Об образовании села Тажен в составе Акжигитского сельского округа Бейнеуского района
Решение Мангистауского областного Маслихата от 28 июля 2006 года N 16/288 и постановление Акимата Мангистауской области от 31 мая 2006 года N 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 августа 2006 года за N 1953
Рассмотрев предложение Бейнеуского районного маслихата и постановление акимата Бейнеуского района об образовании села Тажен в составе Акжигитского сельского округа, и в соответствии с п.3 статьи 11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ и акимат области  ПОСТАНОВИЛ:
1. Образовать село Тажен с численностью населения на 1 января 2006 года 120 человек и территорией 13000 га в составе Акжигитского сельского округа Бейнеуского района, граничащее на западе с селом Акжигит, на востоке - с Республикой Узбекистан, на юге и севере - с  территориями государственного земельного запаса.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие со дня государственной регистрации.
Сноска. Пункт 2 - в редакции совместным постановлением акимата Мангистауской области от 21.05.2015 № 148 и решением маслихата Мангистауской области от 21.05.2015 № 25/390(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Председатель сессии                 Аким области
М.Курбанбаев                  К. Кушербаев
Секретарь областного маслихата
Б. Чельпеков

Бейнеу ауданының Ақжігіт ауылдық округінің құрамында Тәжен аулын құру туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2006 жылғы 28 шілдедегі N 16/288 шешімі және Маңғыстау облысы әкімінің 2006 жылғы 31 мамырдағы N 188 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет Департаментінде 2006 жылғы 28 тамызда N 1953 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкiл мәтін бойынша: «селолық», «селосымен» деген сөздер тиісінше «ауылдық», «ауылымен», деген сөздерімен ауыстырылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 148 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 21.05.2015 № 25/390   бірлескен қаулысымен және шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақжігіт ауылдық округінің құрамында Тәжен ауылын құру туралы Бейнеу аудандық мәслихатының шешімі мен Бейнеу ауданы әкімдігінің қаулысын қарай отырып және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-бабы 3-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ және облыс әкімдік ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. 2006 жылдың 1 қаңтарына 120 адам тұрғын санымен және 13000 га аумақпен, Бейнеу ауданының Ақжігіт ауылдық округінің құрамында батысында Ақжігіт ауылымен, шығысында Өзбекстан Республикасымен, оңтүстігі мен солтүстігінде мемлекеттік жер қоры аумағымен шектесетін Тәжен ауылы құрылсын.
2. Осы шешім және қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 21.05.2015 № 148 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 21.05.2015 № 25/390 бірлескен қаулысымен және шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы