О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 5 октября 2007 года N С-4/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау 10 октября 2007 года N 1-1-66. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 15 октября 2008 года № 16/17.
Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 15 октября 2008 года № 16/17.
В соответствии с пунктом 5 статьи 111 и пунктом 5 статьи 116 Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 26 декабря 2006 года N 1-1-54, опубликованное в газетах: от 28 декабря 2006 года "Кокшетау" N 53 и от 28 декабря 2006 года "Степной маяк" N 53 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением от 21 февраля 2007 года N№С-38/7 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 27 февраля 2007 года за N 1-1-56, опубликованное в газетах: от 1 марта 2007 года "Кокшетау" N 9 и от 1 марта 2007 года "Степной маяк" N 9; решением от 30 марта 2007 года N С-39/5 "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 3 апреля 2007 года за  N 1-1-58, опубликованное в газетах: от 5 апреля 2007 года "Кокшетау" N 14 и от 5 апреля 2007 года "Степной маяк" N 14; решением от 14 июня 2007 года N С-43/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 20 июня 2007 года за N 1-1-62, опубликованное в газетах: от 21 июня 2007 года "Кокшетау" 25 и от 28 июня 2007 года "Степной маяк"»N 26; решением от 16 июля 2007 года N С-45/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 24 июля 2007 года за N 1-1-64, опубликованное в газетах от 26 июля 2007 года "Кокшетау" 30 и от 2 августа 2007 года "Степной маяк" N№31, решением от 14 сентября 2007 года N С-3/5 "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 17 сентября 2007 года за N 1-1-65, опубликованное в газетах от 20 сентября 2007 года "Кокшетау" N 38 и от 20 сентября 2007 года "Степной маяк" N 38 следующие изменения и дополнения:

Көкшетау қалалық мәлихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 5 қазандағы N С-4/7 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 10 қазанда N 1-1-66 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 15 қазандағы № 16/17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008.10.15 № 16/17 шешімімен
Қазақстан Республикасының Кодексі 2004 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің" 111 бабы, 5 тармағы мен 116 бабы, 5 тармағына және Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2006 жылғы 26 желтоқсанда N 1-1-54 болып тіркелген, 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Көкшетау" N 53 және 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Степной Маяк" N 53 газеттерінде жарияланған Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2007 жылғы 21 ақпандағы N С-38/7 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 27 ақпанда N 1-1-56 болып тіркелген, 2007 жылғы 1 наурызда "Көкшетау" N 9 және 2007 жылғы 1 наурызда "Степной Маяк" N 9 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 30 наурыздағы N С-39/5 Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 3 сәуірде N 1-1-58 болып тіркелген, 2007 жылғы 5 сәуірде "Көкшетау" N 14 және 2007 жылғы 5 сәуірде "Степной Маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 14 маусымдағы N С-43/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 20 маусымда N 1-1-62 болып тіркелген, 2007 жылғы 21 маусымда "Көкшетау" N 25 және 2007 жылғы 28 маусымда "Степной Маяк" N 26 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 16 шілдедегі N С-45/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 24 шілдеде N 1-1-64 болып тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Көкшетау" N 30 және 2007 жылғы 2 тамызда "Степной Маяк" N 31 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 14 қыркүйектегі N С-3/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 17 қыркүйекте  N 1-1-65 болып тіркелген, 2007 жылғы 20 қыркүйекте "Көкшетау" N 38 және 2007 жылғы 20 қыркүйекте "Степной Маяк" N 38 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "8 244 305,1" заменить цифрами "8 273 738,7";
цифры "4 863 435" заменить цифрами "4 837 896";
цифры "73 851" заменить цифрами "83 851";
цифры "339 464" заменить цифрами "385 003";
цифры "2 967 555,1" заменить цифрами "2 966 988,7";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "8 880 591" заменить цифрами "8 735 929,6";
3) в подпункте 3) пункта 1:
цифры "-636 285,9" заменить цифрами "-462 190,9";
4) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "143 300" заменить цифрами "317 395";
цифры "145 500" заменить цифрами "319 595";
5) в пункте 3:
цифры "141 811,7" заменить цифрами "139 811,7";
цифры "39 176,7" заменить цифрами "37 176,7";
6) в пункте 6:
цифры "518 375" заменить цифрами "520 305";
7) в подпункте 1) пункта 6:
цифры "93 035" заменить цифрами "94 965";
цифры "29 610" заменить цифрами "31 540";
8) в пункте 11-1:
цифры "350 234,1" заменить цифрами "323 437,7";
9) в подпункте 1) пункта 11-1:
цифры "115 160,1" заменить цифрами "103 185,5";
цифры "75 160,1" заменить цифрами "63 240,3";
цифры "40 000" заменить цифрами "39 945,2";
10) в подпункте 2) пункта 11-1:
цифры "235 074" заменить цифрами "220 252,2";
цифры "104 600" заменить цифрами "90 000";
цифры "10 474" заменить цифрами "10 252,2";
11) дополнить пунктом 11-2 следующего содержания:
"Учесть, что в городском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 24 300 тысяч тенге, в том числе: 10 600 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий города Кокшетау; 13 700 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала коммунальных предприятий города Кокшетау".
12) дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"В соответствии с внесенными изменениями в Программу развития жилищного строительства в Акмолинской области на 2005-2007 годы реконструкцию бывшего общежития по улице Буденного, 113 предусмотренную за счет средств городского бюджета на сумму 156 747 тысяч тенге производить за счет кредитов из республиканского бюджета".
2. Приложения 1, 2 к решению Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 26 декабря 2006 года N 1-1-54, опубликованное в газетах: от 28 декабря 2006 года "Кокшетау" N 53 и от 28 декабря 2006 года "Степной маяк" N 53 с изменениями и дополнениями, внесенными решениями Кокшетауского городского маслихата: решением от 21 февраля 2007 года N№С-38/7, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 27 февраля 2007 года за N 1-1-56, опубликованное в газетах от 1 марта 2007 года "Кокшетау" N 9 и от 1 марта 2007 года "Степной маяк" N 9; решением от 30 марта 2007 года N С-39/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 3 апреля 2007 года за N 1-1-58, опубликованное в газетах: от 5 апреля 2007 года "Кокшетау" N 14 и от 5 апреля 2007 года "Степной маяк" N 14; решением от 14 июня 2007 года N С-43/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 20 июня 2007 года за N 1-1-62, опубликованное в газетах: от 21 июня 2007 года "Кокшетау" N 25 и от 28 июня 2007 года "Степной маяк" N 26; решением от 16 июля 2007 года N С-45/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 24 июля 2007 года за N 1-1-64, опубликованное в газетах от 26 июля 2007 года "Кокшетау" N 30 и от 2 августа 2007 года "Степной маяк"»N 31; решением от 14 сентября 2007 года N С-3/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 17 сентября 2007 года за N 1-1-65, опубликованное в газетах от 20 сентября 2007 года "Кокшетау" N 38 и от 20 сентября 2007 года "Степной маяк" N 38) изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"8 244 305,1" санын "8 273 738,7" санымен ауыстырылсын;
"4 863 435" санын "4 837 896" санымен ауыстырылсын;
"73 851" санын "83 851" санымен ауыстырылсын;
"339 464" санын "385 003" санымен ауыстырылсын;
"2 967 555,1" санын "2 966 988,7" санымен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:
"8 880 591" санын "8 735 929,6" санымен ауыстырылсын;
3) 1 тармақтың 3) тармақшасында:
"-636 285,9" санын "-462 190,9" санымен ауыстырылсын;
4) 1 тармақтың 5) тармақшасында:
"143 300" санын "317 395" санымен ауыстырылсын;
"145 500" санын "319 595" санымен ауыстырылсын;
5) 3 тармақта:
"141 811,7" санын "139 811,7" санымен ауыстырылсын;
"39 176,7" санын "37 176,7" санымен ауыстырылсын;
6) 6 тармақта:
"518 375" санын "520 305" санымен ауыстырылсын;
7) 6 тармақтың 1) тармақшасында:
"93 035" санын "94 965" санымен ауыстырылсын;
"29 610" санын "31 540" санымен ауыстырылсын;
8) 11-1 тармақта:
"350 234,1" санын "323 437,7" санымен ауыстырылсын;
9) 11-1 тармақтың 1) тармақшасында:
"115 160,1" санын "103 185,5" санымен ауыстырылсын;
"75 160,1" санын "63 240,3"»санымен ауыстырылсын;
"40 000" санын "39 945,2" санымен ауыстырылсын;
10) 11-1 тармақтың 2) тармақшасында:
"235 074" санын "220 252,2" санымен ауыстырылсын;
"104 600" санын "90 000" санымен ауыстырылсын;
"10 474" санын "10 252,2" санымен ауыстырылсын;
11) 11-2 тармақшасы келесі мазмұнда толықтырылсын:
"Облыстық бюджет қаражаты есебінен 24 300 мың теңге сомасында қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер 2007 жылға арналған қалалық бюджетте ескерілсін, соның ішінде: жылумен қамтамасыз ететін Көкшетау қаласы кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз ету үшін - 10 600 мың теңге; Көкшетау қаласының коммуналдық кәсіпорындарының жарғы капиталын арттыру үшін - 13 700 мың теңге";
12) 12-1 тармақшасы келесі мазмұнда толықтырылсын:
"2005-2007 жылдарға арналған Ақмола облысының тұрғын үй құрылысын дамыту Бағдарламасына енгізілген өзгерістерге сәйкес Буденный көшесі, 113 үйде орналасқан бұрынғы жатақхананы қайта қалпына келтіру үшін қала   бюджетінен қаралған 156 747 мың теңге республикалық бюджеттен алынған несие есебінен жүргізілсін".
2. Осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2006 жылдың 26 желтоқсанда N 1-1-54 болып тіркелген, 2006 жылғы 28   желтоқсанда "Көкшетау" N 53 және 2006 жылғы 28 желтоқсанда "Степной Маяк" N 53 газеттерінде жарияланған Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2007 жылғы 21 ақпандағы N С-38/7 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 27 ақпанда N 1-1-56 болып тіркелген, 2007 жылғы 1 наурызда "Көкшетау" N 9 және 2007 жылғы 1 наурызда "Степной Маяк" N 9 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 30 наурыздағы N С-39/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 3 сәуірде  N 1-1-58 болып тіркелген, 2007 жылғы 5 сәуірде "Көкшетау"»N 14 және 2007 жылғы 5 сәуірде "Степной Маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 14 маусымдағы N С-43/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 20 маусымда N 1-1-62 болып тіркелген, 2007 жылғы 21 маусымда "Көкшетау" N 25 және 2007 жылғы 28 маусымда "Степной Маяк" N 26 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 16 шілдедегі N С-45/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 24 шілдеде N 1-1-64 болып тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Көкшетау" N№30 және 2007 жылғы 2 тамызда "Степной Маяк" N 31 газеттерінде жарияланған; 2007 жылғы 14 қыркүйектегі N С-3/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 17 қыркүйекте N 1-1-65 болып тіркелген, 2007 жылғы 20 қыркүйекте "Көкшетау" N 38 және 2007 жылғы 20 қыркүйекте "Степной Маяк" N 38 газеттерінде жарияланған) шешімнің 1, 2 қосымшалары келесі редакцияда баяндалсын.