О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 16 мая 2002 года № 68 "Об утверждении Правил выдачи юридической оценки (legal opinion) по государственным займам и государственным гарантиям Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 08 ноября 2007 года № 306. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 03 декабря 2007 года № 5024. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 27 мая 2010 года № 171
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 27.05.2010 № 171 (вводится в действие с 23.06.2010).
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2  статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции",  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 16 мая 2002 года  N 68 "Об утверждении Правил выдачи юридической оценки (legal opinion) по государственным займам и государственным гарантиям Республики Казахстан", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1864, (опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 года, N 29, ст. 629), следующие изменения:
в абзаце 1 слова "подпункта 3) пункта 12 Положения о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223" заменить словами "подпункта 2) пункта 10 Положения о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1120";
в пункте 3 слова "Елекеева Ирака Касымовича" заменить словами "Куставлетова Дулата Рашитовича".
в  Правилах выдачи юридической оценки (legal opinion) no государственным займам и государственным гарантиям, утвержденных указанным приказом:
в пункте 1:
слова "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" заменить словами "Бюджетным кодексом Республики Казахстан";
слова "от 11 марта 1999 года N 223" заменить словами "от 28 октября 2004 года N 1120";
слова "от 8 июня 2000 года N 874 "Об утверждении Правил осуществления правительственного заимствования и заимствования местными исполнительными органами Республики Казахстан" заменить словами "от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов";
в абзаце четвертом пункта 11 слова "Закона Республики Казахстан "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" заменить словами "Бюджетного кодекса Республики Казахстан".

"Қазақстан Республикасының мемлекеттік заем және мемлекеттік кепілдіктер жөніндегі заңдық баға (legal оріnіоn) беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 16 мамырдағы N 68 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2007 жылғы 8 қарашадағы N 306 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 3 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5024 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 27 мамырдағы № 171 Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.05.27 № 171 Бұйрығымен.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
БҰЙЫРАМЫН:
1. Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1864 тіркелген (Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және басқа да мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерінің бюллетенінде жарияланған, 2002 жыл, N 29, 629-құжат) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік заем және мемлекеттік кепілдіктер жөніндегі заңдық баға (legal оріnіоn) беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 16 мамырдағы N 68 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
бірінші абзацтағы "1999 жылғы 11 наурыздағы N 223 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі туралы ереженің 12-тармағының 3) тармақшасын" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі туралы ереженің 10-тармағының 2) тармақшасын" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта "Ирак Қасымұлы Елекеевке" деген сөздер "Дулат Рашитұлы Құсдәулетовке" деген сөздермен ауыстырылсын.
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік заемдары және мемлекеттік кепілдіктері жөнінде заңдық баға (legal оріnіоn) беру ережесінде:
1-тармақта:
"Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу мен борыш туралы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" деген сөздермен ауыстырылсын;
"1999 жылғы 11 наурыздағы N 223" деген сөздері "2004 жылғы 28 қазандағы N 1120" деген сөздермен ауыстырылсын;
""Қазақстан Республикасының үкіметтік қарыз алуын және жергілікті атқарушы органдарының қарыз алуын жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" 2000 жылғы 8 маусымдағы N 874" деген сөздер ""Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақтың төртінші абзацында ""Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының Заңы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр

2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр