытындысы және оны талқылау бойынша қалалық мәслихаттың шешімі қабылданады.".
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихаттың хатшысы