О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/229 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Мангистауского областного Маслихата от 29 ноября 2006 года N 18/329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 декабря 2006 года N 1959
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан,  Законом  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ:
Внести в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/229 "Об областном бюджете на 2006 год" (N 1931, опубликовано в газетах "Мангистау" от 24 декабря 2005 года N 214 и "Огни Мангистау" от 24 декабря 2005 года N 211; решение областного маслихата от 31 января 2006 года N 14/242 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/229 "Об областном бюджете на 2006 год"", N 1939, опубликовано в газетах "Мангистау" от 25, 28 февраля 2006 года N 32, 33 и "Огни Мангистау" от 28 февраля 2006 года N 37; решение областного маслихата от 30 марта 2006 года N 15/249 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/229 "Об областном бюджете на 2006 год", N 1941, опубликовано в газетах "Мангистау" от 27 апреля 2006 года N 67-68 и "Огни Мангистау" от 22 апреля 2006 года N 66; решение областного маслихата от 28 июля 2006 года N 16/277 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/229 "Об областном бюджете на 2006 год", N 1951, опубликовано в газетах "Мангистау" от 31 августа 2006 года N141-142 и "Огни Мангистау" от 2 сентября 2006 года N 142-143; решение областного маслихата от 14 октября 2006 года N 17/310 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 13/229 "Об областном бюджете на 2006 год", N 1957, опубликовано в газетах "Мангистау" от 31 октября 2006 года N176 и "Огни Мангистау" от 31 октября 2006 года N 176) следующие изменения:
1. В пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "35 782 998" заменить цифрами "35 851 992";
цифры "28 988 689" заменить цифрами "28 982 107";цифры "47 564" заменить цифрами "48 388";
цифры "12 469" заменить цифрами "18 227";

"2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/229 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы N 18/329 шешiмi. Маңғыстау облыстық әділет Департаментінде 2006 жылғы 7 желтоқсанда N 1959 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексіне , "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
"2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы  N 13/229  шешіміне (N 1931 тіркелген, 2005 жылғы 24 желтоқсанда "Маңғыстау" газетінің N 214-санында және "Огни Мангистау" газетінің N 211-санында жарияланған; "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/229 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 31 қаңтардағы  N 14/242  шешімі, N 1939 тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2006 жылғы 25, 28 ақпандағы N 32, 33-сандарында және "Огни Мангистау" газетінің 2006 жылғы 28 ақпандағы N 37-санында жарияланған; "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/229 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 30 наурыздағы  N 15/249  шешімі, N 1941 тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2006 жылғы 27 сәуірдегі N 67, 68-сандарында және "Огни Мангистау" газетінің 2006 жылғы 22 сәуірдегі N 66-санында жарияланған; "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/229 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 28 шілдедегі  N 16/277  шешімі, N 1951 тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2006 жылғы 31 тамыздағы N 141-142 сандарында және "Огни Мангистау" газетінің 2006 жылғы 2 қыркүйектегі N 142-143 сандарында жарияланған; "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 13/229 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 14 қазандағы  N 17/310  шешімі, N 1957 тіркелген, Маңғыстау" газетінің 2006 жылғы 31 қазандағы N 176 санында және "Огни Мангистау" газетінің 2006 жылғы 31 қазандағы N 176 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"35 782 998" саны "35 851 992" санымен ауыстырылсын;
"28 988 689" саны "28 982 107" санымен ауыстырылсын;
"47 564" саны "48 388" санымен ауыстырылсын;
"12 469" саны "18 227" санымен ауыстырылсын;

цифры "6 734 276" заменить цифрами "6 803 270";
в подпункте 2):
цифры "36 833 849" заменить цифрами "36 900 843";
в подпункте 3):
цифры "1 050 851" заменить цифрами "1 048 851";
в подпункте 5):
цифры "247 056" заменить цифрами "249 056";
цифры "324 290" заменить цифрами "326 290";
2. В пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "70,9" заменить цифрами "74,8";
цифры "5,5" заменить цифрами "4,4";
цифры "16,6" заменить цифрами "16,4";
в подпункте 4):
цифры "50,0" заменить цифрами "56,5";
цифры "7,1" заменить цифрами "5,7";
цифры "18,3" заменить цифрами "18,2";

"6 734 276" саны "6 803 270" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"36 833 849" саны "36 900 843" санымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"1 050 851" саны "1 048 851" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"247 056" саны "249 056" санымен ауыстырылсын;
"324 290" саны "326 290" санымен ауыстырылсын;
2. 2-тармақта:
1) тармақшасында:
"70,9" саны "74,8" санымен ауыстырылсын;
"5,5" саны "4,4" санымен ауыстырылсын;
"16,6" саны "16,4" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"50,0" саны "56,5" санымен ауыстырылсын;
"7,1" саны "5,7" санымен ауыстырылсын;
"18,3" саны "18,2" санымен ауыстырылсын;

3. В пункте 7:
в абзаце втором цифры "10 258"  заменить цифрами "8 658";
в абзаце  шестом цифры "5 850"  заменить цифрами "4 890";
4. В пункте 11 цифры "222 933" заменить цифрами "232 509".
5. Приложения 1, 2, 6 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 6 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2006 года.
Председательствующий,
секретарь областного маслихата                 Б. Чельпеков
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению областного маслихата
от 29 ноября 2006 года N 18/329
Областной бюджет на 2006 год
Кат
Кл
Пдк
Спк
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
4

3. 7-тармақта:
екінші абзацтағы "10 258" саны "8 658" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "5 850" саны "4 890" санымен ауыстырылсын;
4. 11-тармақтағы "222 933" саны "232 509" санымен ауыстырылсын.
5. Аталған шешімдегі 1, 2, 6 қосымшалар осы шешімнің  1, 2, 6 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
6. Осы шешім 2006 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төрағалық етуші,
облыстық мәслихат хатшысы
Облыстық мәслихаттың
2006 жылғы 29 қарашадағы
N 18/329 шешіміне
1-ҚОСЫМША
2006 жылға арналған облыстық бюджет
Сан
Сын
Ішк Сын
Ерек
Атауы
Сомасы,
мың теңге