О внесении изменений в административно-территориальную единицу Жылыойского района
Решение Атырауского областного Маслихата от 8 декабря 2006 года N 344-III и постановление Акимата Атырауской области от 12 октября 2006 года N 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 января 2007 года за N 2477
В соответствии со статьей 11  Закона  Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года №
N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании
решения Жылыойского районного маслихата и постановления акимата Жылыойского района от 14
июня 2006 года N ІІ-25-6 областной маслихат решил и акимат области постановил:
1. Упразднить аул Кенарал Косшагилского сельского округа Жылыойского района.
2. Данное решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации.
Председатель ХХІІ сессии                         Аким области
Областного маслихата
Секретарь областного маслихата

Жылыой ауданының әкімшілік-аумақтық бірлігіне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 344-ІІІ шешімі және Атырау облысыны әкімиятының 2006 жылғы 12 қазандағы 244 қаулысы Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 8 қаңтарда N 2477 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңының  11-бабына сәйкес, 2006 жылғы 14 маусымдағы N ІІ-25-6 Жылыой аудандық мәслихатының шешімі мен Жылыой аудандық әкімиятының қаулысы негізінде облыстық мәслихат шешім етті және облыс әкімияты қаулы етеді:
1. Жылыой ауданы Қосшағыл селолық округінің Кеңарал ауылы таратылсын.
2. Осы шешім мен қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Облыстық мәслихаттың
XXІІ сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы