Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22 февраля 2006 года N 51. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 16 марта 2006 N 13-4-26. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 23.02.2022 года № 31
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 23.02.2022 года № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 и с пунктом 6 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года №39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому (далее - Правила).
2. Отделу занятости и социальных программ района обеспечить назначение социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому.
3. Постановление акимата района от 30 апреля 2002 года №107 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детейинвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Молдаганапова З.Ж.
Аким района К.Пшенбаев

Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Ережесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2006 жылғы 22 ақпандағы № 51 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2006 жылғы 16 наурызда № 13-4-26 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 23 ақпандағы № 31 қаулысымен
Ескерту.Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 23.02.2022 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2005 жылғы 13 сәуірдегі №39 Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11 бабы 2 тармағының 3 тармақшасына және 29 бабының 6 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14 тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген, үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Ережесі (әрі қарай - Ереже) бекітілсін.
2. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың отбасыларына әлеуметтік көмек тағайындауды қамтамасыз етсін.
3. 2002 жылғы 30 сәуірдегі №107 аудан әкімдігі "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балалардың отбасыларына әлеуметтік көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" қаулының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Ж. Молдағанаповқа жүктелсін.
Аудан әкімі Қ.Пішенбаев