О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам формирования статистической отчетности
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 12 марта 2007 года № 7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2007 года № 4604. Утратил силу приказом Генерального Прокурора Республики Казахстан от 1 октября 2014 года № 101
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 01.10.2014 № 101 (вводится в действие с 01.01.2015).
В целях совершенствования статистической отчетности о преступлениях и правонарушениях, связанных с незаконным оборотом наркотических средств, психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров и лицах, их употребляющих, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012);
2) в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года  N 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3704, внесены изменения и дополнения приказами Генерального Прокурора Республики Казахстан от 9 марта 2006 года  N 14 "О внесении дополнений и изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года N 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения" (Единая унифицированная статистическая система), зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4160 и от 15 сентября 2006 года  N 51 "О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года N 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения" (Единая унифицированная статистическая система), зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4423):
в Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система), утвержденной указанным приказом:

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының статистикалық есептілікті қалыптастыру мәселелері бойынша кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Бас Прокурорының 2007 жылғы 12 наурыздағы N 7 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 6 сәуірдегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4604 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 1 қазандағы № 101 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2014.10.01 № 101 (2015.01.01 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есірткі заттардың, жүйкеге әсер ететін немесе улы заттардың, прекурсорлардың заңсыз айналымымен байланысты қылмыстар мен құқық бұзушылықтар және оларды қолданатын тұлғалар туралы статистикалық есептілікті жетілдіру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы  Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне келесідей толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1)<*>
Ескерту. 1-тармақтың 1) тармақшасының күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2) "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу жөніндегі Нұсқаулықтың  бекітілуі туралы (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы  N 27 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 3704 санымен тіркелген, "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу жөніндегі Нұсқаулықтың бекітілуі туралы (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 9 наурыздағы  N 14 бұйрығымен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 4160 санымен тіркелген және "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу жөніндегі Нұсқаулықтың бекітілуі туралы (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 15 қыркүйектегі  N 51 бұйрығымен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде N 4423 санымен тіркелген, толықтырулар мен өзгерістер енгізілген):
осы бұйрықпен бекітілген Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде жүргізу туралы Нұсқаулықтағы (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе):

приложение 5 изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:
1) на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Заместителя Генерального Прокурора - Председателя Комитета (Ким Г.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовой полиции)
5 декабря 2006 год
Председатель Верховного Суда
Республики Казахстан
24 ноября 2006 год
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
12 января 2007
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Министр обороны
Республики Казахстан
Министр финансов
Республики Казахстан
Министр юстиции
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 12 марта 2007 года N 7
Раздел 3. Сведения об израсходованных
на экспертизу наркотических средствах,
психотропных веществах и прекурсорах
Таблица Г. Сведения об израсходованных на экспертизу наркотических
средств, психотропных веществ и прекурсоров
Наимено-
вание
Код
стро-
ки
Коли-
чество
объек-
тов
Изъято
нарко-
тических
средств,
психо-
тропных
веществ
и пре-
курсоров
из них
Коли-
чество
экспер-
тиз
прове-
денных
в отчет-
ном
периоде
израс-
ходовано
на экс-
пертизу
Возвра-
щено
грамм
гр
мл
гр
мл
гр
мл
А Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего
(таб. 1,
2, 3, 4)
1
Таблица 1.
Список
наркоти-
ческих
средств и
психотроп-
ных
веществ,
использо-
вание
которых в
медицин-
ских целях
запрещено
2
Далее
название
наркотиков
согласно
Т.А
раздела 3
3
Приложение 2 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 12 марта 2007 года N 7
Раздел 7. Сведения о результатах постановки на учет лиц,
злоупотребляющих наркотическими средствами, психотропными
веществами и прекурсорами
Таблица А. Сведения о лицах, злоупотребляющих наркотическими
средствами, психотропными веществами и прекурсорами
К
о
д
с
т
р
о
к
и
Всего
лиц
злоу-
потреб-
ляющих
нарко-
тичес-
кими
сред-
ствами
и пси-
хотроп-
ными
веще-
ствами
в том числе из 1 графы
жен-
щин
н/
лет-
них
с
за-
ви-
си-
мос-
тью
из 4
графы
с
эпи-
зоди-
ческим
упо-
треб-
лением
н/
лет-
них
жен-
щин
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
Состояло на учете
на начало
отчетного периода
1
Взято на учет в
отчетном периоде,
всего
2
в том числе:
впервые
3
Снято с учета в
отчетном периоде,
всего
4
в
том
числе
снято с
учета в
связи с
ремиссией
более 5 лет
5
осуждением
к лишению
свободы
6
изменением
постоянного
места
жительства
7
со смертью
8
из
них
от
пере-
дози-
ровки
нар-
коти-
ков
9
от
ток-
сиче-
ских
в/в
10
в связи
с переходом
в другую
возрастную
группу
11
другие
причины
12
Состоит на учете
в конце отчетного
периода, всего
13
в
т.ч.
в
воз-
рас-
те
до 14 лет
вкл-но
14

5-қосымша осы бұйрыққа қоса берілген 4-қосымшаға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) осы бұйрықты төмендегілерге жолдасын:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін;
2) құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Бас Прокурордың орынбасары - Комитет Төрағасына (Г.В.Ким) жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры
КЕЛІСІЛГЕН:
Қазақстан Республикасы
Экономикалық және сыбайлас
жемқорлық қылмысқа қарсы күрес
жөніндегі агенттігінің
(қаржы полициясы) Төрағасы
5 желтоқсан 2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
24 қараша 2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
2007 жыл
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
қаңтар 2007 жыл
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы
2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
2007 жыл
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі
2006 жыл
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
2006 жыл
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
200_ жылғы "___" _____________N __
бұйрығына N 1 қосымша
N 3 бөлім. Сараптама жасауға шығындалған есірткі заттар, жүйкеге
әсер ететін заттар мен прекурсорлар туралы мәліметтер
Г кестесі. Сараптама жасауға шығындалған есірткі заттар, жүйкеге
әсер ететін заттар мен прекурсорлар туралы мәліметтер
Атауы
Жолдың
коды
Объект
саны
Тартып алынған
есірткі заттар,
жүйкеге әсер
ететін заттар
мен прекурсор-
лар
гр
мл
А
Б
1
2
3
Барлығы (1, 2, 3, 4 кест.)
1
1 кесте. Медициналық
мақсаттарда пайдалануға
тыйым салынған есірткі
заттардың және жүйкеге
әсер ететін заттардың
тізімі
2
Бұдан әрі 3-бөлімнің А
кестесіне сәйкес есірткілердің атауы
3
кестенің жалғасы
Солардың ішінен
Есептік кезеңде
жасалған сараптама.
ның саны
Сараптама жасауға
шығындалғаны
Қайтарылған грамы
гр
мл
гр
мл
4
5
6
7
8
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
200_ жылғы "___" _____________N __
бұйрығына N 2 қосымша
7 бөлім. Есірткі заттарын, жүйкеге әсер ететін заттарды және
прекурсорларды теріс пайдаланатын тұлғаларды есепке қою
нәтижелері туралы мәліметтер
А кестесі. Есірткі заттарын, жүйкеге әсер ететін заттарды және
прекурсорларды теріс пайдаланатын тұлғалар туралы
мәліметтер
Жолдың
коды
Есірткі заттар.
ын жүйке.
ге әсер
ететін заттар.
ды те.
ріс
пайда.
лана.
тын
тұлға.
лардың
барлығы
Соның ішінде
әйел.
дер
кәме.
летке
тол.
ма.
ған.
дар
бай.
ланыс.
тылы.
ғы бар
4- баған.
нан
кәме.
летке
толма.
ғандар
А
Б
1
2
3
4
5
Есептік кезең.
нің басында
есепте тұрған.
дар
1
Есептік кезеңде
есепке алынған.
дар, барлығы
2
Соның ішінде:
бірінші рет
3
Есептік кезеңде
есептен алын.
ғандар, барлығы
4
С
о
н
ы
ң
і
ш
і
н
д
е
С
о
н
ы
ң
і
ш
і
н
д
е
5 жылдан
аса ремис.
сиямен
байла.
нысты
есептен
алынған.
дар
5
бас бос.
танды.
ғынан
айыруға
соттал.
ған.
дармен
байла.
нысты
6
тұрғы.
лықты
мекен -
жайының
өзгеруі.
мен
байла.
нысты
7
өлімі.
мен
байла.
нысты
8
Есірт.
кіні
асыра
пайда.
лан.
ғандық.
тан
9
Улы зат.
тардан
10
Басқа жас
тобына
ауысумен
байланысты
11
өзге де
себептер
12
Есептік ке.
зеңнің аяғын.
да есепте
тұрғандар,
барлығы
13
С
о
н
ы
ң
і
ш
і
н
д
е
ж
а
с
ы
15 жасқа
дейін
14

15-17 лет
15
18-30 лет
16
31 года
и старше
17
В.
т.ч.
по
месту
про-
жива-
ния
и за-
нятию
жителей
города
18
учащихся
19
неработаю-
щих и не-
учащихся
20
продолжение таблицы
Всего
лиц
злоупо-
треб-
ляющих
прекур-
сорами
из графы 8
несо-
вершен-
нолет-
них
с зави-
симос-
тью
из гр. 10
с эпи-
зоди-
ческим
упо-
треб-
лением
несо-
вер-
шенно-
летних
женщин
8
9
10
11
12
13
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 12 марта 2007 года N 7
Раздел 7. Сведения о результатах постановки на учет лиц,
злоупотребляющих наркотическими средствами, психотропными
веществами и прекурсорами
Таблица В. Сведения об умерших в результате передозировки или
токсического действия наркотических средств, психотропных веществ
и прекурсоров.
Код
стро-
ки
Умерли
от пере-
дозировки
или ток-
сического
действия
наркоти-
ческих
средств
и психо-
тропных
веществ
в том
числе из
графы 1:
Умерли
от пе-
редози-
ровки
или
токси-
ческого
дей-
ствия
прекур-
соров
в том
числе из
графы 4:
состояло
на учете
на начало
отчетного
периода
состояло
на учете
на начало
отчетного
периода
все-
го
из
них:
жен-
щин
все-
го
из
них:
жен-
щин
А
Б
1
2
3
4
5
6
Умерли
всего за
отчетный
период
1
в
т.ч.
в
воз-
рас-
те
до 14
лет
вклю-
чи-
тель-
но
2
15-17
лет
3
18-30
лет
4
31 год
и стар-
ше
5
Приложение 4 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 12 марта 2007 года N 7
Приложение N 5 к Инструкции
по ведению единого карточного
учета заявлений, сообщений о
преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования
и судебного рассмотрения
(Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 1-Н
Карточка учета изъятых и уничтоженных
наркотических средств, психотропных или
ядовитых веществ, прекурсоров (нпп) и
площадей произрастания растений,
содержащих наркотические вещества
1 . _______________________________
(наименование органа)
1. /_/_/_/_/_/_/
2 .   Номер уголовного дела (1),
отказного материала (2),
административного производства
(3), по предписанию и иным актам
(4).
N_____  дата "__" ______ 20___ г.
2. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/  /_/_/   /_/_/
чис    мес     год
2.1.   Адм. производство по О/М:
N АП ___ дата "___" ______ 20___г.
2.2. Оказано в возбуждении
уголовного дела из-за нарушений
УПК РК (1)
2.2./_/_/
3.  На изъятие/выявление НПП
(посевов) (1), уничтожение НПП
(посевов) (2), передачу НПП в
организации (учреждения) (7),
передано НПП по подследственности
(8), исх.N___ от_____20__г. (8.1),
получено НПП по подследственности
(9), вх.N____ от____20___г. (9.1).

15-17 жаста
15
18-30 жаста
16
31 жаста
және одан
жоғары
17
Соның
ішін.
де
тұр.
ғы.
лықты
жері
және
айна.
лыса.
тын
кәсі.
бі
бой.
ынша
Қала
тұрғын.
дары
18
Оқитындар
19
Жұмыс
істемей.
тіндер
және оқы.
майтын.
дар
20
кестенің жалғасы
әйел.
дер
Эпизод.
тық қол.
дану ар.
қылы
Прекур.
сорлар.
ды те.
ріс
пайда.
лана.
тын
тұлға.
лардың
барлы.
ғы
8-бағаннан
кәме.
летке
тол.
ма.
ған.
дар
бай.
ланыс.
ты.
лы.
ғы
бар
10-бағаннан
Эпи.
зод.
тық
қолда.
ну
арқылы
кәме.
летке
тол.
ма.
ған.
дар
әйел.
дер
6
7
8
9
10
11
12
13
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2007 жылғы»7»наурыз N 7
бұйрығына 3 қосымша
7 бөлім. Есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды және
прекурсорларды теріс пайдаланатын тұлғаларды есепке қою
нәтижелері туралы мәліметтер
В кестесі. Есірткі заттарды, жүйкеге әсер ететін заттарды және
прекурсорларды асыра пайдаланғандықтан және олардың улы
әсерінің нәтижесінде қайтыс болғандар туралы мәліметтер.
Жол.
дың
коды
Есірткі
заттар.
ды және
жүйкеге
әсер
ететін
заттар.
ды асы.
ра пай.
далан.
ғандық.
тан
және
олардың
улы әсе.
рінен
қайтыс
болған.
дар
соның ішінде
1-бағаннан:
прекур.
сорлар.
ды асы.
ра пай.
далан.
ғандық.
тан
және
олардың
улы
әсері.
нен
қайтыс
болған.
дар
соның ішінде
4-бағаннан:
есептік кезеңнің
басында есепте
тұрғандар
есептік кезеңнің
басында есепте
тұрғандар
барлығы
соның
ішінен:
әйел.
дер
бар.
лығы
соның
іші.
нен:
әйел.
дер
А
Б
1
2
3
4
5
6
есеп.
тік ке.
зеңде
қайтыс
болған.
дардың
барлы.
ғы
1
Со.
ның
іш.
ін.
де
жа.
сы
15
жас.
қа
дей.
ін
2
15-
17
жас.
та
3
18-
30
жас.
та
4
31
жас.
та
және
одан
жо.
ғары
5
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2007 жылғы»12»наурыздағы N 7
бұйрығына 4 қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер мен
хабарларды, қылмыстық істерді, олардың
тергелуі және сотта қарастырылу нәтижелерін
бірыңғай кәртішкелік есепке алу негізінде
жүргізу туралы (Бірыңғай бірегейлік
статистикалық жүйе) Нұсқаулыққа N 5 Қосымша
1-Н Нысаны
Алып қойылған және жойылған есірткілік құралдарды, жүйкеге
әсер ететін немесе улы заттарды, прекурсорларды (ЕЖП) және
құрамында есірткілік заттар бар өсімдіктердің өсу алқаптарын
есепке алу кәртішкесі
1 .________________________________
(органның атауы)
2 Қылмыстық істің (1), бас тарту материалының (2), әкімшілік іс жүргізудің (3), ұйғарым және басқа да актілер бойынша (4) нөмірлері.
N__________ күні "___"___________ 20__ ж.
2.1. Б/М бойынша әкімішілік іс жүргізу:
АП N__________ күні "___"________ 20__ ж.
2.2. ҚР ҚІЖК бұзғаны үшін қылмыстық іс қозғаудан бас тартылған (1)
3.   ЕЖП (егістерді) алып қоюға/табуға (1), ЕЖП (егістерді) жоюға (2), ЕЖП-ды ұйымдарға (мекемелерге) беруге (7), тергеуге алынған.
дығына қарай ЕЖП берілген (8), шығ. N ___ ____________20____ж. (8.1),
тергеуге алынғандығына қарай ЕЖП алынған (9), кір. N ___ ____________20____ж. (9.1),
1. /_/_/_/_/_/_/
2./_/_/_/_/_/_/_
/_/_/  /_/_/_/_/
күні айы жылы
2.2. /_/_/

3. /_/_/
4. Район изъятия (уничтожения),
выявления, передачи  ___________
Дата изъятия (уничтожения),
выявления, передачи
"____" ______________ 20___ г.
4. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/ /_/_/ /_/_/
чис   мес   год
5.   Регистрационный номер по
КУВД  __________________
дата регистрации "__"_____20___ г.
5. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/ /_/_/ /_/_/
чис   мес   год
5.1. Номер заключения эксперта
N ________________
дата "___" ________ 200__г.
6. Квалификация   преступления
ст._______ ч.____ п.______ УК РК
(правонарушения) ст._____ ч.__
п.___ КоАП РК
6.  /_/_/_/_/_/_/_/_/
7.   Дата поступления карточки в
УКПСиСУ "___" _______ 20__ г.
Сотрудник УКПСиСУ_________________
(фамилия и подпись)
7. /_/_/ /_/_/ /_/_/
чис   мес   год
8.  Наименование и количество
НПП, растений:
________________________________
|Наиме-|      Количество     |из-  |
|нова- |кг|гр|л|мл|кв.|рас-|рас- |
|ние   |  |  | |  |м  |те- |ходо-|
|      |  |  | |  |   |ние |вано |
|      |  |  | |  |   |    |на   |
|      |  |  | |  |   |    |экс- |
|      |  |  | |  |   |    |пер- |
|      |  |  | |  |   |    | тизу  |
|      |  |  | |  |   |    | гр|мл|
|      |  |  | |  |   |    |  |  |
|      |  |  | |  |   |    |  |  |
|      |  |  | |  |   |    |  |  |
|      |  |  | |  |   |    |  |  |
|      |  |  | |  |   |    |  |  |
8. наименование /_/   /_/_/
кол-во /_/_/_/_/_/_/_/
наименование /_/   /_/_/
кол-во /_/_/_/_/_/_/_/
наименование /_/_/_/_/
кол-во /_/_/_/_/_/_/_/
8.1 . Прекурсоры, приобретенные в
целях изготовления наркотиков (1).
8.1./_/
8.2 . Изъятие НПП в результате
совместной работы с: КНБ (1), МВД
(2), КТК МФ (3), АБЭКП (4), ПС
КНБ (5) и другими (6).
8.2./_//_/
10 . Контролируемая поставка: ввоз
на территорию государства (1),
вывоз за границу (2).
10./_/
10.1 . Контрольная закупка (1).
10.1./_/
11 . Решение принято: судом (1),
органом уголовного преследования
(2), прокурором (3), комиссией по
защите прав несовершеннолетних
(4), акимом (5), иными
государственными органами (6).
11./_//_/
12 . Вещество в виде: сырья (1),
порошков (2), таблеток (3), ампул
(4), в ином виде (5).
12./_//_/
13 . Способ перевозки:
автомобильный (1), железнодорожный
(2), воздушный (3), морской (4),
речной (5), поступило
контрабандным путем (6), иной (7)
13./_//_/
14 . Способ укрытия: в тайниках
транспорта (01), в носильных
вещах (02), в одежде (03), в
организме человека (04), в
товарах промышленного производства
(05), в продуктах питания (06), в
иных предметах (07), под видом
продуктов питания (08), под видом
товаров промышленного производства
(09), под иным предметом (10), в
почтовой корреспонденции (11),
иное (12).
14./_/_/_/_/_/
15 . Место обнаружения: улица
(площадь) (01), рынок (02),
вокзал: железнодорожный (03),
морской, речной (04), автовокзал
(05), аэровокзал (06), двор дома
(07), огород (13), квартира (21),
дом (22), подъезд жилого
дома (23), чердак (25), подвал
(26), гостиница (27), общежитие
(28), больница (29), санаторий,
курорты (30), дача (31), казарма
(32), контейнер (36), детский сад
(38), места отправления
религиозного культа (42),
подсобное помещение (46), школа
(47), ССУЗ (48), ВУЗ (49),
ресторан, кафе (58), ночной клуб
(59), дискотека (60), степь (72),
лес (73), горы (74), сельхозугодия
(75), тюрьма (76), ИУ (77),
общественный транспорт (91),
другие (89), на территории
войсковой части (90).
15./_/_/_/_/_/
15.1 . Применено СРС (служебно-
розыскные собаки) по отысканию
наркотиков (1)
15.1./_/
15.2 . Изъятие НПП в результате
совместной работы с применением
СРС: КНБ (1), МВД (2), КТК МФ
(3), ПС КНБ (5) и другими (6).
15.2./_//_/
16 . Информация о задержанных
лицах:
16.1.-
16.3.
Ф.И.О.
16.4.
Дата
рож-
дения
16.5.
Пол
16.6.
Нацио-
наль-
ность
16.7.
Граж-
д-во
(из
рек.

3.  /_/_/
4. Алып қою (жою), табу, беру ауданы
_______________________________________
Алып қою (жою), табу, беру күні
"____"»___________________ 20_____ ж.
5. ЗДЕК бойынша тіркеу нөмірі_________
тіркеу күні "___" _____20____ ж.
5.1. Сараптаманы қорытындылау нөмірі N____
күні "___" ______ 200___ж.
6. Қылмысты дәрежелеу ҚР ҚК _______ бб. ____ б. ____ т.
(құқық бұзушылықтар) ҚР ӘҚБК ________бб. ____б. _____т.
7. Кәртішкенің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні "____" __________________20____ ж.
ҚСжАЕКБ қызметкері
_________________________________________
(тегі мен қойған қолы)
4. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/_/_/ /_/_/
күні айы жылы
5. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/_/_/ /_/_/
күні айы жылы
6. /_/_/_/_/_/_/
7. /_/_/_/_/_/_/
күні айы жылы
8. ЕЖП атауы мен саны, өсімдіктер:
___________________________________________
| Атауы |        Саны           |Сараптамаға
|       |_______________________|кеткен шығ.
|       |кг|гр|л|мл|кв.м |өсім. |___________
|       |  |  | |  |     |діктер|  гр | мл
|___________________________________________
|___________________________________________
|___________________________________________
8.1 Есірткілерді дайындау мақсатында иеленген прекурсорлар (1).
8.2 . Мыналармен бірлесіп жұмыс жасау нәтижесінде ЕЖП алып қою: ҰҚК (1), ІІМ (2), ҚМ КБК (3), ЭСЖҚКА (4), ҰҚК ШҚ (5) және басқалармен (6).
10.   Бақыланатын жеткізу: мемлекет аумағына әкелу (1), шетелге әкету (2).
10.1. Бақылау мақсатында сатып алу (1).
11 Шешім қабылданған : сотпен (1), қылмыстық қудалау органымен (2), прокурормен (3), кәмелетке толмағандардың құқығын қорғау жөніндегі комиссиямен (4), әкіммен (5), басқа да мемлекеттік органдармен (6).
12. Мынадай түрдегі заттар: шикізат (1), ұнтақ (2), дәрі (3), ампула (4), басқа түрдегі (5).
13. Тасымалдау тәсілі: автомобильдік (1), темір жол (2), әуе (3), теңіз (4), өзен (5), контрабандалық жолмен келіп түскен (6), басқа да жолмен (7).
14. Жасыру тәсілі: көліктің құпия жерлерінде (01), алып жүру заттарында (02), киімде (03), адамның ағзасында (04), өнеркәсіптік өндіріс тауарларында (05), азық-түлік өнімдерінде (06), басқа да заттарда (07), азық-түлік түрінде (08), өнеркәсіптік өндіріс тауарларының түрінде (09), басқа да заттар түрінде (10), пошталық хат-хабарда (11), басқалар (12).
15. Табылған жері: көше (алаң) (01), базар (02), вокзал: темір жол (03), теңіз, өзен (04), автовокзал (05), әуевокзалы (06), үйдің есік алды (07), бақша (13), пәтер (21), үй (22), тұрғын үй подъезы (23), шатырдың асты (25), подвал (26), қонақ үй (27), жатақхана (28), аурухана (29), санаторийлер, демалыс орындары (30), саяжай (31), казарма (32), контейнер (36), бала бақша (38), діни табынушылықты жіберу орны (42), сақтау бөлмелері (46), мектеп (47), ОАОО (48), ЖОО (49), мейрамхана, дәмхана (58), түнгі клуб (59), дискотека (60), дала (72), орман (73), таулар (74), ауыл шаруашылық жерлері (75), түрме (76), ТМ (77), қоғамдық көлік (91), басқалар (89), әскери бөлім аумағында (90).
15.1.   Есірткілерді іздеп табу бойынша ҚІИ (қызметтік іздестіру иттері) қолданылған (1)
15.2. ҚІИ қолдану арқылы төмендегілермен бірлесіп жұмыс жасау нәтижесінде алып қойылған ЕЖП: ҰҚК (1), ІІМ (2), ҚМ КБК (3), ҰҚК ШҚ (5) және басқалармен (6).
16. Ұсталған тұлғалар туралы ақпарат:
___________________________________________
|16.1-|16.4|16.5|16.6|16.7|16.8|16.9|16.10|
|16.3 |Ту- |Жыны|Ұлты|Аза-|Ше- |Есе-|Әске-|
|Аты- |ған |сы  |    |мат-|тел-|пте |ри   |
|жөні |күні|    |    |тығы|дік-|бар |қыз- |
|     |    |    |    |(16.|тің |    |мет. |
|     |    |    |    |7.- |аза-|    |кер  |
|     |    |    |    |ден)|мат-|    |     |
|     |    |    |    |    |тығы|    |     |
|_________________________________________|
|_________________________________________|
|_________________________________________|
16.7 Азаматтық: ҚР азаматы (1), ТМД азаматы (2), азаматтығы жоқ тұлға (3), шетелдік азамат (4), оралман (5).
16.9 Есепте болған тұлға: "нашақор" санаты бойынша ІІБ-не (1)
16.10 Әскери қызметкерлерге арналған: қатардағы (91), сержант (92), прапорщик (93), офицер (94), қызметші (қызметкер)(95).
17. Басқа да белгілеулер ___________________
____________________________________________
8. атауы /_/_/_/
саны/_/_/_/_/_/_
атауы/_/_/_/_/_/
саны/_/_/_/_/_/_
атауы/_/_/_/_/_/
саны/_/_/_/_/_/_
8.1. /_/
8.2. /_/_/
10.  /_/
10.1. /_/
11. /_/_/
12. /_/_/
13. /_/_/
14. /_/_/_/_/
15. /_/_/_/_/
15.1.  /_/
15.2. /_/_/
16.4. /_/_/_/_/_
күні айы жылы
16.5.  /_/
16.6.  /_/_/