О внесении изменений в приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года N 232 "Об утверждении Правил организации и функционирования розничного рынка электрической энергии, а также доступа и предоставления услуг на данном рынке"
Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 3 декабря 2007 года N 271. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2007 года N 5046. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 124
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра индустрии и новых технологий РК от 16.04.2013 № 124.
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности отраслевых регуляторов",  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года N 232 "Об утверждении Правил организации и функционирования розничного рынка электрической энергии, а также доступа и предоставления услуг на данном рынке" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3119, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., N 3-8, ст. 26), следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 слова "доступа и" исключить;
в  Правилах организации и функционирования розничного рынка электрической энергии, а также доступа и предоставления услуг на данном рынке, утвержденных указанным приказом:
в грифе "Утверждены приказом Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года N 232 "Об утверждении Правил организации и функционирования розничного рынка электрической энергии, а также доступа и предоставления услуг на данном рынке" и в заголовке слова "доступа и" исключить;
в пункте 1 слова ", а также устанавливают требования доступа к субъектам для участия в розничном рынке" исключить;
подпункт 1) пункта 3 исключить;

"Электр энергиясының бөлшек сауда рыногын ұйымдастыру және жұмыс істеу, сондай-ақ осы рынокқа шығу және қызметтер көрсетудің Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 232 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2007 жылғы 3 желтоқсандағы N 271 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 14 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5046 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 124 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 16.04.2013 № 124 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салалық реттеуіштер қызметінің мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі  Заңына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Электр энергиясының бөлшек сауда рыногын ұйымдастыру және жұмыс істеу, сондай-ақ осы рынокқа шығу және қызметтер көрсетудің Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі  N 232 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3119 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының 2005 ж., N 3-8, 26-құжат нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және 1-тармақта "шығу және" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Электр энергиясының бөлшек сауда рыногын ұйымдастыру және жұмыс істеу, сондай-ақ осы рынокқа шығу және қызметтер көрсетудің Ережесінде:
"Электр энергиясының бөлшек сауда нарығын ұйымдастыру және жұмыс істеу, сондай-ақ осы рынокқа шығу және қызметтер көрсетудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 232 бұйрығымен бекітілген" грифінде және тақырыбында "шығу және" деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтағы ", сондай-ақ субъектілердің бөлшек сауда нарығына қатысу үшін қол жеткізу талаптарын белгілейді" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақтың 1)-тармақшасы алынып тасталсын;

в пункте 20 слова "установленным в пунктах 58 и 59 настоящих Правил" заменить словами "доступа на розничный рынок электрической энергии, установленными государственным органом, осуществляющим контроль и регулирование деятельности в сферах естественных монополий";
пункты 23 и 24 исключить;
главу 4 исключить.
2. Департаменту электроэнергетики и угольной промышленности Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан (Бертисбаев Н.Б.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и последующее его опубликование в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
СОГЛАСОВАН:
И.о. Председателя Агентства
Республики Казахстан
по регулированию
естественных монополий

20-тармақта "осы Ереженің 58 және 59-тармақтарында белгіленген" деген сөздер "табиғи монополиялар саласындағы қызметтерге бақылау және реттеуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган белгілеген электр энергиясы бөлшек сауда нарығына қол жеткізу" деген сөздермен ауыстырылсын;
23 және 24-тармақтар алынып тасталсын;
4-тарау алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі департаменті (Н.Б. Бертісбаев) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және оның соңынан ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігі төрағасының міндетін
атқарушы