О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 21/2 "Об областном бюджете на 2006 год".
Решение Северо-Казахстанского областного Маслихата от 30 марта 2006 года N 23/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 апреля 2006 года N 1617. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 21/2 "Об областном бюджете на 2006 год" (Р/г N 1609 от 29 декабря 2005 года, 13 января 2006 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") с учетом его уточнения решением областного маслихата от 20 января 2006 года N 22/1 "Об областном бюджете на 2006 год" (Р/г N 1613 от 15 февраля 2006 года, 22 февраля 2006 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
подпункте 1)
цифры "30 810 270" заменить цифрами "30 813 735";
цифры "25 100 964" заменить цифрами "25 104 429";
подпункте 2)
цифры "31 151 639" заменить цифрами "31 167 044";
подпункте 3)
цифры "-341 369" заменить цифрами "-353 309";
подпункте 4)
цифры "-347 540" заменить цифрами "25 460";
подпункте 6)
цифры "13 991" заменить цифрами "-370 949";
подпункте 7)
цифры "-13 991" заменить цифрами "370 949";
дополнить строкой следующего содержания:
"Займы, получаемые местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы - 373 000 тыс.тенге";
цифры "304 009" заменить цифрами "315 949".
2. В пункте 10:
цифры "100 000" заменить цифрами "54 035";
цифры "80 000" заменить цифрами "34 035".
3. Пункт 12.1. дополнить абзацем следующего содержания:
"Выделить за счет свободных остатков средств областного бюджета, сложившихся на начало года, на расходы областного бюджета по бюджетным программам согласно приложению 6".
4. Пункт 12.3. изложить в следующей редакции:

"2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 30 наурыздағы N 23/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 11 сәуірде N 1617 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi N 548-ІІ Бюджеттiк кодексiне , "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 22/1 облыстық мәслихаттың шешiмiмен нақтыланғанын (2006 жыл 15 ақпан т/н N 1613, 2006 жылғы 22 ақпандағы "Солтүстiк Қазақстан, "Северный Казахстан» газеттерi) ескере отырып, "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/2 шешiмiне (2005 жыл 29 желтоқсан т/н N 1609, 2006 жылғы  13 қаңтардағы "Солтүстiк Қазақстан», "Северный Казахстан» газеттерi) келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
1) тармақшада
"30 810 270" цифрлары "30 813 735" цифрларымен ауыстырылсын;
"25 100 964» цифрлары "25 104 429" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"31 151 639" цифрлары "31 167 044" цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
"-341 369" цифрлары "-353 309" цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
"-347 540" цифрлары "25 460" цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
"13 991" цифрлары "-370 949" цифрларымен ауыстырылсын;
7) тармақшада
"-13 991" цифрлары "370 949" цифрларымен ауыстырылсын.
мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын;
"Облыстың жергiлiктi атқарушы органдары, республикалық маңыздағы қалалар, астана алатын займдар - 373 000 мың теңге»;
"304 009" цифрлары "315 949" цифрларымен ауыстырылсын.
2. 10 тармақта:
"100 000" цифрлары "54 035" цифрларымен ауыстырылсын;
"80 000" цифрлары "34 035" цифрларымен ауыстырылсын.
3. 12.1. тармақ келесi мазмұндағы азат жолымен ауыстырылсын:
"6 қосымшаға сәйкес жыл басына қалыптасқан облыстық бюджет қаражаттарының бос қалдықтары есебiнен бюджеттiк бағдарламалар бойынша облыстық бюджеттiң шығыстарына бөлiнсiн".
4. 12.3. тармағы келесi редакцияда мазмұндалсын:

"Учесть в расходах областного бюджета на 2006 год увеличение плановых ассигнований на завершение финансирования бюджетных инвестиционных проектов в сумме 79 895 тыс. тенге, в том числе по бюджетным программам: 271.005.015 "Развитие объектов образования. Реализация программы за счет средств местного бюджета" - 51 449 тыс. тенге; 271.007.015 "Развитие объектов здравоохранения. Реализация программы за счет средств местного бюджета" - 22 075 тыс. тенге; 271.006.000 "Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы" - 1 133 тыс. тенге; 271.008.015 "Развитие объектов социального обеспечения. Реализация программы за счет средств местного бюджета" - 5 238 тыс. тенге".

"2006 жылға арналған облыстық бюджетте бюджеттiк инвестициялық жобаларды қаржыландыруды аяқтау үшiн 79 895 мың теңге сомада жоспарлы ассигнациялар ұлғайтылсын, соның iшiнде бюджеттiк бағдарламалар бойынша: 271.005.015 "Бiлiм беру объектiлерiн дамыту. Бағдарламаны жергiлiктi бюджет есебiнен жүзеге асыру" - 51 449 мың теңге; 271.007.015 "Денсаулық сақтау объектiлерiн дамыту. Бағдарламаны жергiлiктi бюджет есебiнен жүзеге асыру» - 22 075 мың теңге; 271.006.000 "Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектiлерiн дамыту" - 1 133 мың теңге; 271.008.015 "Әлеуметтiк қорғау объектiлерiн дамыту. Бағдарламаны жергiлiктi бюджет есебiнен жүзеге асыру" - 5 238 мың теңге".

892 047
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
50 938
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
30 652
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
30 676
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
4 981
113
Трансферты из местных бюджетов
12 520
271
Департамент (Управление) строительства
1 106 915
005
Развитие объектов образования
1 106 915
5
Здравоохранение
9 745 583
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
8 084 023
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения области
50 747
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
3 338 663
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
63 737
006
Охрана материнства и детства
47 710
007
Пропаганда здорового образа жизни
3 963
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 309 099
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
2 413 983
011
Оказание скорой и неотложной помощи
31 900
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
148 210
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
10 319
014
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения по отдельным видам заболеваний
341 094
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 560
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
680
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитическиз центров
10 694
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
39 215
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
148 609
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
104 857
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами

892 047
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
50 938
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 652
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 676
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 981
113
Жергілікті бюджеттердің трансферттері
12 520
271
Құрылыс департаменті (Басқармасы)
1 106 915
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 106 915
5
Денсаулық сақтау
9 745 583
253
Облыстық денсаулық сақтау департаменті (Басқармасы)
8 084 023
001
Облыстық денсаулық сақтау департаментінің (Басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
50 747
004
Бастапқы санитарлық-медициналық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының бағыты бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
3 338 663
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның компоненттері мен препараттарын өндіру
63 737
006
Ана мен баланы қорғау
47 710
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
3 963
009
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 309 099
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитралық көмек көрсету
2 413 983
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
31 900
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
148 210
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
10 319
014
Халықты жеке ауру түрлері бойынша арнайы азық-түлік және дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
341 094
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерге жазылуға тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 560
017
Індеттік тексеру бақылауын өткізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
680
018
Ақпараттық-талдау орталықтары қызметтерін қамтамасыз ету
10 694
019
Туберкулезбен ауыратын ауруларды туберкулезға қарсы дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
39 215
020
Диабетпен ауыратын ауруларды диабетке қарсы дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
148 609
021
Онкологиялық аурумен ауыратын ауруларды химия құралдарымен қамтамасыз ету
104 857
022
Бүйректік жетіспеушілігі бар ауруларды дәрілік құралдармен, диализаторлармен, шығын материалдарымен және бүйрек отырғызылғаннан кейінгі ауруларды  дәрілік құралдармен қамтамасыз ету

14 983
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
550 918
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
220 911
002
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
277 564
003
Борьба с эпидемиями
3 311
007
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
49 132
271
Департамент (Управление) строительства
1 110 642
006
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
35 465
007
Развитие объектов здравоохранения
1 075 177
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 315 323
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ
957 781
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
56 956
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
488 204
003
Социальная поддержка инвалидов
61 746
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
2 734
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
84
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
300 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индиви
30 591
113
Трансферты из местных бюджетов
17 466
261
Департамент (Управление) образования области
296 221
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
296 221
271
Департамент (Управление) строительства
61 321
008
Развитие объектов социального обеспечения
61 321
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 137 500
271
Департамент (Управление) строительства
1 137 500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
387 500
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

14 983
269
Бүйректік жетіспеушілігі бар ауруларды дәрілік құралдармен, диализаторлармен, шығын материалдарымен және бүйрек отырғызылғаннан кейінгі ауруларды  дәрілік құралдармен қамтамасыз ету
550 918
001
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
220 911
002
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
277 564
003
Індетке қарсы күрес
3 311
007
Халықтың иммундық алдын алуда жүргізу үшін дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алуға
49 132
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 110 642
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
35 465
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 075 177
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 315 323
256
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
957 781
001
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасы) қызметін қамтамасыз ету
56 956
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
488 204
003
Мүгедектерге  әлеуметтік қолдау көрсету
61 746
009
Қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
2 734
011
Жәрдемақыларды және басқа әлеуметтік төлемдерді есепке алу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерді төлеу
84
015
Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан 18 жасқа толмаған балаларға жәрдемақы төлеу үшін (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
016
Мұқтаж мүгедектерді қажетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызметтерін қамтамасыз ету үшін (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 591
113
Жергілікті бюджеттерден трансферттер
17 466
261
Облыстық білім беру департаменті (Басқармасы)
296 221
015
Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
296 221
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
61 321
008
Әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін дамыту
61 321
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық департаменті (басқармасы)
1 137 500
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 137 500
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қоры тұрғын-үйлерін салу үшін   аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
387 500
012
Инженерлік-коммуникациялық инфра құрылысты дамыту және орнықтыру үшін  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер

4 769 982
Инвестиционные проекты
4 002 547
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
26 900
271
Департамент (Управление) строительства
26 900
003
Развитие объектов органов внутренних дел
26 900
в том числе:
Строительство Центра кинологической службы Департамента внутренних дел
26 900
04
Образование
1 106 915
271
Департамент (Управление) строительства
1 106 915
005
Развитие объектов образования
1 106 915
Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
771 780
в том числе:
Строительство школы с государственным языком обучения на 400 мест в селе Пресновка Жамбылского  района
100 000
Строительство средней школы на 180 мест в селе Полтавка Аккайынского района
111 780
Строительство детского сада на 320 мест с бассейном по улице Победы в  городе Петропавловске
100 000
Строительство школы с казахским языком обучения на 1100 мест с оздоровительным комплексом в 19 микрорайоне города Петропавловска
260 000
Строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест со спальным корпусом на 150 мест в селе Тимирязево Тимирязевского района
200 000
Реализация программы за счет средств местного бюджета
в том числе:
Завершение строительства средней школы на 180 мест в с.Мичурино Тимирязевского района
83 749
Строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест со спальным корпусом на 150 мест в селе Тимирязево Тимирязевского района
16 995
Завершение строительства средней школы с казахским языком обучения на 90 мест в с.Жаскайрат Уалихановского района
67 939
Завершение строительства спального корпусана на 150 мест с учебными мастерскими на 32 места для санаторной школы-интерната в г. Мамлютка Мамлютского района
75 508
Строительство средней школы с казахским языком обучения на 120 мест в ауле Карасай батыра Айыртауского района
48 500
Изготовление ПСД на строительство основной школы с казахским языком обучения на 90 мест в с.Актасс Есильского района
1 450
Реконструкция здания столовой для санаторной школы-интерната в г.Мамлютка Мамлютского района
9 800
Изготовление проектно-сметной документации на строительство детского сада в г.Петропавловске
6 250
Строительство школы с казахским языком обучения на 1100 мест с оздоровительным комплексом в 19 микрорайоне города Петропавловска
14 994
Изготовление проектно-сметной документации на строительство школы-интерната для одаренных детей на 360 мест в г.Петропавловске
9 950
05
Здравоохранение
1 110 642
271
Департамент (Управление) строительства
1 110 642
006
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы

4 769 982
Инвестициялық жобалар
4 002 547
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
26 900
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
26 900
003
Ішкі істер органдары объектілерін дамыту
26 900
соның ішінде:
Ішкі істер департаментінің кинологиялық орталығының құрылысы
26 900
04
Білім беру
1 106 915
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 106 915
005
Білім беру нысандарын дамыту
1 106 915
Бағдарламаны республикалық бюджеттің ресми трансферттері есебінен жүзеге асыру
771 780
соның ішінде:
Жамбыл ауданы Пресновка селосында мемлекеттік тілде оқытатын 400 орындық мектеп құрылысы
100 000
Аққайың ауданы Полтавка селосында 180 орындық орта мектеп құрылысы
111 780
Петропавл қаласы Победа көшесі бойына 320 орындық бассейны бар бала бақша құрылысы
100 000
Петропавл қаласының 19 шағын ауданында мемлекеттік тілде оқытатын 1100 орындық, сауықтыру кешені бар мектеп құрылысы
260 000
Тимирязев ауданы Тимирязев селосында қазақ тілін оқытатын 400 орындық 150 орындық жататын корпусы бар мектеп-интернатының құрылысы
200 000
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
соның ішінде:
Тимирязев ауданы Мичурино селосында 180 орындық орта мектебі құрылысының аяқтау
83 749
Тимирязев ауданы Тимирязев селосында қазақ тілін оқытатын 400 орындық 150 орындық жататын корпусы бар мектеп-интернатының  құрылысы
16 995
Уәлиханов ауданы Жасқайрат селосында қазақ тілін оқытатын 90 орындық орта мектебі құрылысының аяқтау
67 939
Мамлют ауданы Мамлютка қаласындағы Мамлют санаторлық мектеп-интернатына арналған 32 орындық оқу шеберханасымен 150 орындық жатын корпусының құрылысын аяқтау
75 508
Айыртау ауданы Қарасай батыр атындағы 120 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын орта мектеп салу
48 500
Есіл ауданы Ақтас селосында 90 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын негізгі мектептік құрылысына ЖСҚ әзірлеу
1 450
Мамлют ауданы Мамлютка қаласында санаторлық мектеп-интернатын орналастыру үшін асхана ғимаратын реконструкциялау
9 800
Петропавл қаласында бала бақша салуға жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеу
6 250
Петропавл қаласы 19 шағын ауданында сауықтыру кешкі сала отырып 1100 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын мектеп салу
14 994
Петропавл қаласында 360 орынға арналған дарындағы балалар үшін мектеп-интернатын салуға жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеу
9 950
05
Денсаулық сақтау
1 110 642
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 110 642
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту

35 465
в том числе:
Завершение строительства здания Центра санэпидслужбы в Есильском районе
16 669
Реконструкция здания санитарно-эпидемиологической службы в Тимирязевском районе
10 076
Изготовление ПСД на строительство зданий"Управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора и Центра санитарно-эпидемиологической экспертизы" в Акжарском, М.Жумабаева, Кызылжарском и Уалихановском районах и здания Центра санитарно-эпидемиологической экспертизы в Жамбылском районе
4 788
Изготовление ПСД на строительство лабораторного корпуса в  г. Петропавловске
3 932
007
Развитие объектов здравоохранения
1 075 177
Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
619 804
в том числе:
Строительство противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в городе Булаево района имени М.Жумабаева
348 904
Строительство центральной районной больницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в селе Талшик Акжарского района
270 900
Реализация программы за счет средств местного бюджета
455 373
в том числе:
Завершение строительства бани, гаража, прачечной противотуберкулезного диспансера в с.Ленинградское Акжарского района
270 900
Строительство центральной районной больницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в селе Талшик Акжарского района
9 987
Завершение реконструкции здания районной больницы под специализированное лечебно-профилактическое учреждение (СЛПУ) на 350 коек в с. Благовещенка Жамбылского района
202 930
Строительство противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в городе Булаево района имени М.Жумабаева
9 938
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в с. Айыртау Айыртауского района
34 200
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в  с.Астраханка Аккайынского района
34 200
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в с.Уялы Акжарского района
34 200
Строительство фельдшерского пункта в с.Москворецкое Тимирязевского района
34 200
Строительство пристройки к детской консультации центральной районной больницы в с.Кишкенеколь Уалихановского района
27 000
Строительство хозяйственного блока Дома ребенка г.Петропавловске
39 292
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
61 321
271
Департамент (Управление) строительства
61 321
008
Развитие объектов социального обеспечения
61 321
Реализация программы за счет средств местного бюджета
61 321
в том числе:
Реконструкция административного здания под дом-интернат на 81 место для престарелых и инвалидов общего типа в г.Тайынша Тайыншинского района
5 762
Реконструкция административного бытового корпуса под дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа "Надежда" в г.Тайынша Тайышинского района, благоустройство территории и инженерные сети

35 465
соның ішінде:
Есіл ауданына санэпидем қызметі үй жайын салуды аяқтау
16 669
Тимирязев ауданында санитарлық-эпидемиологиялық қызмет ғимаратын реконструкциялау
10 076
Ақжар, Жамбыл, М.Жұмабаев, Қызылжар және Уәлиханов аудандарында мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы ғимаратының құрылысына ЖСҚ әзірлеу
4 788
Петропавл қаласында лабораториялық корпустың құрылысына ЖСҚ әзірлеу
3 932
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 075 177
Бағдарламаны республикалық бюджеттің ресми трансферттері есебінен жүзеге асыру
619 804
соның ішінде:
М.Жұмабаев ауданы Булаев қаласында 90 жолығушы емханасы бар 50 койкалық туберкулезге қарсы диспансерін салу
348 904
Ақжар ауданы Талшық селосында 200 жолығушы емханасы бар 100 койкалық орталық аудандық ауруханасын салу
270 900
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаттары есебінен жүргізу
455 373
соның ішінде:
Ақжар ауданы Ленинград селосында туберкулезге қарсы диспансеріне монша, гараж, кір жуатын орын құрылысын аяқтау
270 900
Ақжар ауданы Талшық селосында 200 келім-кетімге арналған емханасымен 100 төсекорынға арналған орталық аудандық аурухана салу
9 987
Жамбыл ауданы Благовещенка селосындағы 350 койкалық (АЕПМ) арнайы емдеу-профилакториялық мекеме етіп аудандық аурухана ғимаратын қайта құру
202 930
М.Жұмабаев ауданы Булаев қаласында 90 келім-кетімге арналған емханасы бар 50 койкалық туберкулезге қарсы диспансерін салу
9 938
Айыртау ауданы Айыртау селосында фельдшерлік-акушерлік пункт салу
34 200
Аққайың ауданы Астраханка селосында фельдшерлік-акушерлік пункт салу
34 200
Ақжар ауданы Ұялы селосында фельдшерлік-акушерлік пункт салу
34 200
Тимирязев ауданы Москворецкое селосында фельдшерлік пункт салу
34 200
Уәлиханов ауданы Кішкене көл селосында орталық аудандық ауруханасына балалар консультациясы қосымша құрылысын салу
27 000
Петропавл қаласындағы Балалар үйіне кір жуатын орын салу
39 292
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
61 321
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
61 321
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
61 321
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаттары есебінен жүргізу
61 321
соның ішінде:
Тайынша ауданы Тайынша қаласында әкімшілік ғимаратын 81 орындық жалпы үлгідегі қарттар және мүгедектерге арналған интернат-үйіне жаңалау
5 762
СҚО Тайынша ауданы Тайынша қаласындағы әкімшілік тұрмыстық корпусты жалпы түрдегі қарттарға арналған "Надежда" үй-интернатына жаңалау және аумағын және инженерлік салаларын көркейту