О ставках акцизов на игорный бизнес
Решение XXVII сессии Усть-Каменогорского городского Маслихата III созыва от 23 ноября 2006 года N 27/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 декабря 2006 года за N 5-1-47. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 июля 2007 года № 35/6
Сноска. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 24 июля 2007 года № 35/6.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 258 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ :
1. Установить размеры ставок акцизов на игорный бизнес с единицы объекта налогообложения на территории города Усть-Каменогорска (приложение).
2. Признать утратившим силу решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О ставках акцизов на игорный бизнес" от 29 ноября 2005 года N 18/3 (регистрационный номер N 5-1-16, опубликовано 1 января 2006 года в газете "Дидар", 5 января 2006 года в газете "Рудный Алтай").
3. Решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
Секретарь городского маслихата
Приложение
к решению городского маслихата
от 23 ноября 2006 года N 27/5
О ставках акцизов на игорный бизнес
№N
Объекты обложения
Размеры ставок акцизов
1
Игровой стол
1000 МРП
2
Игровой автомат с денежным выигрышем
50 МРП
3
Касса букмекерской конторы
150 МРП
4
Касса тотализатора
160 МРП
*МРП - месячный расчетный показатель

Ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы
III шақырылған Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының XXVII сессиясының 2006 жылғы 23 қарашадағы N 27/5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2006 жылғы 11 желтоқсанда N 5-4-47 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі № 35/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2007.07.24  № 35/6 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 258 бабының 4 тармағына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ :
1. Өскемен қаласының аумағында салық салу объектісінің  өлшемінен ойын бизнесіне арналған акциздер ставкасының мөлшері белгіленсін (қосымша).
2. Өскемен қалалық мәслихатының "Ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" 2005 жылғы 29 қарашадағы N 18/3 (тіркеу N 5-1-16, 2006 жылғы 1 қаңтардағы "Дидар" газетінде, 2006 жылғы 5 қаңтардағы "Рудный Алтай" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Қалалық мәслихаттың
2006 жылғы 23 қарашадағы
N 27/4 шешіміне қосымша
Ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы
№N
Салық салу объектілері
Акциз
cтавкаларының мөлшерлері
1
Ойын үстелі
1000 АЕК
2
Ақшалы ұтыспен ойын автоматы
50 АЕК
3
Букмекер конторасының кассасы
150 АЕК
4
Тотализатор кассасы
160 АЕК
*АЕК - айлық есептеме көрсеткіші.