О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 6 декабря 2005 года N 23-2 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2006 года N 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 декабря 2006 года N 2976. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-10
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11.12.2008 N 10-10 (принято только на государственном языке)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. внести в решение областного маслихата N 23-2 от 6 декабря 2005 года "Об областном бюджете на 2005 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2949 от 12 декабря 2005 года и опубликованное в газете "Приуралье" N 150 от 13 декабря 2005 года, N 2 от 5 января 2006 года, N 3 от 7 января 2006 года, N 4 от 10 января 2006 года), с учетом внесенных в него изменений и дополнений решениями областного маслихата N 25-1 от 18 февраля 2006 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2955 от 24 февраля 2006 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 27 от 4 марта 2006 года, N 29 от 11 марта 2006 года), N 26-1 от 16 марта 2006 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2960 от 20 марта 2006 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 38 от 1 апреля 2006 года, N 39 от 4 апреля 2006 года, N 40-41 от 6 апреля 2006 года), N 27-1 от 15 апреля 2006 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2965 от 15 апреля 2006 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 48 от 20 апреля 2006 года, N 49 от 22 апреля 2006 года, N 50 от 25 апреля 2006 года, N 53 от 29 апреля 2006 года, N 56 от 6 мая 2006 года, N 58 от 13 мая 2006 года, N 59 от 16 мая 2006 года), N 28-12 от 1 июля 2006 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2968 от 4 июля 2006 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 90 от 11 июля 2006 года, N 93 от 15 июля 2006 года, N 96 от 22 июля 2006 года, N 97 от 25 июля 2006 года, N 100 от 1 августа 2006 года), N 29-1 от 21 июля 2006 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2970 от 24 июля 2006 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 103 от 8 августа 2006 года, N 105 от 12 августа 2006 года, N 106 от 15 августа 2006 года), N 30-1 от 18 августа 2006 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2973 от 1 сентября 2006 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 115 от 16 сентября 2006 года, N 119 от 16 сентября 2006 года, N 119 от 19 сентября 2006 года, N 121 от 23 сентября 2006 года, N 122 от 26 сентября 2006 года), N 32-1 от 20 октября 2006 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2975 от 24 октября 2006 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 135 от 31 октября 2006 года, N 137 от 7 ноября 2006 года, N 139 от 11 ноября 2006 года, N 140 от 14 ноября 2006 года, N 142 от 18 ноября 2006 года) следующие изменения и дополнения:

2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 23-2 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 6 желтоқсандағы N 32-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 8 желтоқсанда N 2976 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008.12.11 N 10-10 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сай облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 23-2 шешіміне (2005 жылдың 12 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2949 нөмірімен тіркелген және "Орал өңірі" газетінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 150, 2006 жылғы 7 қаңтардағы N 3, 2006 жылғы 10 қаңтардағы N 4, 2006 жылғы 12 қаңтардағы N 5 жарияланған), 2006 жылғы 18 ақпандағы N 25-1 (2006 жылғы 24 ақпандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2955 нөмірімен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2006 жылғы 4 наурыздағы N 27, 2006 жылғы 8 наурыздағы N 28, 2006 жылғы 11 наурыздағы N 29, 2006 жылғы 14 наурыздағы N 30, 2006 жылғы 16 наурыздағы N 31, 2006 жылғы 18 наурыздағы N 32, 2006 жылғы 22 наурыздағы N 33-34 жарияланған), 2006 жылғы 16 наурыздағы N 26-1 (2006 жылғы 20 наурыздағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2960 нөмірімен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 37, 2006 жылғы 1 сәуірдегі N 38, 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 39, 2006 жылғы 6 сәуірдегі N 40-41, 2006 жылғы 8 сәуірдегі N 42 жарияланған), 2006 жылғы 15 сәуірдегі N 27-1 (2006 жылғы 15 сәуірдегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2965 нөмірімен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2006 жылғы 22 сәуірдегі N 49, 2006 жылғы 25 сәуірдегі N 50, 2006 жылғы 29 сәуірдегі N 53, 2006 жылғы 4 мамырдағы N 58, 2006 жылғы 16 мамырдағы N 59, 2006 жылғы 18 мамырдағы N 60 жарияланған), 2006 жылғы 1 шілдедегі N 28-12 (2006 жылғы 4 шілдедегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2968 нөмірімен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2006 жылғы 11 шілдедегі N 90, 2006 жылғы 15 шілдедегі N 93, 2006 жылғы 22 шілдедегі N 96, 2006 жылғы 25 шілдедегі N 97 жарияланған), 2006 жылғы 21 шілдедегі N 29-1 (2006 жылғы 4 шілдедегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2968 нөмірімен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2006 жылғы 29 шілдедегі N 99, 2006 жылғы 1 тамыздағы N 100, 2006 жылғы 5 тамыздағы N 102, 2006 жылғы 8 тамыздағы N 103, 2006 жылғы 8 тамыздағы N 103 жарияланған), 2006 жылғы 18 тамыздағы N 30-1 (2006 жылғы 1 қыркүйектегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2972 нөмірімен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2006 жылғы 9 қыркүйектегі N 115, 2006 жылғы 12 қыркүйектегі N 116, 2006 жылғы 16 қыркүйектегі N 118, 2006 жылғы 19 қыркүйектегі N 119, 2006 жылғы 23 қыркүйектегі N 121, 2006 жылғы 26 қыркүйектегі N 122, 2006 жылғы 7 қазандағы N 126, 2006 жылғы 10 қазандағы N 127 жарияланған), 2006 жылғы 20 қазандағы N 31-1 (2006 жылғы 24 қазандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2975 нөмірімен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2006 жылғы 31 қазандағы N 135, 2006 жылғы 2 қарашадағы N 136, 2006 жылғы 7 қарашадағы N 137, 2006 жылғы 9 қарашадағы N 138, 2006 жылғы 11 қарашадағы N 139 жарияланған) облыстық мәслихаттың шешімдерімен оған енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) в пункте 1:
цифры "33 669 204" заменить цифрами "33 669 904";
цифры "16 398 997" заменить цифрами "16 399 697";
цифры "35 562 552" заменить цифрами "35 563 252".
2) в пункте 3-1 пункта 3:
в абзаце первом цифры "5 783 705" заменить цифрами "5 784 405";
в абзаце третьем цифры "1 476 820" заменить цифрами "1 477 520";
абзац восемь изложить в следующей редакции:
"на обеспечение нуждающихся обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида - 42 005 тыс. тенге, в том числе обязательные гигиенические средства - 31 614 тыс. тенге, предоставление услуг индивидуальными помощниками - 6757 тыс. тенге, предоставление услуг специалистами жестового языка - 3 634 тыс. тенге";

1) 1 тармаққа:
"33 669 204" деген сандар "33 669 904" деген сандармен өзгертілсін;
"16 398 997" деген сандар "16 399 697" деген сандармен өзгертілсін;
"35 562 552" деген сандар "35 563 252" деген сандармен өзгертілсін.
2) 3 тармақ 3-1 тармақта:
бірінші абзацта "5 783 705" деген сандар "5 784 405" деген сандармен өзгертілсін;
үшінші абзацта "1 476 820" деген сандар "1 477 520" деген сандармен өзгертілсін;
сегізінші абзац мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметтер көрсетуіне - 42 005 мың теңге, соның ішінде: міндетті гигиеналық құралдар - 31 614 мың теңге, жеке көмекшілердің қызметтер көрсетуі - 6 757 мың теңге, ымдау тілі мамандарының қызметтер көрсетуі - 3 634 мың теңге".

002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
61 736
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
500
005
Создание информационных систем
271
Департамент (Управление) строительства области
48 142
003
Развитие объектов органов внутренних дел
48 142
04
Образование
4 405 741
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
1 854 958
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
568 490
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
414 496
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
153 994
261
Департамент (Управление) образования области
1 286 468
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
304 644
004
Информатизация системы среднего образования
17 487
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
7 300
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
155 878
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
73 483
013
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
190 352
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
376 258
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
21 728
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
39 229
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
94 865
022
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
5 244
3
Начальное профессиональное образование
782 693
261
Департамент (Управление) образования области
782 693
008
Начальное профессиональное образование
782 693
4
Среднее профессиональное образование
394 731
253
Департамент (Управление) здравоохранения области

002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
61 736
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
500
005
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
48 142
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
48 142
04
Бiлiм беру
4 405 741
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
1 854 958
260
Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
568 490
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
414 496
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
153 994
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
1 286 468
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
304 644
004
Орта білім жүйесін ақпараттандыру
17 487
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
7 300
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
155 878
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектеп тыс іс-шараларды өткізу
73 483
013
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
190 352
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
376 258
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
21 728
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
39 229
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
94 865
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 244
3
Бастауыш кәсіптік бiлiм беру
782 693
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
782 693
008
Бастауыш кәсіптік бiлiм беру
782 693
4
Орта кәсіби бiлiм беру
394 731
253
Облыстық денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)

24 005
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
4 617
015
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
150 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42 005
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
289 703
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области
289 703
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
44 154
004
Создание информационных систем
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
405
113
Трансферты из местных бюджетов
245 144
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 983 612
1
Жилищное хозяйство
1 347 500
271
Департамент (Управление) строительства области
1 347 500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
387 500
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
960 000
2
Коммунальное хозяйство
636 112
271
Департамент (Управление) строительства области
636 112
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
344 494
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
028
Газификация населенных пунктов
291 618
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
3
Благоустройство населенных пунктов
0
271
Департамент (Управление) строительства области
0
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 359 255
1
Деятельность в области культуры
721 409
262
Департамент (Управление) культуры области
589 967
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) культуры

24 005
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 617
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
150 000
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
42 005
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
289 703
256
Облыстық жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
289 703
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
44 154
004
Ақпараттық жүйелер құру
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ағы төлеу
405
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
245 144
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 983 612
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 347 500
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
1 347 500
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
387 500
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
960 000
2
Коммуналдық шаруашылық
636 112
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
636 112
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
344 494
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
028
Елді мекендерді газдандыру
291 618
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
3
Елді-мекендерді көркейту
0
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
0
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 359 255
1
Мәдениет саласындағы қызмет
721 409
262
Облыстық мәдениет департаменті (басқармасы)
589 967
001
Мәдениет департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету