Об утверждении перечня и форм документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям
Приказ Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 28 февраля 2007 № 1-2/36. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2007 года № 4577. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 01-01-07/217
Сноска. Утратил силу приказом Министра туризма и спорта РК от 14.12.2009 № 01-01-07/217 (порядок введения в действие см. п. 6).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе" от 12 января 2007 года,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень документов, подтверждающие соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям (приложения 1);
2) формы документов, подтверждающие соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям (приложения 2).
2. Комитету индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики Казахстан (Ускенбаеву К.А.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту международного сотрудничества Министерства туризма и спорта Республики Казахстан (Журиной Е.В.) обеспечить официальное опубликование в средствах массовой информации настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра туризма и спорта Республики Казахстан Мусина Х.Н.
5. Настоящий приказ вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие с 1 апреля 2007 года.
Министр
Приложение 1
к приказу Министерства туризма
и спорта Республики Казахстан
от 28 февраля 2007 года N 1-2/36
Сноска. Приложение 1 в редакции - приказом Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 28 июня 2007 года  N 1-2/112 (порядок введения в действие см.  п.6 ).
Перечень документов,
подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса
квалификационным требованиям
1. Для получения лицензии в сфере игорного бизнеса на каждое игорное заведение необходимы следующие документы:
1) для букмекерской конторы:
заявление;
нотариально заверенные копии Устава и свидетельства о государственной регистрации заявителя в качестве юридического лица - для юридического лица;
копия документа, удостоверяющего личность, - для физического лица;
нотариально заверенная копия свидетельства о государственной регистрации заявителя в качестве индивидуального предпринимателя - для индивидуального предпринимателя;
нотариально заверенная копия свидетельства о постановке заявителя на учет в налоговом органе;
оригинал документа, подтверждающий уплату в бюджет лицензионного сбора за право занятия деятельностью в сфере игорного бизнеса;
нотариально заверенная копия свидетельства о государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
оригинал заключения органов санитарно-эпидемиологического надзора;
оригинал заключения органов противопожарного надзора;
оригинал перечня игорного оборудования согласно форме, указанной в приложении 2 к приказу, с нотариально заверенными копиями документов, подтверждающие право собственности;
нотариально заверенная копия (копии) договора (договоров) с физическими и (или) юридическими лицами, получившими в установленном законодательстве порядке лицензию на осуществление охранной деятельности;
нотариально заверенные копии правил работы игорного заведения, проводимых азартных игр и приема ставок на государственном и русском языках;
нотариально заверенная копия договора на открытие вклада (депозита) при условии выдачи вклада (депозита) по первому требованию (вклада до востребования), с банком второго уровня на территории Республики Казахстан либо банковская гарантия;
оригинал списка персонала, осуществляющего менеджмент и проведение азартных игр и (или) пари, согласно форме, указанной в приложении 2 к приказу;
оригинал справки уполномоченного органа, о категории фонда здания (жилое, нежилое);
обязательства о предоставлении в уполномоченный орган справки о наличии и движении денег на вкладах (депозитах) не реже одного раза в шесть месяцев, согласно форме, указанной в приложении 2 к приказу;
опись всех предоставляемых документов, с указанием названия документов и количество страниц;

Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі мен нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2007 жылғы 28 ақпандағы N 1-2/36 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 16 наурыздағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4577 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 01-01-07/217 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Туризм және спорт министрінің 2009.12.14 № 01-01-07/217 (қолданысқа енгізілу тәртібін 6-т. қараңыз) Бұйрығымен.
"Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 8-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі (1-қосымша);
2) ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың нысаны (2-қосымша) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті (Қ.А.Өскенбаев) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуден өткізуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық департаменті (Е.В.Журина) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Туризм және спорт вице-министрі Х.Н.Мусинге жүктелсін.
5. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген сәттен бастап күшіне енеді және 2007 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрлігінің
2007 жылғы 28 ақпандағы N 1-2/36
бұйрығына 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2007.06.28.  N 1-2/112 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына
сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі
Ойын бизнесі саласында лицензия алу үшін әр ойын мекемесіне келесі құжаттар қажет:
1) букмекерлік кеңсе үшін:
өтініш;
Жарғының және өтінушіні заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесі - заңды тұлға үшін;
жеке басты куәландыратын құжаттың көшірмесі - жеке тұлға үшін;
өтінушіні жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесі - жеке кәсіпкер үшін;
өтінушінің салық органында есепке алынуы туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесі;
ойын бизнесі саласындағы қызметпен айналысу құқығы үшін бюджетке лицензиялық алым төленгенін растайтын құжаттың түпнұсқасы;
жылжымайтын мүлікке және онымен мәміле жасауға берілген құқықты мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесі;
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау органдары қорытындысының түпнұсқасы;
өртке қарсы қадағалау органдары қорытындысының түпнұсқасы;
меншік құқығын куәландыратын нотариалды түрде расталған құжаттардың көшірмелерімен бірге, бұйрыққа 2-қосымшада көрсетілген нысанға сәйкес ойын жабдықтары тізбесінің түпнұсқасы;
күзет қызметін жүзеге асыруға заңнамамен белгіленген тәртіппен лицензия алған жеке және (немесе) заңды тұлғалармен жасалған шарттың (шарттардың) нотариалды түрде расталған көшірмесі (көшірмелері);
құмар ойындары және ставкаларды қабылдау өткізілетін ойын мекемесі жұмысы ережесінің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі нотариалды түрде расталған көшірмесі;
Қазақстан Республикасы аумағында екінші деңгейдегі банк бірінші талап ету бойынша (талап ету бойынша салым) салымды (депозитті) берген жағдайда салық (депозит) ашу шартының нотариалды түрде расталған көшірмесі немесе банк кепілдігі;
бұйрыққа 2-қосымшада көрсетілген нысанға сәйкес құмар ойындарын және (немесе) бәс тігулерді өткізу мен менеджментін жүзеге асыратын персоналдың тізімінің түпнұсқасы;
ғимараттың қор санаты туралы (тұрғын, тұрғын емес) уәкілетті органның анықтамасының түпнұсқасы;
бұйрыққа 2-қосымшада көрсетілген нысанға сәйкес уәкілетті органға салымдарда (депозиттерде) ақшаның болуы және оның әрекеті туралы кемінде алты айда бір рет анықтама беру туралы міндеттемесі;
құжаттардың атауы және бет саны көрсетілген барлық ұсынылатын құжаттардың тізімдемесі;

от 28 февраля 2007 года
N 1-2/36
Формы документов,
подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса
квалификационным требованиям
Форма перечня игорного оборудования
Место:_________________________________________________
Собственник:___________________________________________
N
Вид
игорного
обору-
дования
Завод
изгото-
витель,
серийный
N
Данные
серти-
фиката
соответ-
ствия
Дата
тестиро-
вания
Процент
выигрыша
Техни-
ческое
состояние
1
2
3
4
5
6
7
№ М.П.                                      подпись
Форма списка персонала
______________________
наименование заявителя
_________________________________________________
указать сферу игорного бизнеса, место нахождение
____________________________________
игорного заведения, его наименование
N
Фамилия, имя, отчество
Должность
Стаж по данной
специальности
1
2
3
4
№       М.П.                             подпись
Форма обязательства
о предоставлении в уполномоченный орган справки
о наличии и движении денег на вкладах (депозитах)
не реже одного раза в шесть месяцев
В соответствии с  пунктом 6 статьей 14 Закона Республики
Казахстан "Об игорном бизнесе"______________________________,
наименование заявителя
в лице _____________________________________________________,
должность, фамилия, имя, отчество
действующего на основании __________________________________,
настоящим принимает на себя обязательство предоставлять в Комитет
индустрии туризма Министерства туризма и спорта Республики
Казахстан справку о наличии и движении денег на вкладах (депозитах)
каждые шесть месяцев.
М.П.                              ___________________
Подпись
"__" _________ 200_г.

2007 жылғы 28 ақпандағы
N 1-2/36 бұйрығына
2-қосымша
Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік
талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың нысаны
Ойын жабдығы тізбесінің нысаны
Орны: ________________________________________
Меншік иесі: _________________________________
N
Ойын жабды.
ғының түрі
Дайындаушы
зауыт,
сериялы N
Сәйкестік
сертифика.
тының
деректері
Тестілеу
күні
Ұтыс
пайызы
Техникалық
жағдайы
1
2
3
4
5
6
7
М.О.                                         қолы
Персонал тізімінің нысаны
_________________________________________
өтініш берушінің атауы
_____________________________________________________
ойын бизнесінің саласы, ойын мекемесінің орналасқан жері,
оның атауы көрсетілуі тиіс
N
Тегі, аты, әкесінің аты
Лауазымы
Осы мамандық
бойынша стажы
1
2
3
4
М.О.                             қолы
Уәкілетті органға салымдарда (депозиттерде) ақшаның болуы
және оның әрекеті туралы кемінде алты айда бір рет
анықтама беру туралы міндеттеменің нысаны
"Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  14-бабы
6-тармағына сәйкес, ______________________________________ атынан,
лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты
____________________________________________негізінде қызмет ететін
___________________________________________________________________
өтініш берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің
Туризм индустриясы комитетіне салымдарда (депозиттерде) ақшаның
болуы және оның әрекеті туралы кемінде алты айда бер рет анықтама
беру міндеттемесін қабылдайды.
М.О.                                    __________________
қолы
"___"________200__ж.