О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организации от 15 марта 2004 года 71 "Об утверждении Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов"
Постановление Правления Агентства по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 24 сентября 2007 года N 237. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2007 года N 5000. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 212
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.08.2013 № 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность ликвидационных комиссий ликвидируемых накопительных пенсионных фондов в Республике Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правления Агентства от 15 марта 2004 года N 71 "Об утверждении Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2802), с изменениями и дополнениями, внесенными  постановлением Правления Агентства от 25 марта 2006 года N 81 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года N 71 "Об утверждении Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4211) следующие изменения и дополнения:
в  Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 7:
в подпунктах 4) и 5) слово "денег" заменить словами "денежных средств";
в подпункте 7) знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:

Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2004 жылы 15 наурыздағы N 71 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 24 қыркүйектігі N 237 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 20 қарашадағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5000 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 27 тамыздағы № 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 27.08.2013 № 212 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасындағы таратылатын жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі -Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының»"Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2004 жылғы 15 наурыздағы  N 71 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2802 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі  және кезеңділігі туралы Нұсқаулықты бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 15-наурыздағы№71 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 25 наурыздағы  N 81 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4211 тіркелген) енгізілген өзгертулер мен толықтырулармен бірге мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы Нұсқаулықта:
7-тармақта:
4) және 5) тармақшаларында»"ақша" деген сөзі "ақша қаражаттарының" деген сөздерімен ауыстырылсын;
7) тармақшада»"." деген тыныс белгісі»";" деген тыныс белгісімен ауыстырылсын;
Мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:

"8) отчет о произведенных ликвидационной комиссией фонда расходах на ликвидационное производство за отчетный период, составленный по форме в соответствии с приложением 11 к настоящей Инструкции (представляется до создания комитета кредиторов).";
дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
"22-1. Промежуточный ликвидационный баланс добровольно или принудительно ликвидируемого фонда не подлежит рассмотрению (при добровольной ликвидации) и утверждению (при принудительной ликвидации) в случаях:
1) непредставления форм отчетов и документов, предусмотренных пунктом 21 настоящей Инструкции;
2) несоответствия данных промежуточного ликвидационного баланса данным документов и форм отчетов, указанных в пунктах 20, 21 настоящей Инструкции.
В случае не утверждения промежуточного ликвидационного баланса уполномоченный орган (при принудительной ликвидации фонда) или общее собрание акционеров фонда (при добровольной ликвидации фонда) письменно уведомляют об этом ликвидационную комиссию с указанием причин и срока по устранению выявленных нарушений, недостатков и повторного представления промежуточного ликвидационного баланса в уполномоченный орган (при принудительной ликвидации фонда) или общему собранию акционеров (при добровольной ликвидации фонда) для утверждения, который не может превышать одного месяца со дня получения ликвидационной комиссией фонда письменного уведомления о не утверждении промежуточного ликвидационного баланса.";
в подпункте 9) пункта 29 слово "денег" заменить словами "денежных средств";
в приложении 1:
графу 5 Формы 9 изложить в следующей редакции:
"
в иностранной валюте
в долларах США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
5
";
в Форме 12:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"
в иностранной валюте
в долларах США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
4
";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"
в иностранной валюте
в долларах США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
7
";
графу 10 изложить в следующей редакции:
"
в иностранной валюте
в долларах США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
10
";
приложение 4 изложить согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в наименовании приложений 6 и 7 слово "денег" заменить словами "денежных средств";
приложение 11 изложить согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций (Дилимбетова Г.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;

"8) осы Нұсқаулықтың 11-қосымшасына сәйкес нысанда жасалған қордың тарату комиссиясының есепті кезеңде тарату өндірісіне шыққан шығыстары туралы есеп (кредиторлар комитеті құрылғанға дейін ұсынылады).";
Мынадай мазмұндағы 22-1-тармақпен толықтырылсын:
"22-1. Ерікті немесе мәжбүрлеп таратылатын қордың аралық тарату балансы мынадай жағдайларда қаралуға (ерікті таратылған кезде) және бекітілуге (мәжбүрлеп таратылған кезде) жатпайды:
1) осы Нұсқаулықтың 20, 21-тармақтарында көрсетілген есептер нысандарын және құжаттарды ұсынбағанда;
2) аралық тарату балансының деректері осы Нұсқаулықтың 20, 21-тармақтарында көрсетілген құжаттардың және есептер нысандарының деректеріне сәйкес келмегенде.
Аралық тарату балансы бекітілмеген жағдайда уәкілетті орган (қор мәжбүрлеп таратылған жағдайда) немесе қор акционерлерінің жалпы жиналысы (қор ерікті таратылған жағдайда) бұл туралы тарату комиссиясын анықталған жөнсіздіктерді, кемшіліктерді жоюдың және аралық тарату балансын уәкілетті органға (қор мәжбүрлеп таратылған кезде) немесе акционерлердің жалпы жиналысына (қор ерікті таратылған кезде) бекіту үшін қайта ұсыну себептерін және қордың тарату комиссиясының аралық тарату балансының бекітілмегені туралы жазбаша хабарламаны алған күннен бастап бір айдан аспауға тиіс мерзімін көрсете отырып, жазбаша хабардар етеді.";
1-қосымшаның 29-тармақтың 9) тармақшасында»"ақшаның" деген сөз»"ақша қаражаттарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-қосымшада:
9-нысанның 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валю-
тасында
5
";
12-нысанда:
4- баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валю-
тасында
4
";
7- баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валюта-
сында
7
";
10- баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валюта-
сында
10
";
4-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жазылсын;
6 және 7-қосымшалардың атауында "ақша" деген сөзі "ақша қаражаттарының" деген сөздерімен ауыстырылсын";
11-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Қаржы ұйымдарын тарату департаменті (Г.А. Ділімбетова):
1) Заң департаментімен (Н.В.Сәрсенова) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;

2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана" и ликвидационных комиссий накопительных пенсионных фондов.
4. Службе Председателя Агентства принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Узбекова Г.Н.
Председатель
Приложение 1
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 24 сентября 2007 года N 237
"Приложение 4
в Инструкции о формах, сроках
и периодичности представления
отчетов и дополнительной
информации ликвидационными
комиссиями накопительных
пенсионных фондов
Отчет о состоянии активов
(наименование накопительного пенсионного фонда)
на "___" _______________ 20___года
(отчетная дата)
в тысячах тенге
N
Показатели
Номер
балан-
сового
(вне-
балан-
сового)
счета
На на-
чало
лик-
вида-
цион-
ного
про-
цесса
На
пред-
ыду-
щую
от-
чет-
ную
дату
На
от-
чет-
ную
дату
Изменения
по
срав-
нению
с дан-
ными
на
начало
ликви-
даци-
онного
про-
цесса
по
срав-
нению
с
дан-
ными
на
дату
пред-
ыду-
щего
от-
чета
1
2
3
4
5
6
7
(гра-
фа 6-
графа
4)
8
(гра-
фа 6-
графа
5)
1.
Деньги
2.
Ценные
бумаги,
в том числе:
2.1
ценные
бумаги,
имеющиеся в
наличии для
продажи
2.2
ценные
бумаги,
удерживаемые
до погашения
2.3
торговые
ценные
бумаги
3.
Вклады
размещенные
4.
Операция
"Обратное
РЕПО"
5.
Расходы
будущих
периодов
6.
Отсроченное
налоговое
требование
7.
Долгосрочная
дебиторская
задолженность
8.
Требования к
бюджету по
налогам и
другим
обязательным
платежам
в бюджет
9.
Прочая
дебиторская
задолженность
10.
Авансы
выданные
11.
Инвестиции
в капитал
других
юридических
лиц
12
Комиссионные
вознагражде-
ния, в том
числе:
12.1
от пенсионных
активов
12.2
от инвести-
ционного
дохода/
убытка по
пенсионным
активам
13.
Запасы
14.
Основные
средства и
нематериаль-
ные активы,
в том числе:
14.1
Строящиеся
(устанавли-
ваемые )
основные
средства
14.2
Земля,
здания и
сооружения
14.3
Компьютерное
оборудование
14.4
Транспортные
средства
14.5
Прочие
основные
средства
14.6
Нематериаль-
ные активы
15.
Прочие активы
Итого активов:
Резервы (провизии)
Счет отрицательной
корректировки
Начисленная
амортизация
Председатель
ликвидационной комиссии ________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель телефон ____________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись) "
Приложение 2
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций

2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне және жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларына мәлімет үшін жіберсін.
4. Агенттіктің Төраға қызметі осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Ғ.Н. Өзбековке жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының
2007 жылғы 24 қыркүйектегі N 237
қаулысына 1-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 4-қосымша
Активтердің жай-күйі туралы есеп
(жинақтаушы зейнетақы қорының толық атауы)
20__жылғы "_____" _____________________
(есеп беру күні)
N
Көрсет-
кіштер
Баланс
(ба-
ланс-
тан
тыс)
шоты-
ның
нөмірі
Тарату
про-
цесін-
ің
басын-
да
Алдын-
ғы
есеп
беру
күніне
Есеп
беру
күніне
Өзгерістер
Тарату
про-
цес-
інің
басын-
дағы
дерек-
термен
салыс-
тыр-
ғанда
Алдың-
ғы
есеп
беру
күнін-
дегі
дерек-
термен
салыс-
тыр-
ғанда
1
2
3
4
5
6
7
(6-
баған
-4-
баған)
8
(6-
баған
-5-
баған)
1.
Қолма-
қол
ақша
2.
Бағалы
қағаз-
дар,
оның
ішін-
де:
2.1.
Сатуға
арнал-
ған
қолда
бар
бағалы
қағаз-
дар
2.2.
өтел-
генге
дейін
ұста-
латын
бағалы
қағаз-
дар
2.3.
Сауда
бағалы
қағаз-
дары
3.
Орна-
лас-
тырыл-
ған
салым-
дар
4.
"Кері
РЕПО"
опера-
циясы"
5.
Келе-
шекте-
гі
кезең-
дер
шығыс-
тары
6.
Мер-
зімі
ұзар-
тылған
салық
талабы
7.
Ұзақ
мер-
зімді
деби-
торлық
бере-
шек
8.
Салық-
тар
мен
бюд-
жетке
басқа
мін-
детті
төлем-
дер
бойын-
ша
бюд-
жетке
қойы-
латын
талап-
тар
9.
Өзге
деби-
торлық
бере-
шек
10.
Беріл-
ген
аванс-
тар
11.
Басқа
заңды
тұлға-
лардың
капи-
талына
инвес-
тиция-
лау
12.
Комис-
сион-
дық
сыйа-
қылар,
оның
ішін-
де:
12.1
Зей-
нетақы
актив-
тері-
нен
12.2
Зей-
нетақы
актив-
тері
бойын-
ша
инвес-
тиция-
лық
кіріс-
тен/
шығын-
нан
13.
Қорлар
14.
Негіз-
гі
құрал-
жаб-
дықтар
мен
мате-
риал-
дық
емес
актив-
тер,
оның
ішін-
де:
14.1
Аяқ-
тал-
маған
құры-
лыс
(қон-
дыры-
латын)
негіз-
гі
құрал-
жаб-
дықтар
14.2
Жер,
үйлер
мен
ғима-
раттар
14.3
Ком-
пью-
терлік
жаб-
дықтар
14.4
Көлік
құрал-
дары
14.5
Өзге
негіз-
гі
құрал-
жаб-
дықтар
14.6
Мате-
риал-
дық
емес
актив-
тер
15
Өзге
актив-
тер
Жиынтығы
активтер:
Резервтер
(провизия-
лар)
Теріс түзету
шоты
Есептелген
аммортизация
Тарату
комиссиясының төрағасы_______________________________ _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)
Бас бухгалтер____________________________________    _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)     (қолы)
Орындаушы телефон _______________________________     _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)".
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының

от 24 сентября 2007 года N 237
"Приложение 11
в Инструкции о формах, сроках
и периодичности представления
отчетов и дополнительной
информации ликвидационными
комиссиями накопительных
пенсионных фондов
Отчет
о произведенных ликвидационной комиссией
(наименование накопительного пенсионного фонда)
расходах на ликвидационное производство за отчетный период
(месяц, квартал, год)
в тысячах тенге
N
Наименование
расходов
Сумма
расходов
согласно
смете
ликвида-
ционных
расходов,
утвержден-
ной
комитетом
кредиторов
(согласо-
ванной
уполно-
моченным
органом)
Сумма
факти-
чески
произве-
денных
расходов
Изменения
(графа 4-
графа 3)
1
2
3
4
5
Месяц
1
Оплата труда
персонала
1.1
Должностной оклад
1.2
Подоходный налог
1.3
Обязательные
пенсионные взносы
2.
Отчисления
в бюджет
2.1
Налоги
2.2
Сборы
2.3
Иные отчисления
3
Административные
расходы
3.1
Услуги по найму
транспорта для
служебных и
хозяйственных
нужд
3.2
Услуги связи
3.3
Услуги по охране
и сигнализации
зданий и
сооружений
3.4
Услуги по охране
транспорта
3.5
Услуги по
предоставлению
стоянки для
транспорта
3.6
Услуги по
регистрации
транспорта
3.7
Услуги по
техническому
осмотру
транспорта
3.8
Услуги
по страхованию
транспорта
3.9
Коммунальные
услуги
3.10
Работы по
текущему ремонту,
техническому,
сервисному
обслуживанию
(осмотру)
основных средств
3.11
Аренда помещения
3.12
Услуги
по регистрации
недвижимости и
соответствующей
документации
в регистрирующих
органах
3.13
Услуги по оценке
имущества
3.14
Услуги
по публикации
в средствах
массовой
информации
3.15
Услуги
по подготовке
отопительной
системы к запуску
3.16
Сантехнические
работы
3.17
Услуги
по хранению
имущества
3.18
Оплата государ-
ственной пошлины
3.19
Услуги
по нотариальному
удостоверению
3.20
Услуги по
транспортировке,
погрузке,
разгрузке
имущества
3.21
Работы по
изготовлению
и установке
решеток на окна,
дверей
3.22
Услуги по
проведению
аукционов
3.23
Услуги по
проведению
экспертизы
3.24
Услуги по
проведению аудита
3.25
Услуги по
переводу
документов
3.26
Установка, смена
или перенос
телефонных
номеров
3.27
Услуги регистра-
тора для
поддержания
реестра
акционеров
в актуальном
состоянии
3.28
Услуги по научно-
технической
обработке
документов и
сдаче их в архив
3.29
Оплата сбора за
регистрацию
ликвидации
4
Расходы по
приобретению
товарно-матери-
альных ценностей
4.1
Расходы для
содержания
офисного
оборудования в
рабочем состоянии
4.2
Расходы для
содержания
транспортных
средств
4.3
Расходы для
содержания
помещений
4.4
Расходы для
приобретения
бумажной и
бланочной
продукции
4.5
Расходы на
приобретение
канцелярских
товаров
5
Командировочные
расходы
Итого за месяц
Итого за месяц
Всего за квартал (год)
Председатель
ликвидационной комиссии ________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель телефон ____________________________________ _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись) "

2007 жылғы 24 қыркүйектегі N 237
қаулысына 2-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 11-қосымша
(Жинақтаушы зейнетақы қорының атауы)
тарату комиссиясының есепті кезеңде (ай, тоқсан, жыл) тарату
өндірісіне шыққан шығыстары туралы есеп
Мың теңгемен
N
Шығыстар атауы
Креди-
торлар
комитеті
бекіткен
(уәкі-
летті
органмен
келісіл-
ген)
тарату
шығыс-
тарының
смета-
сына
сәйкес
шығыстар
сомасы
Нақты
шыққан
шығыстар-
дың
сомасы
Өзгеріс-
тер
(4-ба-
ған -
3-баған)
1
2
3
4
5
Ай
1
Қызметкерлердің еңбегіне ақы
төлеу
1.1
Лауазымдық айлықақы
1.2
Табыс салығы
1.3
Міндетті зейнетақы жарналары
2
Бюджетке аударымдар
2.1
Салықтар
2.2
Алымдар
2.3
Өзге аударымдар
3
Әкімшілік шығыстар
3.1
Қызметтік және шаруашылық
қажеттіліктері үшін көлік
жалдау бойынша қызмет көрсету
3.2
Байланыс қызметін көрсету
3.3
Үйлерді және ғимараттарды
күзету және сигнализация
бойынша қызмет көрсету
3.4
Көлікті күзету бойынша қызмет
көрсету
3.5
Көлік тұрағын ұсыну бойынша
қызмет көрсету
3.6
Көлікті тіркеу бойынша қызмет
көрсету
3.7
Көлікті техникалық қарау
бойынша қызмет көрсету
3.8
Көлікті сақтандыру бойынша
қызмет көрсету
3.9
Коммуналдық қызмет көрсету
3.10
Негізгі құрал-жабдықтарды ағым-
дағы жөндеуден өткізу, техника-
лық, сервистік қызмет көрсету
(қарау) бойынша жұмыстар
3.11
Үй-жайларды жалдау
3.12
Тіркеу органдарында жылжымайтын
мүлікті және тиісті құжаттарды
тіркеу бойынша қызмет көрсету
3.13
Мүлікті бағалау бойынша қызмет
көрсету
3.14
Бұқаралық ақпарат құралдарында
жариялау бойынша қызмет көрсету
3.15
Жылу жүйесін қосуға дайындау
бойынша қызмет көрсету
3.16
Сантехникалық жұмыстар
3.17
Мүлікті сақтау бойынша қызмет
көрсету
3.18
Мемлекеттік баж салығын төлеу
3.19
Нотариалды куәландыру бойынша
қызмет көрсету
3.20
Мүлікті тасымалдау, тиеу, түсіру бойынша қызмет көрсету
3.21
Терезелерге, есіктерге тор
жасап орнату бойынша жұмыстар
3.22
Аукциондарды өткізу бойынша
қызмет көрсету
3.23
Сараптама жүргізу бойынша
қызмет көрсету
3.24
Аудит өткізу бойынша қызмет
көрсету
3.25
Құжаттарды аудару бойынша
қызмет көрсету
3.26
Телефон нөмірлерін орнату,
ауыстыру немесе көшіру
3.27
Акционерлер тізілімін актуалды
күйде сақтау үшін тіркеушінің
қызметі
3.28
Құжаттарды ғылыми-техникалық
өңдеу және мұрағатқа тапсыру
бойынша қызмет көрсету
3.29
Таратуды тіркеу үшін төлем
4
Тауар-материалдық құндылықтарды
сатып алу бойынша шығыстар
4.1
Офис жабдығын жұмыс күйінде
сақтауға арналған шығыстар
4.2
Көлік құралдарын ұстауға
арналған шығыстар
4.3
Үй-жайларды ұстауға арналған
шығыстар
4.4
Қағаз және бланк өнімдерін
сатып алуға арналған шығыстар
4.5
Кеңсе тауарларын сатып алуға
арналған шығыстар
5
Іссапар шығыстары
Жиынтығы бір айға
Жиынтығы бір айға
Барлығы тоқсанға (жылға)
Тарату
комиссиясының төрағасы_______________________________ _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)
Бас бухгалтер ____________________________________    _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)     (қолы)
Орындаушы телефон _______________________________     _________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)  (қолы)".