О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год"
Решение XLVII сессии III созыва Карагандинского городского маслихата от 11 апреля 2007 года N 3. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды 30 апреля 2007 года за N 8-1-54. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-46, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 декабря 2006 года N 69 (185), внесены изменения и дополнения решением внеочередной XLIV сессии городского маслихата от 10 января 2007 года N 3 "О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-48, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 14 февраля 2007 года N 18 (206) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "18 001 894" заменить цифрами "18 567 377";
цифры "1 726 014" заменить цифрами "2 216 473";
цифры "4 856 115" заменить цифрами "4 957 865";
в подпункте 2):
цифры "18 230 003" заменить цифрами "18 536 928";
в подпункте 3):
цифры "-228 109" заменить цифрами "30 449";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 405 889 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 425 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов - 19 111 тысяч тенге;";
в подпункте 5):
цифры "-208 998" заменить цифрами "-375 440";
в подпункте 6):
цифры "208 998" заменить цифрами "375 440";
2) в пункте 3:
цифры "4 856 115" заменить цифрами "4 957 865";

III шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының III шақырылған XLVII сессиясының 2007 жылғы 11 сәуірдегі N 3 шешімі. Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 30 сәуірде N 8-1-54 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-46), "Взгляд на события" газетінде 2006 жылғы 20 желтоқсанда N 69 (185) жарияланған), ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 10 қаңтардағы XLIV сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 3 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі N 8-1-48), "Взгляд на события" газетінде 2007 жылғы 14 ақпанында N 18 (206) жарияланған) өзгертулермен толықтырулар енгізілген, N 5 шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"18 001 894" сандары "18 567 377" сандарына ауыстырылсын;
"1 726 014" сандары "2 216 473" сандарына ауыстырылсын;
"4 856 115" сандары "4 957 865" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"18 230 003" сандары "18 536 928" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"-228 109" сандары "30 449" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"4) қаржы активтері операциялары бойынша сальдо - 405 889 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 425 000 мың теңге;
қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 19 111 мың теңге;";
5) тармақшадағы:
"-208 998" сандары "-375 440" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"208 998" сандары "375 440" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"4 856 115" сандары "4 957 865" сандарына ауыстырылсын;

"6-24. Учесть, что в составе расходов бюджета города предусмотрены целевые текущие трансферты на реализацию программы "Молодежь Карагандинской области - 2005-2007 годы" на развитие массового спорта в сумме 21 600 тысяч тенге.";
8) в пункте 9:
цифры "80 000" заменить цифрами "94 653";
9) приложения 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель
внеочередной XLVII сессии
городского маслихата III созыва            К. Оспанов
Секретарь городского маслихата             К. Бексултанов

"6-24. қалалық бюджет шығындарының құрамында "Қарағанды облысының 2005-2007 жылдардағы жастары" бағдарламасын іске асыруға, жалпы спортты дамытуға 21 600 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
8) 9 тармақтағы:
"80 000" сандары "94 653" сандарына ауыстырылсын;
9) Көрсетілген шешімнің 13 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
ІІІ шақырылған қалалық
мәслихаттың кезектен тыс
ХLVІІ сессиясының төрағасы                 Қ. Оспанов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Қ. Бексұлтанов
2007 жылғы 11 сәуірдегі