О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата третьего созыва от 12 декабря 2006 года N 21-2 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение маслихата Жамбылской области от 18 октября 2007 года N 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 октября 2007 года за N 1668. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29 октября 2009 года № 16-19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29.10.2009 № 16-19.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата третьего созыва от 12 декабря 2006 года N 21-2 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1654, опубликовано 26 декабря 2006 года в газетах "Ак жол" N 203 (16.378) и "Знамя труда" N 200 (16.625); внесены изменения и дополнения решением Жамбылского областного маслихата от 30 марта 2007 года N 22-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата третьего созыва от 12 декабря 2006 года N 21-2 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1655, опубликованое 14 апреля 2007 года в газетах "Ак жол" N 59-60 (16.439-16.440) и "Знамя труда" N 41 (16.668); решением Жамбылского областного маслихата от 26 июля 2007 года N 25-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата третьего созыва от 12 декабря 2006 года N 21-2 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1664, опубликованное 14 августа 2007 года в газетах "Ак жол" N 133-134 (16.513-16.514) и "Знамя труда" N 92 (16.719)) следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "44327904" заменить цифрами "44579450";
цифры "7344552" заменить цифрами "7616597";
цифры "29443" заменить цифрами "8943";
цифры "36943909" заменить цифрами "36943910";
в подпункте 2) цифры "44591680" заменить цифрами "44759526";
в подпункте 3) цифры "-263776" заменить цифрами "-180076";
в подпункте 4):
цифры "-886914" заменить цифрами "-803214";
цифры "310000" заменить цифрами "340000";
цифры "1196914" заменить цифрами "1143214";

Үшінші шақырылған Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 21-2 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 18 қазандағы N 2-2 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 30 қазанда N 1668 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 16-19 Шешімімен
Еркерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009.10.29 № 16-19 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Үшінші шақырылған Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 21-2 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 1654 болып тіркелген, 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 203 (16.378) "Ақ жол" және N 200 (16.625) "Знамя труда" газеттерінде жарияланған; Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 наурыздағы № 22-4 "Үшінші шақырылған Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-2 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 1655 болып тіркелген, 2007 жылғы 14 сәуірдегі N 59-60 (16.439-16.440 ) "Ақ жол" және № 41 (16.668) "Знамя труда" газеттерінде жарияланған; Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі N 25-4 "Үшінші шақырылған Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-2 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 1664 болып тіркелген, 2007 жылғы 14 тамыздағы № 133-134 (16.513-16.514)«"Ақ жол" және № 92 (16.719) "Знамя труда" газеттерінде жарияланған, шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"44327904" деген сандар "44579450" деген сандармен ауыстырылсын;
"7344552" деген сандар "7616597" деген сандармен ауыстырылсын;
"29443" деген сандар "8943" деген сандармен ауыстырылсын;
"36943909" деген сандар "36943910" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "44591680" деген сандар "44759526" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "-263776" деген сандар "-180076" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"-886914" деген сандар "-803214" деген сандармен ауыстырылсын;
"310000" деген сандар "340000" деген сандармен ауыстырылсын;
"1196914" деген сандар "1143214" деген сандармен ауыстырылсын;

в пункте 14 после слов "тысяч тенге" дополнить словами ", на кредитование сельхозтоваропроизводителей 30000 тысяч тенге";
в пункте 16 цифры "1007807" заменить цифрами "1002729";
в приложении 2:
в строке "Жамбылский район":
цифры "450" заменить цифрами "650";
в графе: "предоставление услуг индивидуальными помощниками" цифры "100" заменить цифрами "300";
в строке "Байзакский район":
цифры "950" заменить цифрами "750";
цифры "400" заменить цифрами "200";
приложения 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции и вводится в действие с 1 января 2007 года.
Прдседатель сессии
областного маслихата
Б. ЕГЕМБЕРДИЕВА
Секретарь
областного маслихата
А. АСИЛЬБЕКОВ
Приложение 1
к решению Жамбылского областного
маслихата от "18" октября 2007 года N 2-2
Приложение 1
к решению Жамбылского областного
маслихата от "12" декабря 2006 года N 21-2
Областной бюджет на 2007 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

14 тармақта "мың теңге" деген сөздерден кейін, "ауыл шаруашылығының тауар өндірушілеріне кредит беруге "30000 мың тенге" деген сөздермен толықтырылсын;
16 тармақтағы "1007807" деген сандар "1002729" деген сандармен ауыстырылсын;
2 қосымшада:
"Жамбыл ауданы" жолындағы:
"450" деген сандар "650" деген сандармен ауыстырылсын;
"жеке көмекшілердің қызметін көрсету" бағанындағы:
"100" деген сандар "300" деген сандармен ауыстырылсын;
"Байзақ ауданы" жолындағы:
"950" деген сандар "750" деген сандармен ауыстырылсын;
"400" деген сандар "200" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімдегі 1 және 7 косымшалар осы шешімнің 1 және 2 косымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2007 жылдың 1 қантарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Б. ЕГЕМБЕРДИЕВА
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Ә.ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облыстық мәслихатының
2007 жылғы "18" қазандағы
N 2-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2006 жылғы "12" желтоқсандағы
N 21-2 шешіміне 1 қосымша
2007 жылға арналған облыстық бюджет
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Сыныпша
Атауы
1
2
5
І. КІРІСТЕР

20959
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
10513
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
31221
108
Разработка и экспертиза технико- экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
7744
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2029469
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
1884469
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из областного бюджета
1850228
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
33685
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
556
271
Департамент (Управление) строительства области
145000
003
Развитие объектов органов внутренних дел
145000
04
Образование
6090354
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
577976
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
449779
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
128197
261
Департамент (Управление) образования области
2044241
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
585085
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для государственных областных организаций образования
37333
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
230208
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
51912
013
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
93960
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
794326
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
28115
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
47875
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования

20959
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
10513
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
31221
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
7744
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2029469
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1884469
001
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органының қызметін қамтамасыз ету
1850228
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
33685
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
556
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
145000
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
145000
04
Бiлiм беру
6090354
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (білімі)
577976
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
449779
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
128197
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
2044241
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
585085
005
Білім берудің мемлекеттік облыстың ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37333
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
230208
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
51912
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға ағымдағы нысаналы трансферттер
93960
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
794326
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
28115
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
47875
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер

938271
003
Социальная поддержка инвалидов
87305
009
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
3019
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
830000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной  программой реабилитации инвалида
17947
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области
45215
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
44790
004
Создание информационных систем
425
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2510464
271
Департамент (Управление)  строительства области
1754433
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
136759
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1617674
271
Департамент (Управление)  строительства области
613671
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
604001
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
9670
279
Департамент (Управление) энергетики и коммунального хозяйства области
20456
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управление)
20456
271
Департамент (Управление) строительства области
121904
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
121904
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
965164
262
Департамент (Управление) культуры области
185776
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) культуры
17532
003
Поддержка культурно-досуговой работы
26886
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
36055
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
105303
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области

938271
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
87305
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы берілетін нысаналы трансферттер
3019
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
830000
016
Аудандық (облыстың маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметі көрсетудің ағымдағы нысаналы трансферттер
17947
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
45215
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
44790
004
Ақпараттық жүйелер құру
425
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2510464
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1754433
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
136759
012
Аудандық (облыстың маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік  коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
1617674
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
613671
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
604001
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
9670
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаменті (басқармасы)
20456
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаментінің
20456
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
121904
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстың маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
121904
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
965164
262
Облыстың мәдениет департаменті (басқармасы)
185776
001
Мәдениет департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
17532
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
26886
005
Жергілікті маңызы бар тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
36055
007
Жергілікті маңызы бар театр және музыка өнерін қолдау
105303
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)