О внесении изменений и дополнения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года N 320 "Об установлении перечня документов, подлежащих хранению, сроках их хранения в банках второго уровня"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 16 июля 2007 года N 208. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2007 года N 4931. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 февраля 2016 года № 66
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 29.02.2016 № 66 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2  статьи 56 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан", Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правления Агентства от 27 августа 2005 года  N 320 "Об установлении перечня документов, подлежащих хранению, сроках их хранения в банках второго уровня" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 3841), следующие изменения и дополнение:
в приложении 1:
строку, порядковый номер 85 изложить в следующей редакции:
"
85.
Кредитное досье
заемщиков - юридических
лиц
10 лет*
10 лет*
* после
выполнения
всех
обязательств
по договору и
истечения
срока его
действия
;
дополнить строкой, порядковый номер 85-1 следующего содержания:
85-1.
Кредитное досье
заемщиков - физических
лиц
10 лет*
10 лет*
* после
выполнения
всех
обязательств
по договору
и истечения
срока его
действия
;
строку, порядковый номер 236 изложить в следующей редакции:
236.
Документы по счетам
вкладчиков (переписка,
договоры, вкладные
книжки, завещания и
доверенности вкладчиков,
образцы подписи
вкладчика, заявление на
открытие счета)
постоянно
постоянно
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту надзора за банками (Раева Р.Е.):

Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктерде сақталуға жататын құжаттардың тізбесін, оларды сақтау мерзімін белгілеу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 320 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 16 шілдедегі N 208 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 14 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4931 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 66 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 29.02.2016 № 66 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 31 тамыздағы Заңының  56-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктерде сақталуға жататын құжаттардың тізбесін, оларды сақтау мерзімін белгілеу туралы"   2005 жылғы 27 тамыздағы  N 320 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3841 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-қосымшада:
реттік нөмірі 85-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
85.
Заемшылардың - заңды
тұлғалардың кредиттік досьелері
10 жыл*
10 жыл*
*шарт бойынша
барлық міндет-
темелерді орын-
дағаннан кейін
және оның қол-
данылу мерзімі
аяқталғаннан
кейін
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 85-1 жолмен толықтырылсын:
"
85-1.
Заемшылардың - жеке
тұлғалардың кредиттік досьелері
10 жыл*
10 жыл*
*шарт бойынша
барлық міндет-
темелерді орын-
дағаннан кейін
және оның қол-
данылу мерзімі
аяқталғаннан
кейін
";
реттік нөмірі 236-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
236.
Салымшылардың шоттары бой-
ынша құжаттар (хат жазысу,
шарттар, салым кітапшалары,
салымшылардың өсиеттері
және сенімхаттары, салымшы-
ның қол қою үлгісі, шот
ашуға өтініш)
тұрақты
тұрақты
".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Банктерді қадағалау департаменті (Р.Е. Раева):

1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Службе Председателя Агентства принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Согласовано
Комитет информации и архивов
Министерства культуры и
информации
Республики Казахстан
Председатель
17 августа 2007 г.
Согласовано
Национальный Банк
Республики Казахстан
Председатель
16 августа 2007 г.

1) Заң департаментімен (М.Б. Байсынов) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Төраға қызметі (Е.Н. Заборцева) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л. Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат министрлігі
Ақпарат және мұрағаттар комитеті
Төраға
2007 жылғы 17 тамыз
_____________________________
(қолы, күні, елтаңбалы мөр)
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі
Төраға
2007 жылғы 16 тамыз
______________________________
(қолы, күні, елтаңбалы мөр)