Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в Акмолинской области
Решение Акмолинского областного маслихата от 6 июля 2007 года N ЗС-28-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 июля 2007 года N 3230. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2009 года № 4С-15-6
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 17 июня 2009 года № 4С-15-6
В соответствии со статьей 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и согласно постановления акимата Акмолинской области N а-7/242 от 5 июля 2007 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в Акмолинской области (Приложение).
2. Настоящее решение вступает в силу после его государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии      Секретарь Акмолинского
Акмолинского             областного маслихата
областного маслихата
Приложение
к решению Акмолинского
областного маслихата
N 3С-28-7 от 6 июля 2007 года
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников в Акмолинской области
N
п/п
Отрасли экономики Единица
измерения
Ставки платы
1
Предприятия и организации, оказывающие жилищно- эксплуатационные и коммунальные услуги
тиын/м3
3,6
2
Промышленность, включая теплоэнергетику
тиын/м3

Ақмола облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 6 шілдедегі N ЗС-28-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 26 шілдеде N 3230 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 17 маусымдағы № 4С-15-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 17 маусымдағы № 4С-15-6 шешімімен
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес және Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 шілдедегі N а-7/242 қаулысына байланысты Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақының қоса беріліп отырған ставкалары бекітілсін (Қосымша).
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық          Ақмола облыстық
мәслихаты                мәслихатының
сессиясының төрағасы     хатшысы
Ақмола облыстық мәслихатының
2007 жылғы 6 шілдедегі
N 3С-28-7 шешіміне
қосымша
Ақмола облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
N№ Экономика салалары Өлшем
бірлігі
төлемақы ставкалары
1
Тұрмыстық, пайдалану және коммуналдық қызмет көрсететін кәсіпорындар мен ұйымдар
тиын/м 3
3,6
2
Өнеркәсіп, жылу энергетикасын қоса есептегенде
тиын/м 3