О внесении дополнения и изменений в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 9 "Об установлении ставок по отдельным видам платежей по городу Петропавловску"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области N 7 от 7 июля 2006 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 8 августа 2006 года N 13-1-48. Утратило силу - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 января 2010 года N 2
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.01.2010 г. N 2
В соответствии с пунктом 4 статьи 258 и статьей 394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 12 июня 2001 года Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года N 9 "Об установлении ставок по отдельным видам платежей по г. Петропавловску" (номер государственной регистрации 1331 от 18.08.04, "Добрый вечер"»от 27.08.04,"Добрый вечер" от 27.08.04, N 35) следующие изменения и дополнения:
2. Приложении 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 3, 5 к настоящему решению
3. Настоящее решение вводится в действие после регистрации в органах юстиции и по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии                        Секретарь городского
маслихата                                  городского маслихата
Приложение N 3
к решению очередной 26 сессии Петропавловского городского
маслихата от 7 июля 2006 года N 7 "О внесении дополнения и
изменений в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского
городского маслихата от 14 июля 2004 года N 9 "Об установлении
ставок по отдельным видам платежей по г. Петропавловску"
Ставки фиксированного суммарного налога на отдельные виды деятельности по г. Петропавловску
№ п/п
Объект налогообложения
Ставки фиксированного суммарного налога за 1 месяц в МРП
1
Игровой стол, предназначенный для проведения азартных игр, в которых игровое заведение участвует через своих представителей как организатор и (или) наблюдатель
76,2 МРП
2
Игровой автомат с денежным выигрышем
5,9 МРП
3
Касса тотализатора
4
Касса букмекерской конторы
7,4 МРП
5
Игровой автомат без денежного выигрыша
2,2 МРП
6
Боулинг (кегельбан) - игровая дорожка
32,7 МРП
7
Карт
2,44 МРП
8
Бильярдный стол
9,5 МРП
9
Организатор лото
100,0 МРП
Приложение N 5
к решению очередной 26 сессии Петропавловского городского
маслихата от 7 июля 2006 года N 7 "О внесении дополнения и
изменений в решение внеочередной 7 сессии Петропавловского
городского маслихата от 14 июля 2004 года N 9 "Об установлении
ставок по отдельным видам платежей по г. Петропавловску"
Единые ставки акцизов для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность по отдельным видам предпринимательской деятельности по г. Петропавловску.
№ п/п
Объект налогообложения
Ставки акцизов на год
1
Игровой стол
1200 МРП
2
Игровой автомат с денежным выигрышем
50 МРП
3
Касса букмекерской конторы
200 МРП
4
Касса тотализатора
200 МРП
5
Организация и проведение лотерей
10 % от заявленной выручки за минусом сумм, относимых в призовой фонд без включения в нее суммы акциза

"Петропавл қалалық мәслихатының "Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жекелеген түрлеріне ставкаларды белгілеу туралы" 2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс 7 сессиясының N 9 шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2006 жылғы 7 шілдедегі N 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 8 тамызда N 13-1-48 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтарда N 2 Шешімімен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2010.01.29 N 2 Шешімімен
Қазақстан Республикасы Кодексiнiң "Салық және басқа да бюджетке мiндеттi төлемдер туралы" 258-бабының 4-тармағына және 394-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының "Петропавл қаласы бойынша төлемдердiң жекелеген түрлерiне ставкаларды белгiлеу туралы"( 2004 жылғы 18 тамыздағы, мемлекеттiк тiркеу нөмiрi 1331, 2004 жылғы 27 тамыздағы N 35 "Добрый вечер") 2004 жылғы 14 шiлдедегi кезектен тыс 7 сессиясының N 9 шешiмiне мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
2. Көрсетiлген шешiмнiң 3, 5-қосымшалары осы шешiмнiң 3, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында тiркелгеннен және бұқаралық ақпарат құралдарында бiрiншi рет ресми жария етiлгеннен 10 күнтiзбелiк күн өткеннен соң өз күшiне енедi.
Қалалық мәслихат                           Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
"Петропавл каласы бойынша төлемдердің жекелеген
түрлеріне ставкаларды белгілеу туралы"
Петропавл қалалық мәслихатының
2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс 7
сессиясының N 9 шешіміне қосымша мен
өзгерістер енгізу туралы"
Петропавл қалалық мәслихатының
2006 жылғы 7 шілдегі кезектен 26 cессиясының
N 7 шешіміне N 3-қосымша
Петропавл қаласы бойынша қызметтiң жекелеген түрлерiне тiркелген жиынтық салық ставкалары
N т/т
Салық салу объектiсi
Тiркелген жиынтық салық ставкалары айлық есептiк көрсеткiш (АЕК)1 айдағы
1
Ойын мекемесi өз өкiлдерi арқылы тарап ретiнде қатысатын, құмар ойындарды өткiзу үшiн арналған ойын үстелi
76,2 АЕК
2
Ақшалай ұтысы бар ойын автоматы
5,9 АЕК
3
Тотализатор кассасы
4
Букмекерлiк кеңсе кассасы
7,4 АЕК
5
Ұтыс ақшасыз ойын автоматы
2,2 АЕК
6
Боулинг (кегельбан) - ойын  жолы
32,7 АЕК
7
Карт
2,44 АЕК
8
Бильярд үстелі
9,5 АЕК
9
Лото ұйымдастырушы
100,0 АЕК
"Петропавл қаласы бойынша төлемдердің жекелеген
түрлеріне ставкаларды белгілеу туралы"
Петропавл қалалық мәслихатының
2004 жылғы 14 шілдедегі кезектен тыс 7
сессиясының N 9 шешіміне қосымша мен
өзгерістер енгізу туралы"
Петропавл қалалық мәслихатының
2006 жылғы 7 шілдегі кезектен 26 сессиясының
N 7 шешіміне N 5-қосымша
Петропавл қаласы бойынша кәсiпкерлiк қызметтiң жекелеген түрлерiн жүргiзетiн салық төлеушiлер үшiн акциздiң бiрыңғай ставкалары
N т/т
Салық салу объектiсi
Акциздердiң бiр жылғы ставкалары айлық есептiк көрсеткiште (АЕК)
1
Ойын үстелi
1200 АЕК
2
Ақшалай ұтысы бар ойын автоматы
50 АЕК
3
Букмекерлiк кеңсе кассасы
200 АЕК
4
Тотализатор кассасы
200 АЕК
5
Лотореяны ұйымдастыру және өткiзу
Жүлде қорына акциз сомасын қоспай жатқызылатын сомаларды алып тастағандағы көрсетiлген түсiмнен 10 %