О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога"
Решение маслихата города Астаны от 24 мая 2007 года N 383/47-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 26 июня 2007 года N 470. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 203/31-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 203/31-IV
В соответствии со статьями 258 и 394 Кодекса Республики Казахстан от 12 июля 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N№154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 398, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" от 07 июля 2005 года, "Астана хабары" от 07 июля 2005 года), в решение маслихата города Астаны от 9 февраля 2007 года N 342/43-III "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за
N 463, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 06 марта 2007 года, "Вечерняя Астана" от 13 марта 2007 года), следующие изменения:
приложение N 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения N 1 к настоящему решению;
в приложении N 2 к указанному решению, строки с порядковыми номерами 1-4 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                   К.  Анасова
Секретарь маслихата
города Астаны                             В. Редкокашин
CОГЛАСОВАНО:
Председатель налогового
комитета по городу Астана (НК)            Б. Каиржанов
Приложение N 1
к решению маслихата города Астаны
от 24 мая 2007 года N 383/47-III
Приложение N 1
к решению маслихата города Астаны
от 7 июня 2005 года N 154/19-III
Ставки акциза на объекты игорного бизнеса
по городу Астана
N
п/п
Вид деятельности
Объект
налого-
обложения
Единица
объекта
налого-
обложения
Ставка
акциза в год
(в месячных расчетных показателях)
Ставка акциза в месяц (месячных расчетных показателях)
1.
Игорный бизнес (кроме лотерей)
Касса
букмекерской
конторы
касса
96
8
Касса тотализатора
касса

Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-III "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы N 383/47-III Шешімі. Астана қаласының әділет департаментінде 2007 жылғы 26 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 470 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 203/31-IV Шешімімен.
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.03.31  N 203/31-IV Шешімімен.
____________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шілдедегі "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 258 және 394-баптарына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" N 154/19-III шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 398 нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 07 шілдеде "Вечерняя Астана", 2005 жылғы 07 шілдеде "Астана хабары" газеттерінде жарияланған), Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 09 ақпандағы "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-ІІІ "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 342/43-III шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 463 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 06 наурызда "Астана хабары", 2007 жылғы 13 наурызда "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің N 1 қосымшасы осы шешімнің N 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
көрсетілген шешімнің N 2 қосымшасындағы реттік нөмірі 1-4 жолдар алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрайымы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
КЕЛІСІЛДІ:
Астана қаласы бойынша
Салық комитетінің төрағасы
(СК)
Астана қаласы мәслихатының
2007 жылғы 24 мамырдағы
383/47-III шешіміне N 1
қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылғы 7 маусымдағы
154/19-ІІІ шешіміне 1
қосымша
Астана қаласы бойынша ойын бизнесі объектілеріне
акциз ставкалары
N
р/с
Қызметтің
түрі
Салық
салу
объектілері
Салық салу
объектісінің
бірлігі
Акциз
ставкасы
бір жылға
(айлық
есеп
көрсет-
кіштері)
Акциз
ставкасы
бір жылға
(айлық
есеп
көрсеткіш-
тері)
1.
Ойын
бизнесі
(лотереядан
басқа)
Букмекер
кеңсесінің
кассасы
касса
96
8
Тотализатор
кассасы
касса