Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения
Постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года N А-11/351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 ноября 2007 года N 3237. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы N А-11/351 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 6 қарашада N 3237 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 24.10.2014 № А-10/510 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения.
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                              К.Отаров
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской
области от 15.10.2007

«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 24.10.2014 № А-10/510 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
1. Қоса берілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы                          Қ.Отаров
Ақмола облысы әкімдігінің
2007 жылғы 15 қазандағы

года N А-11/351
Перечень
рыбохозяйственных водоемов местного значения
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Акмолинской области от 16.01.2013 № А-1/23 (вводится в действие со дня официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 12.07.2013 № А-6/282(вводится в действие со дня официального опубликования); от 11.04.2014 № А-4/135 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 16.06.2014 № А-5/255 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 24.10.2014 № А-10/510 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 16.07.2015 № А-7/343 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Наименование водоемов и (или) участков
Площадь (гектары)
Аккольский район
1
Озеро Коктеке
90
2
Озеро Кемерколь

№ А-11/351 қаулысымен
бекітілген
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы
су тоғандарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 16.01.2013 № А-1/23 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен; өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 12.07.2013 № А-6/282 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 11.04.2014 № А-4/135 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 16.06.2014 № А-5/255 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 24.10.2014 № А-10/510 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 16.07.2015 № А-7/343 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
№ р/с
Су қоймасының атауы
Ауданы (гектар)
Ақкөл ауданы
1
Көктеке көлі
90
2
Кемеркөл көлі