О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год"
Решение XLIV сессии III созыва Карагандинского городского маслихата от 10 января 2007 года N 3. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды 8 февраля 2007 года за N 8-1-48. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-46, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 декабря 2006 года N 69 (185) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 764 985" заменить цифрами "18 001 894";
цифры "645 932" заменить цифрами "4 856 115";
в подпункте 2):
цифры "13 680 772" заменить цифрами "18 230 003";
в подпункте 3):
цифры "84 213" заменить цифрами "-228 109";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит бюджета - -208 998 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета - 208 998 тысяч тенге;";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в составе доходов бюджета города предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 4 856 115 тысяч тенге, в том числе:
645 932 тысячи тенге на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий;
53 943 тысячи тенге на реализацию региональной программы капитального ремонта и укрепления материально - технической базы организаций образования Карагандинской области на 2005-2007 годы, в том числе на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы государственных организаций образования - 31 727 тысяч тенге, создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования - 22 216 тысяч тенге;
149 992 тысячи тенге на реализацию региональной программы развития образования Карагандинской области на 2006-2010 годы;

ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының III шақырылған XLIV сессиясының 2007 жылғы 10 қаңтардағы N 3 шешімі. Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 8 ақпанда N 8-1-48 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-46), "Взгляд на события" газетінде 2006 жылғы 20 желтоқсанда N 69 (185) жарияланған) N 5 шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"13 764 985" сандары "18 001 894" сандарына ауыстырылсын;
"645 932" сандары "4 856 115" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 680 772" сандары "18 230 003" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"84 213" сандары "-228 109" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы - -208 998 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 208 998 мың теңге;";
2) 3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Қала бюджетінің кірістері құрамында облыстық бюджеттен 4 856 115 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын, оның ішінде:
мемлекеттiк қызметшiлердiң, мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттік қызметшi болып табылмайтын қызметкерлерiнiң және қазыналық кәсiпорындар қызметкерлерiнiң жалақы төлеуге 645 932 мың теңге;
Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған білім беру ұйымдарын күрделі жөндеу және материалдық - техникалық базасын нығайту аймақтық бағдарламасын іске асыруға - 53 943 мың теңге, оның ішінде мемлекеттік білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және күрделі жөндеу жүргізуге - 31 727 мың теңге, жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 22 216 мың теңге;
Қарағанды облысының 2006-2010 жылдарға арналған білім беруді дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға - 149 992 мың теңге;

276 000 тысяч тенге на реализацию региональной программы развития сферы культуры Карагандинской области на 2007-2009 годы;
2 412 тысячи тенге на реализацию региональной программы реабилитации инвалидов Карагандинской области на 2006-2008 годы на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому;
1 847 104 тысячи тенге на реализацию региональных программ развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, обеспечения безопасности дорожного движения на 2007-2009 годы, на благоустройство, озеленение, освещение и на реализацию программ развития жилищно-коммунального хозяйства, "Мой двор";
8 384 тысячи тенге на реализацию региональной программы "Программа поддержки и развития малого предпринимательства Карагандинской области на 2007-2009 годы" на обеспечение поддержки малого предпринимательства;
1 105 669 тысяч тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с региональной программой "Развитие жилищного строительства по Карагандинской области на 2005-2007 годы";
7 000 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
425 000 тысяч тенге на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц;
14 164 тысячи тенге на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства;
42 300 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования;
71 688 тысяч тенге на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования;
3 487 тысяч тенге на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования;
19 204 тысячи тенге на приобретение и доставку учебников и учебно - методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования;
3 259 тысяч тенге на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования;
11 097 тысяч тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования;
296 тысяч тенге на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования;
39 036 тысяч тенге на содержание вновь вводимых объектов образования;
3 427 тысяч тенге на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций;

Қарағанды облысының 2007-2009 жылдарға арналған мәдениет саласын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға - 276 000 мың теңге;
Қарағанды облысының 2006-2008 жылдарға арналған мүгедектерді оңалту аймақтық бағдарламасын іске асыруға үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге - 2 412 мың теңге;
"Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту", 2007-2009 жылдарға арналған жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз етуге, абаттандыруға, көгалдандыруға, жарық беруге және тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын дамыту, "Менің аулам" аймақтық бағдарламаларын іске асыруға - 1 847 104 мың теңге;
шағын кәсіпкерлікті қолдауды қамтамасыз етуге "2007-2009 жылдарға арналған Қарағанды облысының шағын кәсіпкерлікті қолдау және дамыту бағдарламасы" аймақтық бағдарламасын іске асыруға - 8 384 мың теңге;
"Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамыту" аймақтық бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға - 1 105 669 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға - 7000 мың теңге;
заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға - 425 000 мың теңге;
электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға - 14 164 мың теңге;
жалпы орта білім беретiн мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру - 42 300 мың теңге;
жалпы орта білім беретiн мемлекеттік мекемелердің бірүлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 71 688 мың теңге;
жалпы орта білiм беретiн мемлекеттік мекемелердi Интернетке қосуға және трафигіне ақы төлеуге - 3 487 мың теңге;
жалпы орта білiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң кiтапхана қорларын жаңарту үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алуға және жеткiзуге - 19 204 мың теңге;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді үйрену бойынша оқу, анықтамалық және электрондық әдебиеттерді сатып алуға және жеткізуге - 3 259 мың теңге;
жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға - 11 097 мың теңге;
балалардың тамақтану, өмір сүру және тест пункттеріне жеткізілуін ұйымдастыруға - 296 мың теңге;
жаңадан iске қосылатын білім беру объектiлерiн ұстауға - 39 036 мың теңге;
қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттік төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге - 3 427 мың теңге;

23 001 тысячи тенге на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
100 000 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы";
3 720 тысяч тенге на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления.";
3) дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в составе поступлений бюджета города на 2007 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 273 558 тысяч тенге на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы.";
4) дополнить пунктами 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 6-8, 6-9, 6-10, 6-11, 6-12, 6-13, 6-14, 6-15, 6-16, 6-17, 6-18, 6-19, 6-20, 6-21, 6-22, 6-23 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию региональной программы капитального ремонта и укрепления материально-технической базы организаций образования Карагандинской области на 2005-2007 годы в сумме 53 943 тысячи тенге, в том числе на капитальный ремонт и укрепление материально-технической базы государственных организаций образования - 31 727 тысяч тенге, создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования - 22 216 тысяч тенге;
6-2. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на региональную программу развития образования Карагандинской области на 2006-2010 годы в сумме 149 992 тысячи тенге;
6-3. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию региональной программы развития сферы культуры Карагандинской области в сумме 276 000 тысячи тенге;
6-4. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию региональной программы реабилитации инвалидов Карагандинской области на 2006-2008 годы на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому в сумме 2 412 тысячи тенге;
6-5. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию региональных программ развития автомобильных дорог Карагандинской области на 2006-2012 годы, обеспечения безопасности дорожного движения на 2007-2009 годы, на благоустройство, озеленение, освещение и на реализацию программ развития жилищно-коммунального хозяйства, "Мой двор" - 1 847 104 тысячи тенге;

мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне - 23 001 мың теңге;
"2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға - 100 000 мың теңге;
мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін - 3 720 мың теңге.";
3) Келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2007 жылға арналған қала бюджетінің кірістері құрамында Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес сыйақының (мүдденiң) нөлдiк ставкасы бойынша тұрғын үй салуға 273 558 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер қарастырылғаны есепке алынсын.";
3. Келесі мазмұндағы 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 6-8, 6-9, 6-10, 6-11, 6-12, 6-13, 6-14, 6-15, 6-16, 6-17, 6-18, 6-19, 6-20, 6-21, 6-22, 6-23 тармақтарымен толықтырылсын:
"6-1. Қала бюджетінің шығындары құрамында Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған білім беру ұйымдарын күрделі жөндеу және материалдық-техникалық базасын нығайту аймақтық бағдарламасын іске асыруға - 53 943 мың теңге, оның ішінде мемлекеттік білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және күрделі жөндеу жүргізуге - 31 727 мың теңге, жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 22 216 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-2. Қалалық бюджет шығындарының құрамында Қарағанды облысының 2006-2010 жылдарға арналған білім беруді дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға - 149 992 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-3. Қала бюджетінің шығындары құрамында Қарағанды облысының мәдениет саласын дамыту аймақтық бағдарламасын іске асыруға - 276 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-4. Қала бюджетінің шығындары құрамында Қарағанды облысының 2006-2008 жылдарға арналған мүгедектерді оңалту аймақтық бағдарламасын іске асыруға үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге - 2 412 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-5. Қала бюджетінің шығындары құрамында Қарағанды облысының 2006-2012 жылдарға арналған автомобиль жолдарын дамыту, 2007-2009 жылдарға арналған жол қауіпсіздігін қамтамасыз етуге, абаттандыруға, көгаландыруға, жарық беруге және тұрғын үй коммуналдық шаруашылығын дамыту, "Менің аулам" аймақтық бағдарламаларын іске асыруға 1 847 104 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;

6-6. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию региональной программы "Программа поддержки и развития малого предпринимательства Карагандинской области на 2007-2009 годы" на обеспечение поддержки малого предпринимательства в сумме 8 384 тысячи тенге;
6-7. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 1 105 669 тысяч тенге на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с региональной программой "Развитие жилищного строительства по Карагандинской области на 2005-2007 годы";
6-8. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 7 000 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
6-9. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые трансферты на развитие на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц в сумме 425 000 тысяч тенге;
6-10. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 14 164 тысячи тенге на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства;
6-11. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования в сумме 42 300 тысяч тенге;
6-12. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования в сумме 71 688 тысячи тенге;
6-13. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования в сумме 3 487 тысячи тенге;
6-14. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования в сумме 19 204 тысячи тенге;
6-15. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования в сумме 3 259 тысяч тенге;
6-16. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования в сумме 11 097 тысяч тенге;

6-6. Қала бюджетінің шығындары құрамында шағын кәсіпкерлікті қолдауды қамтамасыз етуге "2007-2009 жылдарға арналған Қарағанды облысының шағын кәсіпкерлікті қолдау және дамыту бағдарламасы" аймақтық бағдарламасын іске асыруға - 8 384 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-7. Қала бюджетінің шығындары құрамында "Қарағанды облысының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамыту" аймақтық бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға және жайластыруға - 1 105 669 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-8. Қала бюджетінің шығындары құрамында коммуналдық шаруашылықты дамытуға - 7000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-9. Қала бюджетінің шығындары құрамында заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға - 425 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-10. Қала бюджетінің шығындары құрамында электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға - 14 164 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-11. Қала бюджетінің шығындары құрамында жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 42 300 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-12. Қала бюджетінің шығындары құрамында жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің бірүлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 71 688 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-13. Қала бюджетінің шығындары құрамында жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке қосуға және трафигіне ақы төлеуге - 3 487 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-14. Қала бюджетінің шығындары құрамында жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға және жеткізуге - 19 204 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-15. Қала бюджетінің шығындары құрамында жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді үйрену бойынша оқу, анықтамалық және электрондық әдебиеттерді сатып алуға және жеткізуге - 3 259 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-16. Қала бюджетінің шығындары құрамында жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға - 11 097 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;

6-17. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования в сумме 296 тысяч тенге;
6-18. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на содержание вновь вводимых объектов образования в сумме 39 036 тысяч тенге;
6-19. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций в сумме 3 427 тысяч тенге;
6-20. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида в сумме 23 001 тысяча тенге, согласно приложению 4-1;
6-21. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 100 000 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения, в соответствии с региональной программой "Питьевые воды на 2002-2010 годы";
6-22. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления - 3 720 тысяч тенге, согласно приложению 4-2;
6-23. Учесть, что в составе расходов бюджета города на 2007 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 273 588 тысяч тенге на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы.";

6-17. Қала бюджетінің шығындары құрамында балалардың тамақтану, өмір сүру және тест пунктеріне жеткізілуін ұйымдастыруға - 296 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-18. Қала бюджетінің шығындары құрамында жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға - 39 036 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-19. Қала бюджетінің шығындары құрамында қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге - 3 427 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-20. Қала бюджетінің шығындары құрамында мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне - 23 001 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны 4-1 қосымшаға сәйкес есепке алынсын;
6-21. Қала бюджетінің шығындары құрамында "2002-2010 жылдарға арналған ауыз су" аймақтық бағдарламасына сәйкес сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға - 100 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын;
6-22. Қала бюджетінің шығындары құрамында мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін - 3 720 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны 4-2 қосымшаға сәйкес есепке алынсын;
6-23. 2007 жылға арналған қала бюджетінің кірістері құрамында Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасына сәйкес сыйақының (мүдденiң) нөлдiк ставкасы бойынша тұрғын үй салуға 273 558 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер қарастырылғаны есепке алынсын.";

5) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
6) дополнить приложениями 4-1, 4-2 согласно приложениям 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель
внеочередной ХLIV сессии
городского маслихата III созыва            М. Оспанова
Секретарь городского маслихата             К. Бексултанов
Приложение 1
к решению N 3

5) Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
6) Осы шешімнің 4, 5 қосымшаларына сәйкес 4-1, 4-2 қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ІІІ шақырылған қалалық
мәслихаттың кезектен тыс
ХLIV сессиясының төрайымы                  М.Оспанова
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ.Бексұлтанов

от 10 января 2007 года
Приложение 4-2
к решению N 5
от 15 декабря 2006 года
Целевые текущие трансферты на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления
N
наименование администратора программы
Сумма,
тысяч тенге
1
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Караганды"
3035
2
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Караганды"

2007 жылғы 10 қаңтардағы
N 3 шешіміне 5 қосымша
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 5 шешіміне 4-2 қосымша
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
N
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Сома, мың теңге
1
"Қарағанды қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекеме
3035
2
"Қарағанды қаласының ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекеме