О внесении дополнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 317 "О предоставлении льгот"
Решение Актюбинского областного Маслихата от 11 июля 2007 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 июля 2006 года № 3224. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14 августа 2013 года № 152
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2013 № 152 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 2247, в редакции от 20 мая 2007 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 317 "О предоставлении льгот", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 25 декабря 2006 года следующие дополнения:
1. В пункте 1 решения "О предоставлении льгот, в заголовке и в пункте 1 Приложения к решению, после слов "награжденных медалью "За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" дополнить словами "лицам, награжденных медалью "За Победу над Японией", а также, военнослужащим Советской Армии, которые в соответствии с решениями правительственных органов бывшего Союза ССР, принимали участие в боевых действиях на территории других государств дальнего зарубежья".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Актюбинской области и вводится в действие с 1 июля 2007 года.
Председатель сессии,
секретарь
областного маслихата

Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 317 "Жеңілдіктер беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі N 376 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 27 шілдеде N 3224 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 14 тамыздағы № 152 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 14.08.2013 № 152 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 2247, 2007 жылғы 20.05. редакциясы, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне және соларға теңестiрiлген адамдарға берiлетiн жеңiлдiктер мен оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Заңының 20 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 25 желтоқсанда тіркелген 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 317 "Жеңілдіктер беру туралы" шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1. "Жеңілдіктер беру туралы" шешімнің 1 тармағында, шешімнің қосымшасының атауында және 1 тармағында "ішкі істер органдарының қызметкерлеріне", деген сөздерінен кейін "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен наградталған тұлғаларға, сондай-ақ, бұрынғы КСР Одағының үкімет органдарының шешімдеріне сәйкес алыс шетел мемлекеттері аумағында ұрыс қимылдарына қатысқан Совет Армиясының әскери қызметшілеріне" деген сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақтөбе облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2007 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың
хатшысы