О внесении дополнений в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан"
Совместный приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 7 декабря 2007 года № 08-1-1-1/415 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 декабря 2007 года № 494. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2008 года № 5098. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 08-1-1-1/457 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 488
Сноска. Утратил силу совместным приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.12.2009 года № 08-1-1-1/457 и Министра внутренних дел РК от 22.12.2009 № 488 (вводится в действие с 01.03.2010).
В целях дальнейшей либерализации порядка выдачи виз Республики Казахстан  ПРИКАЗЫВАЕМ :
1. Внести в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2162, опубликованный в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан" 2003 г., N 25-26, ст. 867, с внесенными дополнениями и изменениями совместным приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 08-1/126 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года N 661 "О внесении изменения в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан" зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2604, совместным  приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 3 декабря 2003 года N 08-1/187 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года N 724 "О внесении дополнений и изменения в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан" зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 2662, совместным  приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 25 мая 2004 года N 08-1/123 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 июня 2004 года N 357 "О внесении дополнения в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3022, опубликованным в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2005 г., N 9-13, ст. 50, совместным  приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 19 октября 2004 года N 08-1/254 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года N 605 "О внесении изменений в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 3247, опубликованным в "Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", 2005 г., N 14, ст. 65, совместным  приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года N 08-1/276 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 сентября 2006 года N 468 "О внесении дополнений в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 4426, опубликованным 12 января 2007 года в "Юридической газете" N 5 (1208), совместным  приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 июня 2007 года N 08-1-1-1/200 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 4 июля 2007 года N 272 "О внесении дополнений в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 4841, опубликованным 10 августа 2007 года в "Юридической газете" N 122 (1325), совместным  приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 3 сентября 2007 года N 08-1-1-1/257 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 6 сентября 2007 года N 365 "О внесении дополнений в совместный приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 08-1/77 и Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 декабря 2002 года N 806 "Об утверждении Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 5002, опубликованным 29 ноября 2007 года в "Юридической газете" N 183 (1386)) следующие дополнения:
в  Инструкции о порядке выдачи виз Республики Казахстан, утвержденной указанным совместным приказом:

Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806»"Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы N 494 және Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2007 жылғы 7 желтоқсандағы N 08-1-1-1/415 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 18 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5098 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2009 жылғы 14 желтоқсандағы N 08-1-1-1/457 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 488 Бірлескен бұйрықтарымен.
Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 2009.12.14 N 08-1-1-1/457 және ҚР Ішкі істер министрінің 2009.12.22 N 488 бірлескен бұйрықтарымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібін одан әрі ырықтандыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806 "Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы"  бірлескен бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2162 болып тіркелген,»"Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінің»2003 жылғы N 25-26, 867-құжатында жарияланған«Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806»Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы бірлескен бұйрығына өзгеріс енгізу туралы", Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2604 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі N 08-1/126 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 21 қарашадағы N 661 бірлескен бұйрығымен,»"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806»"Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" бірлескен бұйрығына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы", Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2662 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2003 жылғы 3 желтоқсандағы N 08-1/187 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 724 бірлескен бұйрығымен,»"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806»"Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы"»бірлескен бұйрығына толықтыру енгізу туралы",Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3022 болып тіркелген,»"Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінің" 2005 жылғы N 9-13, 50-құжатында жарияланған Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 08-1/123 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 23 маусымдағы N 357 бірлескен бұйрығымен,»"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806»"Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" бірлескен бұйрығына өзгерістер енгізу туралы", Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3247 болып тіркелген,»"Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінің" 2005 жылғы N 14, 65-құжатында жарияланған Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2004 жылғы 19 қазандағы N 08-1/254 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 1 қарашадағы N 605 бірлескен бұйрығымен,»"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806»"Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы", Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4426 болып тіркелген, 2007 жылғы 12 қаңтардағы»"Заң газетінің"»N 5-де (1208) жарияланған Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 08-1/276 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 25 қыркүйектегі N 468 бірлескен бұйрығымен,»"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806»"Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы", Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4841 болып тіркелген, 2007 жылғы 10 тамыздағы»"Заң газетінің"»N 122-де (1325) жарияланған Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2007 жылғы 29 маусымдағы N 08-1-1-1/200 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2007 жылғы 4 шілдедегі N 272 бірлескен бұйрығымен,»"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Сыртқы істер министрінің 2002 жылғы 24 желтоқсандағы N 08-1/77 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 27 желтоқсандағы N 806»"Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту туралы" бірлескен бұйрығына толықтырулар енгізу туралы", Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5002 болып тіркелген, 2007 жылғы 29 қарашадағы»"Заң газетінің"»N 183-де (1386) жарияланған Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2007 жылғы 3 қыркүйектегі N 08-1-1-1/257 және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2007 жылғы 6 қыркүйектегі N 365 бірлескен бұйрығымен енгізілген толықтырулары және өзгерістері бар) мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған бірлескен бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының визаларын беру тәртібі туралы нұсқаулықтағы:

в подпункте 4) пункта 9, подпункте 9) пункта 10, пункте 12-1 и абзаце третьем пункта 55 после слов "Государства Израиль" дополнить словами ", Республики Хорватия".
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Министр                                        Министр
внутренних дел                                  иностранных дел
Республики Казахстан                            Республики Казахстан
"Согласовано"
Председатель
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
28 декабря 2007 года

9-тармақтың 4) тармақшасындағы, 10-тармақтың 9) тармақшасындағы, 12-1-тармақтағы және 55-тармақтың үшінші абзацындағы»"Израиль Мемлекетінің" деген сөздерден кейін»", Хорватия Республикасының" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық тұңғыш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өтісімен қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының       Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі             Сыртқы істер министрі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
төрағасы
2007 жылғы»28 желтоқсан