О внесении дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 января 2001 года № 1 "Об утверждении Инструкции о порядке применения Положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 марта 2007 года № 114. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2007 года № 4607. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 246
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 27.05.2011 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях формирования и сохранения профессионального ядра, совершенствования действующего законодательства по повышению правовой защищенности сотрудников органов внутренних дел ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 января 2001 года N 1 "Об утверждении Инструкции о порядке применения Положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1398, (с внесенными изменениями, утвержденными приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 июля 2004 года N 428 , зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3018) следующие дополнения:
в Инструкции о порядке применения Положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан:
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Кандидат на службу в органы внутренних дел до прохождения специального первоначального обучения назначается стажером на соответствующую должность с испытательным сроком, без присвоения специального звания и зачисления в кадры.";
абзац первый пункта 96 после слов "использования сотрудника" дополнить словами ", за исключением случаев зачисления его в распоряжение (резерв) при наличии вакансий в службе".
2. Департаменту кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр

"Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруі туралы ережені қолданудың тәртібі туралы»нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 1 қаңтардағы N 1 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2007 жылғы 26 наурыздағы N 114 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 6 сәуірдегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4607 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 246 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2011.05.27 № 246 (ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күндік мерзімге дейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Кәсіби өзекті қалыптастыру және сақтау, ішкі істер органдары қызметкерлерінің құқықтық қорғалуын арттыру жөнінде қолданыстағы заңнаманы жетілдіру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1398 болып тіркелген "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруі туралы ережені қолданудың тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 1 қаңтардағы N 1  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3018 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 23 шілдедегі  N 428 бұйрығымен бекітіліп, өзгерістер енгізілген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруі туралы ережені қолданудың тәртібі туралы нұсқаулықта:
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Ішкі істер органдарында қызметке үміткер арнайы алғашқы даярлықтан өткенге дейін арнайы атақ берілмей және кадрға қабылданбай, тиісті лауазымға сынақ мерзімімен тағылымдамадан өтуші болып тағайындалады.";
96-тармақтың бірінші абзацы»қызметкерді "пайдалану" деген сөздерден кейін ", қызметте бос орындар болған кезде оны қарамағына (резервке) қабылдау жағдайларынан басқа" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр жұмысы департаменті осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр