О внесении изменения в постановление акимата области от 26 июля 2005 года N 232 "Правила организации и финансирования социальных рабочих мест для целевых групп населения"
Постановление Атырауского областного Акимата 20 июня 2006 года N 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2006 года N 2466. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 27 марта 2009 № 62
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 27.03.2009 № 62.
В целях реализации Региональной программы занятости населения Атырауской области на 2005-2007 годы, в соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения" акимат области постановляет :
1. Внести в постановление акимата области от 26 июля 2005 года N 232 "Правила организации и финансирования социальных рабочих мест для целевых групп населения" следующее изменение:
в правила организации и финансирования социальных рабочих мест для целевых групп населения, утвержденные указанным постановлением, в пункте 12 слова "Общественные работы" заменить словами "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения".
2. Признать утратившим силу постановление акимата области от 20 февраля 2006 года N 60 "О внесении изменения в постановление акимата области от 26 июля 2005 года N 232 "О правилах организации и финансирования социальных рабочих мест для целевых групп населения".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Кайненова К. - заместителя акима области.
Аким области

Облыс әкімиятының 2005 жылғы 26 шілдедегі N 232 "Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырудың және қаржыландырудың ережесі туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық әкімиятының 2006 жылғы 20 маусымдағы N 166 қаулысы Атырау облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 10 шілдеде N 2466 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 2009 жылғы 27 наурыздағы № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық әкімиятының 27.03.2009 № 62 қаулысымен
Атырау облысы халқын жұмыспен қамтудың 2005-2007 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасын іске асыру мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-II "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N    149-II "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 18-1 бабына сәйкес облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Облыс әкімиятының 2005 жылғы 26 шілдедегі N 232 "Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырудың және қаржыландырудың ережесі туралы" қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырудың және қаржыландырудың ережесінде:
12-тармақтағы "Қоғамдық жұмыстар" деген сөздер "Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Облыс әкімиятының 2006 жылғы 20 ақпандағы N 60 "Облыс әкімиятының 2005 жылғы 26 шілдедегі N 232 "Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастырудың және қаржыландырудың ережесі туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары
Қ. Қайненовке жүктелсін.
Облыс әкімі