О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне".
Постановление Акимата Павлодарской области от 30 марта 2006 года N 116/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 апреля 2006 года за N 3067. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года N 245/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 245/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в  постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне" (зарегистрировано в департаменте юстиции области за N 2985 от 8 апреля 2005 года, опубликовано в газете "Сарыарка самалы" 26 мая 2005 года, N 57) следующие изменения:
в Инструкции о порядке предоставления инвалидам льгот по санаторно-курортному лечению, социальных выплат, утвержденной указанным постановлением:
раздел 1. "Общие положения" изложить в следующей редакции:
"Инструкция разработана на основании законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним";
в подпункте 1) пункта 4 слова: "Дополнительные надбавки на уход к государственным пособиям одиноким инвалидам, нуждающимся в посторонней помощи" заменить словами "Дополнительные виды социальной помощи нуждающимся инвалидам";
в подпункте 2) пункта 4 цифры " 85000" и "42000" заменить соответственно цифрами "89675" и "44310";
В Инструкции о порядке назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов, утвержденной указанным постановлением:
раздел 3. "Порядок выплаты Пособия" изложить в следующей редакции:
"16. Источником финансирования материальной помощи получателю являются средства областного бюджета по программе "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому", направляемые департаментом координации занятости и социальных программ области в виде целевых текущих трансфертов бюджетам городов и районов Павлодасркой области, и средства бюджетов городов и районов области (по вновь назначаемым выплатам).

Павлодар облысы әкімдігінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі "Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік қолдау жөніндегі кейбір мәселелер туралы" N 110/3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2006 жылғы 30 наурыздағы N 116/4 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 11 сәуірде N 3067 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі N 245/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 245/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан  Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес облыс әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 4 сәуiрдегi  "Жергiлiктi деңгейде мүгедектердi әлеуметтiк қолдау жөнiндегi кейбiр мәселелер туралы" N 110/3  қаулысына (Павлодар облысының әдiлет департаментiнде 2005 жылғы 8 сәуiрде N 2985 болып тiркелген, "Сарыарқа самалы" газетiнiң 2005 жылғы 26 мамырдағы N 57 санында жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
осы қаулымен бекiтiлген Мүгедектерге санаторлық-курорттық емделу жөнiндегi жеңiлдiктер, әлеуметтiк төлемдер беру тәртiбi туралы Нұсқаулығында:
1-бөлiм. "Жалпы қағидалар" жаңа редакцияда жазылсын:
"Нұсқаулық Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуiрдегi "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы", 1995 жылғы 28 сәуiрдегi "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" заңдары негiзiнде әзiрлендi;
4-тармағының 1)-тармақшасындағы "Мемлекеттiк жәрдемақылар мен басқаның  көмегiн қажет ететiн жалғызiлiктi мүгедектердi күтуге арналған қосымша үстемеақылар" деген сөздер "Қажет етушi мүгедектерге арналған әлеуметтiк көмектiң қосымша түрлерi" деген сөздермен ауыстырылсын.
4-тармақтың 2)-тармақшасындағы "85000" және "42000" деген сандар "89675" және "44310" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мүгедек балаларды үйде тәрбиелеп және оқытатын отбасыларға жәрдемақы тағайындау және төлеу тәртiбi туралы нұсқаулығының
3 бөлім "Жәрдемақы төлеу тәртiбi" 3-бөлiмi мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Облыс аудандар, қалалар бюджеттерiне жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар департаментi жiберетiн мақсатты ағымдағы трансферттер түрiндегi "үйде тәрбиеленiп және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшiн аудандар бюджеттерiне (облыстық маңызы бар қалаларына) мақсатты ағымдағы трансферттер" бағдарламасы бойынша Павлодар облысының бюджетiнiң қаржысы және облыс қалалары мен аудандарының (жанадан тағайындалатын төлемдер бойынша)  бюджет қаржысы алушыға материалдық көмектi қаржыландыру көзi болып табылады.

17. Департамент координации занятости и социальных программ Павлодарской области по заявкам отделов занятости и социальных программ городов и районов, направляемым не позднее 1 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, перечисляет ежеквартально средства на их счета.
18. Выплата пособия производится отделами занятости и социальных программ городов и районов ежеквартально (за истекший квартал) в размере 6 - месячного расчетного показателя.
19. Возмещение излишне выплаченных сумм вследствие предоставления получателем документов с заведомо ложными сведениями производится виновными лицами в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан ";
раздел 4. "Заключительные положения" изложить в следующей редакции:
"20. Ответственность за достоверность представленных сведений возлагается на отделы занятости и социальных программ городов и районов.
21. Отделы занятости и социальных программ городов и районов области до 3 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представляют в департамент координации занятости и социальных программ области отчет об использовании средств, выделенных на материальное обеспечение детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому.
22. Департамент координации занятости и социальных программ Павлодарской области до 5 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представляет в департамент финансов Павлодарской области отчетные данные по выплаченным суммам по мере финансирования".
Аким области К. Нурпеисов

17. Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар департаментi жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар департаментiнiң қалалар мен аудандар бөлiмдерiмен есептi тоқсаннан  кейiнгi айдың  1-нен кешiктiрмей жiберiлетiн өтiнiмдерi бойынша олардың есептерiне тоқсан сайын  қаражат аударып отырады.
18. Жәрдемақы төлеудi (өткен тоқсан үшiн) қалалар мен аудандардың жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмдерi тоқсан сайын 6-айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде жүргiзедi.
19. Алушылар жалған мәлiметтi ұсынғанның салдарынан артық төленген сомалар кiнәлi адамнан Қазақстан Республикасының заңдарымен белгiленген тәртiпте қайтарылып алынады".
4-бөлiм. "Қортынды қағидалар" жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Ұсынған мәлiметтердiң дұрыстығы үшiн жауапкершiлiк қалалық пен аудандық әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмдерiне жүктеледi.
21. Облыс қалалары мен аудандарының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмдерi әр айдың 3-не қарай облыс жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар департаментiне үйде тәрбиеленiп және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшiн бөлiнген қаржыны пайдалану туралы есеп бередi.
22. Жұмыспен қамтуды үйлестiру және әлеуметтiк бағдарламалар департаментi ай сайын әр айдың 5-не қарай облыстық бюджеттен қаржыландыру бойынша төленген сомалар жөнiнде Павлодар облысының қаржы департаментiне есеп бередi".
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов