О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 10 мая 2007 года N 156
Постановление Акимата Актюбинской области от 16 ноября 2007 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 декабря 2007 года № 3230. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 416
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24.12.2013 № 416.
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области N 156 от 10 мая 2007 года "Об оказании дополнительной помощи семьям, имеющим детей - инвалидов до шестнадцати лет" следующее изменение:
пункт 2.1 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.
Аким области

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 10 мамырдағы N 156 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2007 жылғы 16 карашадағы N 369 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 3 желтоқсанда N 3230 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 416 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 24.12.2013 № 416 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 2737 баптарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 10 мамырдағы N 156 "Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға қосымша көмек беру туралы" қаулысына төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
2.1 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім облысы