О мерах по усилению пожарной безопасности на территории государственного лесного фонда Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 18 августа 2007 года N 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 августа 2007 года за N 1992. Утратило силу - постановлением акимата Алматинской области от 20 ноября 2007 года N 226
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Алматинской области от 20.11.2007 года N 226
В соответствии с пунктом 11 статьи 15 Лесного кодекса Республики Казахстан и подпункта 10 пункта 4 глава 2 "Правил пожарной безопасности в лесах Республики Казахстан", утвержденных приказом Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 268, акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Руководителям государственных учреждений лесного хозяйства запретить пребывание физических лиц и приостановить право лесопользования на территории государственного лесного фонда Алматинской области, особенно по поймам рек Или, Каратал, Аксу, Лепсы, в период высокой пожарной опасности в лесах до 15 сентября 2007 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тойбаева А. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области

Алматы облысының мемлекеттік орман қоры аумағындағы өрт қауіпсіздігін күшейту жөніндегі шаралар туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2007 жылғы 18 тамыздағы N 143 қаулысы. Алматы облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 21 тамызда N 1992 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2007 жылғы 20 қарашадағы N 226 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2007.11.20 N 226 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Орман кодексінің 15 бабындағы 11 тармаққа және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің орман және аңшылық шаруашылығы Комитеті төрағасының 2004 жылдың 13 желтоқсандағы N 268 бұйрығымен бекітілген "Қазақстан Республикасының ормандарындағы өрт қауіпсіздігі Ережесінің" 2 бөліміндегі 4 тармақтың 10 тармақшасына сәйкес Алматы облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелерінің басшыларына жеке тұлғалардың орман қоры аумағында болуына тыйым салып, Алматы облысының мемлекеттік орман қорында орманды пайдалануға, әсіресе Іле, Қаратал, Ақсу, Лепсі өзендердің бойында ормандағы өрт қауіпсіздігінің жоғары кезеңде 2007 жылдың 15 қыркүйегіне дейін берілген құқығын тоқтата тұрсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә. Тойбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі