О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 21 марта 2007 года N 3С-25-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2007 года N 3218. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2008 года N 4С-7-3
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области от 21 декабря 2006 года (N№3207) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "41 641 016" заменить на цифры "41 833 479";
цифры "2 946" заменить на цифры "14 046,2";
цифры "37 002 722" заменить на цифры "37 184 084,8";
в подпункте 2:
цифры "41 700 522" заменить на цифры "42 354 408,9";
в подпункте 3:
цифры "-59506" заменить на цифры "-520 929,9";
в подпункте 4:
цифры "415 000" заменить на цифры "1 171 000";
цифры "817 006" заменить на цифры "1 573 006";
дополнить подпунктом 4-1:
"4-1) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге";
в подпункте 5:
цифры "342 500" заменить на цифры "-118 923,9";
в подпункте 6:
цифры "- 342 500" заменить на цифры "118 923,9".
2) Дополнить пунктом 9-1. следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в расходах областного бюджета на 2007 год предусмотрено использование недоиспользованных целевых трансфертов в сумме 6034,9 тыс. тенге, выделенных из республиканского бюджета в 2006 году, на строительство корпуса родильного отделения Акмолинского областного перинатального центра".
3) В пункте 17:
цифры "415 000" заменить на цифры "1 171 000".
4) В пункте 18:
цифры "3 036 775" заменить на цифры "3 249 694,2";
в подпункте 1:
цифры "564 307" заменить на цифры "666 326,2";
цифры "362 628" заменить на цифры "384 191";
цифры "196 012" заменить на цифры "243 092,2";
после строки "Распределение указанных трансфертов по районам и городам определяется постановлением акимата области" дополнить строками следующего содержания:
"13376 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий Есильского района;
20000 тысяч тенге - на текущий ремонт автомобильной дороги "Воздвиженка- Малиновка» Целиноградского района".
в подпункте 2:

Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 31 наурыздағы N 3С-25-5 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 29 наурызда N 3218 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 4С-7-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджеттік  кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ :
1. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылдың 21 желтоқсанында (N№3207) тіркелген Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы"»  шешіміне  келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"41 641 016" цифрлары "41 833 479" цифрларына ауыстырылсын;
"2 946" цифрлары "14 046,2" цифрларына ауыстырылсын;
"37 002 722" цифрлары "37 184 084,8" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"41 700 522" цифрлары "42 354 408,9" цифрларына ауыстырылсын;
3 тармақшада:
"-59 506" цифрлары "-520 929,9" цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақшада:
"415 000" цифрлары "1 171 000" цифрларына ауыстырылсын;
"817 006" цифрлары "1 573 006" цифрларына ауыстырылсын;
4-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"4-1) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге".
5 тармақшада:
"342 500" цифрлары "- 118 923,9" цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақшада:
"- 342 500" цифрлары "118 923,9" цифрларына ауыстырылсын;
2) келесі мазмұндағы 9-1. тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте 2006 жылы республикалық бюджеттен Ақмола облыстық перинатальдық орталығының әйелдер босанатын бөлімшесінің корпусының құрылысына бөлінген, пайдаланылмай қалған 6034,9 мың теңге көлеміндегі мақсатты трансферттерді  пайдалану есепке алынсын".
3) 17 тармақта:
"415 000" цифрлары "1 171 000" цифрларына ауыстырылсын.
4) 18 тармақта:
"3 036 775" цифрлары "3 249 694,2" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"564 307" цифрлары "666 326,2" цифрларына ауыстырылсын;
"362 628" цифрлары "384 191" цифрларына ауыстырылсын;
"196 012" цифрлары "243 092,2" цифрларына ауыстырылсын;
"Аталған трансферттерді аудандар мен қалалар бойынша бөлу облыс әкімдігінің қаулысымен белгіленеді"» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"13 376 мың теңге - Есіл ауданының жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз ету үшін;
20000 мың теңге - Целиноград ауданының "Воздвиженка - Малиновка" автомобиль жолдарының ағымдағы жөндеу жұмыстарына".
2 тармақшада:

цифры "2 472 468" заменить на цифры "2 583 368";
после строки "56000 тысяч тенге - на строительство памятника Богенбай батыра в Ерейментауском районе» дополнить строками следующего содержания:
"39900 тысяч тенге - на строительство котельной и тепловых сетей в г.Атбасар Атбасарского района;
36000 тысяч тенге - на реконструкцию котельной и теплотрассы по ул. Пушкина в г. Акколь Аккольского района;
19000 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на  праве хозяйственного ведения "Департамент ЖКХ"»Атбасарского района;
16000 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Орлеу" Коргалжынского района".
5) В пункте 20:
цифры "625 877" заменить на цифры "570 764,6".
6) В пункте 21:
цифры "817 006" заменить на цифры "1 573 006".
7) В пункте 24:
слова "местным исполнительным органом" заменить словами "департаментом здравоохранения";
8) Дополнить пунктом 24-1. следующего содержания:
"24-1. Учесть, что в доходах областного бюджета на 2007 год предусмотрен возврат районами и городами целевых трансфертов, в том числе:
173 811,7 тысяч тенге - выделенных и неиспользованных в 2006 году;
7551,1 тысяча тенге - использованных не по целевому назначению".
9) Дополнить пунктом 24-2. следующего содержания:
"24-2. Неиспользованные целевые текущие трансферты, выделенные в 2006 году из областного бюджета, использовать на завершение работ по капитальному ремонту водопроводных сетей, в том числе: с. Балкашино Сандыктауского района - 4651,2 тысячи тенге, с. Караколь и с. Заречное Есильского района - 2870 тысяч тенге".
10) Дополнить пунктом 24-3. следующего содержания:
"24-3. Учесть, что в расходах областного бюджета предусмотрен возврат в республиканский бюджет целевых трансфертов, в том числе:
268 281,7 тысяч тенге - неиспользованные в 2006 году;
7551,1 тысяч тенге - использованные не по целевому назначению".
11) Дополнить пунктом 24-4 следующего содержания:
"24-4. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2007 года, в сумме 461423,9 тысяч тенге".
12) Приложение 1 к решению областного маслихата № N 3С-24-3 от 8 декабря 2006 года "Об областном бюджете на 2007 год" (N 3207) изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие после его официального опубликования.
Председатель сессии       Секретарь Акмолинского
Акмолинского областного   областного маслихата
маслихата
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 21.03. 2007 года N ЗС-25-5
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 08.12.2006 года N ЗС-24-3
Областной бюджет на 2007 год
Функциональная группа
Наименование
Сумма
Функциональная
подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
2
3
I. ДОХОДЫ

"2 472 468" цифрлары "2 583 368" цифрларына ауыстырылсын.
"56000 мың теңге - Ерейментау ауданындағы Бөгенбай батырдың ескерткішінің құрылысына"»деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"39900 мың теңге - Атбасар ауданының Атбасар қ. жылу қазандығы мен жылу жүйесінің құрылысына;
36000 мың теңге - Ақкөл ауданының Ақкөл қ. Пушкин көшесі бойынша жылу жолын және жылу қазандығын қайта жабдықтауға;
19000 мың теңге - Атбасар ауданының "ТКШ департаменті" шаруашылық жүргізуші құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын арттыруға;
16000 мың теңге - Қорғалжын ауданының "Өрлеу"» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының жарғылық капиталын арттыруға".
5) 20 тармақта:
"625 877" цифрлары "570 764,6"»цифрларына ауыстырылсын.
6) 21 тармақта:
"817 0016" цифрлары "1 573 006" цифрларына ауыстырылсын.
7) 24 тармақта:
"жергілікті атқарушы орган" сөздері "Денсаулық сақтау департаменті" сөздеріне ауыстырылсын.
8) Келесі мазмұндағы 24-1. тармағымен толықтырылсын:
"24-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджеттің кірістерінде аудандар мен қалалардан қайтарылған мақсатты трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
173 811,7 мың теңге - 2006 жылы бөленген және пайдаланылмаған;
7551,1 мың теңге - мақсатсыз пайдаланғаннан".
9) Келесі мазмұндағы 24-2. тармағымен толықтырылсын:
"24-2. 2006 жылы облыстық бюджеттен бөлінген, пайдаланылмай қалған ағымдағы мақсатты трансферттерді, су құбырлары жүйелерінің жұмысын аяқтауға пайдаланылсын, оның ішінде Сандықтау ауданының Балкашино селосына -4651,2 мың теңге, Есіл ауданының Қаракөл және Заречный селоларына -2870 мың теңге".
10) Келесі мазмұндағы 24-3. тармағымен толықтырылсын:
"24-3. Облыстық бюджеттің шығындарында республикалық бюджетке қайтарылған мақсатты трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
268 281, 7 мың теңге - 2006 жылы пайдаланылмағаны;
7551,1 мың теңге - мақсатсыз пайдаланылғандары".
11) Келесі мазмұндағы 24-4. тармағымен толықтырылсын:
"24-4. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіпте пайдаланылған бюджеттік қаражаттың 2007 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 461423,9 мың теңге ескерілсін".
12) 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N№3С-24-3 (N№3207) "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және оның ресми жарияланғанынан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық          Ақмола облыстық
мәслихаты                мәслихатының
сессиясының төрайымы     хатшысы
Ақмола облыстық мәслихатының
2007 жылғы 21.03.2007 ж.
N 3С-25-5 шешіміне
1 қосымша
Облыстық мәслихатының шешіміне
2006 жылғы 8 желтоқсандағы
N 3С-24-3 1 қосымша
2007 жылға арналған облыстық бюджет
Функционалдық топ
Атаулар
Сома
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
2
3
I. КІРІСТЕР