Об утверждений размеров компенсационной (восстановительной) стоимости (ставок платы) вынужденного сноса зеленых насаждений по городу Алматы на 2007 год
Решение XXVII сессии Маслихата города Алматы III созыва от 21 декабря 2006 года N 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 января 2007 года за N 727. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Маслихата города Алматы от 16 мая 2008 года N 433
В соответствии со статьей  462  Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и статьи 30  закона  Республики Казахстан "Об охране окружающей среды" маслихат города Алматы III-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить размеры компенсационной (восстановительной) стоимости (ставки платы) вынужденного сноса зеленых насаждений по городу Алматы на 2007 год, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии и чрезвычайных ситуаций (Биртанов А.Б.) и на председателя налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.Е.
Председатель XXVII-й сессии,
секретарь маслихата города
Алматы III-го созыва                    Т. Мукашев
Приложение
к решению ХXVII-й сессии
маслихата города Алматы
III-го созыва от 21 декабря
2006 года N 315
Размеры
компенсационной (восстановительной) стоимости (ставок платы)
вынужденного сноса зеленых  насаждений по городу Алматы
на 2007 год
1.
Вынужденный снос вечнозеленого голосеменного дерева с медленным нарастанием кроны (ель канадская, ель колючая, ель европейская, ель тяньшанская, можжевельник обыкновенный, туя западная)
1.1.
Диаметр ствола до 4 см
тенге/штука

Алматы қаласы бойынша 2007 жылға арналған жасыл желектерді  еріксіз кескендігі үшін өтемдік (қалпына келтіру) құнының көлемдерін (төлемақы ставкаларын) бекіту туралы
ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVІІ сессиясының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 315 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 11 қаңтарда N 727 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 16 мамырдағы N 433 хатымен
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)"  Кодексінің  462 бабына және Қазақстан Республикасының "Қоршаған ортаны қорғау туралы"  заңының  30 бабына сәйкес III сайланған Алматы қаласының мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы бойынша 2007 жылға арналған жасыл желектерді еріксіз кескендігі үшін өтемдік (қалпына келтіру) құнының көлемдері (төлемақы ставкалары) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Алматы қаласы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енедi.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.Б.Біртанов) және Алматы қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Қ.Е.Баеділовке жүктелсін.
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVII сессиясының
төрағасы, хатшысы
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVII сессиясының
2006 жылғы 21 желтоқсандағы
N 315 шешіміне қосымша
Алматы қаласы бойынша
2007 жылға арналған жасыл желектерді еріксіз кескендігі үшін өтемдік (қалпына келтіру) құнының көлемдері (төлемақы ставкалары)
Жасыл желектерді амалсыз кескені үшін қалпына келтіру құны:
1.
Қабығы баяу жетілетін ашық тұқымды мәңгі жасыл ағашты еріксіз кесу
(канадалық шырша, тікенекті шырша, еуропа шыршасы, тяньшан шыршасы, кәдімгі арша, батыс боз аршасы)
1.1.
Дінінің диаметрі 4 см-ге дейін
теңге/дана

13.3.
Луговой газон - искусственный газон с долей сорных растений более 20 % или участки естественной луговой растительности
тенге/1 кв.м.
39
Председатель XXVII-й сессии,
секретарь маслихата города
Алматы III-го созыва              Т. Мукашев

13.3.
Шабындық көкжелектер  арамшөп үлесі  20% астам жасанды немесе табиғи шалғындық өсімдіктер учаскелері
теңге/1 шаршы метр
39
ІІІ сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХVII сессиясының
төрағасы, хатшысы