О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 марта 2004 года N 2/230 "О комиссии по обеспечению безопасности на транспорте при акимате города Алматы"
Постановление Акимата города Алматы от 6 сентября 2006 года N 6/1078. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 сентября 2006 года N 713. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 12 июля 2007 года N 5/760
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 12 июля 2007 года N 5/760
В связи с изменением характера работы, а также с выездом за пределы города отдельных членов городской комиссии по обеспечению безопасности на транспорте, руководствуясь  Законом  Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  акимата города Алматы "О комиссии по обеспечению безопасности на транспорте при акимате города Алматы" от 15 марта 2004 года N 2/230 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 апреля 2004 года за N 591, опубликовано 24 апреля 2004 года в газетах "Вечерний Алматы" N 77-78 и "Алматы акшамы" 24 апреля 2004 года за N 46, внесено изменение постановлением акимата города Алматы "О внесении изменения в постановлением акимата города Алматы "О комиссии по обеспечению безопасности на транспорте при акимате города Алматы" от 15 марта 2004 года N 2/230" от 11 апреля 2005 года N 2/198, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 апреля 2005 года N 650, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 28 апреля 2005 года N 86-88 и "Алматы акшамы" 26 апреля 2005 года N 47 (N 34-37)) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Представить в установленном порядке измененный персональный состав Комиссии на утверждение в Маслихат города Алматы.
3.  Постановление  акимата города Алматы "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы "О комиссии по обеспечению безопасности на транспорте при акимате города Алматы" от 15 марта 2004 года N 2/230" от 11 апреля 2005 года N 2/198 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 апреля 2005 года за N 650, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" 28 апреля 2005 года N 86-88 и "Алматы акшамы" в 26 апреля 2005 года N 47 (34-37)) признать утратившим силу.

Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 наурыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі комиссия туралы" N 2/230 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 6 қыркүйектегі N 6/1078 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 27 қыркүйекте N 713 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 шілдедегі N 5/760 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 12 шілдедегі N 5/760 қаулысымен
Жұмыс сипатының өзгеруіне, сондай-ақ көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі қалалық комиссияның жекелеген мүшелерінің қаладан тысқары жаққа кетуіне байланысты, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына  сәйкес Алматы қаласы әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 наурыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі комиссия туралы"  N 2/230  қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Реестрінде 2004 жылғы 16 сәуірде тіркелді - N 591, "Вечерний Алматы" газетінің 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 77-78 сандарында, "Алматы Ақшамы" газетінің 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 46 санында жарияланды, Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 наурыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі комиссия туралы" N 2/230 қаулысына өзгерістер енгізу туралы"  N 2/198  қаулысымен өзгеріс енгізілді, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Реестрінде 2005 жылғы 20 сәуірде тіркелді - N 650, "Вечерний Алматы" газетінің 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 86-88 сандарында, "Алматы Ақшамы" газетінің 2005 жылғы 26 сәуірдегі N 47 (N 34-37) санында жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
2. Комиссияның өзгерген дербес құрамы белгіленген тәртіпке сәйкес Алматы қаласы мәслихатының бекітуіне ұсынылсын.
3. Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 11 сәуірдегі "Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы көліктегі қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі комиссия туралы" N 2/230 қаулысына өзгерістер енгізу туралы"  N 2/198  қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Реестрінде 2005 жылғы 20 сәуірде тіркелді - N№650, "Вечерний Алматы" газетінің 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 86-88 сандарында, "Алматы Ақшамы" газетінің 2005 жылғы 26 сәуірдегі N 47 (N 34-37) санында жарияланды) күші жойылды деп танылсын.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Мукашева М.Ш.
Аким города Алматы                 И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата                  К. Тажиева
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 6 сентября 2006 года N 6/1078
Состав
Алматинской городской комиссии по обеспечению безопасности
на транспорте при акимате города Алматы
Мукашев Маулен          - заместитель акима города Алматы,
Шапанбаевич               председатель комиссии
Искаков Бауржан         - директор департамента
Бейсенович                мобилизационной подготовки
гражданской обороне, организации
предупреждении и ликвидации аварий,
стихийных бедствий города Алматы,
заместитель председателя комиссии
Ключников Игорь         - секретарь комиссии
Евдокимович
Члены комиссии:
Айхимбеков Бахтыгельды  - начальник управления дорожной
Емелович                  полиции Департамента внутренних
дел города Алматы
Амирханов Ануарбек      - председатель Ассоциации
Сиражевич                 промышленной безопасности и
транспорта Республики Казахстан
(по согласованию)
Бекмагамбетов Мурат     - директор Акционерного общества
Махметович                "Научно-исследовательский институт
транспорта" (по согласованию)
Дарвин Владимир         - генеральный директор товарищества с
Михайлович                ограниченной ответственностью
"Независимая оценка и экспертиза"
(по согласованию)
Ильин Юрий              - заместитель начальника департамента
Викторович                по чрезвычайным ситуациям города
Алматы Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан (по согласованию)
Макежанов Султанбек     - директор департамента природных
Алмасбекович              ресурсов и природопользования
города Алматы
Султанбеков Канат       - директор департамента пассажирского
Танатарович               транспорта и автомобильных дорог
города Алматы
Туркебаев Сейтбек       - директор Алматинского городского
Узакович                  филиала общественного фонда
безопасности движения на транспорте
Республики Казахстан (по согласованию)

4. Осы қаулы ресми жарияланған алғашқы күннен бастап күшіне енеді.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.Ш. Мұқашевқа жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі
Әкімдік хатшысы
Алматы қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 6 қыркүйектегі
N 6/1078 қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің жанындағы көліктегі
қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндег
Алматы қалалық комиссиясының құрамы
Мәулен Шапанбайұлы    - Алматы қаласы әкімінің орынбасары,
Мұқашев                 комиссия төрағасы
Бауыржан Бейсенұлы    - Алматы қалалық Жұмылдыру дайындығы,
Ысқақов                 азаматтық қорғаныс, авариялар мен
дүлей апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру департаментінің
директоры
Игорь Евдокимович     - комиссия хатшысы
Ключников
Комиссия мүшелері:
Бақтыгелді Емелұлы    - Алматы қалалық Ішкі істер департаменті
Айқымбеков              жол полициясы басқармасының бастығы
Әнуәрбек Сиражұлы     - Қазақстан Республикасы Өнеркәсіптік
Әмірханов               қауіпсіздік және көлік қауымдастығының
төрағасы, (келісімі бойынша)
Мұрат Махметұлы       - "Көлік ғылыми-зерттеуинституты"
Бекмағамбетов           Акционерлік қоғамының директоры
(келісімі бойынша)
Владимир Михайлович   - "Тәуелсіз бағалау және сараптама"
Дарвин                  жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің бас директоры
(келісімі бойынша)
Юрий Викторович       - Қазақстан Республикасының Төтенше
Ильин                   жағдайлар жөніндегі министрлігінің
Алматы қаласы бойынша төтенше
жағдайлар жөніндегі департаменті
бастығының орынбасары
(келісімі бойынша)
Сұлтанбек Алмасбекұлы - Алматы қалалық табиғи ресустар және
Мәкежанов               табиғатты пайдалануды реттеу
департаментінің директоры
Сейітбек Ұзақұлы      - Қазақстан Республикасының Көлік
Түркебаев               қозғалысы қауіпсіздігі қоры
Алматы қалалық филиалының директоры
(келісімі бойынша)