Об утверждении Правил, сроков и форм предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 августа 2007 года N 282. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2007 года N 4910. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 306
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 20.07.2009 № 306 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
В целях реализации пункта 63 Правил исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225, ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила и сроки предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) формы отчетов по поступлениям и расходам бюджетов, согласно приложениям 2-40 к настоящему приказу.
2. Возложить персональную ответственность за своевременность предоставления, полноту и достоверность отчетов на руководителей соответствующих территориальных подразделений Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Шаженовой Д.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Правила и сроки
предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов
1. Настоящие Правила разработаны в целях реализации пункта 63 Правил исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225, и определяет сроки и порядок предоставления отчетов по поступлениям и расходам бюджетов.
2. Отчеты по поступлениям и расходам бюджетов формируются в Информационной интегрированной системе казначейства и выдаются Комитетом казначейства и его структурными подразделениями заинтересованным государственным органам и государственным учреждениям.
3. Отчеты предоставляются как на бумажном, так и/или на электронном носителях.

Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесін, мерзімін және нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 282 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 2 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4910 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 306 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2009.07.20 N 306 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысымен бекітілген Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесінің 63-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру ережесі мен мерзімі;
2) осы бұйрыққа 2-40-қосымшаларға сәйкес бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есеп нысандары бекітілсін.
2. Есептерді уақтылы беру, олардың толықтығы мен дұрыстығы үшін дербес жауапкершілік Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің тиісті аумақтық бөлімшелерінің басшыларына жүктелсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Д.М. Шәженова) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында кейінгі жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы N 282
бұйрығымен бекітілген
Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі
есептерді беру ережесі мен мерзімі
1. Осы ереже Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысымен бекітілген Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесінің 63-тармағын іске асыру мақсатында әзірленді және бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептерді беру мерзімін және тәртібін айқындайды.
2. Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептер Қазынашылықтың біріктірілген ақпараттық жүйесінде қалыптастырылады және оларды Қазынашылық комитеті мен оның құрылымдық бөлімшелері мүдделі мемлекеттік органдарға және мемлекеттік мекемелерге береді.
3. Есептер қағаз тасығышта да сол сияқты электрондық тасығышта да беріледі.

4. Отчеты на бумажном носителе подписываются уполномоченными лицами.
5. Отчеты, формируемые ежедневно, предоставляются на следующий после отчетного день, а ежемесячно и ежеквартально - в течение 2-х рабочих дней после отчетного месяца и квартала соответственно.
В случае совпадения срока, установленного для представления отчетов с выходным (нерабочим) днем, отчет представляется на следующий за ним первый рабочий день.
6. Перечень форм отчетов по поступлениям и расходам бюджетов, сроки, формы представления, отправитель и получатель отчетов определены в приложении к настоящим Правилам.
Приложение
к Правилам и срокам
предоставления отчетов по
поступлениям и расходам
бюджетов
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными приказом Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3
Перечень форм отчетов по поступлениям и расходам,
порядок и сроки их предоставления
N
п/
п
Наименова-
ние формы
отчета
Номер
формы
отчета
Сроки пред-
ставления
Форма
представ-
ления
Отпра-
витель
отчета
Получатель
отчета
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет об
исполнении
бюджетов
форма
1-27
Ежемесячно
2 числа
месяца,
следующего
за отчетным
На бумаж-
ном носи-
теле и
электрон-
ном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
2
Экспорт
данных об
исполнении
бюджета
На 1-ое
число-до
3-го числа
месяца,
следующего
за отчет-
ным,на
16-ое число
месяца-
до 18-го
числа этого
же месяца
На элект-
ронном
носителе
в XML
файле
КК ТПК
ДОС
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
3
Ежедневный
реестр
поступле-
ний, пред-
назначен-
ных для
перевода
в НФ
форма
2-08
Ежедневно
На элект-
ронном
и
бумажном
носителе
КК ТПК
ДГБ
ТерНК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
4
Отчет о
месячном
распреде-
лении
поступле-
ний
форма
2-11
Ежегодно
в первый
рабочий
день года,
следующего
за отчетным
На бумаж-
ном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
НК
Местный уполномо-
ченный орган по бюджетному планирова-
нию
На 1-ое число месяца, следующего за отчетным и по запросу на 16-ое число месяца и по
пятидневкам
На элект-
ронном
носителе
5
Отчет о
распреде-
лении
поступле-
ний
по дням
форма
2-11А
По запросу
На элект-
ронном
носителе
ТПК
НК
6
Ежедневный
отчет по
сбору пос-
туплений
форма
2-15
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
КК
ТПК
НК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
ТерНК
7
Отчет по
сбору пос-
туплений
сначала
года
форма
2-16
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
КК
ТПК
НК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
ТерНК
8
Консолиди-
рованный
ежедневный
отчет по
сбору пос-
туплений
Форма
2-17
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
КК
НК
9
Консолиди-
рованный
отчет по
сбору пос-
туплений
с начала
года
форма
2-18
Ежедневно;
Ежемесячно
На элект-
ронном
носителе
КК
ТПК
НК
ТерНК
10
Ведомость
ежедневно-
го распре-
деления
поступле-
ний
форма

4. Қағаз тасығыштағы есептерге уәкілетті тұлғалар қол қояды.
5. Күн сайын қалыптастырылатын есептер есепті күннен кейінгі күні, ал ай сайын және тоқсан сайын қалыптастырылатын есептер тиісінше есепті айдан және тоқсаннан кейін 2 жұмыс күні ішінде беріледі.
Есептерді беру үшін белгіленген мерзім демалыс күнге (жұмыс емес күнге) сәйкес келген жағдайда, есеп одан кейінгі бірінші жұмыс күні беріледі.
6. Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі есептер нысандарының тізбесі, оларды беру мерзімі, нысандары, есептерді жөнелтуші мен алушы осы ережеге қосымшада айқындалған.
Бюджеттердің түсімдері мен
шығыстары жөніндегі есептерді
беру ережесіне және мерзіміне
қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
Бюджеттердің түсімдері мен шығыстары жөніндегі
есептер нысандарының тізбесі, оларды беру тәртібі
мен мерзімі
Р/с
N
Есеп
нысанының
атауы
Есеп
нысаны-
ның
нөмірі
Ұсыну
мерзімі
Ұсыну
нысаны
Есеп-
ті жө-
нелту-
ші
Есепті алушы
1
2
3
4
5
6
7
1
Бюджеттің
атқарылуы
туралы
есеп
1-27-
нысан
ай сайын
есептіден
кейінгі
айдың 2
күні
Қағаз
тасығышта
және
электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
2
Бюджеттің
атқарылуы
туралы
деректер-
дің
экспорты
Есептіден
кейінгі
айдың 1
күнінен
бастап 3
дейін, осы
айдың 16
күнінен
бастап 18
дейін
XML файл
түріндегі
электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚК ҚАБ
ЕСД
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
3
ҰҚ-ға
аударуға
арналған
түсімдер-
дің күн
сайынғы
тізілімі
2-08-
нысан
Күн сайын
Электрон-
дық және
қағаз
тасығышта
ҚК ҚАБ
МБД АумСК
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
4
Айлық
түсімдерді
бөлу тура-
лы есеп
2-11-
нысан
Жыл сайын,
есептіден
кейінгі
жылдың
бірінші
жұмыс күні
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган СК
Бюджетті
жоспарлау
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
есептіден
кейінгі
айдың 1-ші
күніне жә-
не сұрау
бойынша
айдың
16-сы
күніне жә-
не бес күн
сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
5
Күндер
бойынша
түсімдерді
бөлу тура-
лы есеп
2-11А-
нысаны
Сұрау салу
бойынша
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
СК
6
Түсімдерді
жинау жө-
ніндегі
күн сайын-
ғы есеп
2-15-
нысан
Күн сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚК ҚАБ
СК
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган АумСК
7
Түсімдерді
жыл басы-
нан бастап
жинау жө-
ніндегі
есеп
2-16-
нысан
Күн сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚК ҚАБ
СК
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган АумСК
8
Түсімдерді
жинау жөніндегі
шоғырлан-
дырылған
күн сайын-
ғы есеп
2-17-
нысан
Күн сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚК
СК
9
Түсімдерді
жыл басы-
нан бастап
жинау
жөніндегі
шоғырлан-
дырылған
есеп
2-18-
нысан
Күн сайын;
Ай сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
СК АумҚК
10
Түсімдерді
бөлудің
күн сайын-
ғы ведомо-
сі

2-19
Ежеквар-
тально
На
бумажном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
НК
Местный уполномо-
ченный орган по бюджетному планирова-
нию
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
11
Ведомость
распреде-
ления пос-
туплений
за месяц
форма
2-19А
Ежеквар-
тально
На бумаж-
ном
и элект-
ронном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
НК
Местный уполномо-
ченный орган по бюджетному планирова-
нию
По запросу
12
Детали
ежедневных
поступле-
ний,
собранных
банками
Форма
2-20
По мере поступлений
На бумаж-
ном
носителе
ТПК
Внутренний
отчет
13
Отчет по
остаткам
нераспре-
деленных
поступле-
ний на
дату
Форма
2-21
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
ТПК
КК
Внутренний
отчет
13-1
Ежедневный
сбор пос-
туплений в
бюджет
через
банковскую
систему
форма
2-24
Ежедневно
На
бумажном
носителе
ТПК
Внутренний
отчет
13-2
Отчет о
ежедневном
распреде-
лении пос-
туплений
местных
бюджетов
форма
2-27
Ежедневно
На
электрон-
ном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
14
Дневной
отчет по
сбору пос-
туплений
(суммарный
по
областям)
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
КК
НК
15
Возврат
поступле-
ний из
бюджета
налогопла-
тельщикам
форма
2-29
По мере
поступлений
На элек-
тронном
носителе
ТПК
НК
Еже-
квартально
На
бумажном
носителе
16
Перенос
поступле-
ний между
кодами
бюджетной
классифи-
кации
поступле-
ний
форма
2-30
По проведенным операциям
На элек-
тронном
носителе
ТПК
НК
17
Перенос
поступле-
ний между
налоговыми
комитетами
(внутри
области)
форма
2-31
По проведенным операциям
На элект-
ронном
носителе
ТПК
НК
18
Перенос
поступле-
ний между
налоговыми
комитетами
(между
областями)
форма
2-31А
По проведенным операциям
На элект-
ронном
носителе
ТПК
НК
19
Норматив
распреде-
ления пос-
туплений
в бюджет
между
республи-
канским
и местным
бюджетами
форма
2-33
После
ввода или
изменения
нормативов
На
бумажном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
бюджетному
планиро-
ванию НК
20
Норматив
распреде-
ления пос-
туплений
в бюджет
между
областным (города республи-
канского значения, столицы)
и ниже-
стоящими
бюджетами
форма
2-34
После
ввода или
изменения
нормативов
На
бумажном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
бюджетному
планиро-
ванию ТерНК
21
Платежное
поручение
форма
2-38
Ежедневно
На элек-
тронном
носителе
ТПК
НК
По мере
поступлений
На
бумажном
носителе
ГУ при
возврате
на 902 и
восстанов-
лении сумм
кассовых
расходов
22
Анализ
платежных
поручений
форма
2-41
Ежедневно
На элек-
тронном
носителе
КК
ТПК
НК
ТерНК
23
Поступле-
ния по
коду клас-
сификации
бюджета
форма
2-43
По проведенным операциям
На элек-
тронном
носителях
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета,
КТК,
уполномо-
ченные
органы
24
Ведомость
перерас-
пределения
поступле-
ний между
бюджетами
по резуль-
татам
изменения
нормативов
Форма

2-19-
нысан
Тоқсан
сайын
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган СК
Бюджетті
жоспарлау
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
Күн
сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
11
Бір айдағы
түсімдерді
бөлудің
ведомосі
2-19А-
нысаны
Тоқсан
сайын
Қағаз
немесе
электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган СК
Бюджетті
жоспарлау
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
Сұрау салу
бойынша
12
Банктер
жинаған
күн сайын-
ғы түсім-
дердің
бөлшектері
2-20-
нысан
Қағаз
тасығышта
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
Ішкі есеп
Электрон-
дық тасы-
ғышта
13
Белгілен-
ген күнге
бөлінбеген
түсімдер-
дің қал-
дықтары
жөніндегі
есеп
2-21-
нысан
Түсу
шамасына
қарай
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ҚК
Ішкі есеп
13-
1
Банк жүйе-
сі арқылы
бюджетке
күн сайын-
ғы түсім-
дер
2-24-
нысан
Күн сайын
Қағаз
тасығышта
АҚБ
Ішкі есеп
13-
2
Жергілікті
бюджеттер-
дің күн
сайынғы
түсімдерін
бөлу тура-
лы есеп
2-27-
нысан
Күн сайын
Электрон-
дық
тасығышта
АҚБ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
14
Түсімдерді
жинау
жөніндегі
күндік есеп
(облыстар
бойынша
жиынтық)
Күн сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
СК
15
Салық тө-
леушілерге
бюджетке
түскен
түсімдерді
қайтару
2-29-
нысан
Түсу шама-
сына қарай
Электрон-
дық тасы-
ғышта
АҚБ
СК
Тоқсан
сайын
Қағаз
тасығышта
16
Түсімдерді
шығыстар-
дың бюд-
жеттік
сыныптама-
сы кодта-
рының ара-
сында
ауыстыру
2-30-
нысан
Жүргізіл-
ген опера-
циялар
бойынша
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
СК
17
Салық
комитетте-
рі арасын-
дағы тү-
сімдерді
ауыстыру
(облыс
ішінде)
2-31-
нысан
Жүргізіл-
ген опера-
циялар
бойынша
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
СК
18
Салық
комитетте-
рі арасын-
дағы тү-
сімдерді
ауыстыру
(облыстар
арасында)
2-31А-
нысаны
Жүргізіл-
ген опера-
циялар
бойынша
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
СК
19
Бюджетке
түсетін
түсімдерді
республи-
калық және
жергілікті
бюджеттер
арасында
бөлу нор-
мативі
2-33-
нысан
Норматив-
терді ен-
гізгеннен
және өз-
герткеннен
кейін
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
Жергілікті
бюджетті
атқару
жөніндегі
уәкілетті
орган СК
20
Бюджетке
түсетін
түсімдерді
облыстық
(республи-
калық ма-
ңызы бар
қалалар,
астана)
және төмен
тұрған
бюджеттер
арасында
бөлу нор-
мативі
2-34-
нысан
Норматив-
терді
енгізген-
нен және
өзгерткен-
нен кейін
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
Жергілікті
бюджетті
атқару
жөніндегі
уәкілетті
орган
АумСК
21
Төлем
тапсырмасы
2-38-
нысан
Күн сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
АҚБ
СК
Түсу
шамасына
қарай
Қағаз
тасығышта
902-шотқа
қайтарған
кезде және
кассалық
шығыстар-
дың сома-
ларын қа-
лыпқа кел-
тіру ке-
зіндегі ММ
22
Төлем тап-
сырмаларын
талдау
2-41-
нысан
Күн сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚК ҚАБ
АумСК
23
Бюджет
сыныптама-
сының коды
бойынша
түсімдер
2-43-
нысан
Жүргізіл-
ген опера-
циялар
бойынша
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган,
КБК,
уәкілетті
органдар
24
Норматив-
терді өз-
герту нә-
тижелері
бойынша
бюджеттер
арасында
түсімдерді
қайта бөлу
ведомосі

2-44
После
изменения
нормативов
На элек-
тронном
носителе
ТПК
Внутренний
отчет
25
Разрешение
админис-
тратора
бюджетной
программы
Формы
1_01
1_01П
Ежемесячно
до 3-го
числа
текущего
месяца,
ежедневно
-по мере
внесения
изменений
в сводный
план финан-
сирования
по обяза-
тельствам
На элек-
тронном
носителе
КК
АРБПТПК
по месту
обслужива-
ния адми-
нистратора
26
Разрешение
государ-
ственного
учреждения
формы
4_01
4_01П
Ежемесячно
в течение
2-х дней
после
выдачи
разрешений
АРБП,
ежедневно
- по мере
внесения
изменений
в ИПЛ ГУ
по обяза-
тельствам
На элек-
тронном
носителе
ТПК
АРБП
На бумажном
носителе
ГУ
27
Уведомле-
ние о
регистра-
ции граж-
данско-
правовых
сделок
(обяза-
тельств)
государ-
ственного
учреждения
форма
4-02
По мере
утверждения
заявок на
регистрацию
ГПС ГУ, а
также после
проведения
счета к
оплате со
статусом
"оконча-
тельный"
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
28
Перечень
Уведомле-
ний о
регистра-
ции граж-
данско-
правовых
сделок
(обяза-
тельств)
государ-
ственного
учреждения
Форма
4-03
По мере
необходи-
мости
На
бумажном
носителе
ТПК
Внутренний
отчет
29
Детали
периоди-
ческих
обяза-
тельств
форма
4-09
По мере
необходи-
мости
На
бумажном
или элек-
тронном
носителе
ТПК
ГУ
29-1
Детали не-
выполнен-
ных обяза-
тельств
Форма
4-12
По запросу
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
30
Сводный
отчет по
расходам (по ГУ)
форма
4-20
При
внесении
изменений в
ИПЛ
На элект-
ронном
носителе
ТПК
АБП
Ежемесячно
На
бумажном
носителе
ГУ
Сводный
отчет по
расходам
(по АБП)
Ежемесячно
На элект-
ронном
носителе
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
Еже-
квартально
На
бумажном
носителе
ТПК
КК
АБП
31
Реестр
проведен-
ных счетов
к оплате
Форма
5-02
Ежедневно
На
бумажном
носителе
ТПК
Внутренний
отчет для
формирова-
ния доку-
ментов дня
32
Ежедневная
выписка по
проведен-
ным плате-
жам госу-
дарствен-
ного
учреждения
форма
5-15
По мере
проведения
платежей
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
33
Выписки
по прове-
денным
платежам
на соот-
ветствую-
щие счета
получате-
лей денег
(по пере-
числению
заработной
платы и
других
денежных
выплат
работникам
государст-
венных уч-
реждений,
стипендий,
выплат
физическим
лицам на
карт-счета
или сбере-
гательные
счета по-
лучателей
денег, и
социальных
отчисле-
ний)
форма
5-15А
По мере
проведения
платежей
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
34
Реестр
восстанов-
лений и
переносов
форма
5-17
По мере
поступления
возвратов
платежей
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
Внутренний
отчет
35
Перечень
банковских
счетов
казна-
чейства
Форма
5-19
По запросу
На
бумажном
носителе
ТПК
Внутренний
отчет
36
Выписка с
контроль-
ного счета
наличности
Форма
5-20
Ежедневно
(по прове-
денным
операциям)
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
Местный уполномоченный орган по исполнению бюджета, Внутренний отчет
37
Остаток
на КСН по
платным
услугам
форма

2-44-
насан
Норматив-
терді
өзгерткен-
нен кейін
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
Ішкі есеп
25
Бюджеттік
бағдарлама
әкімшісі-
нің рұқ-
сатнамасы
1_01,1_01П-
нысан-
дары
Ай сайын
ағымдағы
айдың 3
күніне
дейін,
міндетте-
мелер
бойынша
жиынтық
қаржылан-
дыру жос-
парына өз-
герістер
енгізу
шамасына
қарай күн
сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚК
РББӘ,
әкімшінің
қызмет алатын
орны бойынша
ҚАБ
26
Мемлекет-
тік меке-
менің рұқ-
сатнамасы
4_01,
4_01П-
нысан-
дары
Ай сайын
РББӘ
рұқсаттар
бергеннен
кейін 2
күн ішін-
де, ММ
міндетте-
мелер
бойынша ЖЖ
өзгерістер
енгізу
шамасына
қарай
күн сайын
Электрон-
дық
тасығышта
АҚБ
РББӘ
Қағаз
тасығышта
ММ
27
Мемлекет-
тік меке-
менің
азаматтық-
құқықтық
мәмілеле-
рін (мін-
деттемеле-
рін) тір-
кеу туралы
хабарлама
4-02-
нысан
ММ АҚМ
тіркеуге
өтінімдер-
ді бекіту
шамасына
қарай,
сондай-ақ
түпкілікті
мәртебесі
бар төлеу-
ге беріле-
тін шотты
жүргізген-
нен кейін
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
28
Мемлекет-
тік меке-
менің аза-
маттық-
құқықтық
мәмілеле-
рін (мін-
деттемеле-
рін) тір-
кеу туралы
хабарла-
малардың
тізбесі
4-03-
нысан
Қажет-
тілігіне
қарай
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
Ішкі есеп
29
Мерзімді
міндетте-
мелердің
деректеме-
сі
4-09-
нысан
Қажеттілі-
гіне қарай
Қағаз
немесе
электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
ММ
29-
1
Орындалма-
ған мін-
деттеме-
лердің
бөліктері
4-12-
нысан
Сұрау
бойынша
Қағаз
тасығышта
АҚБ
ММ
30
Шығыстар
бойынша
жиынтық
есеп (ММ
бойынша)
4-20-
нысан
ЖЖ өзгерістер
енгізген
кезде,
Электрон-
дық
тасығышта
АҚБ
ББӘ
Ай сайын
Қағаз
тасығышта
ММ
Ай сайын
Электрон-
дық
тасығышта
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
Шығыстар
бойынша
жиынтық
есеп (ББӘ
бойынша)
Тоқсан сайын
Қағаз
тасығышта
АҚБ
ҚК
ББӘ
31
Жүргізіл-
ген төлеу-
ге беріле-
тін шот-
тардың
тізілімі
5-02-
нысан
Күн сайын
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
Күндегі
құжаттарды
қалыптастыру үшін
ішкі есеп
32
Мемлекет-
тік меке-
менің жүр-
гізген
төлемдері
бойынша
күн сайын-
ғы үзінді
көшірме
5-15-
нысан
Төлемдерді
жүргізу
шамасына
қарай
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
33
Ақша алу-
шылардың
тиісті
шоттарына
жүргізіл-
ген төлем-
дер бойын-
ша үзінді
көшірмелер
(мемлекет-
тік меке-
мелердің
қызметкер-
леріне
жалақыны
және басқа
да ақша
төлемде-
рін, сти-
пендиялар-
ды, төлем-
дерді жеке
тұлғалар-
дың карт-
шоттарына
немесе ақ-
ша алушы-
лардың
жинақ шот-
тарына,
міндетті
зейнетақы
жарналарын
және әлеу-
меттік ау-
дарымдарды
аудару
бойынша)
5-15 А-
нысаны
Төлемдерді
жүргізу
шамасына
қарай
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
34
Қалпына
келтіру
мен ауыс-
тыру тізі-
лімі
5-17-
нысан
Қайтарыла-
тын төлем-
дердің тү-
суі шама-
сына қарай
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
Ішкі есеп
35
Қазынашы-
лықтың
банк шот-
тарының
тізбесі
5-19-
нысан
Сұрау салу
бойынша
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
Ішкі есеп
36
Қолма-қол
ақшаны
бақылау
шотынан
үзінді
көшірме
5-20-
нысан
Күн сайын
(жүргізіл-
ген опера-
циялар
бойынша)
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган,
Ішкі есеп
37
Ақылы
қызметтер
бойынша
ҚБШ-дегі
қалдық

5-30
Ежемесячно
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
Внутренний отчет
37-1
Отчет об
остатках
на счетах
по платным
услугам
форма
5-33
Ежемесячно
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
38
Отчет о
состоянии
соответ-
ствующих
контроль-
ных счетов
наличности
форма
5-34
По мере
необходи-
мости
ежедневно
На элект-
ронном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
Внутренний отчет
Ежемесячно
На
бумажном
носителе
39
Отчет об
остатках
на КСН по
платным
услугам,
спонсор-
ской и
благотво-
рительной
помощи и
временного
размещения
денег
физических
или юриди-
ческих лиц
Форма
5-34А
Ежеквар-
тально до
3-го июля,
до 3-го
октября,
до 3-го
января
года,
следующего
за отчетным
На
бумажном
носителе
ТПК
АБП
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
Ежегодно,
к годовому
отчету
КК
40
Расходы
за день
форма
5-42
ежедневно
На
бумажном
носителе
ТПК
Внутренний
отчет
41
Сводный
отчет по
расходам
Форма
5-52
Ежедневно
На элект-
ронном
носителе
ТПК
Местный
уполномо-
ченный
орган по
исполнению
бюджета
Внутренний
отчет
42
Справка о
поступле-
ниях и
расходах
местного
бюджета
Ежемесячно
до 7 числа
На элект-
ронном
носителе
ТПК
КК
43
Справка о
поступле-
ниях и
расходах
республи-
канского
бюджета
Ежемесячно
до 7 числа
На элект-
ронном
носителе
ТПК
КК
44
Справка об
остатках
средств
на КСН и
счетах
государ-
ственных
учреждений
по источ-
никам
финанси-
рования
Ежемесячно
до 7 числа
На элект-
ронном
носителе
ТПК
КК
45
Сводный
отчет по
расходам
по бюджет-
ной клас-
сификации
Ежегодно в
начале года
На
бумажном
носителе
ТПК
КК
46
Отчет об
остатках
на счетах
в иност-
ранной
валюте
форма
8-07
Ежемесячно
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
47
Сведения
по лицево-
му счету
форма
8-09
По
проведенным
операциям
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
48
Выписка
по счетам
ГК (в ино-
странной
валюте)
форма
8-17
По
проведенным
операциям
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
49
Отчет по
возвратам
пенсионных
платежей
По мере
поступления
возвратов
пенсионных
платежей и
социальных
отчислений
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
50
Отчет по
возвратам
платежей
по
заработной
плате
По мере
поступления
возвратов
платежей
по
заработной
плате
На
бумажном
носителе
ТПК
ГУ
Примечания:
расшифровка аббревиатур:
ТПК - территориальные подразделения казначейства
КК - Комитет казначейства
ДОС- Департамент отчетности и статистики Министерства финансов
НФ - Национальный фонд
ДГБ - Департамент анализа и методологии исполнения государственного
бюджета Министерства финансов
ТерНК - территориальные подразделения Налогового комитета
НК - Налоговый комитет
ГУ - государственные учреждения
КТК - территориальные подразделения Комитета таможенного контроля
АРБП - администраторы республиканских бюджетных программ
АБП - администраторы бюджетных программ
ИПЛ - индивидуальный план финансирования
ГПС - гражданско-правовая сделка
КСН - контрольный счет наличности
ГК - главная книга
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )

5-30-
нысан
Ай сайын
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
Ішкі есеп
37-
1
Ақылы қыз-
меттер
бойынша шоттардағы
қалдықтар
туралы
есеп
5-33-
нысан
Ай сайын
Қағаз
тасығышта
АҚБ
ММ
38
Тиісті
қолма-қол
ақшаны
бақылау
шоттарының
жай-күйі
туралы
есеп
5-34-
нысан
Қажеттілі-
гіне қарай
күн сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
Ішкі есеп
Ай сайын
Қағаз
тасығышта
39
Ақылы
қызмет
көрсету,
демеушілік
және қайы-
рымдылық
көмек
бойынша,
жеке және
заңды тұл-
ғалардың
уақытша
ақша орна-
ластыру
ҚБШ-сінде-
гі қалдық-
тар туралы
есеп
5-34А-
нысаны
Тоқсан
сайын есептіден
кейінгі
жылдың 3
шілдесіне,
3 қазанына, 3 қаңтарына
дейін
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ББӘ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
Жыл сайын
жылдық
есепке орай
ҚК
40
Бір күнде-
гі шығыс-
тар
5-42-
нысан
Күн сайын
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
Ішкі есеп
41
Шығыстар
бойынша
жиынтық
есеп
5-52-
нысан
Күн сайын
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
Бюджетті
атқару
жөніндегі
жергілікті
уәкілетті
орган
Ішкі есеп
42
Жергілікті
бюджеттің
түсімдері
мен шығыс-
тары тура-
лы анықта-
ма
Ай сайын
7 күнге
дейін
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
ҚК
43
Республи-
калық бюд-
жеттің тү-
сімдері
мен шығыс-
тары тура-
лы анықта-
ма
Ай сайын
7 күнге
дейін
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
ҚК
44
ҚБШ-дегі
және қар-
жыландыру
көздері
бойынша
мемлекет-
тік меке-
менің шот-
тарындағы
қаражат
қалдықтары
туралы
анықтама
Ай сайын
7 күнге
дейін
Электрон-
дық тасы-
ғышта
ҚАБ
ҚК
45
Бюджеттік
сыныптама
бойынша
шығыстар
жөніндегі
жиынтық
есеп
Жыл басын-
да жыл
сайын
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ҚК
46
Шетелдік
валюта
шоттарын-
дағы қал-
дықтар ту-
ралы есеп
8-07-
нысан
Күн сайын
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
47
Жеке шот
жөніндегі
мәліметтер
8-09-
нысан
Жүргізіл-
ген опера-
циялар
бойынша
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
48
БК шоттары
бойынша
үзінді кө-
шірме (ше-
тел валю-
тасындағы)
8-17-
нысан
Жүргізіл-
ген опера-
циялар
бойынша
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
49
Зейнетақы
төлемдерін
қайтару
жөніндегі
есеп
Қайтарыла-
тын зей-
нетақы
төлемдері-
нің және
әлеуметтік
аударым-
дардың тү-
суі шама-
сына қарай
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
50
Жалақы
бойынша
төлемдерді
қайтару
жөніндегі
есеп
Қайтарыла-
тын жалақы
бойынша
төлемдер-
дің түсуі
шамасына
қарай
Қағаз
тасығышта
ҚАБ
ММ
Ескертпе: Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚАБ - қазынашылықтың аумақтық бөлімшелері
ҚК - Қазынашылық комитеті
ЕСД - Қаржы министрлігінің Есептілік және статистика
департаменті
ҰҚ - Ұлттық қор
МБД - Қаржы министрлігінің Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын
талдау және оның әдіснамасы департаменті
АумСК - Салық комитетінің аумақтық бөлімшелері
СК - Салық комитеті
ММ - мемлекеттік мекемелер
КБК - Кедендік бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
РББӘ - республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері
ББӘ - бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері
ЖҚЖ - жеке қаржыландыру жоспары
АҚМ - азаматтық-құқықтық мәміле
ҚБШ - қолма-қол ақшаны бақылау шоты
БК - бас кітап
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.

Форма 2-08
Отчет произведен: ХХ ХХ ХХХХ
Страница Х из Х
Ежедневный реестр поступлений, предназначенных
для перевода в НФ
Регион:
Дата:
Единица измерения: тенге
Наимено-
вание
органи-
зации
РНН
Код
классиф.
поступ-
лений
Сумма
Наимено-
вание
банка
платель-
щика
Счет
платель-
щика
Документ
номер
дата
1
2
3
4
5
6
7
8
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 3 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-11
Отчет о месячном распределении поступлений
тенге
Код классификации
поступлений
Опи-
сание
Текущий месяц
С начала года
рес-
пу-
бли-
кан-
ский
бюд-
жет
мест-
ный
бюд-
жет
и
т
о
г
о
рес-
пу-
бли-
кан-
ский
бюд-
жет
мест-
ный
бюд-
жет
итого
Руководитель ТПК ___________ ________________
(подпись)     (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель местного уполномоченного органа
по исполнению местного бюджета ___________ ___________
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК ______________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель местного уполномоченного органа
по исполнению местного бюджета ___________ ___________
(подпись)    (Ф.И.О.)
Руководитель НК __________________  _________________
(подпись)           (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель НК ______________________  _________________
(подпись)           (Ф.И.О.)
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 4 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-11A
Отчет о распределении поступлений по дням
тенге
Код
классификации
поступлений
Опи-
сание
За день
Сначала года
респуб-
ликан-
ский
бюджет
мест-
ный
бюд-
жет
итого
рес-
пуб
ликан-
ский
бюджет
мест-
ный
бюд-
жет
итого
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Консолидированный ежедневный отчет по сбору поступлений
форма 2-17
Дата: ХХ-ХХХ-ХХ
Источник финансирования - 1 (Бюджет)
(в тенге)
Спе-
ци-
фика
Поступления
в бюджет
Возвраты
из бюджета
Зачеты
Зачислено
в бюджеты
кон-
со-
лид.
го-
су-
дар.
НФ
кон-
со-
лид.
го-
су-
дар.
НФ
Кон-
со-
лид.
Го-
су-
дар.
НФ
кон-
со-
лид.
го-
су-
дар.
НФ
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
форма 2-18
Дата: ХХ-ХХХ-ХХ
Консолидированный ежедневный отчет по сбору поступлений
Источник финансирования - 1 (Бюджет)
(в тенге)
Спе-
ци-
фика
Поступления
в бюджет
Возвраты
из бюджета
Зачеты
Зачислено
в бюджеты
кон-
со-
лид.
го-
су-
дар.
НФ
кон-
со-
лид.
го-
су-
дар.
НФ
Кон-
со-
лид.
Го-
су-
дар.
НФ
кон-
со-
лид.
го-
су-
дар.
НФ
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-19
Ведомость ежедневного распределения поступлений
Регион:
Дата:
Единица измерения:
Спе-
ци-
фи-
ка
Место
рас-
по-
ложе-
ние
Всего
пос-
туп-
лений
за
день
Рес-
пуб-
ли-
кан-
ский
бюд-
жет
за
день
Район-
ный
бюджет
за день
Обл.
бюд./г.
Астаны
или г.
Алматы
за день
Всего
пос-
туп-
лений
сна-
чала
года
Рес-
публи-
кан-
ский
бюджет
сна-
чала
года
Район-
ный
бюджет
с нача-
ла года
Обл.
бюд./
г. Ас-
таны
или г.
Алматы
с нача-
ла года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ИТОГО
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 8 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-19A
Ведомость распределения поступлений за месяц
Регион:
Дата:
Единица измерения:
Спе-
ци-
фи-
ка
Место
рас-
по-
ложе-
ние
Всего
пос-
туп-
лений
за
месяц
Рес-
пуб-
ли-
кан-
ский
бюд-
жет
за
месяц
Район-
ный
бюджет
за
месяц
Обл.
бюд./г.
Астаны
или г.
Алматы
за
месяц
Всего
пос-
туп-
лений
с на-
чала
года
Рес-
публи-
кан-
ский
бюджет
с на-
чала
года
Район-
ный
бюджет
с нача-
ла года
Обл.
бюд./
г. Ас-
таны
или г.
Алматы
с нача-
ла года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ИТОГО
Руководитель ТПК ___________ ________________
(подпись)     (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета ___________ ___________
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК ______________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета ___________ ___________
(подпись)    (Ф.И.О.)
Руководитель НК __________________  _________________
(подпись)           (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель НК ______________________  _________________
(подпись)           (Ф.И.О.)
Приложение 9
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 9 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )

2-08-нысан
Есеп  ХХ ХХ ХХХХ жүргізілді
Х парақтан Х парақ
ҰҚ-ға аударуға арналған түсімдердің күн сайынғы тізілімі
Өңір: ХХХХ
Күні: ХХ ХХ ХХХХ
Өлшем бірлігі: теңге
Ұйымның атауы
СТН
Түсімдер
сыныптама-
сының коды
Сомасы
Төлеуші
банкінің
атауы
Тө-
леу-
шінің
шоты
Құжат
нөмірі
күні
1
2
3
4
5
6
7
8
Жауапты орындаушы _____________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 3-қосымша
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-11 нысан
Айлық түсімдерді бөлу туралы есеп
теңге
Түсімдердің
сыныптама коды
Сипаттамасы
Ағымдағы ай
республика-
лық бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
кестенің жалғасы
Жыл басынан бастап
республикалық
бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
АҚБ басшысы ____________ ____________________
(қолы)         (аты-жөні)
М. О
Жергілікті бюджетті атқару
жөніндегі уәкілетті органның басшысы ____________ _________________
М. О                                    (қолы)       (аты-жөні)
Жауапты орындаушы _____________________
(қолы)
М. О
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның жауапты орындаушысы __________ ________________
(қолы)      (аты-жөні)
СК басшысы ______________ ______________
(қолы)       (аты-жөні)
М.О.
СК жауапты орындаушысы ______________ ______________
(қолы)      (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 4-қосымша
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-11А нысан
Күндер бойынша  түсімдерді бөлу туралы есеп
теңге
Түсімдердің
сыныптама коды
Сипаттамасы
Бір күнде
республика-
лық бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
кестенің жалғасы
Жыл басынан бастап
республикалық
бюджет
жергілікті
бюджет
жиыны
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 5-қосымша
Түсімдерді жинау жөніндегі шоғырландырылған күн сайынғы есеп
2-17-нысан
Күні: ХХ-ХХХ-ХХ
Қаржыландыру көзі-1 (Бюджет)
(теңгемен)
Ерекше-
лігі
Бюджетке түсетін
түсімдер
Бюджеттен қайтарымдар
шоғыр-
ланды-
рылған
мемле-
кеттік
ҰҚ
шоғыр-
ланды-
рылған
мемлекет-
тік
ҰҚ
кестенің жалғасы
Есепке жатқызылды
Бюджеттерге есепке алынды
шоғыр-
ланды-
рылған
мемлекет-
тік
ҰҚ
шоғырл-
андырыл-
ған
мемле-
кеттік
ҰҚ
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 6-қосымша
Жыл басынан бастап түсімдерді жинау
жөніндегі шоғырландырылған есеп
2-18-нысан
Күні: ХХ-ХХХ-ХХ
Қаржыландыру көзі -1 (Бюджет)
(теңгемен)
Ерек-
шелігі
Бюджетке түсетін түсімдер
Бюджеттен қайтарымдар
Шоғыр.
Мемле-
кеттік
ҰҚ
Шоғыр.
Мемлекет-
тік
ҰҚ
кестенің жалғасы
Есепке жатқызылды
Бюджеттерге есепке алынды
Шоғыр.
Мемлекеттік
ҰҚ
Шоғыр.
Мемлекеттік
ҰҚ
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 7-қосымша
2-19-нысан
Түсімдерді бөлудің күн сайынғы ведомосі
Өңір:
Күні:
Өлшем бірлігі:
Ерекшелігі
Орналасқан
жері
Күніне
түскен
түсімдердің
барлығы
Бір күндегі
республикалық
бюджет
Бір күндегі
аудандық
бюджет
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
Бір күндегі
облыстық/
Астана қ.
немесе
Алматы қ.
бюджеті
Жыл басынан
бастап
түскен
түсімдердің
барлығы
Жыл басынан
бастап
республи-
калық бюджет
Жыл басынан
бастап
аудандық
бюджет
Жыл басынан
бастап
облыстық/
Астана қ.
немесе
Алматы қ.
бюджеті
6
7
8
9
10
Жауапты орындаушы_____________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 8-қосымша
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-19А-нысан
Бір айдағы түсімдерді бөлу ведомосы
Өңір:
Күні:
Өлшем бірлігі:
Ерекше-
лігі
Орналасқан
жері
Бір айда
түскен түсімдердің
барлығы
Бір айдағы
республика-
лық бюджет
Бір айдағы
аудандық
бюджет
1
2
3
4
5
Жиыны
кестенің жалғасы
Бір айдағы
Астана қ.
немесе
Алматы қ./
облыстық
бюджет
Жыл басы-
нан бастап
түскен
түсімдердің
барлығы
Жыл басынан
бастап түскен
республикалық
бюджет
Жыл басынан
бастап түскен
аудандық
бюджет
Жыл басы-
нан бастап
Астана қ.
немесе
Алматы қ./
облыстық
бюджет
6
7
8
9
10
АҚБ басшысы ____________ ____________________
(қолы)         (аты-жөні)
М. О
Жергілікті бюджетті атқару
жөніндегі уәкілетті органның басшысы ____________ _________________
М. О                                    (қолы)       (аты-жөні)
Жауапты орындаушы _____________________
(қолы)
М. О
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның жауапты орындаушысы __________ ________________
(қолы)      (аты-жөні)
СК басшысы ______________ ______________
(қолы)       (аты-жөні)
М.О.
СК жауапты орындаушысы ______________ ______________
(қолы)      (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 9-қосымша
Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.

Форма 2-20
Отчет произведен: хх.хх.хххх
Дата: хх.хх.хххх
Детали ежедневных поступлений, собранных банками
Наименование области:
Номер банка:
Наименование:
ИИК
Номер
группы
Код
бюд-
жетной
клас-
сифи-
кации
пос-
тупле-
ний
Детали
налогоплательщика
Цель
пла-
тежа
N.
плат.
пору-
чен.
Сумма
наиме-
нова-
ние
РНН
район
N
бан-
ков-
ского
счета
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 10
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-21
Отчет по остаткам нераспределенных поступлений на дату
Текущая дата: __ ________ ______
(тенге)
Спе-
ци-
фи-
ка
Место
рас-
поло-
жение
Всего поступило
Нераспре-
деленный
остаток-
1 этап
Нераспре-
деленный
остаток-
2 этап
госу-
дар-
ствен-
ный
Распределено
рес-
публи-
кан-
ский
мест-
ный
перво-
нач.
посту-
пления
воз-
враты/
пере-
носы
перво-
нач.
посту-
пления
воз-
враты/
пере-
носы
Приложение 10-1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приказ дополнен приложением 10-1 в соответствии  с приказом Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-24
Отчет произведен: хх.хх.хххх
ЕЖЕДНЕВНЫЙ СБОР ПОСТУПЛЕНИЙ В БЮДЖЕТ ЧЕРЕЗ БАНКОВСКУЮ СИСТЕМУ
Регион:       _____________
Единица изм.  Тенге
Дата:         ХХ.ХХ.ХХХХ
No
СБОР БАНКАМИ
СБОР БАНКАМИ-СБОРЩИКАМИ НАЛИЧНЫХ
No.
банка
Наименование
банка
Сумма
No.
сборщика
Наименование
сборщика
Сумма
ИТОГО
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 10-2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приказ дополнен приложением 10-2 в соответствии  с приказом Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-27
Отчет о ежедневном распределении поступлений местных бюджетов
по _____________ области
Текущая дата:
(тенге)
Место-
распо-
ложение
Код
бюджетной
классифи-
кации
поступле-
ний
Распреде-
ленные
доли
Возврат
Перевести в
(+)/из (-)
Причи-
тающаяся
сумма
Причитающаяся
сумма с нач.
года
Ответисполнитель _______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 11
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 11 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-29
Возврат поступлений из бюджета налогоплательщикам
Регион:
Период:
Единица измерения:
N
Получатель
Платежное
поручение
налогового
комитета
Код
бюджет-
ной
класси-
фикации
поступ-
лений
Получатель
Сумма
воз-
врата
РНН
наимено-
вание
N
дата
код
банка
N
счета
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Всего возвратов
Руководитель ТПК ___________ ____________
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель НК ___________ _____________
(подпись)   (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК ________________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель НК ____________ ____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 12
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 12 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )

2-20-нысан
Есеп XX.XX.XXXX жүргізілді
Күні : XX.XX.XXXX
Банктер жинаған күн сайынғы түсімдердің бөліктері
Облыстың атауы:
Банктің нөмірі:
Атауы:
ЖСК
Топ-
тың
нөмі-
рі
Түсім-
дердің
бюджет-
тік сынып-
тама
коды
Салық төлеушінің
деректемелері
Төлем
мақ-
саты
Төлем
тапсыр-
масыныңN
Сомасы
Атауы
СТН
Ауданы
Банк шоты-
ның N
Жауапты орындаушы ____________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 10-қосымша
2-21-нысан
Белгіленген күнге бөлінбеген түсімдердің
қалдықтары жөніндегі есеп
Ағымдағы күн: __ ________ ______
Ерекшелігі
Орналас-
қан жері
Түскен түсімдердің барлығы
мемлекеттік
Бөлінгені
республикалық
жергілікті
кестенің жалғасы
Бөлінбеген қалдық - 1-кезең
Бөлінбеген қалдық - 2-кезең
Бастапқы
түсімдер
қайтарымдар/
ауыстырулар
Бастапқы
түсімдер
қайтарымдар/
ауыстырулар
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
10-1-қосымша
Ескерту. 10-1-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-24-нысаны
Есеп жүргізілді:  ХХ ХХ ХХХХ
Банк жүйесі арқылы бюджетке түсетін түсімдерді күнделікті жинау
Өңір:   ___________
Өлш. бірлігі.  Теңге
Күні:    ХХ ХХ ХХХХ
N
БАНКТЕРДІҢ ЖИНАҚТАУЫ
ЖИНАҚТАУШЫ БАНКТЕРДІҢ ҚОЛМА-ҚОЛ АҚШАНЫ ЖИНАҚТАУЫ
Банк-
тің
N-і
Банктің
атауы
Сомасы
Жинаутаушы-
ның N-і
Жинаушының
атауы
Сомасы
ЖИЫНЫ
Жауапты орындаушы_______________________
(қолы)
М.О
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
10-2-қосымша
Ескерту. 10-2-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-27-нысаны
_____________ облысы бойынша жергілікті бюджеттердің
түсімдерін күн сайын бөлу туралы есеп
Ағымдағы күн:
(теңге)
Орналас-
қан жері
Түсімдер-
дің бюд-
жеттік
сыныптама
коды
бөлін-
ген
үлестер
Қайта-
ру
(-)-тен
(+)-ке
ауысты-
ру
Тиесілі
сома
Жыл басынан
бастап тие-
сілі сома
Жауапты орындаушы __________________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 11-қосымша
Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-29-нысаны
Бюджеттің түсімдерін салық төлеушілерге қайтару
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
N
Алушы
Салық комите-
тінің төлем
тапсырмасы
Түсімдердің
бюджеттік
сыныптама коды
Алушы
Қайтару
сомасы
СТН
атауы
N№
күні
банк коды
шот N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Барлығы қайтарулар
АҚБ басшысы ____________ ______________________
(қолы)          (аты-жөні)
М.О.
СК басшысы  ____________ ______________________
(қолы)       (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы __________________
(қолы)
М.О.
СК жауапты орындаушысы ______________ _____________
(қолы)       (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 12-қосымша
Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.

Форма 2-30
Перенос поступлений между кодами
бюджетной классификации поступлений
Регион:
Период:
Единица измерения:
N
п/п
N платежного
поручения
Дата
платежного
поручения
Для
списания
Для
зачисления
Сумма
1
2
3
4
5
6
ВСЕГО
Ответисполнитель ________________________
(подпись)
М.Ш
Приложение 13
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 13 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-31
Отчет произведен: Дата
Перенос поступлений между Налоговыми комитетами
(внутри области)
Регион:
Период:
Единица измерения:
N
п/п
N
платеж-
ного
пору-
чения
Дата
платеж-
ного
пору-
чения
РНН и
наименование
налогового
комитета
Данные
по
пере-
носу
Код
бюджетной
класси-
фикации
поступ-
лений
Сумма
для
списа-
ния
для
зачис-
ления
Ответисполнитель ________________________
(подпись)
М.Ш
Приложение 14
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 14 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-31А
Отчет произведен: Дата
Перенос поступлений между Налоговыми комитетами
(между областями)
Регион:
Период:
Единица измерения:
N
п/п
N
платеж-
ного
пору-
чения
Дата
платеж-
ного
пору-
чения
РНН и
наименование
налогового
комитета
Данные
по
пере-
носу
Код
бюджетной
класси-
фикации
поступле-
ний
Сумма
для
списа-
ния
для
зачис-
ления
Ответисполнитель ________________________
(подпись)
М.Ш
Приложение 15
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 15 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-33
Отчет произведен: Дата
Норматив распределения поступлений в бюджет
между республиканским и местным бюджетами
Регион:
Единица измерения:
Дата:
Код бюджетной
классификации
поступлений
Наименование
Норматив
республиканского
бюджета
Норматив
бюджета
области
Руководитель местного уполномоченного органа
по бюджетному планированию _________ _________ "__" ____ 200_ г.
(подпись)  (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель НК __________ ____________ "__" ________ 200_ г.
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель ТПК ___________ ____________ "__" ________ 200_ г.
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 16
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 16 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )

2-30-нысаны
Түсімдердің бюджеттік сыныптамасы кодтарының арасында
түсімдерді ауыстыру
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Р/сN№
Төлем тапсырма-
сының N
Төлем
тапсырмасы-
ның күні
Есептен
шығару үшін
Есепке енгізу
үшін
Сомасы
1
2
3
4
5
6
Барлығы
Жауапты орындаушы _____________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 13-қосымша
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-31-нысаны
Есеп _______ жүргізілді:  Күні
Салық комитеттері арасында түсімдерді ауыстыру (облыс ішінде)
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Р/с
N
Төлем тап-
сырмасының
N
Төлем тапсырма-
сының күні
Салық комитетінің СТН-і мен
атауы
есептен шығару үшін
есепке енгізу үшін
кестенің жалғасы
Ауыстыру
жөніндегі деректер
Түсімдердің бюджеттік
сыныптамасының коды
Сомасы
Жауапты орындаушы _____________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 14-қосымша
Ескерту. 14-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-31А-нысаны
Есеп _______ жүргізілді:  Күні
Салық комитеттері арасында түсімдерді ауыстыру (облыстың ішінде)
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Р/с
N
Төлем тапсыр-масыныңN
Төлем тапсыр-
масының
күні
Салық комите-
тінің СТН-і
мен атауы
Ауыс-
тыру
жөнін-
дегі
дерек-
тер
Түсімдердің
бюджеттік
сыныптамасы-
ның коды
Сомасы
есептен шығару үшін
есепке жатқызу үшін
Жауапты орындаушы _____________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 15-қосымша
Ескерту. 15-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-33-нысан
Есеп _______ жүргізілді:  Күні
Бюджетке түсетін түсімдерді республикалық және жергілікті
бюджеттер арасында бөлу нормативі
Өңір:
Өлшем бірлігі:
Күні:
Түсімдердің бюд-
жеттік сыныптама
коды
Атауы
Республикалық бюджет нормативі
Облыстық бюджет нормативі
Бюджеттік жоспарлау жөніндегі
уәкілетті органның басшысы ________ ______________ 200__жылғы_______
(қолы)   (аты-жөні)
М.О.
СК басшысы ____________ ________________________ 200__ жылғы________
(қолы)           (аты-жөні)
М.О.
АҚБ басшысы ___________ ________________________ 200__ жылғы________
(қолы)           (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 16-қосымша
Ескерту. 16-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.

Форма 2-34
Отчет произведен: Дата
Норматив распределения поступлений в бюджет между областным
(города республиканского значения, столицы) и нижестоящими бюджетами
Область:
Район:
Дата:
Единица измерения:
Код бюджетной
классификации
поступлений
Наименование
Норматив
областного
бюджета
Норматив
нижестоящего
бюджета
Руководитель местного уполномоченного органа
по бюджетному планированию _________ _________ "__" ____ 200_ г.
(подпись)  (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель НК __________ ____________  "__" ________ 200_ г.
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель ТПК ___________ ____________ "__ " ________ 200_ г.
(подпись)    (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 17
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 17 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-38
Платежное поручение N ....
"__" _______ ____
Отправитель: _____________
РНН: __________     КОд: 11
Банк отправителя:
ИИК
СУММА
БИК
Бенефициар: ______________
РНН: __________     Кбе: 12
Банк бенефициара: ___________
Банк-посредник:
ИИК
БИК
Сумма прописью: _____________
____________________
| КНП     |
|КБКД    |
| КБКР    |
|Дата    |
| валют.  |
Назн. платежа: ______________
Руководитель:
Гл. бухгалтер:
Приложение 18
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 18 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 2-43
Отчет произведен: Дата
Поступления по коду классификации бюджета
Регион:
Дата:
Единица измерения:
Код поступлений:
Входящий остаток:
Назна-
чение
платежа
Номер
платеж-
ного
пору-
чения
Дата
платеж-
ного
пору-
чения
РНН
налого-
пла-
тель-
щика
Код
банка
нало-
гопла-
тель-
щика
Номер
банков-
ского
счета
налого-
пла-
тель-
щика
Сумма
Исходящий остаток:
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 19
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 2-44
Отчет произведен:  ХХ.ХХ.ХХХХ
Ведомость перераспределения поступлений между бюджетами
по результатам изменения нормативов
Регион:
Период:
Единица изм.: тыс. тенге
Район
Код
бюджетной
классификации
Плательщик
Получатель
Сумма
Приложение 20
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 20 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )

2-34-нысан
Есеп _______ жүргізілді: Күні
Бюджетке түсетін түсімдерді облыстық (республикалық маңызы
бар қалалардың, астананың) және төмен тұрған бюджеттер арасында бөлу нормативі
Облыс:
Аудан:
Күні:
Өлшем бірлігі:
Түсімдердің бюджет-
тік сыныптама коды
Атауы
Облыстық бюджет
нормативі
Төмен тұрған
бюджет нормативі
Бюджеттік жоспарлау жөніндегі
уәкілетті органның басшысы________ _____________ 200_жылғы "__"_____
(қолы)     (аты-жөні)
М.О.
СК басшысы __________ _______________________ 200_жылғы "__"________
(қолы)         (аты-жөні)
М.О.
АҚБ басшысы _________ _______________________ 200_жылғы "__"________
(қолы)         (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 17-қосымша
Ескерту. 17-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-38-нысан
N Төлем тапсырмасы
____»"__" _______
Жіберуші: ______________
СТН: ________________ КОд: 11
Жіберуші банкі:
ЖСК
СОМАСЫ
БСК
Бенефициар: _______________
СТН: _______________ Кбе: 12
Бенефициар банкі:____________
Делдал-банк:
ЖСК
БСК
Сомасы жазумен:__________________
______________________________
| ТНК        |                 |
|____________|_________________|
| КБСК       |                 |
| ШБСК       |                 |
|____________|_________________|
|Валюта күні.|                 |
|____________|_________________|
Төлем мақсаты:____________________
Басшы:
Бас бухгалтер:
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 18-қосымша
Ескерту. 18-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
2-43-нысан
Есеп хх.хх.хххх жүргізілді
Күні хх.хх.хххх
Бюджет сыныптамасының коды бойынша түсімдер
Өңір:
Күні:
Өлшем бірлігі:
Түсімдер коды:
Кіретін қалдық:
Төлем тағайын-
далуы
Төлем
тапсырма-
сының
нөмірі
Төлем
тапсыр-
масының
күні
Салық
төлеуші-
нің
СТН-рі
Салық
төлеуші
банкінің
коды
Салық
төлеуші-
нің банк
шотының
нөмірі
Сомасы
Шығатын қалдық:
Жауапты орындаушы ____________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 19-қосымша
2-44-нысан
Есеп ХХ.ХХ.ХХХХ жүргізілді
Нормативтерді өзгерту нәтижелері бойынша бюджеттер
арасында түсімдерді қайта бөлу ведомосі
Өңір:
Кезең:
Өлшем бірлігі: Мың теңге
Аудан
Бюджеттік
сыныптама
коды
Төлеуші
Алушы
Сомасы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 20-қосымша
Ескерту. 20-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.

Форма 4-03
Отчет произведен:
Страница Х из Х
Перечень уведомлений о регистрации гражданско-правовых сделок
(обязательств) государственного учреждения
Вид бюджета:
Регион:
Дата
Дата по:
Ед. изм:    тенге
ГУ:
N
п/п
Код
ГУ
Наимено-
вание ГУ
Номер
Уведом-
ления
Дата
Уведом-
ления
Поставщик
Сумма
Итого по ГУ
Кол-во уведомлений
Всего по всем ГУ
Всего кол-во уведомлений
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 21
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 21 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
форма 4-09
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Детали периодических обязательств
Период:
Ед. измерения:
Фонд:
Месторасположение:
Государственное учреждение:
Д
а
т
а
N
за-
яв-
ки
Наи-
ме-
но-
ва-
ние
пос-
тав-
щика
N
Уве-
дом-
ления
Наз-
на-
че-
ние
Сумма
обя-
за-
тель-
ства
N
Сче-
та
к
оп-
лате
Дата
пла-
тежа
Оп-
лата
по
вы-
пол-
нен-
ным
обя-
за-
тель-
ствам
Оста-
ток
обя-
за-
тель-
ства
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого:
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 21-1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приказ дополнен приложением 21-1 в соответствии  с приказом Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
форма 4-12
Отчет произведен: ____________
Стр. ____ из _____
ДЕТАЛИ НЕВЫПОЛНЕННЫХ ОБЯЗАТЕЛЬСТВ
Регион: __________________
Вид бюджета _____________
Администратор программ ________________
Наименование государственного учреждения ________________________
Источник финансирования____________________
Период _________________
Единица измерения: тенге
Код
бюджетной
классифи-
кации
N
заяв-
ки
Сумма
заявки
N
Уве-
дом-
ления
Назна-
чение
Сумма
Уведом-
ления
N
счета
к
опла-
те
Сумма
по
счету
к
оплате
N
пла-
тежа
Дата
плате-
жа
Сумма
плате-
жа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Итого * Невыполненные обязательства
Итого   Счета-фактуры
Итого   Неоплаченные счета-фактуры
Итого   Платежи
--------------------------------------------------------------------------
Всего ** Принятые обязательства
Всего    Невыполненные обязательства
Всего    Счета-фактуры
Всего    Неоплаченные счета-фактуры
Всего    Платежи
--------------------------------------------------------------------------
Всего *** Принятые обязательства
Всего     Невыполненные обязательства
Всего     Счета-фактуры
Всего     Неоплаченные счета-фактуры
Всего     Платежи
--------------------------------------------------------------------------
Примечание:
*   - по уведомлению
**  - по КБК
*** - по ГУ
Приложение 22
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 4-20
Сводный отчет по расходам
по_________________ 200__г.
по бюджетной классификации
Вид бюджета: ________________________________________________
Месторасположение: __________________________________________
Источник финансирования: ____________________________________
Администратор бюджетных программ: ___________________________
Единица измерения: __________________________________________
Наименование государственного учреждения:____________________
Стр. 1
Учреж-
дение
Бюд.
программа
Подпро-
грамма
Специфика
Наиме-
нование
План
финансиро-
вания по
обязатель-
ствам на
год
План
финансиро-
вания по
обязатель-
ствам
с начала
года
Разрешено
с начала
года
за
текущий
месяц
(1)
(2)
(3)
(4)
(5)
(6)
ВСЕГО
Стр. 2
Учреж-
дение
Бюд.
про-
грамма
Под-
про-
грамма
Специ-
фика
Наиме-
нова-
ние
Сумма
заре-
гистри-
рован-
ных
обяза-
тельств
с
начала
года
Оплаченные
обязательства
по бюджетной
программе
(подпрограмме)
Неопла-
ченные
обяза-
тель-
ства
Невы-
пла-
ченные
обяза-
тель-
ства
Остаток
средств
с начала
года
текущий
месяц
(7)
(8)
(9)
(10)=
(7)-(8)
(11)
(12)=
(5)-(7)
ВСЕГО
Руководитель ТПК ___________ ________________
(подпись)      (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель ГУ ___________ _________________
(подпись)      (Ф.И.О.)
М.П.
Главный бухгалтер ГУ __________ _____________
(подпись)   (Ф.И.О.)
Ответисполнитель ______________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 23
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 23 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )

4-03-нысан
Есеп жүргізілді:
Х парақтан Х парақ
Мемлекеттік мекеменің азаматтық-құқықтық мәмлелерін
(міндеттемелерін) тіркеу туралы хабарламалардың(тапсырмалардың)
тізбесі
Бюджет түрі:
Өңір:
Күні:
бойынша күні:
Өлшем бірлігі: теңге
ММ:
Р/с
N№
ММ
коды
ММ
атауы
Хабарлама
(тапсырыс)
нөмірі
Хабарлама
(тапсырыс)
күні
Өнім
беруші
Сомасы
ММ бойынша жиыны
Хабарлама саны
Барлық ММ бойынша барлығы
Хабарлама санының барлығы
Жауапты орындаушы  _________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 21-қосымша
Ескерту. 21-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
4-09-нысан
Есеп жүргізілді: күні - уақыты
N ден 1-парақ
Мерзімді міндеттемелердің бөліктері
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Қор:
Орналасқан жері:
Мемлекеттік мекеме:
Күні
Өтінім N
Өнім берушінің
атауы
Хабарлама N-і
Тағайындалуы
1
2
3
4
5
Жиыны:
кестенің жалғасы
Міндет-
теме
сомасы
Төлеуге
берілетін
шоттың N
Төлеу күні
Орындалған
міндеттемелер
бойынша төлем
Міндеттеме
қалдығы
6
7
8
9
10
Жауапты орындаушы _______________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
21-1-қосымша
Ескерту. 21-1-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
4-12-нысан
Есеп жүргізілді:
N-ден 1-парақ
Орындалмаған міндеттемелердің деректемесі
Өңір:
Бюджет түрі:
Бағдарлама әкімшісі:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
Қаржыландыру көзі:
Кезең:
Өлшем бірлігі: теңге
Бюджеттік
сыныптама
коды
Өтінмнің
N
Өтінімнің
сомасы
Хабарлама
N-і
Нысанасы
Хабарлама
сомасы
1
2
3
4
5
6
Жиыны:
кестенің жалғасы
Төлеуге
берілетін
шоттың N
Төлеуге
берілетін
шоттың
сомасы
Төлеу N
Төлеу күні
Төлем
сомасы
7
8
9
10
11
Жиыны* Орындалмаған міндеттемелер
Жиыны Шот-фактуралар
Жиыны Төленбеген шот-фактуралар
Жиыны Төлемдер
_______________________________________________________
Барлығы** Қабылданған міндеттемелер
Барлығы Орындалмаған міндеттемелер
Барлығы Шот-фактуралар
Барлығы Төленбеген шот-фактуралар
Барлығы Төлемдер
_______________________________________________________
Барлығы*** Қабылданған міндеттемелер
Барлығы Орындалмаған міндеттемелер
Барлығы Шот-фактуралар
Барлығы Төленбеген шот-фактуралар
Барлығы Төлемдер
_______________________________________________________
Ескерту:
* - хабарлама бойынша
** - БСК бойынша
*** - ММ бойынша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 22-қосымша
4-20-нысан
Шығыстар бойынша жиынтық есеп
200__ жылғы _________________бойынша
бюджеттік сыныптама бойынша
Бюджет түрі:
Орналасқан жері:
Қаржыландыру көзі:
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі:
Өлшем бірлігі:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
1-парақ
Мекеме
Бюджеттік
бағдарлама
Кіші
бағдарлама
Ерекшелігі
Атауы
Бір
жылға
арналған
міндет-
темелер
бойынша
қаржыла-
ндыру
жоспары
Жыл
басынан
бастап
міндетте-
мелер
бойынша
қаржылан-
дыру
жоспары
Рұқсат берілді
(1)
(2)
(3)
(4)
(5)
(6)
Барлығы
2-парақ
Мекеме
Бюд-
жеттік
бағ-
дарла-
ма
Кіші
бағ-
дарла-
ма
Ерек-
шелігі
Атауы
Жыл басы-
нан
бастап
тір-
келген
мін-
детте-
мелер
сомасы
Бюджеттік
бағдарлама
(кіші бағдар-
лама) бойынша
төленген
міндеттемелер
Ақысы
төленбеген
міндеттер
Атқа-
рылма-
ған
міндет-
тер
Қалдық
қаражат
Жыл
басы-
нан
бастап
Ағымдағы
ай
(7)
(8)
(9)
(10)=(7)-
(8)
(11)
(12)=(5)-
(7)
Барлығы
ҚАБ басшысы ____________ _______________________________
М.О.          (қолы)               (аты-жөні)
ММ басшысы _________________ ________________________________
(қолы)             (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы ________________________
(қолы)
ММ бас бухгалтері _______________ ___________________________
(қолы)               (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 23-қосымша
Ескерту. 23-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.

Форма 5-02
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Реестр проведенных счетов к оплате
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
ИИК внутреннего банковского
счета:
Период:                    с      по
Единица измерения:         тенге
N
п/
п
N
пла-
тежа
Дата
пла-
тежа
С
у
м
м
а
N
Уве-
дом-
ле-
ния
N
сче-
та к
оп-
лате
Учреж-дение/
Про-
грам-
ма/
Под-
про-
грам-
ма/
Специ-
фика
Детали
получателя
платежа
Государ-
ственное
учреж-
дение
наи-
ме-
нова-
ние
Р
Н
Н
Б
И
К
И
И
К
к
о
д
наи-
мено-
вание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Ответисполнитель ______________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 24
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 24 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 5-15
Отчет произведен _____
Страница __ из __
Ежедневная выписка по проведенным платежам
государственного учреждения
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Код госучреждения:
Наименование госучреждения:
Период:
Единица измерения:
N
п/п
N
пла-
тежа
Дата
пла-
тежа
Сум-
ма
N
Уве-
дом-
ле-
ния
N
сче-
та к
оп-
лате
Учреж-
дение/
Про-
гр
Под-
про-
грам-
ма/
Специ-
фика
Детали
получателя
Р
Н
Н
наи-
мено-
вание
БИК
бан-
ка
ИИК
сче-
та
ВСЕГО
Ответисполнитель ______________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 25
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 5-15 А
Отчет произведен______
Страница__из__
Выписка по проведенным платежам на соответствующие
счета получателей денег
(по перечислению заработной платы и других денежных выплат
работникам государственных учреждений, стипендий, выплат физическим лицам на карт-счета или сберегательные счета получателей                     денег, и социальных отчислений)
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Госучреждение:
Тип платежа:
Период:
Единица измерения:
N
Фамилия
Имя
Отчество
РНН
СИК,
N карт/ счета
Сумма
1
2
3
4
5
6
7
Сумма
ВСЕГО
Ответисполнитель ______________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 26
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 26 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 5-17
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Реестр восстановлений и переносов
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Код Госучреждения:
Наименование Госучреждения:
Период:
Единицы измерения: тенге
Код
бюджет-
ной
класси-
фикации
Тип
N
доку-
мента
Дата
Сумма по
дебету
Сумма по
кредиту
N
уведом-
ления
N
счета к
оплате
(1)
(2)
(3)
(4)
(5)
(6)
(7)
(8)
Итого
Всего
Ответисполнитель __________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 27
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282

5-02-нысан
Есеп жүргізілді:
N-ден 1-парақ
Жүргізілген төлеуге берілетін шоттардың тізілімі
Өңір:
Бюджет түрі:
Қаржыландыру көзі:
Ішкі банк шотының ЖСК-сі:
Кезең:         бастап         дейін
Өлшем бірлігі: Теңге
р/бN
Төлем
N
Төлем күні
Сомасы
Хабарла-
ма/тап-
сырыс N
Төлеуге
берілетін
шоттың N
Мекеме/Бағ-
дарлама/
Кіші
бағдарлама/
Ерекшелігі
1
2
3
4
5
6
7
кесенің жалғасы
Төлем алушының деректемелері
Мемлекеттік мекеме
атауы
СТН
БСК
ЖСК
коды
атауы
8
9
10
11
12
13
Жауапты орындаушылар ____________            _____________
(қолы)                    (қолы)
М.О.                                          М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 24-қосымша
Ескерту. 24-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
5-15-нысан
Есеп жүргізілді:
N-ден 1-парақ
Мемлекеттік мекеменің жүргізген төлемдері бойынша
күн сайынғы үзінді көшірме
Өңір
Бюджет түрі
Қаржыландыру көзі
Мемлекеттік мекеменің коды
Мемлекеттік мекеменің атауы
Кезең
Өлшем бірлігі
Р/с
N
Төлем N
Төлем күні
Сомасы
Хабарлама N
Төлеуге берілетін
шоттың N
Барлығы
кестенің жалғасы
Мекеме/Бағдарлама
Кіші бағдарлама/
Ерекшелігі
Алушының деректемелері
СТН
Атауы
Банктің БСК
Шоттың ЖСК
Жауапты орындаушы __________________
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 25-қосымша
5-15А-нысан
Есеп ______ жүргізілді
Парақ ___
Ақша (мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне жалақыны және
басқа да ақша төлемдерін, стипендияларды, төлемдерді жеке
тұлғалардың карт-шоттарына немесе ақша алушылардың жинақ
шоттарына, міндетті зейнетақы жарналарын және әлеуметтік
аударымдарды аудару бойынша) алушылардың тиісті шоттарына
жүргізілген төлемдер бойынша үзінді көшірме
Өңір:
Бюджет түрі:
Қаржыландыру көзі:
Мемлекеттік мекеме:
Төлем түрі:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
N
Тегі
Аты
Әкесінің
аты
СТН
ӘЖК,
карт/
шот N
Сомасы
1
2
3
4
5
6
7
Сомасы
Барлығы
Жауапты орындаушы ____________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 26-қосымша
Ескерту. 26-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
5-17-нысан
Есеп жүргізілді: Күні - Уақыты
N-ден 1-парақ
Қалпына келтіру мен ауыстыру тізілімі
Өңір
Бюджет түрі:
Қаржыландыру көзі:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
Кезең:
Өлшем бірлігі: теңге
Бюджеттік сыныптама коды
Түрі
Құжат N
Күні
(1)
(2)
(3)
(4)
Жиыны
Барлығы
кестенің жалғасы
Дебет бойынша сомасы
Кредит
бойынша сомасы
Тапсырыс N
Төлеуге берілген шоттың N
(5)
(6)
(7)
(8)
Жауапты орындаушы _______________           ____________________
(қолы)                        (қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 27-қосымша

форма 5-19
Отчет произведен: Дата - Время
Страница Х из N
Перечень банковских счетов казначейства
Регион:
Источник финансирования:
N
п/п
ИИК
Код
государ-
ственного
учреж-
дения
РНН
Наимено-
вание
счета
Дата
откры-
тия
Дата
движе-
ния
Дата
дей-
ствия
Дата
закры-
тия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Ответисполнитель __________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 28
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 5-20
Отчет произведен: Дата - Время
Страница Х из N
Выписка с контрольного счета наличности
на
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Код банка (БИК):
Наименование банка:
Номер банковского счета (ИИК):
Наименование банковского счета:
Код государственного учреждения
Контрольный счет наличности:
Описание КСН:
Единицы измерения:                                 тенге
________________________________________________________
ДЕБЕТ              КРЕДИТ
Остаток на начало года
Входящий остаток
Количество операций
N
транз
БИК
ИИК
ОБОРОТЫ ЗА ДЕНЬ
ДЕБЕТ
КРЕДИТ
Итого
________________________________________________
Исходящий остаток
Ответисполнители _____________ _________________
(подпись)        (подпись)
М.Ш.                           М.Ш.
Приложение 29
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 29 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 5-30
Дата - Время
Страница Х из N
Период: _______, Дата: _______
Остаток на КСН по платным услугам
Гос. учреждение:
Источник финансирования - 3 (Платные услуги)
Учр\Пр\
Подпр
Спе-
ци-
фика
Мес-
то-
рас-
поло-
жение
Гос.
учреж-
дение
План
с
на-
чала
года
Факт
с на-
чала
года
План
на
квар-
тал
Факт
за
день
Оста-
ток
сво-
бод-
ных
сред-
ств
КБК
посту-
плений
Итого
посту-
плений
КБК
рас-
ходов
Итого
расходы
КСН
Итого
на КСН
Ответисполнитель _____________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 29-1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приказ дополнен приложением 29-1 в соответствии  с приказом Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 5-33
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Отчет об остатках на счетах по платным услугам
Регион:
Вид бюджета:
Код Госучреждения:
Наименование гос. учреждения:
Период с
Единицы измерения:
Дата
Тип
опера-
ции
Номер
счета к
оплате
Счет
плат-
ных
услуг
Наименование
получателя
и/или
отправителя
платежа
Сумма
дебета
Сумма
кредита
Исхо-
дящий
остаток
1
2
3
4
5
6
7
8
Вхо-
дящий
оста-
ток
Исходящий остаток:
Ответисполнитель ______________________________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 30
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 30 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 5-34
Отчет произведен: Дата - Время
Страница 1 из N
Отчет о состоянии соответствующих контрольных счетов наличности
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Период с
Единицы измерения:
ИИК
Внутренний
банковский
счет
Описа-
ние
Входя-
щий
оста-
ток
Дебет
Кредит
Сальдо
за
период
Исхо-
дящий
оста-
ток
1
2
3
4
5
6
7
Руководитель ТПК ____________ _________________________
(подпись)          (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК _______________________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 31
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 31 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Форма 5-34 А
Дата - Время
Страница 1 из N
Отчет об остатках на КСН по платным услугам, спонсорской и
благотворительной помощи, временного размещения денег
физических или юридических лиц
(в своде по администраторам бюджетных программ)
Регион:
Вид бюджета:
Администратор:
Источник финансирования:
Период: с        по
Единицы измерения:   тыс. тенге
Админист-
ратор/
госучреж-
дение
Наиме-
нование
Входящий
остаток
Дебет
Кредит
Сальдо
за
период
Исхо-
дящий
оста-
ток
1
2
3
4
5
6
7
Итого по
отчету:
Руководитель ТПК ____________ _________________________
(подпись)          (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель ТПК _____________________
(подпись)
М.Ш.
Ответисполнитель местного уполномоченного органа
по исполнению бюджета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Руководитель АБП ____________ _________________________
(подпись)          (Ф.И.О.)
М.П.
Руководитель структурного подразделения
ответственного за проверку отчета __________ _____________
(подпись)     (Ф.И.О.)
Приложение 32
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Расходы за день

5-19-нысан
Есеп жүргізілді: Күні-уақыты
N-ден Х-парақ
Қазынашылықтың банк шоттарының тізбесі
Өңір:
Қаржыландыру көзі:
р/б
N
ЖСК
Мемле-
кеттік
меке-
менің
коды
СТН
Шоттың
атауы
Ашыл-
ған
күні
Қоз-
ғалыс
күні
Қол-
данылу
күні
Жабыл-
ған
күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жауапты орындаушы ______________________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 28-қосымша
5-20-нысан
Есеп жүргізілді: Күні-уақыты
N-ден 1-парақ
Қолма - қол ақшаны бақылау шотынан үзінді көшірме
Өңір:
Бюджет түрі:
Қаржыландыру көзі:
Банк коды (БСК):
Банк атауы:
Банк шотының нөмірі (ЖСК):
Банк шотының атауы:
Мемлекеттік мекеме коды:
Қолма қол ақшаның бақылау шоты:
ҚБШ сипаттамасы:
Өлшем бірлігі: теңге
____________________________________________________________________
ДЕБЕТ                                    КРЕДИТ
Жыл басындағы қалдық
Кіретін қалдық
Операциялар саны
Транз N
БСК
ЖСК
БІР КҮНГІ АЙНАЛЫМДАР
ДЕБЕТ
КРЕДИТ
Жиыны
Шығатын қалдық
Жауапты  орындаушылар _______________    __________________
(қолы)               (қолы)
М.О.                                    М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 29-қосымша
Ескерту. 29-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
5-30-нысан
Күні - уақыты
N парақ
Кезеңі:______, күні: ________
Ақылы қызметтер бойынша ҚБШ-дегі қалдық
Мемлекеттік мекеме
Қаржыландыру көзі - 3 (ақылы қызметтер)
Мекеме\Бағдар-лама\Кіші бағдарлама
Ерекшелігі
Орналасқан жері
Мемлекет-
тік мекеме
Жыл басынан бастағандағы жоспар
Түсімдер БСК
Түсімдер жиыны
Шығыстар БСК
Шығыстар жиыны
ҚБШ
ҚБШ-дағы жиыны
кестенің жалғасы
Жыл басынан бастағандағы факт
Тоқсанға арналған жоспар
Бір күндегі факт
Бос қаражаттар қалдығы
Жауапты орындаушы ___________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына
29-1-қосымша
Ескерту. 29-1-қосымшамен толықтырылды - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
5-33-нысан
Күні - уақыты
N парақ
АҚЫЛЫ ҚЫЗМЕТТЕР БОЙЫНША ШОТТАРДАҒЫ ҚАЛДЫҚТАР
ЖӨНІНДЕГІ ЕСЕП
Өңір:
Бюджет түрі:
Мемлекеттік мекеменің коды:
Мемлекеттік мекеменің атауы:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Күні
Операциялар үлгісі
Төлеуге берілетін
шоттың N
Ақылы қызметтер шоты
1
2
3
4
Кіретін қалдық
Шығатын қалдық
кестенің жалғасы
Төлемді алушының және
немесе жіберушінің
атауы
Дебет
сомасы
Кредит
сомасы
Шығатын қалдық
5
6
7
8
Жауапты орындаушы ____________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 30-қосымша
Ескерту. 30-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
5-34-нысан
Есеп жүргізілді: Күні - Уақыты
N-ден 1-парақ
Тиісті қолма-қол ақшаны бақылау шоттарының
жай-күйі туралы есеп
Өңір
Бюджет түрі
Қаржыландыру көзі
Кезең
Өлшем бірлігі
ЖСК
Ішкі
банк
шоты
Сипат-
тамасы
Кіретін
қалдық
Дебет
Кредит
Кезеңдегі
сальдо
Шығатын
қалдық
1
2
3
4
5
6
7
АҚБ басшысы____________   _________________________
(қолы)            (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы _______________________
(қолы)
М.О.
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның басшысы _______________     _________________
(қолы)              (аты-жөні)
М.О.
Есепті тексеруге жауапты құрылымдық
бөлімшенің басшысы ______________   _________________________
(қолы)              (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 31-қосымша
Ескерту. 31-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
5-34 А-нысаны
Күні - уақыты
N парақ
Ақылы қызмет көрсету, демеушілік және қайырымдылық көмек
бойынша, жеке және заңды тұлғалардың уақытша ақша орналастыру
ҚБШ-дағы қалдықтар туралы есеп (бюджеттік бағдарламалар
әкімшілері бойынша жиынтық)
Өңір:
Бюджет түрі:
Әкімші:
Қаржыландыру көзі:
Кезең:           бастап            дейін
Өлшем бірлігі: мың теңге
Әкімші/
мем.мекеме
Атауы
Кіретін қалдық
Дебет
Кредит
Кезеңдегі сальдо
Шығатын қалдық
1
2
3
4
5
6
7
Есеп бойынша жиыны:
АҚБ басшысы____________   _________________________
(қолы)            (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы _______________________
(қолы)
М.О.
Жергілікті бюджетті атқару жөніндегі
уәкілетті органның басшысы _______________     _________________
(қолы)              (аты-жөні)
М.О.
Есепті тексеруге жауапты құрылымдық
бөлімшенің басшысы    ______________   _________________________
(қолы)              (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 32-қосымша

Форма 5-42
Дата: хх-месяц-хх Время: хх:хх:хх
Фонд: хх Месторасположение: хххх Тип разрешения: х Источник
финансирования: х Резерв 1: 0000 Резерв 2: 0000
Фонд
Месторас-
положение
Учреждение/
Программа/
Подпрограмма
Специфика
Сумма
Итого по отчету
Ответисполнитель _____________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 33
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 5-52
Дата ХХ.ХХ.ХХХХ
Стр: __
Сводный отчет по расходам
Фонд _____ (Контрольный счет - _________),
Месторасположение _____ ( ________ область),
Тип разрешения ___ (Разрешенные разрешения ГУ/Фин. разрешения),
Источник финансирования ______ (Бюджет) ______________
Фонд
Администратор/
Программа/
Подпрограмма
Специ-
фика
Расходы
за период
Расходы
с начала
года
Итого по АБП
Итого по АБП
Всего по отчету
Приложение 34
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Сноска. Приложение 34 в редакции приказа Министра финансов РК от 18.02.2008 N 79 (порядок введения в действие см. п.3 )
Справка
об остатках средств на контрольных счетах наличности и счетах государственных учреждений по источникам финансирования
по состоянию на __________ 200_ года
ед. изм. ______
N
Наимено-
вание
бюджетов
Остатки средств на счетах
КСН
мест-
ного
бюд-
жета
день-
ги от
плат-
ных
услуг
сред-
ства
спон-
сор-
ской
и
бла-
гот-
вори-
тель-
ной
помо-
щи
день-
ги
счета
вре-
мен-
ного
раз-
меще-
ния
денег
физи-
чес-
ких и
юри-
ди-
чес-
ких
лиц
аккре-
дитивы
и
т
о
г
о
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
-
2
Област-
ной
3
Районный
(город-
ской)
Руководитель ТПК _____________ ______________________
(подпись)        (Ф.И.О.)
Ответисполнитель ТПК _____________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 35
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Дата ХХ-месяц-ХХ ХХ:ХХ:ХХ
Стр: ____
Сводный отчет по расходам по бюджетной классификации
период:
Фонд 01 (Республиканский бюджет), Месторасположение - ХХХХ,
Резерв 1-0000, Резерв 2-0000
Учреждение/
Программа/
Подпрограмма
Код
государ-
ственного
учреж-
дения
Специ-
фика
Кассовые
расходы
с начала
года
Кассовые
расходы
за текущий
период
Итого
Руководитель ТПК  ___________  ___________________
(подпись)        (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель _____________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 36
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 8-07
Отчет произведен: Дата
Страница Х из N
Отчет об остатках на счетах в иностранной валюте
с __________ по ___________
Регион:
Вид бюджета:
Код государственного учреждения:
Вид валюты:
Источник финансирования:
Вид
бюд-
жета
Р
е
г
и
о
н
Вид
ва-
лю-
ты
Государ-
ственное
учреж-
дение
Спе-
цифи-
ка
Ис-
точ-
ник
фи-
нан-
си-
ро-
ва-
ния
Вхо-
дя-
щий
ос-
та-
ток
Д
е
б
е
т
К
р
е
д
и
т
Саль-
до
за
пери-
од
Исхо-
дя-
щий
ос-
та-
ток
код
наи-
мено-
вание
Руководитель ТПК _____________ ________________________
(подпись)          (Ф.И.О.)
М.П.
Ответисполнитель _______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 37
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282

5-42-нысан
Бір күндегі шығыстар
Күні:хх-айы-хх Уақыты:хх:хх:хх
Қор: хх Орналасқан жері: хххх Рұқсатнама түрі: х
Қаржыландыру көзі: х
Резерв 1:0000 Резерв 2:0000
Қор
Орналасқан
жері
Мекеме/
Бағдарлама/
Кіші
бағдарлама
Ерекшелігі
Сомасы
Есеп бойынша жиыны
Жауапты орындаушы _____________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 33-қосымша
5-52-нысан
Күні: ХХ.ХХ.ХХХХ
__ парақ
Шығыстар бойынша жиынтық есеп
Қор _____ (Бақылау шоты - _________), Орналасқан жері _____ (________ облысы), Рұқсатнама түрі ___ (ММ рұқсат берген рұқсатнама/Қаржылық рұқсатнама), Қаржыландыру көзі ______
(Бюджет) ______________
Қор
Әкім/
Бағдарлама/
Кіші
бағдарлама
Ерекшелігі
Кезеңдегі
шығыстар
Жыл
басынан
бастап
шығыстар
ББӘ бойынша жиыны
ББӘ бойынша жиыны
Есеп бойынша барлығы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 34-қосымша
Ескерту. 34-қосымша жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің 2008.02.18 N 79 (қолданысқа енгізілу тәртібін
3-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
200__жылғы _________жағдай бойынша қолма-қол ақшаны
бақылау шоттарындағы және қаржыландыру көздері бойынша
мемлекеттік мекеменің шоттарындағы қаражат қалдықтары
туралы анықтама
өлшем бірлігі_______
N№
Бюджет-
тердің
атауы
Шоттардағы қаражат қалдықтары
жергілікті
бюджеттің
ҚБШ-ты
ММ-нің тауар-
ларды (жұмыс-
тарды, көрсеті-
летін қызметтерді)
сатудан түскен
ақшасы
демеушілік
және қайыр-
ымдылық
көмектен
түскен
қаражат
уақытша
орналас-
тыру
шотындағы
ақшалар
1
2
3
4
5
6
1
Респуб-
ликалық
бюджет
2
Облыстық
3
Аудандық
(қалалық)
кестенің жалғасы
Шоттардағы қаражат қалдықтары
уақытша
орналасты-
ру шотын-
дағы
ақшалар
аккреди-
тивтер
жиыны
6
7
8
9
10
11
12
АҚБ басшысы       ____________ _____________________________
(қолы)               (аты-жөні)
Жауапты орындаушы ____________ _____________________________
(қолы)               (аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 35-қосымша
Күні: ХХ.ХХ.ХХХХ
__ парақ
Бюджеттік сыныптама бойынша шығыстар жөніндегі
жиынтық есеп кезең:
Қор 01 (Республикалық бюджет), Орналасқан жері - ХХХХ,
Резерв 1-0000, Резерв 2-0000
Мекеме/
Бағдарлама/
Кіші бағ-
дарлама
Мемлекеттік
мекеменің
коды
Ерекшелігі
Жыл басынан
бастап
кассалық
шығыстар
Ағымдағы
кезеңдегі
кассалық
шығыстар
Жиыны
ҚАБ басшысы ______________ ___________________________
(қолы)               (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы _____________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 36-қосымша
8-07-нысан
Есеп жүргізілді: Күні-уақыты
N-ден Х-парақ
__________ бастап ___________ дейін
шетелдік валюта шоттарындағы қалдықтар туралы есеп
Өңір:
Бюджет түрі:
Мемлекеттік мекеме коды:
Валюта түрі:
Қаржыландыру көзі:
Бюджет
түрі
Өңір
Валюта түрі
Мемлекеттік мекеме
Ерекшелігі
Коды
Атауы
кестенің жалғасы
Қаржыландыру
көзі
Кіретін
қалдық
Дебет
Кредит
Кезеңдегі
сальдо
Шығатын
қалдық
ҚАБ басшысы _________________ ____________________________
(қолы)                 (аты-жөні)
М.О.
Жауапты орындаушы _______________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 37-қосымша

Форма 8-09
Отчет произведен: Дата
Страница Х из N
Сведения по лицевому счету ________________________
с ________ по ______________
Регион:
Вид валюты:
Код государственного учреждения:
Обороты
в валюте
Обороты
в тенге
Исхо-
дящий
оста-
ток
Курс
пре-
дыду-
щего
опе-
раци-
онно-
го
дня
Курс
теку-
щего
опе-
раци-
онно-
го
дня
Кур-
совая
раз-
ница
Наз-
наче-
ние
опе-
ра-
ции
Наи-
мено-
вание
нере-
зи-
дента
дебет
кре-
дит
дебет
кре-
дит
ин-
ва-
лю-
та
тен-
ге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ответисполнитель _______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 38
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Форма 8-17
Отчет произведен: ХХ.ХХ.ХХХХ ХХ:ХХ
Страница Х из N
Выписка по счетам ГК
Регион:
Вид бюджета:
Источник финансирования:
Наименование государственного учреждения:
Специфика:
Код валюты:
Период:
Единица измерения:
Дата
N
б/счета
N
Документа
Валюта
Тенге
дебет
кредит
дебет
кредит
1
2
3
4
5
6
7
Вх. остаток:
Обороты:
Исх. остаток:
Всего оборотов:
Всего остатков в валюте:
Всего остатков в тенге:
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 39
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Отчет по возвратам пенсионных накоплений
Отчет сформирован хх.хх.хххх
Стр. X из N
Код гос. учреждения:
Наименование гос. учреждения:
Дата возврата:
Фамилия
Имя
Отчество
СИК
Причины
возврата
Сумма
Итого по документу
Итого по документу
Итого
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.
Приложение 40
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 3 августа 2007 года N 282
Отчет сформирован: хх. хх. хххх
Страница х из N
Отчет по возвратам платежей по заработной плате
Код гос. учреждения:
Наименование гос. учреждения:
Дата возврата:
Фамилия
Имя
Отчество
N карточки или
лицевого счета
Сумма
Итого по документу
Итого
Ответисполнитель ______________________
(подпись)
М.Ш.

8-09-нысан
Есеп жүргізілді: Күні-уақыты
N-ден Х-парақ
________ бастап ______________ дейін
жеке шот жөніндегі мәліметтер ________________________
Өңір:
Валюта түрі:
Мемлекеттік мекеме коды:
Валютамен айналым
Теңгемен айналым
Шығатын қалдық
Дебет
Кредит
Дебет
Кредит
Шетелдік
валюта
теңге
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғас
Алдыңғы
операция-
лық күн
бағамы
Ағымдағы
операциялық
күн бағамы
Бағамдық
айырма
Операция
нысанасы
Резидент
еместің
атауы
7
8
9
10
11
Жауапты орындаушы _______________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 38-қосымша
8-17-нысан
Күні: ХХ.ХХ.ХХХХ   ХХ:ХХ
N-ден Х-парақ
БК шоттары бойынша үзінді көшірме
Өңір:
Бюджет түрі:
Қаржыландыру көзі:
Мемлекеттік мекеме атауы:
Ерекшелігі:
Валюта коды:
Кезең:
Өлшем бірлігі:
Күні
б/шоты
N
Құжат
N
Валюта
Теңге
Дебет
Кредит
Дебет
Кредит
1
2
3
4
5
6
7
Кіретін қалдық:
Айналымдар:
Шығатын қалдық:
Айналымдардың барлығы:
Валютадағы қалдықтардың барлығы:
Теңгедегі қалдықтардың барлығы:
Жауапты орындаушы _______________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 39-қосымша
Зейнетақы төлемдерін қайтару жөніндегі есеп
Есеп қалыптастырылды  хх.хх.хххх
N-ден Х-парақ
Меммекеменің коды:
Меммекеменің атауы:
Қайтару күні:
Тегі
Аты
Әкесінің
аты
ӘЖК
Қайтару
себебі
Сомасы
Құжат бойынша жиыны
Құжат бойынша жиыны
Жиыны
Жауапты орындаушы _________________________
(қолы)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 3 тамыздағы
N 282 бұйрығына 40-қосымша
Жалақы бойынша төлемдерді қайтару жөніндегі есеп
Есеп қалыптастырылды: хх. хх. хххх
Меммекеменің коды:
Меммекеменің атауы:
Қайтару күні:
N-ден Х-парақ
Тегі
Аты
Әкесінің аты
Карточканың
немесе жеке
шоттың N-і
Сомасы
Құжат бойынша жиыны
Жиыны
Жауапты орындаушы _________________________
(қолы)
М.О.