О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года N 253/32-III "О льготном проезде обучающихся на общественном транспорте"
Решение Маслихата города Астаны от 12 декабря 2007 года N 39/6-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 17 января 2008 года N 480. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 23 сентября 2015 года № 410/57-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 23.09.2015 № 410/57-V (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года " Об образовании ",  Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в  решение маслихата города Астаны от 07 июня 2006 года N 253/32-III "О льготном проезде обучающихся на общественном транспорте" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 июня 2006 года за N 442, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 112-114 от 15 июля 2006 года, "Вечерняя Астана" N 105 от 13 июля 2006 года) следующие изменения:
в преамбуле решения слова "подпунктом 3)" заменить словами "подпунктом 2)";
слова "статьи 31" заменить словами "статьи 6".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                   В. Шакшакбаев
Секретарь
маслихата города Астаны                   В. Редкокашин

Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 07 маусымдағы N 253/32-ІІІ "Қоғамдық көлікте білім алушылардың жеңілдікпен жүруі туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 39/6-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 17 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 480 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 410/57-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 23.09.2015 № 410/57-V (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңның 6-бабына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 07 маусымдағы N 253/32-ІІІ "Қоғамдық көлікте білім алушылардың жеңілдікпен жүруі туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 442 нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 15 шілдедегі N 112-114 "Астана хабары", 2006 жылғы 13 шілдедегі N 105 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды) келесі өзгертулер енгізілсін:
шешімнің кіріспесіндегі "3)-тармақшасын" деген сөздер "2)-тармақшасын" деген сөздермен ауыстырылсын;
"31-бабы" деген сөздер "6-бабы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихатының сессия
төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы