О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 21/2 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 20 октября 2006 года N 26/5. Зарегистрировано департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 ноября 2006 N 1630. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24  апреля 2004 года N 548-П, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан"»от 23 января 2001 года N 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (ХХI третьего созыва) от 6 декабря 2005 года N 21/2 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрированное в Департаменте юстиции за N 1609 от 29 декабря 2005 года и опубликованное 13 января 2006 года в газетах "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан"»(с изменениями, внесенными решениями областного маслихата от 20 января 2006 года N 22/1 Р/г N 1613 от 15 февраля 2006 года, от 30 марта 2006 года N 23/3 Р/г N 1617 от 11 апреля 2006 года, от 3 июля 2006 года N 24/3 Р/г N 1628 от 8 августа 2006 года, от 31 августа 2006 года N 25/2 Р/г N 1629 от 19 сентября 2006 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры "31 785 311" заменить цифрами "31 844 194";
цифры "6 072 281" заменить цифрами "6 127 464";
цифры "118 016" заменить цифрами "121 716";
подпункте 2)
цифры "32 098 195" заменить цифрами "32 167 078";
подпункте 3)
цифры "- 312 884" заменить цифрами "- 322 884";
подпункте 4)
цифры "25 460" заменить цифрами "15 460";
в пункте 10:
цифры "46 312" заменить цифрами "81 835";
цифры "36 312" заменить цифрами "24 200";
дополнить строкой следующего содержания "резерв на исполнение обязательств по решениям судов - 57 635 тыс. тенге";
пункт 12.1. дополнить абзацами следующего содержания:
"Выделить целевые трансферты из областного бюджета на расходы областного бюджета по бюджетным программам согласно приложению 12";

"2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 20 қазанда N 26/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 27 қарашаның N 1630 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П Бюджеттік кодексіне,"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, облыс мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әділет департаментінде 2005 жылғы 29 желтоқсанда N 1609 номерімен тіркелген және 2006 жылғы 13 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған (2006 жылғы 20 қаңтардағы N 22/1 2006 жылғы 15 ақпандағы т/н N 1613, 2006 жылғы 30 наурыздағы N 23/3 2006 жылғы 11 сәуірдегі т/н N 1617, 2006 жылғы 3 шілдедегі N 24/3 2006 жылғы 8 тамыздағы т/н N 1628, 2006 жылғы 31 тамыздағы N 25/2 2006 жылғы 19 қыркүйектегі т/н 1629 облыс мәслихатының шешімдерімен енгізілген өзгерістермен) "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (үшінші шақырымның XXIV cессиясы) 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/2 облыстық мәслихаттың шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. тармақта:
1) тармақшада
"31 785 311" цифрлары "31 844 194" цифрларымен ауыстырылсын;
"6 072 281" цифрлары "6 127 464" цифрларымен ауыстырылсын;
"118 016" цифрлары "121 716" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"32 098 195" цифрлары "32 167 078" цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
"-312 884" цифрлары "-322 884" цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
"25 460" цифрлары "15 460" цифрларымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
"46 312" цифрлары "81 835" цифрларымен ауыстырылсын;
"36 312" цифрлары "24 200" цифрларымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жол мен толықтырылсын "соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерін орындауға арналған резерв - 57 635 мың теңге";
12.1. тармағы мына мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
"12-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша облыстық бюджеттің шығыстарына облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер бөлінсін;

"Перераспределить целевые трансферты, выделенные из республиканского бюджета на 2006 год, по районам и городу Петропавловску согласно приложению 13".
2. Приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагаются).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель ХХҮI сессии                   Секретарь
областного маслихата                       областного маслихата
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 20 октября 2006 года N 26/5
Категория
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Под-
класс
1
2
3
А
Б
Доходы

"13-қосымшаға сәйкес аудандар және Петропавл қаласы бойынша 2006 жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер қайта бөлінсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары жаңа редакцияда баяндалсын (қоса беріледі).
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық мәслихаттың
XXYI сессиясының төрағасы                  хатшысы
Облыс мәслихаты сессиясының
2006 жылғы 20 қазандағы
N 26/5 шешіміне 1-қосымша
Санат
Сома
мың теңге
Сынып
Кіші сынып
Аталуы
КIРIСТЕР

11 234
013
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  среднего общего образования
169 200
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
551 800
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
892 047
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
51 238
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-
методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
30 652
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
108 933
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
4 981
113
Трансферты из местных бюджетов
28 015
271
Департамент (Управление) строительства
1 078 832
005
Развитие объектов образования
1 078 832
5
Здравоохранение
9 815 430
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
8 176 839
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения области
50 747
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
3 369 744
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
68 937
006
Охрана материнства и детства
49 654
007
Пропаганда здорового образа жизни
3 963
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 377 222
010
Оказание первичной медико-
санитарной помощи населению
2 393 821
011
Оказание скорой и неотложной помощи
31 900
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
148 210
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
10 319
014
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения по отдельным видам заболеваний
341 094
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

11 234
013
Жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқыту жабдықтарымен жарақтандыруға
169 200
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
551 800
018
Білім берудің жаңадан енгізілетін объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
892 047
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
51 238
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 652
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
108 933
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 981
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
28 015
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 078 832
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 078 832
5
Денсаулық сақтау
9 815 430
253
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
8 176 839
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
50 747
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
3 369 744
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның компоненттерi мен препараттарын өндiру
68 937
006
Ана мен баланы қорғау
49 654
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
3 963
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 377 222
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсету
2 393 821
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
31 900
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
148 210
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
10 319
014
Халықтың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен және мамандандырылған емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
341 094
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

8 913
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
680
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитическиз центров
10 694
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
42 492
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
148 609
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
104 857
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
14 983
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
558 024
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
233 111
002
Санитарно-
эпидемиологическое благополучие населения
272 575
003
Борьба с эпидемиями
3 311
007
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
49 027
271
Департамент (Управление) строительства
1 080 567
006
Развитие объектов санитарно-
эпидемиологической службы
28 555
007
Развитие объектов здравоохранения
1 052 012
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 329 712
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ
961 757
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
60 276
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
487 981
003
Социальная поддержка инвалидов
62 068
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
2 734
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
300 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индиви
30 591
113
Трансферты из местных бюджетов
18 107
261
Департамент (Управление) образования области
307 917
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
307 917
271
Департамент (Управление) строительства

8 913
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
680
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 694
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
42 492
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
148 609
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
104 857
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
14 983
269
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті (басқармасы)
558 024
001
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
233 111
002
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
272 575
003
Індетке қарсы күрес
3 311
007
Халыққа иммундық алдын алуды жүргізу үшін дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
49 027
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1 080 567
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
28 555
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 052 012
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 329 712
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
961 757
001
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасы) қызметін қамтамасыз ету
60 276
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
487 981
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
62 068
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
2 734
015
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
016
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 591
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
18 107
261
Облыстың білім беру департаменті (Басқармасы)
307 917
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
307 917
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)

4 806 251
Инвестиционные проекты
3 973 568
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-
исполнительная деятельность
18 595
271
Департамент (Управление) строительства
18 595
003
Развитие объектов органов внутренних дел
18 595
в том числе:
Строительство Центра кинологической службы Департамента внутренних дел
18 595
04
Образование
1 078 832
271
Департамент (Управление) строительства
1 078 832
005
Развитие объектов образования
1 078 832
Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
803 769
в том числе:
Строительство школы с государственным языком обучения на 400 мест в селе Пресновка Жамбылского района
100 000
Строительство средней школы на 180 мест в селе Полтавка Аккайынского района
111 780
Строительство детского сада на 320 мест с бассейном по улице Победы в городе Петропавловске
100 000
Строительство школы с казахским языком обучения на 1100 мест с оздоровительным комплексом в 19 микрорайоне города Петропавловска
274 994
Строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест со спальным корпусом на 150 мест в селе Тимирязево Тимирязевского района
216 995
Реализация программы за счет средств местного бюджета
275 063
в том числе:
Завершение строительства средней школы на 180 мест в с.Мичурино Тимирязевского района
94 103
Завершение строительства средней школы с казахским языком обучения на 90 мест в с.Жаскайрат Уалихановского района
56 288
Завершение строительства спального корпуса на 150 мест с учебными мастерскими на 32 места для санаторной школы-интерната в г. Мамлютка Мамлютского района
68 894
Строительство средней школы на 132 учащихся с.Карасай батыр Айыртауского района
28 500
Изготовление ПСД на строительство основной школы с казахским языком обучения на 90 мест в с.Актас Есильского района
1 450
Реконструкция здания столовой для санаторной школы-интерната в г.Мамлютка Мамлютского района
8 358
Изготовление проектно-сметной документации на строительство детского сада на 320 мест в г.Петропавловске
6 250
Пересчет сметной документации по строительству школы-
интерната с казахским языком обучения на 400 мест со спальным корпусом на 150 мест в селе Тимирязево Тимирязевского района
380
Пересчет сметной документации по строительству школы с казахским языком обучения на 1100 мест с оздоровительным комплексом в 19 микрорайоне города Петропавловска
430
Пересчет сметной документации по строительству школы с государственным языком обучения на 400 мест в селе Пресновка Жамбылского района
230
Пересчет сметной документации по строительству средней школы на 180 мест в селе Полтавка Аккайынского района
230
Изготовление проектно-сметной документации на строительство областной школы-интерната на 360 мест для одаренных детей в г.Петропавловске

4 806 251
Инвестициялық жоба
3 973 568
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18 595
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
18 595
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
18 595
соның ішінде:
Ішкі істер департаментінің кинологиялық қызмет Орталығының құрылысы
18 595
04
Білім беру
1 078 832
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 078 832
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 078 832
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін ресми трансферттер есебiнен іске асыру
803 769
соның ішінде:
Жамбыл ауданы Пресновка селосында 400 орынға арналған мемлекеттік тілде оқытатын мектеп құрылысы
100 000
Аққайың ауданы Полтавка селосында 180 орынға арналған орта мектептің құрылысы
111 780
Петропавл қаласы Жеңіс көшесінде бассейнімен 320 орынға арналған балабақшасының құрылысы
100 000
Петропавл қаласы 19 шағын ауданында сауықтыру кешені мен 1100 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын мектеп құрылысы
274 994
Тимирязев ауданы Тимирязево селосында 150 орындық жатын корпусын сала отырып 400 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын мектеп құрылысы
216 995
Бағдарламаны жергілікті бюджет есебінен іске асыру
275 063
соның ішінде:
Тимирязев ауданы Мичурино селосында 180 орынға арналған орта мектеп құрылысын аяқтау
94 103
Уәлиханов ауданы Жасқайрат селосында 90 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын орта мектептің құрылысын аяқтау
56 288
Мамлют ауданы Мамлютка қаласында санаториялық мектеп-интернатына арналған 32 орындық оқу шеберханасы мен 150 орынға арналған жатын корпусының құрылысын аяқтау
68 894
Айыртау ауданы Қарасай батыр аулында 132 оқушыға арналған орта мектеп құрылысы
28 500
Есіл ауданы Ақтас ауылында 90 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын негізгі мектеп құрылысына ЖСҚ әзірлеу
1 450
Мамлют ауданы Мамлютка қаласында санаторлық мектеп-интернатына арналған асхана құрылысы
8 358
Петропавл қаласында 320 орынға арналған бала бақшасын салуға ЖСҚ әзірлеу
6 250
Тимирязев ауданы Тимирязево селосында 150 орындық жатын корпусын сала отырып 400 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын мектеп құрылысы
380
Петропавл қаласында 19 шағын ауданында сауықтыру корпусынмен қаза тілінде оқытатын 1100 орынға арналған мектеп құрылысына ЖСҚ қайта есептеу
430
Жамбыл ауданы Пресновка селосында 400 орынға арналған мемлекеттік тілде оқытатын мектеп құрылысына ЖСҚ есептеу
230
Аққайың ауданы Полтавка селосында 180 орынға арналған орта мектептің құрылысына ЖСҚ қайта есептеу
230
Петропавл қаласында дарынды балаларға арналған 360 орындық облыстық мектеп-интернатын салуға ЖСҚ әзірлеу

9 950
05
Здравоохранение
1 080 567
271
Департамент (Управление) строительства
1 080 567
006
Развитие объектов санитарно-
эпидемиологической службы
28 555
в том числе:
Завершение строительства здания Центра санэпидслужбы в Есильском районе
19 142
Реконструкция здания санитарно-
эпидемиологической службы в Тимирязевском районе
693
Изготовление ПСД на строительство зданий «Управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора и Центра санитарно-
эпидемиологической экспертизы» в Акжарском, М.Жумабаева, Кызылжарском и Уалихановском районах и здания Центра санитарно-эпидемиологической экспертизы в Жамбылском районе
5 750
Изготовление ПСД на строительство лабораторного корпуса в г.Петропавловске
2 970
007
Развитие объектов здравоохранения
1 052 012
Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
639 729
в том числе:
Строительство противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в городе Булаево района имени М.Жумабаева
358 842
Строительство центральной районной больницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в селе Талшик Акжарского района
280 887
Реализация программы за счет средств местного бюджета
412 283
в том числе:
Завершение строительства котельной, бани на 5 мест, прачечной и хлораторной противотуберкулезного диспансера в с.Ленинградское Акжарского района
29 426
Завершение реконструкции здания районной больницы под специализированное лечебно-
профилактическое учреждение (СЛПУ) на 350 коек в с. Благовещенка Жамбылского района
216 039
Строительство фельдшерско-
акушерского пункта в с. Айыртау Айыртауского района
22 250
Строительство фельдшерско-
акушерского пункта в  с.Астраханка Аккайынского района
28 091
Строительство фельдшерско-
акушерского пункта в с.Уялы Акжарского района
26 920
Строительство фельдшерского пункта в с.Москворецкое Тимирязевского района
25 913
Строительство пристройки к детской консультации центральной районной больницы в с.Кишкенеколь Уалихановского района
23 822
Пересчет сметной документации по строительству центральной районной больницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в селе Талшик Акжарского района
530
Строительство хозяйственного блока Дома ребенка г.Петропавловске
39 292
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
60 038
271
Департамент (Управление) строительства
60 038
008
Развитие объектов социального обеспечения
60 038
Реализация программы за счет средств местного бюджета
60 038
в том числе:
Реконструкция административного здания под дом-интернат на 81 место для престарелых и инвалидов общего типа в г.Тайынша Тайыншинского района

9 950
05
Денсаулық сақтау
1 080 567
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 080 567
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
28 555
соның ішінде:
Есіл ауданында санэпидем қызмет Орталығының ғимараты құрылысын аяқтау
19 142
Тимирязев ауданында санитарлық-эпидемиологиялық қызмет ғимаратын реконструкциялау
693
Ақжар, М.Жұмабаев, Қызылжар және Уәлиханов аудандарында "Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы және санитарлық-
эпидемиологиялық сараптау орталығы" ғимараттарының құрылысына және Жамбыл ауданында санитарлық-эпидемиологиялық Орталығының ғимаратын салуға ЖСҚ әзірлеу
5 750
Петропавл қ. Лабораториялық корпусының құрылысына ЖСҚ әзірлеу
2 970
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 052 012
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін ресми трансферттер есебiнен іске асыру
639 729
соның ішінде:
М.Жұмабаев ауданы Булаев қаласында 50 төсек орындық емханасымен 90 келім-кетімге арналған туберкулезге қарсы диспансердің құрылысы
358 842
Ақжар ауданы Талшық ауылында 100 төсек орындық 200 келім-кетімге арналған орталық аудандық ауруханасын салу
280 887
Бағдарламаны жергілікті бюджет есебінен іске асыру
412 283
соның ішінде:
Ақжар ауданы Ленинград селосында туберкулезге қарсы диспансердің монша, кір жуатын орын құрылысын аяқтау
29 426
Благовещенка селосында аудандық аурухананың ғимаратын 350 орындық арнайы емдеу-алдын алу мекемесіне (АЕАМ) реконструкциялау
216 039
Айыртау ауданы Айыртау ауылында фельдшерлік-акушерлік пункт құрылысы
22 250
Аққайың ауданы Астраханка селосында фельдшерлік-акушерлік пунктінің құрылысы
28 091
Ақжар ауданы Ұялы ауылында фельдшерлік-акушерлік пунктінің құрылысы
26 920
Тимирязев ауданы Москворецкое селосында фельдшерлік пункт құрылысы
25 913
Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылында орталық аудандық ауруханасының балалар кеңесінің ғимаратына қосымша құрылыс
23 822
Ақжар ауданы Талшық ауылында 100 төсек орындық 200 келім-кетімге арналған орталық аудандық ауруханасының құрылысы бойынша ЖСҚ қайта есептеу
530
Петропавл қаласында Балалар үйінің шаруашылық блогын салу
39 292
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
60 038
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
60 038
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
60 038
Бағдарламаны жергілікті бюджет есебінен іске асыру
60 038
соның ішінде:
Тайынша ауданы Тайынша қаласында жалпы үлгідегі қарттар мен мүгедектерге арналған 81 орындық үй-интернатын орналастыру үшін әкімшілік ғимаратын реконструкциялау