О внесении дополнения в приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года N 110 "Об утверждении Правил аттестации работников государственных организаций культуры"
Приказ и.о. Министра культуры и информации Республики Казахстан от 23 июля 2007 года N 195. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 августа 2007 года N 4874. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 июня 2016 года № 189
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.06.2016 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях конкретизации проведения аттестации работников государственных организаций культуры ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 12 апреля 2007 года N 110 "Об утверждении Правил аттестации работников государственных организаций культуры" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4633), следующее дополнение:
в Правилах аттестации работников государственных организаций культуры, утвержденных указанным приказом:
пункт 6:
в подпункте 3) после слова "собеседование" дополнить словами "(прослушивание, просмотр)".
2. Департаменту административно-правовой работы в установленном порядке:
1) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Бурибаева А.И.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
И.о. Министра

"Мемлекеттік мәдениет ұйымдары қызметкерлерін аттестаттау ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат Министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 110 бұйрығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2007 жылғы 23 шілдедегі N 195 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 16 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4874 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 189 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.06.2016 № 189 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Мемлекеттік мәдени ұйымдары қызметкерлерін аттестаттау өткізуді нақтылау мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік мәдениет ұйымдары қызметкерлерін аттестаттау ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2007 жылғы 12 сәуірдегі N 110 бұйрығына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 4633 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
осы бұйрықпен бекiтілген Мемлекеттік мәдениет ұйымдары қызметкерлерін аттестаттау ережелерінде:
6-тармақта:
3) тармақшасында "әңгімелесу" деген сөзден кейін "(тыңдау, байқау)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Әкімшілік-құқықтық жұмыс департаменті белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін оны ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр А. Бөрібаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы