О внесении изменений в решение XX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 13 декабря 2005 года N 202 "О бюджете города Алматы на 2006 год"
Решение XXIV сессии Маслихата города Алматы III созыва от 26 сентября 2006 года N 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 октября 2006 года за N 714. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 13 апреля 2007 года N 368
В соответствии со статьями  84,   85,   115  Бюджетного Кодекса Республики Казахстан и со статьей 7  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Алматы III-го созыва  РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  XX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва "О бюджете города Алматы на 2006 год" от 13 декабря 2005 года N 202 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 685 от 21 декабря 2005 года, опубликовано в газетах, от 27 декабря 2005 года - "Алматы Акшамы", от 27 декабря 2005 года - "Вечерний Алматы"; внесены изменения и дополнения - решением XXI-й сессии от 16 января 2006 года N 221, зарегистрировано N 692 от 24 января 2006 года, опубликовано в газетах, от 31 января 2006 года - "Алматы Акшамы" N 11, от 28 января 2006 года - "Вечерний Алматы" N 18; решением XXI-й сессии от 28 февраля 2006 года N 227, зарегистрировано N 698 от 7 марта 2006 года, опубликовано в газетах, от 14 марта 2006 года - "Алматы Акшамы" N 29, от 14 марта 2006 года - "Вечерний Алматы" N 49; решением внеочередной XXII-й сессии от 15 марта 2006 года N 240, зарегистрировано N 699 от 15 марта 2006 года, опубликовано в газетах, от 21 марта 2006 года - "Алматы Акшамы" N 32, от 21 марта 2006 года - "Вечерний Алматы" N 54; решением XXIII-й сессии от 15 мая 2006 года N 244, зарегистрировано N 703 от 24 мая 2006 года, опубликовано в газетах, от 30 мая 2006 года - "Алматы Акшамы" N 63, от 1 июня 2006 года - "Вечерний Алматы" N 102-104; решением XXIV-й сессии от 26 июля 2006 года N 259, зарегистрировано N 710 от 11 августа 2006 года, опубликовано в газетах от 17 августа 2006 года "Алматы Акшамы" N 96, от 17 августа 2006 года - "Вечерний Алматы" N 158-160) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2006 год согласно приложению N 1 в следующих объемах:

III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XX сессиясының 2005 жылғы 13 желтоқсандағы«"2006 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы"»N 202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2006 жылғы 26 қыркүйектегі ІІІ сайланған XXIV сессиясының N 265 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2006 жылғы 11 қазанда N 714 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 368 хатымен
Қазақстан Республикасының Бюджет  Кодексінің  84,   85,   115 баптарына  және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының  7 бабына  сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. III сайланған Алматы қаласы мәслихатының XX сессиясының "2006 жылға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2005 жылғы 13 желтоқсандағы  N 202  шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2005 жылғы 21 желтоқсанда N 685 рет санымен тіркеліп, 2005 жылғы 27 желтоқсанда "Алматы Ақшамы", 2005 жылғы 27 желтоқсанда "Вечерний Алматы"»газеттерінде жарияланған; өзгерістер мен толықтырулар енгізілген - 2006 жылғы 16 қаңтардағы XXI сессияның  N 221  шешімімен, 2006 жылғы 24 қаңтарда N 692 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 31 қаңтарда "Алматы Ақшамы"»N 11, 2006 жылғы 28 қаңтарда "Вечерний Алматы"» N 18 газеттерінде жарияланған; 2006 жылғы 28 ақпандағы XXI сессияның  N 227  шешімімен, 2006 жылғы 7 наурызда N 698 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 14 наурызда "Алматы Ақшамы" N 29, 2006 жылғы 14 наурызда "Вечерний Алматы" N 49 газеттерінде жарияланған; 2006 жылғы 15 наурыздағы кезектен тыс XXIII сессияның  N 240  шешімімен, 2006 жылғы 15 наурызда N 699 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 21 наурызда "Алматы Ақшамы" N 32, 2006 жылғы 21 наурызда "Вечерний Алматы"»N 54 газеттерінде жарияланған; 2006 жылғы 15 мамырдағы XXIII сессияның  N 244  шешімімен, 2006 жылғы 24 мамырда N 703 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 30 мамырда "Алматы Ақшамы" N 63, 2006 жылғы 1 маусымда "Вечерний Алматы" N 102-104; 2006 жылғы 26 шілдедегі XXIV сессияның  N 259  шешімімен, 2006 жылғы 11 тамыздағы N 710 рет санымен тіркеліп, 2006 жылғы 17 тамызда "Алматы Ақшамы" N 96, 2006 жылғы 17 тамызда "Вечерний Алматы" 158-160 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Алматы қаласының 2006 жылға арналған бюджеті N 1 қосымшаға сәйкес мынадай мөлшерде бекітілсін:

доходы - 147 927 912 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 98 053 180 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1 603 230 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 16 028 035 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов из республиканского бюджета - 32 243 467 тысяч тенге;
2) затраты - 154 839 872 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - - 6 911 960 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 2 084 500 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов - 2 084 500 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 372 866 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов -  910 866 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 538 000 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - - 5 200 326 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета -  5 200 326 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 6 194 900 тысяч тенге;
погашение займов - 2 386 834 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 1 392 260 тысяч тенге".
в пункте 6 цифры "1 970 137" заменить цифрами "2 046 329".
в пункте 8 цифры "4 090 882" заменить цифрами "4 108 760".
в пункте 9 цифры "16 606 571" заменить цифрами "16 840 053".
в пункте 10 цифры "16 124 936" заменить цифрами "16 194 433".
в пункте 11 цифры "2 812 814" заменить цифрами "2 812 907".
в пункте 12 цифры "17 561 178" заменить цифрами "17 930 033".
в пункте 13 цифры "4 359 336" заменить цифрами "4 392 182".
в пункте 15 цифры "717 332" заменить цифрами "712 009".
в пункте 16 цифры "548 425" заменить цифрами "550 925".
в пункте 17 цифры "26 605 995" заменить цифрами "27 275 995".
в пункте 18 цифры "1 492 997" заменить цифрами "1 355 752".
Приложение N 1 изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.

кірістер -147 927 912 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -98 053 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 603 230 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -16 028 035 мың теңге;
республикалық бюджеттен берілетін ресми трансферттердің түсімі - 32 243 467 мың теңге;
шығындар -154 839 872 мың теңге;
операциялық сальдо - - 6 911 960 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - - 2 084 500 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 084 500 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 372 866 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу -910 866 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 538 000 мың теңге;
бюджет тапшылығы - - 5 200 326 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру - 5 200 326 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 6 194 900 мың теңге;
қарызды өтеу - 2 386 834 мың теңге;
бюджеттік қаражат қалдықтарының айналысы - 1 392 260 мың теңге".
6-тармақтағы "1 970 137" цифрлары «"2 046 329"» цифрларымен ауыстырылсын.
8-тармақтағы "4 090 882" цифрлары "4 108 760"» цифрларымен ауыстырылсын.
9-тармақтағы "16 606 571" цифрлары "16 840 053"» цифрларымен ауыстырылсын.
10-тармақтағы "16 124 936" цифрлары "16 194 433"» цифрларымен ауыстырылсын.
11-тармақтағы "2 812 814" цифрлары "2 812 907"» цифрларымен ауыстырылсын.
12-тармақтағы "17 561 178" цифрлары "17 930 033"» цифрларымен ауыстырылсын.
13-тармақтағы "4 359 336" цифрлары "4 392 182"» цифрларымен ауыстырылсын.
15-тармақтағы "717 332" цифрлары "712 009"» цифрларымен ауыстырылсын.
16-тармақтағы "548 425" цифрлары "550 925"» цифрларымен ауыстырылсын.
17-тармақтағы "26 605 995" цифрлары "27 275 995"» цифрларымен ауыстырылсын.
18-тармақтағы "1 492 997" цифрлары "1 355 752"» цифрларымен ауыстырылсын.
N 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

10000
15
Плата за пользование земельными участками
720000
16
Плата за загрязнение окружающей среды
707000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
1329200
01
Сбор за государственную регистрацию  индивидуальных предпринимателей
60000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
83500
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц
61800
04
Сбор с аукционов
40000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества
18700
14
Сбор за государственную регистрацию механических транспортных средств и прицепов
37200
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
108000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
920000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий  и(или)  выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
613270
1
Государственная пошлина
613270
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о  вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных судов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
505000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
19000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств,  а также за внесение изменений в эти документы
4545
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
65000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
1255
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
10780
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты

10000
15
Жер телімдерін пайдаланғаны үшін төлем
720000
16
Қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
707000
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
1329200
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
60000
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым
83500
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
61800
04
Аукциондық сатудан алынатын алым
40000
05
Жылжымалы мүлікті кепілге салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым
18700
14
Механикалық көлік құралдарын және тіркемелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым
37200
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
108000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
920000
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
613270
1
Мемлекеттік баж
613270
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шетел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін(телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
505000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін  тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
19000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
4545
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе олардың орнына қолданылатын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
65000
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1255
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10780
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

520
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского оружия  (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми и раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм)
1300
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
5870
2
Неналоговые поступления
1603230
01
Доходы от государственной собственности
1225894
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
18000
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
18000
3
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности
3600
2
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности
3600
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в  государственной собственности
654440
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в  коммунальной собственности
654440
7
Вознаграждения (интересы) по кредитам, выданным из государственного бюджета
537950
06
Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
500
11
Вознаграждения (интересы) по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета до 2005 года юридическим лицам
537450
9
Прочие доходы от государственной собственности
11904
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
11904
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг)   государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
30526
1
Поступления от реализации товаров (работ,услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
30526
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
30526
03
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми  из государственного бюджета
10740
1
Поступление денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми  из государственного бюджета
10740
02
Поступления денег от проведения госзакупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
10740
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
300570
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
300570
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами

520
10
Азаматтық, қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден  жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейнгі қарулар) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
1300
12
Қаруды және оның оқтарын  сақтауға немесе сақтауға, алып жүруге, тасымалдауға және Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге, Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
5870
2
Салықтық емес түсiмдер
1603230
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1225894
1
Мемлекеттік кәсіпорынның таза кірісі бөлігіндегі түсімдер
18000
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
18000
3
Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакетіне дивидендтер
3600
2
Коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакетіне дивидендтер
3600
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
654440
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
654440
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
537950
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
500
11
Заңды тұлғаларға жергілікті бюджеттен 2005 жылға дейін берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
537450
9
Мемлекеттік меншіктен түсетін өзге де кірістер
11904
02
Жер телімдерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлем
11904
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
30526
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
30526
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
30526
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
10740
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алу өткізуден түсетін ақша түсімдері
10740
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
10740
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
300570
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
300570
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар

77503
001
Обеспечение деятельности Департамента экономики и бюджетного планирования
62503
108
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных  бюджетных инвестиционных проектов (программ)
15000
02
Оборона
1048680
1
Военные нужды
179710
350
Департамент по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
179710
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10410
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения
169300
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
868970
350
Департамент по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
868970
001
Обеспечение деятельности Департамента по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
29635
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения
170617
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения
533736
Мероприятия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций
533736
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
134982
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4108760
1
Правоохранительная деятельность
4108760
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения
3836882
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из бюджета города республиканского значения
3651432
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории города республиканского значения
118290
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
600
005
Создание информационных систем
66560
368
Департамент пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения
271878
007
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
271878
04
Образование
16840053
1
Дошкольное воспитание и обучение
1625502
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

77503
001
Экономика және бюджеттік жоспарлау департаментінің қызметін қамтамасыз ету
62503
002
Ақпараттық жүйелер құру
100
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
106
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
15000
02
Қорғаныс
1048680
1
Әскери мұқтаждар
179710
350
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті
179710
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
10410
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және республикалық маңызы бар қаланың аумақтық қорғанысы
169300
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
868970
350
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті
868970
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің қызметін қамтамасыз ету
29635
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Республикалық маңызы бар қалалар, астананың азаматтық қорғаныс іс-шаралары
005
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
170617
006
Республикалық маңызы бар қала ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
533736
106
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
134982
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4108760
1
Құқық қорғау қызметi
4108760
352
Республикалық маңызы бар қаланың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3836882
001
Республикалық маңызы бар қала бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органының қызметін қамтамасыз ету
3651432
002
Республикалық маңызы бар қаланың аумағында қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
118290
005
Ақпараттық жүйелерді құру
66560
368
Республикалық маңызы бар қаланың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары департаменті
271878
007
Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану
271878
04
Бiлiм беру
16840053
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1625502
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету