О квоте рабочих мест для инвалидов на 2006 год по городу Усть-Каменогорску
Постановление Акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2006 года N 2365. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 марта 2006 года за N 5-1-31. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который оно было принято, на основании письма аппарата акима города Усть-Каменогорска от 11 февраля 2008 № Ин-6/141
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока, на который оно было принято, на основании письма аппарата акима города Усть-Каменогорска от 11.02.2008 № Ин-6/141.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и подпунктом 4) пункта 2 постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 7 декабря 2005 года N 419 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан", "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" (регистрационный номер N 2411), в целях обеспечения занятости инвалидов акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2006 жылға Өскемен қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 17 ақпандағы N 2365 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2006 жылғы 13 наурызда N 5-1-31 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 11 ақпандағы № Ин-6/141 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2008.02.11 № Ин-6/141 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 419 "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы" қаулысының (тіркеу нөмірі 2411) 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес мүгедектерді жұмысқа орналастыруды қамтамасыз ету мақсатында, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: